Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
02. 06. 2011 08:01
Zdevel,dík za odpověď.Takže my budeme muset jezdit,protože tam myslím domácí nejsou.Jinak už se tam těšíme,když čteme samou chválu na Borak.Jezdíme každý rok Chorvatsko,ale tady poprvé.Na plážičce snad místo bude,jedeme v plné sezóně.Těším se na další poznatky a rady o této oblasti od diskutujících.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
06. 06. 2011 11:56
Milane pošli ještě nějaké atual.fota na rajče třeba jak ta vypadá na té české pláži jak si psal je to tam rozkopané,myslíš,že to stíhaj do 15.7. ???Díky Radek

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
06. 06. 2011 21:56
Radku, plaz je skoro hotova - maj to stihnout do 15.6. coz vpohode stihnou, jiz je tam rozhrnut oblazkovej sterk a vse urovnano, fotky z plaze najdes u me na rajceti ( stir4x4 )
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
06. 06. 2011 23:24
Parádní fotky, až na ta háďata eye popping smiley,ale jinak to poznávám a těším se .Krásné fotky Dubrovníku z výšin thumbs up
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 11:12
Jestli všechno dobře dopadne, tak vyrážíme příští neděli na Pelješac. Letos chceme zkusit Dubu Pelješku. Myslíte, že seženeme ubytování? Jsme 3. Nemáte s tím nějakou zkušenost? Díky.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 13:29
Teď odhaduji že ano....je již spousta rezervací ale místo pro 3 se mysím najde...když tak budete dojíždět,v nejhorším případě hupky do vnitra poloostrova,tam je ubytko za babku.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (07. 06. 2011 13:29).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 17:01
Zdravím,tak stále sleduji počasí a novinky na Pelješacu,odjíždíme do Orebiče 17.6. a zaráží mě předpověď,na ten víkend a ještě pondělí déšť,takovou dálku jsem přesvědčila manžela a 3 dny pršet to neeeeeee!Vím,že to je ještě 10dní,ale už teď mě to rozhodilo.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 20:10
TO MARKET : kazdej den je tu kolem 30st C :-)
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 21:07
Díky za odpověď.Já vím,teď je hezky,ale ty předpovědi se mi nelíbí,snad se to ještě stočí nějak.Pár dovol jsem už zažila s deštníkem,proto jsem chtěla někam dolu a na Pelješacu jsme ještě nebyli.Pořád o tom něco študuju a tady na foru jsem se lecos dozvěděla,jen to počasí kdyby vyšlo.Také ještě nevíme zda to objet nebo trajekt.Markéta
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
07. 06. 2011 22:18
kdyz jsem sem jel tak sem to vzal okolo pres BiH ale az pojedem zpet tak si pri zpatecni ceste posadka vozu zada zazitek na trajektu takze to vezmem po vode :-)
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
08. 06. 2011 00:04
Taky nám už párkrát v Trpanji pršelo, ale nikdy to nebylo na dlouho :-D. Cesta trajektem nemá chybu stejně jako cesta kolem Neretvy a Ston, Trstenik apod. , takže také jedeme jednu cestu trajektem a jednu dokola .-)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
08. 06. 2011 16:35
Trajektem jsem nikdy neplul, tak nemůžu soudit. Ale cesta přes Pelješac a hlavně k Orebiči je neopakovatelná a už se těšíme jak ji budeme sjíždět.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
09. 06. 2011 12:52
Dobrý den, nevíte, prosím, někdo, jestli stále funguje kemp Perla v Trsteniku? Byli jsme tam před třemi lety. Nám se tam líbilo. Sociální zařízení nic moc, ale my máme obytné auto, kde vše je. Chceme se tam zase jet podívat, ale nevíme, jestli není zavřený. Děkuji za zprávu
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 06. 2011 14:49
My se chystáme letos do Žuljany, pojedeme od nás 1.7., návrat 10.7. (tj. pobyt 2.-9.7.). Je tady někdo, kdo třeba absolvoval výlet na Mljet a mohl by mi říct, jestli se na Mjletu dají půjčit kola nebo raději máme na ostrov přijet autem a projet si ho autem?
Předem děkuji.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 06. 2011 16:17
Dobrý den,tak konečně za týden Orebič,prosím o info dobré restaurace v Orebiči,už se nenůžu dočkat jedinečných kalamárů na grilu.Díky Markéta
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 06. 2011 20:29
Nejlepší Konoba v Orebiči je Karako!!! Vždy vše čerstvé a v nejlepší kvalitě. Radno vrijeme: svaki dan 18 - 24hod. Je to nábřeží směrem na plažu Trstenica poslední konoba. Doporučuji všem :-)
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 06. 2011 07:24
Re:Market Nám se hodně líbilo v konobě Babilon. (v uličce za kostelem). Ještě na ryby je dobrá restaurace Amfora. Je i s výhledem na moře, což umocňuje atmosféru. Šťastnou cestu a dobré gurmánské zážitky přeje Feroll
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 06. 2011 09:52
...tady jsou vsechny restauranty v OREBICI:
•Amfora
•Jadran
•Orebić
•Bistro Coco
•Babilon
•Posejdon
•Legna
•Rondela, hotel Bellevue
•Grill Bambus, Hotel Rathaneum
•Orebeach club
•Marko Polo
•Pizzeria Karako
•Kod Kapetana

vsechny konoby:
•Mlinica
•Pelješki dvori
•Konoba Dalmatino
•Konoba Maslina
•Panorama

..a cafe bary:
•Trstenica
•Caballero
•Tabo
•Tri Palme
•Lučica
•Palomino
•Best
•Mete or
•X2
•Zona
•Buba Mara
•Central
•Beach Bar


Lova a ostatni musite za mne i letos Orebic pozdravit,ja se tam tak brzy nedostanu,clovek mini,choroba meni,neda mi pokoj,takze misto more,spital, necham si pod narkozou o mori zdat,(no to mi pak bude spatne,hihi),vsem preji krasnou dovcu.....kdyz budu mit stesti,tak si uziju aspon vycvachat nohy v bazenu na zahrade...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (11. 06. 2011 10:11).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
11. 06. 2011 15:01
Fanky ... teda Ty máš přehled ... to jsem netušil, že je v Orebiči tolik hospod, já tam navštívil snad 3 ...
plus hotelovou restauraci v Bellevue ... šak jsem tam byl natočen jak si nenápadně odnáším 2 zákusky ( dobře, tak 3 ... yawning smiley ) ale bylo to All incusive
... do háje ... všude samí paparazzi smileys with beer




takže to je hřích ... ty hospody neobejít, tak se dej do kupy, zvládni i tento zákrok, ať Tě chrání všichni Tví strážní ... andělé
a příští rok ... ať to začneš zase pomalu obcházet ... jestli se tam nepohoršili v kvalitě obsluhy a menu ... a ... drinking smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 08:06
Mám mnohokrát vyzkoušené, že dobře vaří v restauraci Posejdon. Hlavně můj oblíbený chobotnicový salát. Restaurace je u hlavní silnice na začátku Orebiče - respektive na začátku té dlouhé rovné ulice - po pravé straně ve směru do města.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 08:06
Krásný den,všem díky za doporučení hospod,hned opíšu.Snad odjedem,celá rodina střevní chřipkuangry smiley Markéta
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 09:08
... Markéto ... ty zatracené střevní chřipky jsou napříč republikou ... absolvovali jsme to před 14 dny
je to na 2 až 3 denní záležitost ... nevolnost, průjem, teploty ( žádná antibiotika ...pokud není komplikace, ale snažit se vypít co nejvíc )
nejen Vám přání ... ať to zvládnete ... a dobrou dovolenou se šťastným návratem ... thumbs up
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 11:28
Díky za přáníčko,zatím nemocný děti,kéž by nás to s manž minulo,ať nejsem jak v..... z podobygrinning smiley Určitě dám vědít tady,jak na Pelješacu bylo.M
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 12:32
Dotaz pro znalé.
Potřebuji se dostat v sobotu ráno v 10.15 hod. trajektem z Ploče do Trpanje.
V kolik hodin tam musím být o kolik dříve abych se jistě na něj dostal?
Jo a bude to sobota v Červenci,výměna turnusů.
Co Štíre?
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 14:09
To je tezke rict, ja v sobotu sem byl na trajektu v Trpanji pul hodiny pred odjezdem a stal jsem prvni - nikdo tam nebyl, to byl trajekt v 16:30h, rodice vloni v zari meli co delat aby se vubec na trajekt v cca 5:30h rano dostali co tam bylo aut, co mam tak odkoukany tak nejobsazenejsi je prvni rano a pak kolem 14h a posledni nocni trajekt. Vzhledem k tomu ze je to v sezone tak bych tam byl radsi tak hodku predem, auto soupnul do fronty a sel na zmrzku :-)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 14:27
Štír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To je tezke rict, ja v sobotu sem byl na trajektu
> v Trpanji pul hodiny pred odjezdem a stal jsem
> prvni - nikdo tam nebyl, to byl trajekt v 16:30h,
> rodice vloni v zari meli co delat aby se vubec na
> trajekt v cca 5:30h rano dostali co tam bylo aut,
> co mam tak odkoukany tak nejobsazenejsi je prvni
> rano a pak kolem 14h a posledni nocni trajekt.
> Vzhledem k tomu ze je to v sezone tak bych tam byl
> radsi tak hodku predem, auto soupnul do fronty a
> sel na zmrzku :-)



Štíre díky za reakci.
V Ploče jsem nikdy nebyl,najdu stanoviště trajektů v pohodě?
Kde se platí?
Je tam nějaká bouda nebo se platí až na trajektu?
A ještě jeden dotaz.
Jedu Tansporterem pro 7 osob,řidič je v ceně vozu nebo ne?
Dík
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 17:03
To zmrzlina:
Ze žuljany jezdí soukromá loď na Mljet, kapitán umí dobře česky. Auta na Mljetu jsou úplně nanic. Kola půjčují někde mezi jezery a mají jich tam fakt dost. S tou Žuljanskou lodí to byl zážitek, dokonce nás tahali v zátoce Vučine na lodním laně na vodě. Trajektem bych tam nejel. Stačí se v Žuljaně zeptat na výlet na Mljet a oni ti poradí. Head
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 19:39
Stanoviště trajektů v Ploče najdeš v pohodě dle šipek. Platí se v kanceláři - musíš přejít ulici - Jadrolinia.
Řidič v ceně není, platí se za osoby a auto.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 20:05
Tak tak, platis v kanclu, razeni vozu si tam v sobotu ridil clovek od Jadrolinie, trajekt se v Trpanji neda prehlidnout. Voyagera mam tak tez pro 7 lidi a listek se kupuje zvlast pro auto a za kazdyho pasazera.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
13. 06. 2011 21:32
To zmrzlina.
Na Mljetu jsem byli trajektem před třemi roky. Pohoda je v tom, že si projedeš celý ostrov, ale ten denní výlet pro čtyřčlennou rodinu vyšel na cca. 5tisíc (trajekt z Prapratny-Mlejt, vstupné do NP, jídlo ve restauraci). Ale stálo to za to.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.