Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde sa zložiť

Autor FiFo 
Kde sa zložiť
25. 06. 2018 17:56
Čaute, do riadnej dovolenky ešte ďaleko a už to nevieme vydržať.
Budúci týždeň mame 4 dni voľna a uvažoval som či sa nevezmem len tak niekam napr do Rabacu co mam nejakých 600km.
Je možnosť niekde odparkovať auto a prespať v ňom 1-2 noci?
Do toho autocampu Oliva, co je hneď vedľa hotelového komplexu sa nám nechce.
Nemate nejaké typy alebo nepoznáte niekoho kde by sa došlo odstaviť auto a prespať v ňom, samozrejme za nejake tie €
Pripadne iná porovnateľná destinácia na Istrii - Poreč, Rovinj...

Za každé info dikes yawning smiley
avatar Re: Kde sa zložiť
29. 06. 2018 13:48
Zkus booking.com ... jedeme taky za 14 dni, nasel jsem ubytovani nedaleko dalnice za 10 €/osoba/noc.
Re: Kde sa zložiť
01. 07. 2018 15:42
V Chorvatsku je kempovanie na "divoko" zakázané. Aj keby ste mali karavan, na noc musíte ísť do kempu, alebo na iný chránený pozemok. Parkovisko supermarketov sú tiž zakázané. Ani na odpočívadle pri diaľnici nesmiete kempovať dlhšie ako??? presný povolený čas neviem a nechce sa mi gúgliť.
Samozrejme dá sa všetko, ale na miesto kde chcete prespať treba prísť už v tme, aby vás nikto nevidel a ráno zavčasu vypadnúť.
avatar Re: Kde sa zložiť
01. 07. 2018 15:57
Nikdy, nikde si mě nikdo nedovolil vyhnat z odpočívadla, přestože jsem se tam řádně vyspal (i 10 hodin) smoking smiley
Ano, kempování "na divoko" je v HR problém, nicméně obrovský problém je i pokud policista vyhodnotí unaveného řidiče...
Jasně, že tam nemůžeš "kempovat" dva dny, ale plnohodnotně přespat se bez problémů dá...
avatar Re: Kde sa zložiť
01. 07. 2018 20:49
Přesně tak, nikdy se mi nestalo, že by mi policista zaťukal na sklo a otravoval by, že tam nesmíme spát. Běžně si zastavím, když už je toho na mě moc. Letos to řeším přespáním v Ogulinu (župa Karlovac) a ráno tradá do Ploče na trajekt ...
Bavil jsem se v loni s jedním Čechem, který tam celou dovču spal pod širákem a říkal mi, že jednou spal někde už třetí noc v řadě a že ho policisté upozornili, že je to zakázané, tak se sbalil a jel jinam, žadná pokuta, nic ...
Běžně můžeš vidět na velkých benzínkách u dálnice spát lidi na karimatkách vedle svého auta (většinou Poláci, co jsem vysledoval).
Re: Kde sa zložiť
02. 07. 2018 06:43
Vďaka za rady a komentáre, rozhodli sme sa, že cieľovou destináciou bude Slovinsko. Konkrétne Triglavsky národný park a tam rafting na rieke Soča a kaňoning v okolí.
Chorvátsko bude oficiálne o 2,5 týždňa smileys with beer
Re: Kde sa zložiť
02. 07. 2018 08:46
Kdysi se to tu řešilo. Spaní, i v autě, je zakázané. Dokonce se tu řešilo, co je spaní a co jen odpočinek, tj.sklopit sedačku či nikoliv. Sklopená spaní, nesklopená odpočinek. Policajti kvůli tomu i lidi v autech budili. Změna asi nastala od okamžiku, kdy policista může potrestat řidiče, pokud bude mít pocit, že je unavený.
Na některých odpočívadlech okolo dálnice jsou dokonce plochy určené ke spaní v autě či karavanu, je to označeno značkami.
avatar Re: Kde sa zložiť
02. 07. 2018 09:25
... jak to policajt pozná ... každý, kdo nemá nocleh cestou ... vypadá pod Lučkem unavený ...

smileys with beer
Re: Kde sa zložiť
02. 07. 2018 10:05
Koukne a vidí, né? smiling smiley
avatar Re: Kde sa zložiť
02. 07. 2018 23:00
Spať niekde v aute? To vážne?
Radšej počkajte na "regulérnu" dovolenku a užite si to ,ako sa patrí ....
Re: Kde sa zložiť
03. 07. 2018 06:19
Co je na spaní v aute? Nikdy si nekempoval? :-P
Matrac na spodok a lozna plocha je 200x105 to je akuratspinning smiley sticking its tongue out
Treba využiť každú chvíľu na nejaké zazitky
Ale ako hovorím, zmena destinácie a aj programu.

Preto som založil tému, lebo viem ze v HR nie je povolené kempovanie na divoko. Zaujímal som sa skôr o nejaky veľký dvor pripadne mini kemp alebo niečo také.
Ale aj tak vďaka za každý príspevok.
Re: Kde sa zložiť
03. 07. 2018 07:37
Zajímav á nabídka na matraci do auta je v letáku AUTO KELLY proobdobí od 12.6. do 9.7. t.r.. na straně 5 dole- - nafukovací matrace do auta vč pumpy za 1999 kč v rozměru 180*130*12 cm. Mám ještě pár dnů na přemýšlení, zda pro ni nejít.
avatar Re: Kde sa zložiť
05. 07. 2018 18:46
Tak to já mám pro příležitost spaní v autě vyřazené matrace ze staré sedačky.Výhodou je, že "matrace" jsou v jednom kusu, jsou měkoučké a spí se na nich "jedna báseň".
Nevýhodou je, že nejsou tak dobře skladovatelné jako nafukovací a přes rok" zabírají" místo na skříni v komoře.Ještě že ji máme.
Re: Kde sa zložiť
06. 07. 2018 07:04
V Nemecku je rozšírený tzv. "Camperbox". VW Caddy sa dá kúpiť s takou výbavou, ale šikovný človek to urobí aj doma. Pasujú hlavne do "Hochdachkombi".
Link: [www.youtube.com]
Re: Kde sa zložiť
09. 07. 2018 07:28
Prvá krátka dovolenka za nami. Spanie v aute v kempe v Slovinskej Čezsoči, rafting a kaňoning. spinning smiley sticking its tongue out
Vždy ráno luxusný výhľad na krásnu prírodu a hor.
Teraz už len 11 dní čakať na odjazd do Chorvátska.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.