Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brijesta

Autor cannobit 
Brijesta
06. 03. 2017 17:53
Zdravím všechny. Zajímalo by mne vše o Brijestě. Restaurace, zmrzlina, ubytování atd. Prosím o odpovědi buď zde nebo do mailu. Díky.
Re: Brijesta
06. 03. 2017 19:57
cannobit
Smazaná nadbytečná citace

Minulý rok tam byly 2 funkční kempy, ubytování v apartmánech je ta hafo. Z pohledu na Googlu viz odkaz [www.google.cz]
na levé straně za apatrmány s podloubím je malý obchůdek s omezenou otvíračkou. Konoba Feral je tam taky, ale nikdy jsem v ní za 17 roků co jezdím na Pelješac jezdím nebyl.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (06. 03. 2017 20:00).
Re: Brijesta
07. 03. 2017 17:37
Zdravím!
Do Brijesty si zajedeme každý rok, ovšem sami vegetujeme o dvě osady dál. Můj spolužák sem ale jezdí každý rok a je tu spokojený.
Zkrátím to na plusy a mínusy.
Takže plus: klidné místo, teplejší moře
Mínus: občas proud zanese do zátoky nějaké smetí
jižní svah, takže do apartmánu to celý den docela pere
místní tu čistí mušle a každému to prostě vonět nemusí
zmrzlina pouze na klacku a pivo v konobě dost předražené.

Je velká škoda, že zde místní nedokáží využít turistického ruchu, ale co nám říkali naši domácí tak mezi místními panuje jakási nevraživost. Asi se situace změní po dokončení mostu na Pelješac, protože tudy povede hlavní trasa na Dubrovník, ale potom už toto místo ztratí své kouzlo.
Re: Brijesta
07. 03. 2017 19:30
Děkuji za informace. Takže škrtám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 88
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.