Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jedině Crikvenica a nikdy jinak

Autor franta 
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
28. 06. 2011 08:43
Marek216 - jsi tu nový -ale reaguješ na příspěvek z r. 2006, pět roků starý! - treba sa zobudit a pretriet si oči.
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
30. 06. 2011 18:16
To je pravda Marek, akurát reaguješ na Aldu, o ktorom nevieš či vôbec na fórum ešte chodí a teda ani čo je vlastne s ním.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
30. 06. 2011 19:21
Pár let jsem tu nebyl, nicméně názor jsem nezměnil. Nechápu však Markovu nacionalisticky prudkou reakci. Tím smajlíkem jsem se před pěti lety snažil naznačit že jde jen o názor a nic víc. Někomu se líbí tady, jinému támhle, to byl celý smysl mého příspěvku. Hádat se s nikým nechci, raději se pojedu na Jadran vykoupatsmileys with beer
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
30. 06. 2011 20:46
Alda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pár let jsem tu nebyl, nicméně názor jsem
> nezměnil. Nechápu však Markovu nacionalisticky
> prudkou reakci. Tím smajlíkem jsem se před pěti
> lety snažil naznačit že jde jen o názor a nic víc.
> Někomu se líbí tady, jinému támhle, to byl celý
> smysl mého příspěvku. Hádat se s nikým nechci,
> raději se pojedu na Jadran vykoupatsmileys with beer

hmmm a teraz domna. !!! =D jj vyjadril si svoj nazor a ja zase svoj ,tot vše. =)
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
30. 06. 2011 21:24
Pánové, Eifele i Aldo a ostatní, kteří toto čtete, to že jsem na tento Markův "příspěvek ", vůbec reagoval, byla skutečně pouze jeho nacionalistická reakce na Aldův názor z r. 2006, (pokud tu budou reakce na X let staré příspěvky , tak se to skutečně tu zaneřádí tak, že se v tom nikdo nevyzná) a proto jsem použil i jeho, Markův, citát - treba sa zobudit a pretriet si oči - a tím reagovat na jeho příspěvek. Další Markovu citaci -"Vy češi by ste sa nikdy neušlapali "- jsem Marka nepochopil vůbec, poněvadž nikdy, podotýkám nikdy jsem ve svém životě nedělal rozdíl v tom, že třeba Eifel je Slovák a Alda Čech a někdo jiný Chorvat či Maďar, pokud je slušný člověk . Myslím, že na toto fórum přispívají jak Češi (Moravané, Slezané, Chodové, Laši i Valaši a jiní), tak i Slováci( Záhoráci, Oravané, Východnári, Detvané a jiní,) a plést do toho národnostní otázky zda česi... atd.
Tím vysvětluji, proč jsem vlastně vůbec reagoval na Markův "příspěvek". Nestojí mně to za to. Dál se k tomuto nebudu vyjadřovat, doufám že jste pochopili, proč jsem vůbec reagoval.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lubin (30. 06. 2011 21:26).
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
30. 06. 2011 23:49
To je absolútne v pohode. Mňa potešilo, že lubin (aj keď už sem tam niečo napísal) a Alda sa po dllllllllllhej dobe ozvali.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
01. 07. 2011 05:04
Alda se totiž, Eifeli, po dlllllhej dobe jede podívat jestli je Karlovačko pořád stejně dobrýyawning smiley A už nechme vlákno opět Crikvenici.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
01. 07. 2011 11:26
som rad lubin že si to teda nepochopil a už to nechaj tak. lebo by si to zase riešil a vobec osobne tebe som nenaapisal ani jedno slovo. tak to máš recht alda nato karlovačko sa už zajtra tešim..winking smiley
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
01. 07. 2011 14:35
... dědo Lubine ... já bych na téma Crikvenica nikdy nezabloudil, anžto to tam neznám, ale zaujalo mě, že Lubin, nám tak vzácný člověk po čase opět vystoupil ... a dobře ...
sám bych si nedovolil o Slovácích jakoukoliv narážku ... natož, kdyby jim chtěl někdo zkřivit vlas ... mám tam rodinu a přes toto Forum mnoho přátel ... tímto je všechny zdravím ... drinking smiley
... jen Tě Lubine musím doplnit, pač jsi nejvyjmenoval všechny kmeny z této kotliny ...
zcela zřídka tady totiž přispíváme i ... me z Veškova ... smileys with beer
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
01. 07. 2011 15:28
Já už také na téma Crikvenica nezabloudím, anžto to tam také neznám ale pro doplnění:

Bessy - já hlava děravá - jak jsem jen mohl zapomenout na jižní výspu bodréch Hanákó, tož teda i Ve z Veškova...
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
01. 07. 2011 17:28
...a ten Veškov, to je "Místo v Chorvatsku"?
Anonymní uživatel
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
03. 07. 2011 20:28
Crikvenica...
L.P. 2007 jsem v září jel na tzv.víkendové koupání... Prostě naložili mne v pátek odpoledne do busu, ráno vyplivli na Kačjaku i Crikvenice a večer jsem týmž budem jel zpět. Líbilo se mi tam, pláže přímo v Crikvenici tolik ne, leč město překrásné. A na Kačjaku koupání přímo boží.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
15. 07. 2011 16:12
Jezdíme do hotelu s polopenzí, pokud jsem po večeři a jdu se projít po poremnádě, může mě číšník lákat jak chce, ať jsem Čech, Slovák nebo Maďar....prostě druhou večeři já osobně nejsem schopná dát, leda že bych praskla:-))
Dám jim vydělat tím, že jedu do hotelu s polopenzí.
Pokud pojedu do privátu, je to o něčem jiném. Letos jsme byli po dlouhé době opět v privátu, obědy jsem řešili návštěvou pizzerie, vždy byla plná Čechů, na večeři v restauraci vždy skoro všichni Češi...
A pro Chorvaty si myslím, že Češi i Slováci jsou pro ně zkrátka všichni "Česi" mají to zafixováno ještě z dob totality...
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
16. 07. 2011 08:27
To jsem netušil co taková Crikvenica dokáže s lidmi udělatthumbs down Já bych jednoho člověka který téma nepochopil ignoroval a nechal zájemce vrátit se k tématu. Donedávna to tu platilo za solidní fórum...
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
16. 07. 2011 09:54
Alda máš pravdu ale k teme Crikvencia to trochu patrilo stalo sa mi to práve tam.
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
18. 07. 2011 18:57
marek 216 :

toto mi vážně nedá nereagovat , bývám kousek od slovenských hranic , mám spoustu slovenských kamarádů a obchodních partnerů ale jakmile začne někdo s takovými bláboly jak ty tak mě to dokáže tak akorát nas..t..., vyjadřuj se k tématu a bude klid..., taky si ujasni kdo a kde co podpálil ,napřed píšeš Hvar , potom Brač , máš jistotu že to byli Češi , příště budeme odpovědní za požár kadibudky na Zemplínské Šíravě...

dle mne je Crikvenica hezké letovisko, akvárium stojí za shlédnutí ale já raději sousední Selce , klidnější a do Crikvenice klidná promenáda , s dětmi stojí za to
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
09. 01. 2012 18:36
Hmm vrana k vrane seda, dojde jeden dement a pak doleze druhy tongue sticking out smiley Vic nema cenu komentovat, skoda slov.


Ale k tematu, nemate nekdo nejake aktualni fotky, nebo zkusenosti s ubytovanim v okoli Crikvenice, tipy na výlety kolem?
Loni sme byli v Pisaku a bylo tam nadherne, ted planujem ozkouset neco vic severneji.
Anonymní uživatel
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
09. 01. 2012 22:07
Hrukozroute, fotky ti nepošlu, neb nemám. Před čtyřma lety jsem absolvoval zájezd do Crikvenice, tzv. víkendové koupání, no, v pátek ve čtyři z Prahy, večer v sobotu v sedm z Crikvenice zpět. Prošel jsem ji z rána, je to hezké letovisko, krásná promenáda, jen v odpoledních hodinách je tam hlva na hlavě(a to byl první zářijový víkend). Kdo má rád živo, na své si přijde, ovšem já patřím k milovníkům klidu. Za zmínku stojí na sever položená lokalita Kačjak, je z ní nádherný pohled na most na Krk... a hezé dvě zátoky. 6el, foťák jsem si tehdy nevzal.
Crikvenica mi pocitově připomínala St. Tropez.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
10. 01. 2012 19:32
Jojo kdo si potrpí na čilý ruch, tak Crikvenica je to pravé, Makarská mi proti tomu přijde jak chudý příbuzný:-) V té lokalitě bych raději volil Novi Vinodolski ležící hned vedle na jih.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
26. 02. 2012 09:56
Prosím , mate informacie - skusenosti ohladom hotel Mediteran v Crikvenici .Dakujem za každu informaciu .
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
17. 06. 2012 20:18
Ahoj Lidi.
Prosím o info, kontakt či recenze míst pro ubytování v okolí Crikvenice. V okolí bychom rádi našli apartmán pro dva dospělé s přistýlkou pro předškolačku:-)
Rádi bychom vyrazili na první týden v červenci cca 5 nocí . Co hledání ubytování na blind v tomto období ?:-) Díky ta typ a ahoj
Anonymní uživatel
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
18. 06. 2012 10:59
Zkuste bungalovy Kačjak, je to asi 2km z centra Crikvenice směrem k Rijece, malý poloostrůvek s areálem bungalovů a kempem.
Webouvou adresu nevím. Též tak dělal zájezdy jedna cestovka z Brna, s ní jsem tam byl, leč, paměť krátká...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomm (20. 06. 2012 21:57).
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
20. 06. 2012 00:19
Makarská ako chudý príbuzný, tak to si tam asi nebol,cez den je tam narváno,v noci to musí byť des,idem na dovolenku preto,aby som si odpočinul od hluku a monžstva ľudí,pre mňa ani jedno ani druhé !!!thumbs down
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
20. 06. 2012 07:17
Makarská nikdy více. Snad jen v lednu.O Kačjaku uvažuji v příštích letech mimo sezonu.
avatar Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
20. 06. 2012 08:07
Dobré ráno. Pro zod3: Zrovna minulý rok - červenec - jsme potřebovali ubytování v této lokalitě. Sehnali jsme v již pozdnějších večerních hodinách apartmán v Novi Vinodolski. Je tam v tom zálivku NV - hned po odbočení z magistrály - taková budka - skoro u cesty, kde sídlí nějaká zprostředkovatelna. Nebyl žádný problém. Kdybychom dojeli dříve, určitě seženem i sami. Měli jsme to na 1 až 2 noci - tak to ubytovatelé nemají moc rádi - a přesto - ihned.

Jinak bych doporučovala - pokud chcete trošku více klidu - Klenovicu - [www.chorvatsko.cz] ....asi 10 km jižněji od Novi Vinodolski.


Krásné výlety v okolí - třeba:
1. lodí - Vrbnik - z Crikvenice ... [www.chorvatsko.cz]
2. Z Jablanacu nejen výlet na Rab - ale i nádherná - Zavratnica: [www.novinky.cz]


Pokud vyjde počasí - je to nádherná lokalita - má sice jinou krásu než jih Croatia - dokonce pro mnohé i přitažlivější. Právě proto "lanařím" každý rok manžela, ať jedem o den, dva dříve - profičíme Slovinsko - a pak máme čas - cestou na jih/někde se pak zase vždycky zase napojíme na dálnici/ - na výlety právě v této lokalitě. Doporučuji. Zdravísmiling smileyR.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
06. 07. 2012 19:37
Ahoj,
co říkáte na nápad jet do Crikvenice 3. týden v září? Bude počasí?
Díky znalců za odpovědi.
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
09. 07. 2012 15:32
Ahojte, nemate niekto tip na dobrú reštauráciu v Crikvenici alebo v časti Dramalj? Ideme tam o týždeň. Poteší každé info.

PA
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
14. 07. 2012 16:35
Pivovara Crikvenica
Crikvenica
Milovana Muževića 88
Chorvatsko
Re: Jedině Crikvenica a nikdy jinak
24. 07. 2012 15:02
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 73
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.