Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
09. 08. 2015 13:20
MartineV diky za super info.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 08. 2015 10:44
Znáte někdo toto ubytování, odpovídá poměr cena/kvalita? Nevím zda se link dobře zobrazí - je to necelých 70 Euro/den (jsme rodina 2+2 - 4 a 6 let)
[www.booking.com]

Je pláž pod apartmánem hodně plná? (začátkem září)

Díky!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenka (18. 08. 2015 13:03).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 08. 2015 16:36
tak ja jsem uz take doma....skoro 10 dni na Peljesacu je fucsad smiley
Takze cestu tam uz jsem asi rozebiral...jel jsem na jeden zatah pres noc a krome jedne vetsi krize kdy jsem musel zastavit nekolikrat za sebou v krakem casovem useku to bylo celkem v pohode.
Fronty nikde zadne a i na Neumu jsem profrceli velmi rychle....
Byl jsem v Zuljane...uzasny jsou ty oblasti jak maji zavodnovaci kanaly a vsude podel cestjsou stanky s nadhernou zeleninou a ovocem....
Trosku zklamani bylo s apartmanem....ubytovatel tvrdil ze se jedna o rekonstruovany apartman 40m2 s vlastni 10m2 terasou.

Tak zpetne kdyz jsem si to pocital tak 40m2 to nemelo...
byla to jakoby sklepni cast ze strany sice vyhled do zahrady ale nudle ze dvou mistnosti i s kuchyni a sprchovym koutem....
kuchynska pidilinka mela na kraji zabudouvanou lednicku a nad ni suplik a nad suplikem plynovy dvouplotynkac...
Je celkem jasne ze z lednice slo teplo do toho supliku a kdyz se neco ohrivalo - jakoze moc jsme nevarily - tak si clovek rikal kdy to zacne horetsmiling smiley

castecne vytrzena jedna zasuvka,vytrzene jedno svetlo co viselo na kabelu a ve sprse srpchovaci hlavice ze to strikalo i bokem.
Odpad jsem musel procistovat a kdyz vytekal tak ai blbe utesneno takze to vytekalo i ven...nicmene na to byl asi majitel pripraven protoze na zemi byl dalsi odpad....

sousedi to meli jeste horsi ty meli okno jen v cele mistnosti...
O terase se moc povidat neda....cena 65E

Jeste ze jsem byl nachytren od znalych a nebyl zklaman z hlavni plaze...
Tam jsem byl jen asi 1h po prijezdu.
Dohromady je tam nastesti dalsich xxx plazi mensich velikosti a ty byly jednim slovem uzasne.Klid a pohoda a i stinek kdyz ho clovek potreboval.
Nejvic me vytaceli namachrovani polaci co si zabiraly mista karimatkama a roztahovali se jakoby jim to tam vse patrilo....Ale to je jen detail...

Byl jsem jeden den na plazi Divna a teda jako pekny a misto se dalo najit ale bylo celkem narvano.

Projel jsem se i pres ty mista kde horelo a opravdu to muselo byt velke....



Odnasim si z toho ze priste vice planovat a proverit nejak i to ubytovani....preci jen po nejakych 13h v aute jsem nemel dost sily se otocit a ubytovat se jinde a navic ta Zuljana a obecne Peljesac je uzasny...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rhinos (22. 08. 2015 16:38).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 08. 2015 07:27
Ahoj,
již delší dobu mám podezření, že v chorvatsku jsou dvojí ceny. Letos se mi to potvrdilo. Chtěl jsem si koupit krevetky - čekám ve frontě. Tři lidi přede mnou - všechno chorvati - měli krevetky za 35kun za kilo - všichni tři kupovali kilo a to jim prodejce ještě hrst po zvážení přidal. Už jsem byl natěšený, že si je koupím taky, ale jak si hajzlík za kilo řekl 70kun, tak jsem od něj odešel. V žuljaně je to špatný - jen jeden prodejce ryb.
V obchodech místní používají kartu, která jim po měsíci třetinu vrátí - klidně si jí můžu pořídit taky, ale mě to nevrátí nic, jelikož tam za měsíc nebudu - vrátí to na účet, nebo dokonce za lepších podmínek poukazy v nějaké hodnotě. Má s tím někdo nějakou zkušenosti? Případně jak to využívat?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
23. 08. 2015 14:08
milaz napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> již delší dobu mám podezření, že v chorvatsku jsou
> dvojí ceny. Letos se mi to potvrdilo. Chtěl jsem
> si koupit krevetky - čekám ve frontě. Tři lidi
> přede mnou - všechno chorvati - měli krevetky za
> 35kun za kilo - všichni tři kupovali kilo a to jim
> prodejce ještě hrst po zvážení přidal. Už jsem byl
> natěšený, že si je koupím taky, ale jak si hajzlík
> za kilo řekl 70kun, tak jsem od něj odešel. V
> žuljaně je to špatný - jen jeden prodejce ryb.
> V obchodech místní používají kartu, která jim po
> měsíci třetinu vrátí - klidně si jí můžu pořídit
> taky, ale mě to nevrátí nic, jelikož tam za měsíc
> nebudu - vrátí to na účet, nebo dokonce za lepších
> podmínek poukazy v nějaké hodnotě. Má s tím někdo
> nějakou zkušenosti? Případně jak to využívat?

Vozit si vše z domova ( hlavně paštiky ) a využívat jejich slunce , moře , pláže grátis a ignorovat jejich ceny a pohostinnost s úsměvem . Jinak , nevěřím , že by si šikovný chorvatský Hajzlík takhle přisadil na ceně nám Slovanům - Čecho - Slovákům .smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 08. 2015 20:57
Pro mě je důležité za kolik nakupuji já. A zda je to přijatelné a nebo není. Na něco mám a na něco nemám. Ale je mi fuk, zda někdo třeba místní nakupují levněji. To je věc prodejce. A pokud to tak je, tak jim to přeji.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 08. 2015 21:25
Asi jsem se špatně vyjádřil. Ví někdo jak dvojí ceny obejít, respektive jak kupovat za jejich ceny? Názor ovcí, že si to mám nechat líbit a mám spokojeně mručet mi moc nepomůže! Jo ta vratka peněz z chorvatské karty je splatná do třech měsíců od nákupu - takže do příštího roku to převést nelze.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 08. 2015 08:50
ak všetko dopadne dobre bez zádrhelov, tak by sme sa mohli ďalšiu sezónu chystať do Žuljany...navrhnuté miesto a ubytovanie prešlo schvalovacím procesom grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 08. 2015 14:34
Milaz: Ten prodejce krevet na trh má také systém vratky pomocí karty?

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 08. 2015 17:20
řekla bych, že ceny jsou troje Němec kupoval v Rovinji
stejně těžkého pražmana(oradu) a platil víc než já
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 08. 2015 17:23
já si i v rybárně řekla o účtenku (někdy jen 4 kuny za sardinky)....ale v konzumu mají fintu půlku chleba měli tendenci účtovat jako chléb celý
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 10. 2015 20:32
Nemáte někdo zkušenost s apartmány Pretner v Orebiči?
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 10. 2015 21:33
Dobrý den,

apartmán je čistý standardně vybavený, pěkný výhled na moře, kousek od písčité pláže. Parkování za domem. Za apartmánovým domem je jejich obchůdek s letními doplňky (šnorchly, plavky, sluneční brýle).
Nevýhodou byla paní domácí, která byla dost odměřená. (Může to být můj subjektivní pocit)
Nebýt paní domácí hodnotil bych na výbornou.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 10. 2015 21:42
Ví někdo jak letos dopadlo vinobraní a hlavně náš oblíbený Dingač?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 10. 2015 22:44
Těm, kterým neshořel, udělal letos velkou radost.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 10. 2015 15:08
Zdevel: dle vyjádření našeho pana domácího teplo i déšť byly ve správnou dobu, hrozny hodně cukru a byly kvalitní, takže vínko by mělo být excelentní.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 10. 2015 10:51
Díky za informace, zase jeden z důvodů proč jet příští rok na Pelješacsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
02. 11. 2015 09:35
Včera jsem se z Pelješace vrátil a potvrzuji, že již dlouhou dobu místní neměli takovou kvalitu hroznů jako letošní rok. Momentálně probíhá sběr oliv, které jsou také ve výtečné kvalitě. Další plody, které se momentálně sbírají jako jsou mandarinky, grepy, pomeranče, tak také jsou po letošním létě skvělé.
Jinak celý minulý týden super počasí, teploty vzduchu 25°C, jasno, moře 20-23°C a téměř celý týden bezvětří. Nádherné babí léto včetně koupačky. Jenom je škody, že po změně času již odpoledne okolo 16:00 hodin se začíná prudce ochlazovat a stmívat. Ale žádné drámo - v noci 15°C. Hospody fungují, ceny více než lidové, jen zmrzlinu tam již úplně zabalily. Nikde žádná a nanuka nechci.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
09. 11. 2015 18:31
[www.youtube.com]


...tento rok si na Pelješaci" užívajú " oheň, voda ...
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 01. 2016 10:52
Ahoj. Jezdí někdo do Divny? smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 01. 2016 14:25
Do Divny se nedá vjet.
Je to pláž u kempu.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
26. 01. 2016 14:31
Je to jméno zátoky, ve které je kemp. Co potřebujete vědět? Jezdíme se tam koupat pravidelně každý rok, ale do kempu ne, k tomu bych nic říci neuměla.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 01. 2016 19:29
veškeré info je na netu je tam o kempu o pláži vše,ceny,ubytování a td. [f.fryza.sweb.cz]
[www....]

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 01. 2016 20:34
Divna je jméno toho ostrůvku.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
09. 02. 2016 22:29
Ahoj, prisla mi nabidka na ubytovani do Orebice, Vila Jelena.
Nezna to tam nekdo?
Jinak Orebic zname z lonska, moc se nam tam libilo. Doporucuji vylet na Korculu, krasne mesto.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 13:05
Jaká cesta na Pelješac je lepší,trajektem nebo to objíždět?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 13:40
Ahoj, ja to loni bral po pevnine. Pohoda, male cekani na hranicich, ale v klidu.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 13:53
Jitule 19, jednoznačně po pevnině. Levnější, rychlejší, krásnější.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 14:21
Já loni musel trajektem,v tu dobu tam zrorva hořelo.
Nejraději to mám tam objíždět,kocháme se jedeme přece na dovču.
Nazpět jsem nasranej že už je konec tak berem trajek a tradááá, co nejrychlejc domů.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 02. 2016 14:53
Mi loni jeli po tech pozarech, hrozny pohled. Obcas jeste bylo citit maso a chlupy zviratek co nemeli stesti.
Ja bych jel i letos, ale doma ma mazelka strach ze slimaku.
Ale laka me to, bylo tam krasne. Jak ta Vila Jelena v Orebici, nebyl tam nekdo?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.