Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 05. 2011 19:22
jsem tady častěji a častěji a hltám zprávičky o cestě ,ubytku atd., letos samozřejmě a nic moc, čekám. Jedu na blind Borak, 23.6.a nevím nevím, zda tam něco seženu , jedeme jen dva, tak doufám,. že ano... jinak Trpanj, Orebič... snad něco najdu ,, jak to vidíte ??? jezdím Brela, ale letos velká změna , vychvalovanej Peljesač , ale kdo vi???
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 05. 2011 20:53
Podle mně je Borak tak malá a žádaná destinace, že bych na blind nejel. Viděl jsem spoustu návštěvníků, kteří se museli vrátit, protože všechno bylo obsazené.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zdevel (27. 05. 2011 20:54).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 05. 2011 11:44
..a projedeme se Peljesacem....





avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
28. 05. 2011 21:36
Poslusne hlasim prijezd na Peljesac :-) , co jsem zkouknul behem cesty tak plaze sou ciste a vetsinou pripravene na sezonu.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 11:28
No tak to je paráda!!!
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 15:05
Zdravím všechny co se chystají na Pelješac.My jedeme v srpnu poprvé do Boraku. Zná někdo apartmán NIKOLICA? Je možné v Boraku v sezoně sehnat základní potraviny a ovoce,zeleninu,nebo se musí někam jinam dojíždět.Díky za odpověď.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 15:12
Zdravím všechny co se chystají na Pelješac.My jedeme v srpnu poprvé do Boraku. Zná někdo apartmán NIKOLICA? Je možné v Boraku v sezoně sehnat základní potraviny a ovoce,zeleninu,nebo se musí někam jinam dojíždět.Dík za odpověď.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 19:23
TO Štír,

děkujeme za info, pište dál....
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 22:40
V Trpanji je uzavrena silnice pro auta kolem kostela ( delaj kanalizaci ) musi se to objizdet po nove ceste co vede k hotelu Faraon, pro pesi se to projit da, jinak pro nezne polovicky je v Trpanji otevren novek kadernickej salon pod postou ...
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
29. 05. 2011 23:55
25.7. - 5.8. už po šestý do Orebiče, není nic lepšího smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 00:05
TENTO TYDEN JE POLICEJNI AKCE V POTOMJE - MEREJ RADAREM !!!!!!!!!!!!!
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 06:27
To Beranka: Snad pokud se domluvíš s domácími. My jsme nakupovali, když jsme se vraceli z výletů - v Trpanji při návratu z Divny, v Orebiči, když jsme byli na Korčule, nebo ve Stonu, když jsme jeli z Dubrovniku.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 09:56
Dík za odpověď.Jen moc nevím co znamená, že se s nima nedomluvím.Je to problém?A apartmán NIKOLICA znáš? Nákupy tedy budeme dělat tedy též z výletů.Dík za odpověď
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 13:37
To znamená, že někteří domácí jsou ochotní hostům dovézt chleba atp. Jinak do Potomje za tunel je to cca 2,5 km, tak si tam občas můžeš zajet nakoupit.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 15:21
Zdravím,letos poprvé navštívíme Pelješac Orebič od 18.6.2011 na týden jen pouze.Jedem jen s manž a 4letým synem,strašně se těším,že se podíváme po různých tady vyhlášených plážích a jsem moc ráda,že můžu čerpat ifo tady.Jen doufám,že bude čisto už.Také bych prosila o radu,i když to bylo tady,jesli jet trajektem nebo objet.Děkuji Markétasmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 15:30
Mám dotaz ohledně Trpanje
Jak je to tam prosím s plážemi?
Je tam jen jedna nějaká centrální?
Nebo je tam těch pláží více kde není tolik lidí?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 15:40
market: ja jsem objizdel i jel trajektem. Je to docela zajizdka ale zas trajekt taky neni levny. Rozhodoval jsem se obvykle podle unavy. Jednou jsme dojeli jiz nad ranem, na trajekt bychom cekali nekolik hodin a unava nebyla velka tak jsme jeli kolem. Kdyz jsem jel pak jindy tak jsem toho mel dost a radsi jsem v pristavu par hodin spal a cekal na trajekt. A jeste nevim jaka je ted kapacita trajektu. Kdyz jsem jel ja tak to byl maly kam se nevleze moc aut takze bych se bal jestli se vejdu. Cekat nekolik hodin a pak zustat na brehu by me netesilo. A jednou jsem radsi jel trajektem kdyz jem jel sam a mel jsem spoustu veci aby to ciste nahodou na hranicich neresili. Myslim ze jim to tam je jedno ale pro jistotusmiling smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 16:15
Moc díky za odpověd,Chorvatsko máme sjeté,ale tam poprvé,my vyjedem o den dříve,tak možná to objedem.Mám strach,že to všechno neobjedemgrinning smiley Divnou,Dubu,Žuljanu,ale to už chci asi moc,znáte ženský.Jakoukoli radu přivítámsmiling smiley
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 20:47
Domácí nám psala, pláže jsou čisté. Moře též. A už je i teplé.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 21:21
Do Trpanje jedeme letos po 12-té thumbs up. Pláží je tam několik, tzv.česká, další u kempu a u hotelu jsou oblázkové, jinak je kolem pobřeží vycházková stezka a na ní se dá sejít na menší pláže ve skalách smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 21:21
More dnes v Trpanji 22 st C, vzduch 27st C
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 21:23
22° je hodně nebo málo?
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 21:24
To Ivetata : plaze vedle kempu je ted rozkopana, buduje se tam hriste na plaz. volejbal, rozkopane je i schodiste co vede na plaz, dene na tom makaj tak snad to bude brzo hotove.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
30. 05. 2011 21:25
jak pro koho, ja jsem zvyklej z potapeni i na vodu ktera ma 5st C :-) , ale uz dost lidi se dnes koupalo...
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 05. 2011 09:09
Štíre, dovolenkuješ se, nebo tam pořád sedíš u kompu?
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 05. 2011 20:35
More 22 nic moc, snad se ještě trochu ohřeje :-)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 05. 2011 20:39
TO ZAHAJSKEJ : komp poustim jen vecer kvul pracovnim povinostema pri te prilezitosti juknu i sem na forum :-)
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 05. 2011 21:01
Ať žijí Pelješáci!
Ani nevíte, jak Vám závidím.Letos to musím oželet, ale o to víc se těším na příští rok. Moc rád tady čtu a sleduji, jak s přicházejícím létem , tady stoupá dovolenkovocestovní horečka. Je to paráda a prožívám to s Vámi.

Slunce a mír v duši!
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
31. 05. 2011 21:27
Dívám se dívám a myslím si::: nevím jedu blind 23.6. nejdříve chci Borak, pak Potočine , pak Duba Peljeska --- asi nejvíc mne láká a pak Loviště ,,, nevím co se poštěstí pro 2 osoby , pojedu dálnice co to dá a pak už nějak trefím, asi trajekt- bude-li
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
02. 06. 2011 06:29
To Beranka: Nikolicu neznám. My jsme měli pronajatou Jagodu a pak jsme byli dvakrát v apartmánech Violič. Domluvením se s domácími jsem myslel, že když pojedou nakupovat, tak přikoupí i pro vás. Někdy domácí nebyli k vidění, protože sice pronajímají apartmány a domy, ale bydlí jinde. Čas od času pak přijedou na kontrolu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.