Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko v druhé polovině září

Autor saturnin 
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
20. 09. 2019 16:39
Ahoj jako bych cetl, co bych napsal.
Mame taky kocourka britaka
A taky chorvatsko...
A taky pristi rok zkusit 3 nedele v zari...
Ale co kocka....)))
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
20. 09. 2019 17:42
… jo jo, nechat kočku doma s tím, že někdo ob den přijde, vyčistí záchod, dá krmení a pití minimálně na dva 2 dny … to je za dva týdny smradu jako v Cařihradu …
… letos jsme jeli na 3 týdny a obě kočky (kanadský Sfinxky) jely do hotelu … pokud je o kočky, tak byl návrat proti minulým letům královský … švagrová pouze zalívala kytky, občas vysála, vyvětrala … a doma čisto, jako když jsme odjeli k Jadranu … v klidu jsme si pak druhý den jeli pro obě dámy, u nichž bydlíme … a super … grinning smiley

smileys with beer
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
21. 09. 2019 20:16
Tak máme týden v ID za sebou a druhý před sebou. Včera jsme se rozloučili s Kvetacou.
Ve čtvrtek dopoledne déšť asi dvě hodiny a odpoledne trochu větrno, ale voda teplá, takže se někteří i koupali.
Jinak každý den od rána do večera (kromě poledne) koupání a veget. Voda 24-25 st., ve stínu 28-30 st. a na slunci ve 13hod 42st.
Prostě to, nač jsme v tomto termínu zvyklí a co nám vyhovuje. Pouze nám tady chybí dědoušek rybář.
Předpověď na druhý týden dobrá, takže se těšíme, že si to ještě užijeme.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
22. 09. 2019 11:40
Bessy ja odjizdel v patek v 6 rano...
Kocku jsem vezl do hotelu ve ctvrtek kolem.12
Nevyslo to...
Takze domu a volani lidem, synum kdo se postara...
Nakonec to dobre vse dopadlo jak.dovolena tak kocour
I to se muze stat...
Jako tvuj motor...proste zivot...
Sama prekvapeni...
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
22. 09. 2019 11:42
Mirus preji krasne pocasi a telou vodu.
Kolik.je lidi....
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
22. 09. 2019 15:33
Mucik, my je měli v Olomouci, ale bylo to asi měsíc dopředu domluveno … kočky byly spokojený, no prostě, to je život …
už zase bydlíme u koček …

smileys with beer
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
22. 09. 2019 20:38
Mucik, velmi málo, až se vrátím, dám nějaké foto.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
23. 09. 2019 06:45
Mirus. A bufáče jsou v provozu?
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
23. 09. 2019 10:37
To je spravny dotaz.
Kava kugla karlovacko
Bez toho neni dovolena...
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
23. 09. 2019 19:46
Bufáč u hl. pláže jede, druhý je zavřený už asi 3 dny a Slávinku zamoglovali dneska.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
24. 09. 2019 18:01
Naše Jessinka je z útulku a v minulosti měla smůlu na majitele... Takže jsme se domluvili s dcerou aby se tam pokud možno denně stavila, vyčistila záchudek, doplnila granule (kočka je má dietní protože měl krystalky soli v moči) a pomazlila se s ní. Vzhledem k její minulosti bylo lepší když zůstala ve známem prostředí a někdo tam za ní chodil.

Ano Bessy, i ja žiju v bytě u kočky. A strasně moc bych chtěl být kočkou v naší rodiněhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
24. 09. 2019 18:27
Znalci tvrdi, ze doma je to pro kocku lepsi....
A ja si to myslim taky...))
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
25. 09. 2019 18:15
Tie krátke dni asi už nie sú to pravé , k tým mačkám , môj kocúr nemá nárok aby vošiel do domu , myši loví za poli za domom , je to lovec ...
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
25. 09. 2019 18:31
No hlavně že je "teplo" a nemusíme mít na večerní procházku dlouhé kalhoty a zimní bundy.
Teplota vody v moři 21 až 22 stupňů, osvěží po patřičném nahřátí na Slunci.
Druhá polovina nám již několik let vyhovuje.

A kočky mi mohou být ukradené i v druhé polovině v září v Chorvatsku. Doma by se neměly válet vůbec, ale být na polích a chytat hraboše! A je mi jedno, co na to znalci.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
25. 09. 2019 23:07
kikhk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Naše Jessinka.......

Jejda, my máme také Jessinku a k ní kocoura Chipa. Též jsme řešili zda doma nebo někam. Nakonec to byla švagrová ( je vdova a sama ), která hlídala. Odstěhovala se k nám (máme to k sobě 300 m) . Ale my jezdíme na měsíc a tak nám to kočičáci dávají pak sežrat. Jeden den vydrží dělat fóry, ale pak jsou to klubíčka mazlivá. I kocour si o to říká tak, jak to nikdy nedělal. Příjde hodí záda a čeká na laskání. Taky bych chtěl být kočkou u nás doma. spinning smiley sticking its tongue out

opravena diakritika



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tonioantonio (25. 09. 2019 23:08).
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
26. 09. 2019 07:11
A proč neberete kočky a kocoury do Chorvatska v druhé polovině září? Trošku dovolené by jim neuškodilo, navázaly by "styky" a měli byste co psát ve vláknu "Jak jsme honili kočky před odjezdem od moře" , popř. Jak dopadlo naše setkání se zvířátky
Dnes v noci "tady trochu sprchlo", je zataženo, na zítra a sobotu je předpověď "jasno". Tak si v druhé polovině září v Chorvatsku ještě užijeme toho, za čím sem jezdíme. Klidu, sluníčka a moře.
Září - dobrá volba.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
26. 09. 2019 17:07
S kockama je to blbe neposlechnou.
A kdepak jste zakotvil....pane kabinet...
Voda jak rikate uz neni na dlouhe plavani...
My ji meli na prelomu mesice az 30
Tohle uz neni ono...pro plavce jsem tam většinou kolem 45 minut...a vys...
Ale je urcite prijemne...
Tak uzivejte
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
26. 09. 2019 20:29
Po nočním dešti celý den super koupačka, moře 23, ve stínu 27 a na slunci 38st.
Omluva za příspěvek ve vláknu o kočkách.
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
27. 09. 2019 18:39
27.9. dnes snad nejteplejší den tohoto týdne, celý den jasno, bez mráčku, ráno voda osvěžujících 20,5....odpoledne 24 (moře bez vln), ve stínu krásných 27, na slunci pálících 38 stupňů. Zítra to má pokračovat. takže příští rok zase v druhé polovině září.
A kde jsem zakotvil? Ti to povím a ty to vykecáš, pane!
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
27. 09. 2019 18:56
Skoda, ja pozoruji na netu web cameru omis plaz u kempu
Takze jsem.v obraze...
Ano dnes krasne pocasi...
Preji vam to...a zavidim...pozdrav i.na hvar
Pane kabinet jak. Jste byl loni spokojen za omisem...
Vse ok sagita mam cuky to taky zkusit....
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
09. 10. 2019 19:53
Měli jsme velké nutkání jet v pátek večer zase do Primoštenu ale vzhledem k tomu, že na zahradě je spousta práce jsme to vzdali. Přitom předpověď tvrdí teploty cca 25°, slunce atd. No nic,budeme doma a něco se udělá na zahradě. Ale taky jendím z důvodů proč nejet byla micinka. Starší dcera si teď pořídila kočku do Prahy, mladší by tam sice chodila se o Jessinku starat, ale pak bychom se my zbláznili z toho co je třeba udělat na zahradě.
Ale ta předpověď je fakt hodně lákavá....
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
09. 10. 2019 20:29
Chorvatsko v druhé polovině září neznám. Ale moje otázka je: není lepší jet ke konci června než v září? Neberte to jako útok, jen mě zajímají výhody září.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
09. 10. 2019 21:01
HR jsem si v minulosti také dal v druhé půlce září. Výhodou je stabilní počasí bez pařáků a stále vyhřáté moře. Dále málo lidí, prostě klid. Velkou nevýhodou brzká tma. Pokud není kam jít cournout, je večer dlouhý a chlastat či oddávat se zábavě cbudých taky furt nejde. Večer občas už i mikina. Není již vse otevřeno, co v sezóně otevřeno je. Personál restaurací je notně unaven, ale ceny nižší, leckde i lidové. Problém byl třeba koupit chleba, brali do obchodu už jen pro místní plus pár kousků navíc.
Shrnutí....má to něco do sebe, ale asi bych v tomto termínu pravidelně nejezdil.
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
09. 10. 2019 22:13
Mě od září odrazuje právě ten konec sezony a nastupující podzim (berte to s rezervou). Brzká tma, večer chladno... jak píše Zahajskej. Oproti tomu červen je takovej optimistickej, všechno se zelená, rozkvétá, léto před námi, dlouhý dny, když se zadaří tak je teplo. Moře sice ještě studenější, ale v mém případě to není problém. Lidí taky málo... A po návratu mám před sebou ještě celé léto v Čechách.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
09. 10. 2019 22:36
No, druha polovina letosniho leta v CR naprd, to bych radeji stravil zari v Chorvatsku. Az deti odrostou, vyzkousime.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
10. 10. 2019 19:07
Dobrý večer. Jezdím do Chorvatska pravidelně v září. Není rozhodující zda jde o první nebo druhou polovinu září. Vždy záleží na aktuálním počasí. Prvních čtrnáct dnů končí pravidelně deštivým (bouřkovým) počasím - tak 1 - 3 dny (ovlivňuje to úplněk). Poté přichází cca 14 dnů stabilního teplého (pěkného) počasí, kdy je teplo a moře též přijatelné. Posuzuji to podle počasí v Gradacu - 16 let, kdy domácí, profesionální rybář, vyjíždí pravidelně na moře a já s ním. Letos jsem tam nebyl, tak je možná výjimka, ale moc tomu nevěřím. Příští rok opět. Nejel bych někam, kde není stabilita. Zdraví Jaroslav.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
10. 10. 2019 22:27
Spolupracovnice jezdila 14 let pravidelně v termínu 15-25 června (prac důvody) do Brely - Stomarica a dost často měla nerv, když třeba 5 dnů před odjezdem, mělo moře jen třeba 20 st.
My jezdíme již 11 let na dva poslední týdny v září na jižní stranu Hvaru a neměnili bychom.
Lepší a jistější počasí v tuto dobu má Dalmácie než Istrie.
To, že je dříve tma nám nevadí, jezdíme hlavně odpočívat, takže manželka večer knížky a já chodím krmit ryby.thumbs up smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Mirus (10. 10. 2019 22:33).
avatar Re: Chorvatsko v druhé polovině září
11. 10. 2019 12:13
potvrzuji vše co psal Zahajskej. A dodávám v červnu hodně studené moře a nestabilní počasí. To platí i pro Jižní Dalmácii kam jezdím.Za ne jedině konec září až do konce října.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
11. 10. 2019 12:33
No, hodně jsem jezdil v červnu. Teplota vzduchu tak akorát, aby se člověk neusmažil, moře osvěžující. Jen jedinkrát jsem zažil déšť na více jak jeden den, hned z toho bylo dní pět. Personál natěšen. Dříve bylo i málo lidí, to už dnes neplatí. Válet se na pláži třeba do desíti večer taky nemělo chybu. Příroda je ještě nespálená sluníčkem. Teď jen sezóna, kvůli školou povinnému dítku. Ale už se těším, až se budu moci vrátit do období před či po, nejlépe obojí v jeden rok.
Re: Chorvatsko v druhé polovině září
11. 10. 2019 15:47
Dnes na web kamere omis se lide koupali.
A je tam pekne
Co dodat......
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.