avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 15:08
... Pelješac je krásný a stojí za to si ho projet ... i když je kousek dál než Pula ...

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
smileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 16:29
Ahoj, hezke zabery. Uplne sem zase citil zavan tepleho vzduchu a rev cikad.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 18:53
... tak ještě pár vteřin z Pelješace a okolí ...

[www.youtube.com] .... Divna ...
[www.youtube.com] ... lov chobotnic v Orebiči
[www.youtube.com] ... mušle u Stonu
[www.youtube.com] ... platany v Trstenu
[www.youtube.com] ... kozy při západu slunce
[www.youtube.com] ... Orebič a okolí
[www.youtube.com] .... Korčula
[www.youtube.com] ... západ slunce v Orebiči
[www.youtube.com] ... rybáři v Orebiči

smileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 20:40
to v te Divne je trochu klamava reklama ne?yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 20:45
... Rhinos ... grinning smiley thumbs up
opraveno ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 02. 2016 01:37
Bessy na o se nedá dívat,jak je to rozmazané.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 02. 2016 21:17
Ahoj, přišla mi nabídka na ubytovaní do Orebiče, Vila Jelena.
Nezná to tam někdo?
Předem díky.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 03. 2016 09:06
Ahojky, jezdíme každý rok na Pelješac a vždy po pevnině. Pro nás to je vždy krásná podívaná....na trajektu nevidíte nic, jen moře smiling smiley a čekat ve frontě a stresovat se, jestli přijedu v čas. V Neumu natankujeme a pokračujeme v krasojízdě..nevím , kam až jedete na Pelješac...krásnou dovolenou smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 05. 2016 18:08
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 05. 2016 09:10
...hudba tedy absolutně mimo...ale pohled na "skoro druhý domov" rve srdce.Majko....sad smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 06. 2016 18:01
Zdravím z Orebiče. Počasí je parádní,ale co mě velice zklamalo je pláž Trstenica. Něco mezi pískem a štěrkem. Ale co mě nejvíc vadí je dno v moři. Ostré skály,kousek od břehu. Musíte mít boty,jinak se nedostanete dál. Pláž máme sice kousek od apartmánu,ale budeme jezdit do Perny. Tam je normální oblázková pláž. Další věc je,že jsou sice okolo pláže Trstenice osvěžovny,ale ještě zavřené! Orebič mě teda docela zklamal.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 06. 2016 21:21
A ta roura na doufam jen destovou vodu z cesty je videt, jak konci cca 5 metru od brehu v mori? Trstenicu jsme navstivili jen letmo, nebot jsme pobyvali v Podobuce, ale taktez jsme se divili, ze Trstenica je hodnocena velice dobre, ale skutek utek.... to uz je lepsi plaz primo u trajketu v Orebici.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 07. 2016 11:57
Byl jste někdo dlouhodobě v Lovišti? Prý je tam bolševickej skanzen či co... prosím o více infa z tohoto místa opravdu od někoho kdo to tam má zmáknuté. Díky.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 07. 2016 09:23
Ahoj,poprosil bych někoho,kdo jezdí pravidelně na Pelješac,zda tam je nějaký větší market?Budeme ubytování v Orebiči.
A tip na nějakou dobrou třeba i menší restauraci,kde dobře vaří místní speciality.Ale nemusí to být přímo v Orebiči,klidně si zajedem.
Díky moc,všechny rady ukládám a tisknu
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 07. 2016 10:21
Zdravím, před Orebičem je konzum Maxi. Tam koupíš naprosto všechno - vyzkoušeno! Hezkou dovču spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 07. 2016 10:49
V Orebiči není s nákupy žádný problém. Je tam dost obchodů a Maxi konzum je hned na začátku 42°59'01.2"N 17°11'54.7"E. Trochu horší je to s nakupováním v Trpanji. Pojedete-li na výlet do Dubrovniku, pak je příjemná zastávka ve Stonu, kde je dobré posezení (např. Stagnum 42°50'20.2"N 17°41'47.3"E [www.google.cz]). Také Ti tam připraví čerstvé mušle aj. Všechno vygoogluješ a uvidíš na Street View.

Šťastnou cestu a příjemnou dovolenou.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 07. 2016 21:31
V Trpanji s nakupováním žádný proble nevidím,dole v přístavu Studenac od 8-20 hod pak vedle plus market a nahoře malej studenáč platba pouze hotovkou. Dole ještě pekarna a masna... stačí??? Banka,pošta,sladoled...

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
12. 07. 2016 13:47
To Radomir: Do Loviste se chystam letos potreti , ale co mas na mysli tim bolsevickym skanzenem to teda netusim .... je v tom nejaky jinotaj , nebo neco hlubsiho co nejsem sto pochopit ?smiling smiley

Ludek
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
12. 07. 2016 21:17
Zdravím ludek72,jde mi o nedostavěný areál bývalého rekreačního střediska ještě za bolševika. Někde jsem o tom četl ale nevím jestli je to přístupné,každopádně se tam letos vypravím. Ale má otázka zněla i jinak a od tebe nebyla zodpovězena. Tat co je na Lovišti zajímavého.Pokud to tu nechceš psát to chápu,vím jak dopadl Borak Žuljana... tak SZ. smileys with beer

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 07. 2016 10:22
Zdar, jsem v Trpanj, poprvé na Pelješaci jako takovém, celnické vysírky na hranici BiH, zpátky jedu trajektem, nestojí mi to za čekačku, jedno auto před náma odstavili a lezli do kufru, jsem si připadal, jako za dob NE/Shengenu na hranicích s CRO, taky to takhle probíhalo. Co se týká nakupování, tak jak psal Radomír, nakoupíte v pohodě, ale žádná hitparáda to není, na druhou stranu, základní věci koupíte. Bohužel, zapomeňte na čerstvé pečivo večer, nenašel jsem tady přímo pekárnu, co průběžně peče, ale možná jen špatně hledám. Co mě mile překvapilo, dlouho jsem nepil tak dobrou travaricu jako do toho pána dole v přístavu uplně za pizzerií, takový malý krámek. Koupat se jezdíme převážně na Divnu, nádherná pláž.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 07. 2016 10:49
Loviště
To by měla být ta smutná stavba.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil NEDOJED (13. 07. 2016 10:50).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 07. 2016 20:40
to Michalll: Nestraš.Kde tě probírali? Jezdím přes BiH a vždy v pohodě. Za pár dnů jedeme, tak jestli mám přehodnotit trasu. Dík.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 07. 2016 06:45
Ne mně, ale tomu autu před náma lezli do kufru ... nepřijemní jak sviňa, nevím jestli je to normální jednání, jel jsem tady po prvé, nevím jak se jmenoval ten přechod, jel jsem podle navi, prostě po dálnici uplně na konec a pak mně to vedlo na Pelješac přes BiH. Celkově na celnici fronta. Předbíhající se borci z BiH na motorkách, celníci je nechali, ať si dělají co chtějí, evidentně se tím bavili ... nebyl jsem dvakrát nadšenej. Při tom, jsou tam dva vjezdy, pro EU a mimo EU, BiH v EU nejsou, ale s těma motorkama se nasXali kam se jim chtělo. To poslední co jsem chtěl bylo se s nima přetlačovat, ještě bych někoho sundal a hádej se potom ... sice kamera v autě, ale i tak ...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michalll (14. 07. 2016 06:46).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 07. 2016 08:54
Michale co to bylo za auto, my jsme taky projížděli v pohodě, ale Albánci a Turci ne.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 07. 2016 15:25
Tak to nevím, protože jak je vzali bokem, otevřeli kufr a tím zakryli SPZ, takže nevím co to byl za stát ...
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 07. 2016 18:02
Jinak jsem byl dneska v Orebiči, vzal jsem to pak lodí na Korčulu ... nevím teda, ale tak špinavé moře .... to mně dost zklamalo. Korčula fajn, ale na mně moc komerční ... Dojeli jsme na Korčulu, dali jsme si oběd, šli jsme se projít po hradbách a že si dáme ještě pivko, než půjdeme na loď ... sedneme ke stolu a na naši objednávku pouze pití nám bylo řečeno, že se máme přesunout do jiné části restaurace, že je launch time a že výhled na moře je pro jedlíky .... tak jsem se od srdce zasmál, řekl jsem holčině, že jsme před hodinou obědvali a odešel jsem do jiné restaurace ... to mě teda zklamalo fakt, mohli to mít alespoň napsané na stole ... fakt ubohost.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 07. 2016 08:36
Ahoj,nezná někdo někoho v Orebiči nebo v blízkém okolí kdo má menší loďku a byl by ochoten udělat menší okružní plavbu po okolí?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 08. 2016 19:31
Ahojte,
má niekto tento rok skúsenosti s 1. trajektom z Ploče o 5:00?
Býva fronta, že by sme sa nezmestili?
Ideme cez týždeň.
Ďakujem
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 08. 2016 20:48
přes týden by neměl být problém.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 08. 2016 21:55
Ahoj ,zdravím z Orebiče.Jsme tu druhý den a zatím jsme nadšeni.Moře krásně čisté a krásná příroda.Už jsme byli i na pláži Divna a taky nádhera.Tak čisté a průzračné moře jsem zatím neviděl,a kolik ryb.

Mám dotaz,koupím v Orebiči nebo okolí čerstvé ryby ráno?
Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.