Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)

Autor RenataH 
Zdravím,
poradí někdo nějaké klidné místo, pro dovolenou s malými dětmi.
Jelikož máme 2 letou dcerku, která je velice čilá, tak hledáme nějaký tip na apartmán blízko moře, bez betonových ploten apod.
Díky Renata
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
15. 05. 2006 22:18
Rogoznica u Primoštenu a všechny menší vesničky na Makarské
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
16. 05. 2006 09:33
Povljana na Pagu.
Jarda
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
16. 05. 2006 12:28
Brela - Podrače, ščit a dál směrem ke Splitu. Také tam jedeme s 2-letou dcerkou. H.
Stará Novalja na Pagu
Přemek
avatar Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
16. 05. 2006 14:34
Vesničky od Omiše k Makarské.Loni jsme byli s rok a půl dcerou v Mimicích-apartmán pár metrů od moře-klidná pláž na které bylo pár lidí.Letos jedem Marušiči-což je asi 4km od Mimic.
Děkuji všem za příspěvky.
Chtěla jsem poprosit autorku "ivetaa", zda nemá odkaz na apartmán v Mimicích.

Díky Renata
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
16. 05. 2006 22:45
ahoj my jedem do Mimic 28.7-????? takže mužem dat pivko
mohu doporučit ,oblast Makarská Riviera
avatar Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 09:02
Renata H-můžu poslat mailem odkaz na cestovku která nám zprostředkovala pobyt-upřímně řečeno-jsem docela náročný člověk pakliže jedu s tak malým dítětem-ale byli jsme nadmíru spokojení.Takže jestli chcete-písněte mi na mail a já vá pošlu odkaz na stránky-které jsou mimochodem dost dobře udělané a uděláte si představu sama.Není tio reklama-ale proč nepředat dobré zkušenosti dál-i mě loni tady na stránkách potěšilo že jsem se dozvěděla spoustu věcí a pak jsem je v Chorvatsku využila.
Jenom nevím jak to bude s volnými termíny-a také přímo Mimice již letos v nabídce nejsou(chorvatský majitel apartmán prodal a tudíž už není k dispozici cestovce)Nám však bylo nabídnuto Marušiči-což je sice kousek dál (asi 4km) ale aprtmán stejné úrovně a přímo na pláži.Takže doufám že i letos budem spokojení.

Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 09:20
Jiří Pavlata napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mohu doporučit ,oblast Makarská Riviera


v týhle oblasti jsem opravdu jednou viděl i "poklidné místo bez bujarého nočního života". Bylo to asi kilometr v horách nad Podacou, byl tam dědek s bábou a dvě krávy. Jinak úžasnej klid. grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Tedˇ vážně, na Makarský jsou v klidu dneska jedině ty malý vesnice, ale víte dobře, že i tam je v sezoně nářez. Snad jenom, že tam není takovej kravál.
Takže já bych za účelem nějakýho velkýho klidu M.R. příliš nedoporučoval. sad smiley
Ale je to otázka názoru. Někomu třeba ani našlápnutý pláže nevaděj. hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (17. 05. 2006 09:21).
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 10:52
JirkaK - a žes mu na to skočil?! Vždyť Jiří Pavlata je autorem těch pitoreskních povídek o jeho zážitcích s rodinou a cestováním !!! Ani nos mezi očima mu nevěřím. smoking smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 11:04
Ostrov Kaprije nebo sousední Žirje.Ráj na zemi a po společnosti se Vám tam vážně bude stýskat.Dostanete se tam lodí ze Šibeníku ,za pár babek.Na ostrovech ,ale nejsou auta ani silnice.Za 20 kuna na den je v Šibeníku hlídané parkoviště,pouze pro návštěvníky ostrovu ,ale musíte to doložit ,že tam máte nasmlouvaný pobyt.Na nedalekém ostrově Kakan je dokonce malý kemp,ale pouze pro stany,platí se formou co kdo dá a je využíván hlavně jachtaři.Ostrov Obonjan má taky kemp ,o kterém se nikde nepíše a taky tam skoro nikoho neuvidíte.Je tam ohraničené přírodní koupaliště v moři pro neplavce a děti,včetně skokanských mustku.U pláže je malý bufík a nahoře v kempu jídelna.Je tam možno pronajmout i chatky,správce je příjemný chlapík.Zadejte do vyhledávače Kaprije,Žirje,Kakan nebo Obonjan a už to frčí.Hezkou robinzonáduthumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (17. 05. 2006 12:54).
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 11:34
jirkaK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jiří Pavlata napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > mohu doporučit ,oblast Makarská Riviera
>
>
> v týhle oblasti jsem opravdu jednou viděl i
> "poklidné místo bez bujarého nočního života". Bylo
> to asi kilometr v horách nad Podacou, byl tam
> dědek s bábou a dvě krávy. Jinak úžasnej klid.
> Tedˇ vážně, na Makarský jsou v klidu dneska jedině
> ty malý vesnice, ale víte dobře, že i tam je v
> sezoně nářez. Snad jenom, že tam není takovej
> kravál.
> Takže já bych za účelem nějakýho velkýho klidu
> M.R. příliš nedoporučoval.
> Ale je to otázka názoru. Někomu třeba ani
> našlápnutý pláže nevaděj.
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jirkaK
> (17.05.2006 09:21)


Pavlata na Makarskou jezdí s manželkou Jarmilou dělat řízky.grinning smileygrinning smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (17. 05. 2006 11:35).
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 12:21
Jarda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> JirkaK - a žes mu na to skočil?! Vždyť Jiří
> Pavlata je autorem těch pitoreskních povídek o
> jeho zážitcích s rodinou a cestováním !!! Ani nos
> mezi očima mu nevěřím.
>
>
já vím, že jo. Toho já si dobře pamatuju. I s dětma, Jarmilkou, hovězíma řízkama, telecíma nápadama a přáteli ze skříně. thumbs up smiley
Ale zapojil se normálně do debaty, tak jsem mu odpověděl, a to i bez ohledu na tchýni Magdu. grinning smiley
(p.s.: kdo neví o co běží v tom tedˇ má pěknej hokej, což ? grinning smiley).

avatar Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 13:09
Jirka K-já myslím-že tady už všichni vědítongue sticking out smileyneb se s Pavlatou alespoň jednou setkaligrinning smiley
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 13:29
Nemělo by se na toho Pavlatu založit samostatné vlákno ? thumbs up smiley
Re: Poklidné místo na dovolenou s malými dětmi, bez bujarého nočního života smiling smiley)
17. 05. 2006 14:53
Já jsem progrinning smiley Ať zase nedostanem vylágoš, že se tu zadělávají všechna vlákna... smiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenka (17. 05. 2006 15:09).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 208
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.