Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Opatija a okolí

avatar Opatija a okolí
06. 02. 2017 18:43
Oblast Kvarnerského zálivu od Opatijské riviéry je něco co opravdu neznám. A tak se zase po letech obracím na znalce na tomto foru o radu. 12 let jezdím do dalmácie a letos buď nikam nebo jen na chvilku někam "poblíž". Líbí se mi oblast Opatie Ičiči a pod. Vždy jsem se tam chtěl podívat a tak bych rád znal nějaké osobní zážitky. Je mi jasné že to bude zcela jiné než v dalmácii, chtěl bych jet hned na začátku července na 5 dní. Prosím budu rád za cokoli co budete chtít napsat. Pojmu to jako malý odpočinkový výlet jen s manželkou.

Malá chybička v názvu vlákna. Opatija. yawning smiley






úprava názvu vlákna



Upraveno 3krát. Naposledy upravil duboka (08. 02. 2017 19:35).
Re: Opatija a okolí
08. 02. 2017 19:49
V Opatiji sme boli viac krát, naposledy pred pár rokmi sme bývali v Moščenička Draga, apartmán, mimo sezónu, pekná pláž. výlety do okolia, Krásna krajina, iné kopce, zelené. V septembri samá smokva. Opatija kúsok, pekné mesto, úplne íné než v Dalmácii, je tam čo pozerať, v sézóne by som tam nešiel. Od nás 8 hod. cesta.
avatar Re: Opatija a okolí
14. 02. 2017 20:50
[forum.ihvar.cz]
pár postrehov aj tu smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.