Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?

Autor gandalf 
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
10. 04. 2020 09:36
Dotaz:
Koukal jsem na "vrtljivou kameru" na "spletne kamere" v Makarské. Směrem na sever přiblížila stavbu nového "výškového" hotelu vedle hotelu Rivijera.
Skoro to vypadalo, že kdyby nebylo to letošní kdyby, už by hotel v této sezoně byl v provozu. Neví někdo, jak se hotel bude jmenovat?
No a jinak, na Makarské jasno, jako asi všude v Evropě v tlakové výši.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 04. 2020 13:30
Uvedený hotel je komplex Romana Beach Resort a funguje už od léta 2017. Je úplně na konci Makarské,vedle kempu Jure.
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 04. 2020 16:39
Aha. Díky. Byli jsme na Makarské v 2018 a ještě tam "řádil" jeřáb. Měl jsem dojem, že to ještě není hotovo. Podívat jsem se tam nešel. No a teď jsem hotel viděl hotový na kamerách, tak se ptám. Najdu si jejich stránky a pokochám se.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
29. 05. 2020 14:05
Hotel jako celek není ještě hotový, jen část. Někdy v únoru jim tam spadnul i jeden z jeřábů, jak hodně foukalo.

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
13. 02. 2021 21:06
Asi je škoda, že mnoho nás (včetně mně) při spěchu k moři vynechá určitě i zajímavá místa, která by stála za zastavení a malou procházku .

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 11:10
Mirku,musím reagovat.
Loni 22.9. jsme projížděli právě Zadvarje,kde probihal trh,chci říci že tolik lidí mimo sezónu na jednom místě jsem v Hr.ješte neviěl.Bylo zřejmé že zájem místních byl obrovský,turisté, pokud tam byli,jednalo se jen o minimum zúčastněných. Bylo něco okolo 10.30 a nebylo kde zaparkovat,až na konci obce.
Bohužel jsme nezastavili,dnes vím že to byla chyba,tak možná příště.

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 12:03
To my jsme zastavili někdy v roce 2005, čím jsem byl zaujat, tak to byla palírna. Z fíků jim to musí kapat pěkně.....
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 14:05
Tučepi, ta část poblíž hotelu Neptun. Vzpomnka na vůbe první cestu do YU na počátku osmdesátek a nsledně dva pobyty tam koncem osmdesátek.(pokaždé s jinou dámou)
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 14:29
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 16:30
Gradac taky pěkný, ale těch schodů z Labineci na pláž. To se člověk našlape.
Ovšem vynahradí vše pláž, promenáda kolem moře, moře samotné.
Ale Tučepi jsou Tučepi.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 19:18
Tučepi.
thumbs up
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 19:19
Vloni jsem.bylv zadvarje primo na trhu
Poradaji se v utery....
Meli tam všechno
I domaci zvířata...
Koupil jsem vino hroznove..dobre
Broskve na pohled krasne..bez chuti
Brambory po rozriznuti bílé
Bez chuti
Soudkove rajcata take chuťově nic moc...
Celkove i draho...
Lepso obchodak v omisi...
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 19:23
Makarska je pekna cela...
Hory a more
Co si prat vic....
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
14. 02. 2021 20:37
Máš pravdu, Makarská riviéra je pěkná celá.
I jiná místa jsou hezká. Všude se dá vybrat něco zajímavého.
Projeli jsme někdy kolem roku 2000 pobžeží od Rijeky až do Gradacu. Cestou bych si určitě vybral fůru hezkých míst k pobytu.
V dalších letech to bylo pobřeží a města na západním pobřeží Istrie, ne tedy všechna, ale bylo jich dost. Taky hezké,. taky bych si vybral.
No a v dalších letech Pelješac. Líbilo se nám i tam.
V posledních letech jsme zakotvili v Tučepech. A nejspíš nám to vydrží ještě dost dlouho.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
15. 02. 2021 09:13
Ono těch hezkým míst je více, stačí sjet jen z hlavní silnice. Zadvarje jsem projel mockrát, ale zastavil jsem jen jednou něco koupit.
Vyjet z Podgory nahoru směr Gornje Igrane také není k zahození. Již cestou nahoru je pár hezkých míst, vyhlídka nad Drašnicí je úžasná a přejet přes pohoří na Kozici s výhledem na Veliki Šibenik. Vzít to údolím na Zagvozd a zpět na pobřeží. Jel jsem to několikrát. Zkuste to.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
16. 03. 2021 10:42
Zdravim,
je to sice uz par km pod rivierou, ale uzasne miesto....ustie Neretvy a ten bahama pieskovy pas km do mora...vidiet odtial aj Pelješacky most
Skajting, wuudstok tanecnice a mušule.... :-)
Treba ist okolo obeda, k veceru uz byvaju bahamy zaplavene
Maarly
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
16. 03. 2021 11:06
Makarská riviéra se mi zamlouvá......dost, moc.
Teď by se mi líbilo snad i v Rijece v nákladovém přístavu thumbs up smiley
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
16. 03. 2021 12:00
...maximalni souhlas... :-))
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
16. 03. 2021 12:05
..tak ale zasa, rano mi meter ukazal 91, tak se to snad podda
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
16. 03. 2021 14:52
Ona celá ta oblast je super. Nejvíc se mi líbilo v Tučepi. Ale pohled z balkóna v Promajně, kde na levé straně byl krásný výhled na Biokovo a na pravé na moře, ten je nezapomenutelný.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
30. 03. 2021 22:35
Ono je to v podstatě těžké určit, protože těch krásných míst je mnoho v dané riviéře a ve finále náš výběr ovlivňují emoce a prožitky.
Pokud nás spoutá krásný prožitek kdekoli v HR.zůstane i v srdci,myslím že je celý Jadran krásný.



[photos.app.goo.gl]
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (30. 03. 2021 22:39).
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
30. 03. 2021 23:07
Tam vidím známé lidi grinning smiley moc krásné fotky V Chorvatsku je ok všude i mimo sezonu . Čiovo Trogir Drašnice Baška Voda Omiš jen tam být thumbs up

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
31. 03. 2021 10:58
Je to už asi patnáct let, co jsem projel pobřeží od ostrova Krk až po Podgoru po magistrále. Ten den bylo krásné počasí a nikdy nezapomeneme na ty krásné barvy moře. Bylo to jako z reklamních obrázků. A pak okolo Makarské ty hory, které se zvedají od moře, prostě nezapomenutelný zážitek.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
01. 04. 2021 19:03
Pro mě je NEJ už 24 let PODGORA❤
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
01. 04. 2021 19:43
To je tedy překvapení.....thumbs up To bych v tvém případě vůbec nečekal.......
Ale máš pravdu. Je tam krásně, jako na celé Makarské riviéře, a jak je teď moderní říkat, potažmo na celém pobřeží (skoro) Chorvatska.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (02. 04. 2021 11:15).
avatar Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
03. 04. 2021 18:13
Pepa 62 Počátkem tisíciletí jsme jeli podobnou trasu, z Punatu na Krku do ATC Baško Polje. Klepeta jsem měl zamotaná jak vánočku a mozoly od šaltpáky. Ale cesta, byť nekonečná, tak inspirativní s mnoha krásnými výhledy. Pak už jsem ani nezastavoval, to by bylo na několik dní.
A z toho chladna na Krku byla Dalmácie ráj. Ale i zde jsme po příjezdu dělali čaj se slivkou
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
26. 08. 2021 09:20
Kde preckat par hodin pred ubytovanim ? Okoli Makarske +- 30km , ideal nejaka plaz, kam se da dojet primo autem... nechci ho nechavat nalozeny nekde na magistrale...
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
26. 08. 2021 13:05
V Igrane je placené parkoviště přímo u pláží. Mám vyzkoušeno.
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
26. 08. 2021 14:47
Re: Jaká část Makarské riviéry se Vám nejvíce zamlouvá a proč?
26. 08. 2021 17:55
Před Čaklje od Podgory máš také...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.