Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pag-Povljana

Autor HAck 
Re: Pag-Povljana
08. 02. 2008 14:49
Re: Pag-Povljana
24. 03. 2008 12:30
Povljana je pre mna jedno z najuzastnejsich miest na svete... Uz som tam bola 4x a tento rok v juli nepojdem urcite nikde inde ako tam... More je naozaj krasne, pleze su ciste-kamienkove aj piesocne... A hlvne je tam klud, tak ze tam si naozaj oddychnete po celorocnom vorkoholickom santenismiling smiley Su tam strasne zlaty domorodci-proste iny svet... Vsetkym odporucam...smiling smiley
Re: Pag-Povljana
02. 04. 2008 14:11
Byli jsme v Povljaně druhý týden v září 2008. Jeli jsme autobusem s cestovkou Tomi. Ubytování v kempu Tomi, bydleli jsme ve stanu, nemělo to chybu. Sociální zařízení na 1, čisté udržované.Komár v kempu ani jeden, pláže poloprázdné, super klid, městečko krásné, příjemné teploty přes den ke 30, ráno večer okolo 20, takže pro nás -nemilujeme horko-přímo ideální.Co se týče pitné vody, neviděla jsem vůbec žádný problém, byla čistá, studená, takže jsme ji bez obav pili , nic nám nebylo.Jídlo v pizerii , cenově stejné jako u nás, ceny v marketu, nepatrně vyšší. Možnost procházek a výletů na kolách i skůtrech, které se zde dají půjčit. Chodili jsme na oblázkovou pláž, voda přímo průzračná, fakt je že u břehu jsou kameny, ale to jsme zvyklí, nevadí nám to. Kousek od břehu už je písek, zažili jsme i super vlny. Naprostá spokojenost.Ale možná je to tím, že nejsme takové ty hotelové typy, co přijdou z pláže a pustí si telku. Naopak jsem ráda, že večer můžeme jít jen tak courat po městečku, nebo kolem moře. Pro mě úžasná dovolená.Myslím , že i pro malé děti se pobyt zde hodí, nemám ráda rušné pláže a řvoucí kempy, zde je opravdu klid.
Re: Pag-Povljana
23. 04. 2008 19:06
Také jsme byli v Povljaně,moc se nám líbilo.Akorát bych se chtěl zeptat,kde se půjčují ty skůtry?Chystáme se tam letos opět.Děkuji.
Re: Pag-Povljana
18. 07. 2008 22:34
Halooo lidi,byl už letos někdo v Povljaně v Kampu Tomi a nebo dokonce od cestovky Adrialand?Jak je to se stravováním ve stane ch,chceme si zaplatit plnou penzi.Díky.hot smiley
Re: Pag-Povljana
28. 07. 2008 13:13
V pátek jsme se vrátili z Povljany a je to prostě nádherný místo!!! klid a pohoda ale kdo chce zábavu si najde, hezký moře hezký pláže prostě super. Byli sme ubytovaní v apartmánu asi 700 m od moře ale v pohodě se pěšky dalo ale my většinou jezdili autem na pláž která může být od centra vzdálená asi 1km - písek, hezký moře výhled na celou povljanu a havně málo lídí. Určitě se sem ještě někdy vrátíme. Projeli sme celej ostrov takže jestli někdo chcete nějaky mapky těch největších měst na ostrově a somozřejmě i povljany pisněte mám k dispozici.
Re: Pag-Povljana
10. 08. 2008 22:59
Máme zaplacený pobyt v kempu Tomi od Adrialandu.Máte s tím někdo skušenosti?Jak s vybavením,přístupem ,ale hlavně s plážemiu a jídlem?Díky za každé info.Jakými jezdí autobusy?Na dovolenou jsme jezdili vždy autem.
Re: Pag-Povljana
20. 01. 2009 18:45
Pozdravy!
Jsme pronájem bytů v Povljana, které jsou jen 50 metrů od hlavní písečné pláže. Tento název je "APARTMENT MINT", nemůžeme napsat zde naše internetové stránky, protože správce, ale to jde Povljana dot org. Nabízíme 2,3,4 a 5-lůžkové apartmány, které jsou vybaveny TV, TWC, gril, parkování, větrák, balkon ...
Ceny jsou super! Pouze 20 € až 55 € za den! Kontaktujte nás na náš e-mail! Uvidíme se na Povljana!
S pozdravem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil andelka.povljana (20. 01. 2009 18:47).
Re: Pag-Povljana
26. 01. 2009 11:45
22-29.6 jedu do Povljany za potapěním.Když budete chtít to samé...
Re: Pag-Povljana
28. 01. 2009 09:12
V srpnu jedeme do Povljany apartmány Babsy od Firo Tour. Není někdo mezi Vámi kdo by mohl podat reference o tomto ubytování. Díky.
Re: Pag-Povljana
08. 02. 2009 16:32
Dobrý den

Mohli by jste mi prosím poslat něco bližšího o ubytování a případně i foto.Děkuji

Růžička

ruzicci@volny.cz
Re: Pag-Povljana
21. 03. 2009 10:33
ruzicci napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den
>
> Mohli by jste mi prosím poslat něco bližšího o
> ubytování a případně i foto.Děkuji
>
>
> Růžička
>
> ruzicci@volny.cz

Ne znam dali si dobila obavjest na e-poštu,zato evo link.Tu imaš ljepih i raznih slika o Povljani i okolici.winking smiley

[www....]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Timi (21. 03. 2009 10:51).
Re: Pag-Povljana
19. 08. 2009 13:34
Máme skvělé ceny za září v našich apartmánech! Od 20 EUR za den! 7+1 den zdarma! 14+2 dny zdarma! Navštivte naše internetové stránky nyní www povljana org nebo pošlete e-mail andelka.povljana@yahoo.com! Uvidíme se v Povljana!
Re: Pag-Povljana
30. 05. 2010 12:47
Velký konzum v městě Pag dvě patra ,jinak hezký město městská písčitá pláž ale plno lidí.ahoj
Re: Pag-Povljana
30. 05. 2010 12:55



velo blato léčivé bahno zkus to otevřít pokud ne pošlu na email
Re: Pag-Povljana
02. 06. 2010 16:29
pro JAJA --- VELO BLATO


napiš mi na kikinaodkina@seznam.cz sem se mi fotka nedaří vložit je to bokem od Povljany ,když přijedeš po nové silnici tak je to v pravé části městečka když se koukáš na moře na té fotce je to hezky vidět.zatím ahoj
Re: Pag-Povljana
10. 05. 2015 22:30
Čauko,
má tu niekto skúsenosti s apartmánmi Mare Nostrum na Put sv.Nikole ?Budem vďačná za každé info ...
Dík yawning smiley
Re: Pag-Povljana
22. 05. 2015 14:03
čauko,
prosím Vás,bol niekto minulé leto v Povljane?Posledné príspevky sú tu z roku 2010...zaujmalo by ma ,ako sa to tam zmenilo tongue sticking out smiley Veľa ľudí sa tu totiž sťažuje,že tam "nič nie" eye rolling smiley Chystáme sa tam koncom júla...
Díky moc za infošky yawning smiley
Re: Pag-Povljana
25. 05. 2015 14:18
reno, si se ptala na apartmány, tam asi nikdo nebyl. Já jezdím na opačnou stranu, na pláž dubrovnik (bývalá vila Silva, nyní Vanessa), tam jsem absolutně spokojenej, vila přímo na super pláži - na chorvatské poměry. Byli jsme i na istrii, kolem šibeniku i na makarské, ale tady nám to vyhovuje nejlépe. Letos bulharsko, ale příští rok zase na Pag...
Re: Pag-Povljana
25. 05. 2015 14:23
rena: aktualit moc nemám, byli jsme tam v roce 2011. Na tomto vláknu jsem to popisoval. Povljana je celkem velká, roztahaná. Je pravdou, že moc zábavy jsme si tam nenašli, ale nevadilo nám to, neboť večery trávíme jinak, než hledáním zábavy mimo aprtmán a terasu s grilem :-) Na druhou stranu, pizzerie tam byla, u moře byl taky podnik na posezení, pro děti pár kolotočů, které byly večer krásně osvětlené, takže říct, že tam je úplná nuda asi nemůžu. Ale zažil jsem rušnější místa. A třeba se to od té doby změnilo, přeci jen jsou to 4 roky.... Akorát nám tam vadila slaná voda z vodovodu, ale to zde již taky řešilo, spíše to je ojedinělé, než bežné, takže jsme museli kupovat hodně balené vody v těch velkých objemech 5 litrů, protože i po převaření to prostě nešlo a když jsme si dali první kafe, tak jsme si mysleli, že kanadské žertíky vypukly a ono to bylo běžné :-) Ale po tom všem můžu s klidem říct, že bychom tam klidně jeli zase :-) záleží, na čem člověk lpí a co kolem sebe potřebuje a my jsme takoví ,,skromní" :-)
Re: Pag-Povljana
25. 05. 2015 14:34
Slaná voda není až tak slaná jak by se zdálo, vařit se v ní dá, Dá se i pít samostatně. Ale změní chuť kávy a především čaje (pokud pijete). I když se v asii čaj běžně solí tak dávám u těchto nápojů přednost balené vodě :-). Nově je v Povljaně supermarket na začátku obce, na večeři a výlety jsme jezdili do Pagu a Zadaru.
Re: Pag-Povljana
25. 05. 2015 18:08
Díky moc chlapci za infošky...s tou vodou počítam eye rolling smiley Nepotrebujeme rušno,ale aby to zasa nebol "koniec sveta"... aspon slušne zásobený obchodík,pekáren a nejaké reštiky yawning smiley Máme už väčšie deti,takže ani atrakcie nám netreba...chcela som hlavne vedieť,či nebýva tá piesočná pláž moc preplnená...ideme koncom júla spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rena (25. 05. 2015 20:10).
Re: Pag-Povljana
25. 05. 2015 21:17
rena: no písečná pláž..... zavítali jsme tam jednou. je celkem úzká, jelikož se tam vleze jen jedna řada lidí a stejně jsou nohy skoro v moři a pak je zvýšený břeh o cca 1,5-2 metry. Tehdy bylo okolo rákosí a spíše než pláž nám to připomínalo český rybník..... Ale otázka je, jestli píšu o stejné pláži, tady tato byla směrem k ostrovu Vir. Pak jsme už chodili na velkou pláž Dubrovnik, která je kamínkovo-oblázková. Ale i zde bych doporučil boty do vody, sám jsem na to kašlal a následky jsem řešil doma v ČR, rozřízlá noha a infekce v ní, zážitek, který již nechci zažít, řezání do živého není má oblíbená disciplína.... A tak jako píše výše Jakon, výlety do města Pag a Zadar jsme podnikali taktéž. Povljana je skutečně spíše poklidná, na to, jak je velká a taková roztahaná. Ale tím Tě nechci strašit, myslím si, že si tam to ,,své" najdete.
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 07:37
TOTI to jsi měl na pláži dubrovník smůlu. Tam se dá chodit v pohodě bez bot, jen je potřeba si dát u břehu pozor na ostřejší kameny, dá se najít i cestička kolem. Dál cca 20-30m je už jen písek a ježky jsem na nich neviděl. Je možné že tam nějaký blbec odhodil i sklo. Dubrovník je super pláž, ale mám zkušenosti odkudkoliv, že kde je dobře jsou i lidi a "boj" o místo. (mě lidi nevadí :-)) Dál od dubrovníku je bahenní jezero a kolem něj jsou takové divoké nuda plážičky ohrazené kameny - tam se dá najít klid, ale je tam jen oblázkový vstup do moře.
Jinak va pláži Dubrovník se dají půjčit šlapadla a pokaždé na nich podnikáme výpravu na šutr, který je za bójkami a když na něm stojím tak mám vodu pod ramena. Je to taková frajeřina skoro uprosted moře a ti co to neznaj tak jsou z toho happy :-))
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 07:54
TOTTI
...to si ma teda moc nepotešil...podla fotiek,čo som našla na nete sa mi tá piesočná pláž pri kostolíku nezdala až taká úzka confused smiley ... Práve pre túto pláž sme si vybrali Povljanu,budeme totiž bývať 25m od nej tongue sticking out smiley Tak uvidíme...
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 10:05
Jakon: přesně jak píšeš, jeden blbý ostrý kámen, pak už krásný písek, voda po pupek a pohoda, asi jsem měl smůlu... 😄
Rena: ta písečná pláž je delší, možná, že na jejím konci to je lepší, anebo se to zlepšilo, fakt nechci vyvolávat zděšení. Tak jako tak nám více vyhovovala pláž Dubrovnik, ale kdo má rád písek, bude říkat opak. Budu rád, když zde potom napíšeš svůj pohled na věc. Já na Povljanu nemůžu říct nic špatného a to ani tehdy, když jsme při vaření brambor nemuseli solit 👍
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 10:12
...určite dám vedieť spinning smiley sticking its tongue out Ešte sa chcem spýtať na tú pizzeriu Snoopy...kde presne sa nachádza?
díkyawning smiley
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 11:03
Snad se nepletu, když řeknu, že pizzerie Snoopy je hned po příjezdu do Povljany a křižovatce T směr pláž Duborvnik hned na pravé straně cca 50 metrů, ulice Stjepana Radiča 12, +/- autobus....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil TOTTI (26. 05. 2015 11:06).
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 16:41
Ta písečná pláž samozřejmě není jak někde v Itálii,ale nám se tam u ní líbilo. Akorát jsem si tam ráno dával osušky na pláž,abych měl dobré místo:-) , protože ta pláž fakt není moc široká. Dobré bylo, že ubytování jsme měli asi 30m od pláže, takže lednička s pivem nebyla daleko :-)
Re: Pag-Povljana
26. 05. 2015 16:50
......jo a byly tam super vlny thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.