Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na PELJEŠAC???

Autor Pavel 
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 02. 2011 17:31
No tak moc šancí mi nedáváte, ale já se stejně pokusím o místo v Boraku, Potočine a pak třeba v Duba Pelješka , tam je krkolomná cesta prý a když nic, tak ještě asi Viganj, chci otevřené a širé moře, nechci zátoku.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 02. 2011 17:41
Když nepořídíte jinde, zajeďte do Žuljany, hned dole za vjezdem u hřiště je turistická zajednica, v naprosté většině případů vám něco najdou, i když je plná sezóna.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
27. 02. 2011 18:38
ldx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ........ a pak třeba v Duba Pelješka , tam je krkolomná cesta prý.......

Duba Pelješka je hodně klidné místo, ale krásné. Pár fotek je například zde. . Nevím jak to tam vypadá v plné sezoně, já ji navštívil v červnu a viděl jsem zaparkovaných aut co bych spočítal na prstech jedné ruky, jinak u všech domů / apartmánů pusto prázdno. Řekl bych že tam není ani krámek ani žádná hospůdka, nejbližší civilizace s krámky a hospůdkami cca 13km v Trpanji. Případně cca 2km je vzdálená krásná pláž Divna kde je kemp a otevřený stánek s občerstvením.

Pokud jde o tu krkolomnou cestu, není to tak strašné. Jedeš cca 12km po úzké silničce kam se mnohdy vejde pouze jedno auto, ale při trošce opatrnosti se dá projet naprosto v pohodě.

ldx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ........ chci otevřené a širé moře, nechci zátoku.......

Vysloveně zátoka to není ale úplně širé otevřené moře také ne, pevninu na druhé straně samozřejmě vidíš.

Jinak vzpomínal jsi také Loviště. Tam jsem se byl podívat jenom krátce, bylo špatné počasí takže jsme to tam moc neprocourali. Nějak jsem si ale tuhle vesničku představoval původně malinko jinak. Samotné Loviště je umístěno v menší zátoce takže na širé moře je to kousek cesty, jaké tam jsou v okolí pláže nevím. My jsme šli pouze kousek kde ale byly skály.

Osobně kdybych si měl vybrat mezi těmito dvěma vesničkami, u mě by zvítězila Duba Pelješka. I když je to odlehlé místo ve kterém si do hospůdky člověk nezajde, ale má určitě své velké kouzlo.

** Petr **
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 03. 2011 12:47
Jedeme do Boraku, apt.Vedrana.
Zhodnoťte někdo ubytování ve velkém přízemním apartmánu. Díkyyawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
05. 03. 2011 16:44
..novinky z Orebice..... na promenade je rekonstruovan a pod novym majitelem tento dum..vedle restaurace Amfora...

......a pred domem jsou upravy...


...a komu to ted bude patrit?....urcite znate z Mokala Fa Mikulic´

Quelle:Forum Kroatien
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
06. 03. 2011 09:10
Zvláštně postavené lešení
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
09. 03. 2011 12:58
To teda. Hlavně ta základna vypadá moc jistě eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
10. 03. 2011 09:05
...a to neni vsechno...... v Orebici delaji i nove chodniky....

ulice Bana J. Jelacica


....a taky se renovuje obchvat smerem Loviste...


.. a jeste jeden dum v renovaci vedle apartmanu Jerry...



..a pro jarni naladu...pohled na Viganj 6.3. slunecno a 14 st.

...Orebic bude cim dal tim krasnejsi....Quelle: Forum Kroatien



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (10. 03. 2011 09:05).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 03. 2011 06:47
Je tu nějakej dobrovolník co má projetej Pelješac, ICQ a trochu času na moje všetečné otázky? spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
14. 03. 2011 14:46
Pro dj. Dekl:
Jen se ptejte tady, my ostatní se také rádi něco nového dozvíme!
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
15. 03. 2011 06:58
Přesně tak, jak jsem psal, mám taky v úmyslu tento pravděpodobně nádhernej kousek Chorvatska navštívit a bloudím po netu a google a snažím se načerpat info a foto aj. postřehy, takže pište tady . Včera jsem např. stáhl kdesi článek, že do sezóny bude průjezd slovinskou dálnicí 5 E a známka bude na 7 dní, to by bylo prima, prýje to na dobré cestě a v nejbl. dnech se má rozhodnout. A jinak tedy jsem rozhodnutý pravděpodobně nejprve zkusit na blind koncem června okolo 23,24,25 na Peljesaci 1.Borak 2.Potocine 3.Kučiště 4.Mokalo a nebude-li nikde místečka tak Viganj.
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
15. 03. 2011 13:36
To Idx, kolem cesty na Pelješac je vždy před sezónou plno dohadů a každý z nás všemožně schání informace je dobré napsat konkrétně, kde jsi informace viděl a sdělit je tady ! Tímto si navzájem ušetříme nervy a hledání na netu . Nezlob se,neber to osobně,ale " někde na netu ", nikomu nic neříká.
confused smiley

Slunce a mír v duši!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ertepetr (15. 03. 2011 13:36).
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
15. 03. 2011 21:07
27.8.-3.9. Trpanj, 3.9.-10.9. Borak spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 03. 2011 00:21
Přikládám pár starších fotek z Boraku a několika dalších míst na Pelješacu. Borak
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 03. 2011 08:28
Jo jo, děkuji za fotky,, super místo, už jsem jich našel zde více ,, prostě nádherné místo
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 03. 2011 17:19
Teda vážení, já se Vám divím, Nemůžete přece každýmu psát, jak je to skvělý místo, ten náš Pelješac. Víte co tam bude jezdit lidí? Já bych každýmu psal, že je to hnus, příroda nic moc, samej šakal, lidi naprosto hrozný, nevstřícný. Že tam Čechcy nemaj rádi, to snad ani nemusím zdůrazňovat. Prostě každýho zrazovat od cesty na náš Pelješac, vždyť se tam ze chvíli ani nehnem.spinning smiley sticking its tongue out

Js13 Pelješac Blaževo
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
17. 03. 2011 17:34
js13 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Teda vážení, já se Vám divím, Nemůžete přece
> každýmu psát, jak je to skvělý místo, ten náš
> Pelješac. Víte co tam bude jezdit lidí? Já bych
> každýmu psal, že je to hnus, příroda nic moc,
> samej šakal, lidi naprosto hrozný, nevstřícný. Že
> tam Čechcy nemaj rádi, to snad ani nemusím
> zdůrazňovat. Prostě každýho zrazovat od cesty na
> náš Pelješac, vždyť se tam ze chvíli ani
> nehnem.spinning smiley sticking its tongue out


No a proto jezdím na Hvar.thumbs up smiley
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 03. 2011 07:00
Ajax ,, díky tedy -pojedu Hvar, stačí???
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 03. 2011 12:30
Ajaxi, jsi rafinovaný jako cukr, ale měl jsi napsat, že jezdíš na jiný ostrov a né tam hned fláknout HVAR !
Jestli v září přijedu do ID a Idx mi bude spát v mé postýlce, válet se na mé pláži a chytat mé rybičky, tak si to vypiješ !!!
(tedy to, co si vypálíš) thumbs up smiley smileys with beer
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 03. 2011 13:19
já třeba jezdím tam a tam i tam....( Istrie,Hvar,Pelješac) smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 03. 2011 18:50
A vždycky jsme se nějak vešli.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
18. 03. 2011 19:15
Tak jsem dneska mluvil s domásím a prej tam bylo taky hnusně a lilo, akorát ta teplota. 18 stupňů a jemu byla zima. Včera tam měli 25 a mladej se koupal, ale to je blázen, kterej plave skoro denně i v zimě. Já už chci, aby bylo 9. srpna.

Js13 Pelješac Blaževo
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
19. 03. 2011 11:34
Dobrý den prosím poradíte mi, hledám ubytování na Pelješacu, v poslední vesničce kde končí silnice, v Lovišti, byl jsem tam naposledy ještě za komančů s rodičema a rád bych se tam vrátil, díky za pomoc Ivoš


Podgora 6x, Gradac 1x, Zaton 1x, Klek 1x, Makarská 1x
ldx
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 03. 2011 08:45
A nikdo nechce poradit, sakryš to je tady teda vlákno a já opravdu jedu Borak nebo Potočine Vážení a děkuji za pochopení jak u koho,, myslím to samo ze srandičky,, ale čekám tu diskusi o všem, i když předchozí diskuse tu je a ledaco jsem se dověděl.... tak díky
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 03. 2011 16:01
Zdravím nebyl jste náhodou někdo HOTEL KOMODOR - Orebič-Perna ???Díky za postřehy.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (21. 03. 2011 16:02).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 03. 2011 18:33
Ivoši, koukni na TZ Orebič.
Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
21. 03. 2011 19:59
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:57).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 03. 2011 14:28
Jiří díky,jede tam můj kámoš,nemá přístup k pc tak jsem mu chtěl trochu pomoci s představou do čeho leze.Cestovka láká velice nízkou cenou,no ale už mi psal,že to má zaplaceno.Zase za ty prachy....

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (22. 03. 2011 14:29).
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
22. 03. 2011 22:37
TO dj.DEKL : v zari budem v Trpanji asi tak na 3 tejdny ( uvidime podle pocasi ) a na Borak se budem jezdit potapet, tak se tam treba nekde potkame smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na PELJEŠAC???
25. 03. 2011 09:00
...pro ty,co se chystaji na Peljesac a neznaji jeste jeho krasy neco na pokoukani
[www.zeitlose-mediterrane-schoenheit.de]
[www.zeitlose-mediterrane-schoenheit.de]
[www.zeitlose-mediterrane-schoenheit.de]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 77
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.