Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2021 10:32
proto to objíždím a je to naprosto v pohodě. Časově i finančně výrazně kratší a levnější + poznání dalších krás v HR. Oba dva přechody přes BiH nikdy bez čekání - v jakoukoliv dobu (pokud nenatrefíte na střídání služeb).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2021 10:33
Ohlédnutí zpátky : [www.youtube.com]
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2021 10:37
TO RadekK : to jako že pokaždé čekáš ? (Oba dva přechody přes BiH nikdy bez čekání ) spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 07. 2021 12:07
Taky objíždím, kochám se a užívám si to ...
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2021 09:34
to Mirus:
nepochopil jsi. Právě, že nečekám nikdy. Bylo to pouze jednou, kdy jsem se natrefil na střídání směn. A to čekali naprosto všichni.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 07. 2021 09:37
Ale na druhou stranu chápu, že ne každý cestu na PLJ zvládá odřídit v pohodě, a pak i možná ta poslední hodina a půl jízdy okolo může být kritická. Takže pro někoho několikahodinový odpočinek spojený s trajektem může být super.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 07. 2021 21:20
Jak mizí ty modré části, začíná se nám ten drobeček objevovat v plné kráse.
Poslední díl mostovky už visí nahoře, blíží se finále.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 07. 2021 07:18
Ten poslední díl měli včera před desátou večer téměř na místě, ale teď koukám: vidím dobře, že už je zase dole na pontonu?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 07. 2021 10:24
Jardo, už to řežou potřetí a pořád to je krátké !!! thumbs up smileyspinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 07. 2021 11:54
Ale jenom z jedný strany thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 07. 2021 12:28
To chceš říct, že už mají 4 kusy a porád jim to nestačí? thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 14:48
[www.youtube.com]
...
asi se uz zadarilo propojit
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 15:44
a vecer se budou fotit papalasi
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 16:09
Tak to sebou musí hodit, ten poslední díl je už zase na pontonu. Hele.
Aby to nedopadlo, jako v Podskelského Bílé paní...
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 17:28
Oni ho měli půjčený z jiného mostu a zítra ho musí vrátit ! thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 18:31
Nebo je to připravený jako divadlo pro papaláše ,tak aby to klaplo napoprvé.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 20:11
Už je zase nahoře.
Slíbili, že to bude 28.7. tak tomu věřím, ale bude to asi až večer, aby bylo vidět ohňostroj .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (28. 07. 2021 20:12).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 20:40
Někdy 3.8.2021 nad ránem to zkontroluji ("z diskrétní vzdálenosti" ) na vlastní bulvy... Doufám smoking smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 20:51
Je nasvícený jak nevěsta.

[www.whatsupcams.com]
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 07. 2021 22:36
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 07. 2021 10:17
Zdravím smiling smileyR.

Žuljana - 28.7.2021 - je tu fakt krásně - 3.8.2021 jedeme na Mljet.




[www.youtube.com]

Spali jsme ve Vrgoracu...super



Cestou z Vrgoracu se okoupali na Bačinských jezerech...


Cesta tam: Cesta na Slovensko přes Žilinu - plynule bez zastavení. Slovensko - Maďarsko - bez zastavení. Letenye - Maďaři kontrola pasů, Chorvaté pasy a potvrzení... asi 15 minut čekání. Okolo Zagrebu - čekání v dopravní zácpě asi 30 minut - nevíme proč.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 07. 2021 10:39
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 07. 2021 10:55
Ještě doplňuji: Průjezd přes Neum: Vjezd - asi 5 minut - bez kontroly - výjezd asi 15 minut - kontrola pasů. Ale opačným směrem byla fakt hodně dlouhá fronta - tak se na cestu zpátky moc netěším. Ale třeba to byla náhoda - doufám.
Ještě jsem se chtěla v Komarna kouknout na most - ale bylo to proti slunku - tak pohled nic moc... Ještě jsem se chtěla kouknout na most se sluncem za zády - ale už mě poslali do "háje zelenýho"smiling smiley. Už se chtěli koupat.
Pelješac kolem Stonu a dál dost rozkopaný - docela divný a nehezký pohled. Snad. až to bude hotové - tak to bude fajn.



[www.youtube.com]
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 08. 2021 22:54
Žuljana ma novu vodnu atrakciu 😭. Našťastie sme ju už tento rok nestihli , odchadzali sme 8.8. a to nafukovacie čudo otvorili 15.8....som z toho smutna , roky tam chodievame kôli krasnej prirode, kľudu ,pokojnej atmosfere ... zbožňovala som rano pohľad od pošty na more a kopce v pozadi , v sezone už zrejme taky vyhľad nehrozi. ..tak všetci čo sa tento rok ešte len chystate a ste podobne zmyšlajuci želam peknu dovolenku a pevne nervy ,dajte prosim vedieť ako to vnimaju domaci ...budúcoročna dovolenka už zajednaná 🤷
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 08. 2021 05:41
Co se nafukuje, to dřív, nebo později, splaskne.
Jestli to tam bude ještě začátkem září, podám report.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 08. 2021 19:09
... Jardo, máš recht ... my jsme někdy v minulém století používali prak ... těžký střelivo by asi nebylo nutný ...
nicméně, k těmto účelům (těžká baterie) jsme jako kluci, v parku, v mém rodišti, používali leteckou gumu (průměr cca 10x10 mm) o délce kolem 6 metrů, tu jsme zdvojili, uvázali mezi dva stromy, a s připravenými, do V ohlými tisícovkami hřebíky, zaháklými "do pohonu" ... jsme pak coufli několik metrů a todle pak letělo dobrých 200 metrů, a možná i dál, ale nikdy jsme ty projektily nenašli ... to jen, pro vysvětlení, že se ty V1 střely vzdalovali bezprecedentní rychlostí ... spíše jsem je slyšeli, než viděli ... pravda, terén jsme před tím vočíhli, aby v předpokládaným místě dopadu nebylo nic živýho, pač by to po zásahu s vitalitou případného jedince dopadlo asi dost špatně ...

... tak mě to jen tak napadlo ... samozřejmě, že u moře by šlo asi o menší provedení ... teda, v případě by ses v září rozhodl o vyfukovaní podobnou metodou ...

... letu zdar ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (20. 08. 2021 14:32).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 08. 2021 21:54
To by mě ani nenapadlo, znáš mě: když zrovna nepomůžu, aspoň koukám neškodit.
Myslel jsem to tak, že atrakci v září vypustí sami, až ji budou nevyužitou uklízet.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 08. 2021 17:41
Tak na Pelješac až příští rok, ale dnes alespoň mrknout na most z pláže v Komarně. Koupání perfektní a pohled na most zdola, tak to je něco.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 08. 2021 20:51
Stará gardo, nenadávejte na těch pár atrakcí pro děti. My bydlíme každý rok přes kopec na Malom mori a letos snáma byly i dvě slečny 11 a 13 let. A byly opravdu nadšené , když je tam rodiče dvakrát vytáhli. Až vám tam otevřou nonstop discobar jako na Zrčích na Pagu, potom teprve bude důvod k nadávkám. Tahle pláž je stejně spíš pro děcka. Náročnější klienti se stejně chodí koupat přes kopec.
Mě stačilo, když jsem viděl, kolik nových apartmánů se staví třeba v Drače. Tam bych nebydlel ani zadarmo. A pak že Pelješac není nafukovací. Jinak jako každý rok proběhla prohlídka Brijesty. Všude hluk a prach. Místo turistů ubytovaní stavbaři. Pro domácí je to ovšem lepší kšeft, protože sice platí míň, ale zato celý rok. Teď už jenom zbývá těšit se na příští rok, až díky mostu ušetřím hodinu cesty.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
24. 08. 2021 13:23
... Véno.B. ... s tou "starou gardou" ses trefil ... ale s tím nadáváním, to ber s rezervou ... dyť já už bych se tím prakem ani netrefil ... už je to strašně dávno, co jsme ho nosili v zadní kapse kalhot ... a Hill ? ... ten už vůbec ne, to je humanista, který by ani mouše neublížil ... yawning smiley

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.