Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dovolenka v roku 2016- kam idete

Autor mino2 
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
10. 03. 2016 00:36
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ....... Co s tím.....

Asi nic, na tohle postižení lék neexistuje. Já jsem zase postižený virem pelješatůra grinning smiley , furt přemýšlím že by to chtělo taky někam jinam a stejně vždycky objednám zase Žuljanu u našich domácích.

** Petr **
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
10. 03. 2016 01:03
No jo, já zapoměl, že už jsem to kdysi nazval Hvarkou. A ona mi zůstala potvora pod kůží.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
10. 03. 2016 06:11
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No jo, já zapoměl, že už jsem to kdysi nazval
> Hvarkou. A ona mi zůstala potvora pod kůží.


Se stavte u nás na novém bytě. Já tě vyléčím tou bílou sviní.thumbs up smiley (Pro neznalé. Bílá svina slivovice)hot smiley
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
17. 03. 2016 09:43
My zase tradičně sem:
[www.apartmannaplazi.estranky.cz]

Prosím, neberte tu jako reklamu. Nikomu to nenabízím, plníme to našimi známými, proto prosím ani nepište. Jsou to stránky jen pro naši "interní" komunikaci.
Takže není to reklama, nemám zájem o klienty, jen píšu kam opakovaně jezdím nejen v roce 2016. Já totiž s tím vkládáním fotek vždycky zápasím. Proto tato forma. Všem přeji dobrý výběr.
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
17. 03. 2016 21:17
Tak okrem tradičného Chorvátska a kamarátov v Povlji by to mali byť aj Šalamúnove ostrovy.
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
20. 03. 2016 18:40
Letos opět klasika, již asi po deváté Pelješac- Blaževo- Apartmani Sekulo. Už se moc těšíme.

Js13 Pelješac Blaževo
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
23. 03. 2016 20:39
Tento rok august po štvrtý krát MANDRE a začiatok júla Žuljana.
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
24. 03. 2016 15:22
Letos se opakuje Vir - Radnjaca :-)
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
24. 03. 2016 22:58
Letos se opakuje už asi po 14-té Hvar - ID. Snad to dotáhnu do 20-ti.
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
25. 03. 2016 10:11
Letos asi 4x Gradac,Makarska,Podgora a Zahreb.
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
25. 03. 2016 11:09
A kde už jsi všude byl v Chorvatsku? Poděl se. Možná by to ale bylo lepší v tématu: Jemná mágia Jadranu - prečo cestujeme, nebo Pane jo a jiné. Aby náhodou někdo nenadával.
A když jedeš tím svým veteránem, kolikrát přespáváš na cestě (samozřejmě v apartmánech) , než dojedeš k moři? Jakou máš průměrnou rychlost vozidla? A spotřeba oleje? Ta musí být poměrně velká? Kolik litrů na 100 km? A můžeš jet vůbec po dálnici?
Hochu, pro tebe je tady otevřeno plno zajímavých témat, kde se můžeš seberealizovat. A ta "rozprouděná" diskuse. Již teď jsem zvědavý, která si vybereš. Možná by nebylo od věci založit vlákno: "Tak šel čas"
A při svém tempu 4,33 hodnotného příspěvku za den, budeš jich mít za rok 1582. A to je co říct.
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
26. 03. 2016 16:39
Tak jako vždy jak já říkám na chalupu do Hr Gradac,jinak za týden letim na Sri Lanku ,
Martin
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
28. 03. 2016 10:03

avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
28. 03. 2016 18:34
Radku, kde to je? Vypadá to tak na Vir.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
28. 03. 2016 19:05
Joj,jsem to zapoměl napsat...yawning smiley
Je to Privlaka, poslední dědina při cestě na Vir..thumbs up Koukám,že máš přehled..
Letos již počtvrté,před tím 2x Mandre a jednou Pula kdysi v pravěku ještě s rodiči..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek24 (28. 03. 2016 19:15).
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
31. 03. 2016 10:49
Naši tam mají dům a před lety jsem se tam byl se ženou podívat. Kolikrát nám nabídli tam jet, pozvali nás a já nic. Jednoduchý důvod. Třeba i ta fotka od radka24.
Nebo toto foto -


Zlatě pěkně v ústraní a hlavně v přírodě.
V jedné ulici - Polsko, ve druhé ulici Maďarsko, ve třetí ulici začínají Rusové - ne děkuji. O toto moc zájem nemám. Pamatuji když to na Viru začínalo. Docela to šlo. Z hospody jsi viděl až na pláž.
Vím že bych měl ubytování zdarma ale ne. Raději pár set km dál na jih a Gradac.

Asi jsem si nějak zvykl.
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
31. 03. 2016 21:12
Ahojte R.
Měla jsem jet - ale nejedu...Na rok 2016 jsem si již minulý rok v srpnu pečlivě naplánovala Albánii. Vše jsem si prostudovala, poradila se s Růžou a na PF - a pak tohle. Na bookingu už v srpnu jsem si objednala apartmán Mustafaraj v Ksamil/koukněte/ - který je vždy velmi brzo vyprodaný. Starý domeček - který je ale hned na pláži, navíc psali, že paní domácí peče domácí chleba - už jsem ho i bytostně cítilasmiling smiley. Úplně jsem se do něho zamilovalasmiling smiley K tomu jsem přidala taky na bookingu apartmán na 3 noci ve vile Rustica u Ohridu. Byla jsem strašně spokojená - jak dobře jsem vybrala - a rozhodla jsem se přidat - když už budem tak daleko - ještě kouknout na Lefkadu - po dlouhém výběru do Agios Nikitas.
Jenže - pak přišlo co přišlo - a protože jsme měli jet s dětmi/vnuky/ - vložila se do toho rodina - a mého "Mustafaraje" mi zcela deaktivovalismiling smiley. A co navíc ještě ke všemu - na Lefkádě - zemětřesení... [www.youtube.com] Tak jsem to prostě pro letošek vzdala.

A tak mi zase - "nevěrnici" - zbylo staré dobré Chorvatsko. Jenže se už hůře vybíralo, a tak jsem se rozhodla, že ač se nikdy nevracím na jedno místo - tak v dobách nejistých - zvolím retro návrat do dvou míst - kde se mi strašně moc líbilo. Na pevninu v oblasti Makarská - a na Hvar. smiling smileysmiling smileysmiling smiley. Chtěla jsem i Žuljanu/na 3. místě oblíbenosti/, ale tam už nebyl apartmán, který jsem chtěla - v daném termínu. Snad alespoň toto vyjde.
Zdravísmiling smileyR.
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
01. 04. 2016 00:27
Hradečák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ....... Kolikrát nám nabídli tam jet, pozvali nás a já nic. Jednoduchý důvod. Třeba i ta fotka od radka24.....
> Zlatě pěkně v ústraní a hlavně v přírodě........................... Vím že bych měl ubytování zdarma ale ne. Raději
> pár set km dál na jih a Gradac...............


Moje řeč Václave, jih je prostě jih yawning smiley . I když třeba Cres a Mali Lošinj mě taky okouzlily a na jihu to není, ale Vir či Privlaka mě neoslovily vůbec.
Byl jsem v roce 2002 v Sabunike - Privlaka. Apartmán super, domácí též, ale jinak, pro mě tenkrát dost zklamání. Ze všech míst, která jsem zatím navštívil, je toto u mě bezkonkurenčně na posledním místě a už bych tam nejel. Na Viru se už tenkrát stavělo jak o závod, apartmán na apartmánu. Koupání nás vůbec nenadchlo, možná jsem tenkrát neuměl hledat, nevím. Pod mostem na Vir skládka a bordel.... Chtěl jsem jet tenkrát trochu blíž a udělal jsem chybu. Je to ale samozřejmě věc názoru, každému se líbí něco jiného a někde jinde. Cres a Mali Lošinj, Hvar, Pelješac, Mljet ... všude se mě vždycky moc líbilo, jenom o Privlace a Viru to bohužel říct nemůžu.

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (01. 04. 2016 00:31).
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
01. 04. 2016 10:47
Zdravím, jedeme na Pašman. Nemáte prosím někdo nějaké informace o této lokalitě, případně o vedlejším Ugljanu atd. Zajímavosti, místa k vidění, možnost nákupu čerstvých ryb....Moc děkuji za jakoukoliv informaci
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
01. 04. 2016 12:56
nollie napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedeme na Vir.


aj my , po treti krat :-)
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
01. 04. 2016 20:15
4 Rero: Hvar, dobrá volba. Tam se Ti bude stejně líbit nejvíc. Kdyby jsi náhodou potřebovala nějaké podrobnosti o ostrově, klidně písni thumbs up smiley. Rádi poradíme.....
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 12:16
V HR, Dalmácii sme boli asi 6-7x, strašne sa mi tam páči. Minulý rok nič, lebo sa nám pokazilo auto a bola to sumička. Radi by sme šli, ale úprimne, obávam sa,že kvôli nakazeným teroristom, americkému šíreniu demokracie a následnej vlne migrantov tak stúpne záujem o HR, že nezištní chorváti zvýšia ceny za ubytko, že to bude neúnosné....beztak som sa doteraz cítil ako šklbaná hus. Aj keď chápem, že obchod je obchod. Lenže mám na výber, za 1/3 ceny môžem mať pre celú rodinu /5 členov/ komplet dovolenku s plnou penziou, welnesom v Tatrách alebo napr. na Donovaloch s turistikou všetkým možným /v rezortnom penzióne/, takže dilema. Inak Brela, Brist a pod..
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 13:20
odstraněna zbytečná citace, edit duboka

Tak som sa trochu zamyslela nad tým prepočtom a keď rátam napr. 10 dní v apartmáne pre 5 osôb za cenu 100€/čiže 20€ osoba/-1000€.
Tretina z toho je cca. 333€ na 10 nocí pre 5 ľudí s plnou penziou a wellnesom v Tatrách-čo znamená asi 6€/noc/osoba.
No,tak to by som poprosila tip na také skvelú ponuku. yawning smiley
P.S. môže byť wellnes,luxus,turistika-ale more nenahradí spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil duboka (02. 04. 2016 17:12).
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 14:56
Rezortné ubytovacie zariadenia MV SR (Smrekovec Donovaly, Kremenec Tatranská Lomnica, ešte minimálne 2 v Liptovskom Jáne a na Štrbskom plese), samozrejme s rozdielnou ubytovacou kvalitou. Cca 300,- € na týždeň. Samozrejme ide o zamestnanecké ceny s prideleným poukazom. Na 10 dní nechodím ani HR, ani do hôr. V HR mám dosť po týždni, už sa nudím, nedokážem sa len tak pražiť (ak pravda vyjde počasie). HR - sme vždy pri ubytovaní 50-65/deň, 6 nocí, cca. 400 €, 150 € strava, 150 € vreckové, 150 € cesta. Aj tak v sumári 900-1000 €.
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 17:12
Jaaaj,tak to áno,takéto "protekčné" hej...yawning smiley
My chodíme na dovču väčšinou min. na 10 nocí a aj to sa nám ešte nechce ísť domov-skrátka aj keby som celé dni len sedela na brehu a užívala atmosféru,tak vydržím...spinning smiley sticking its tongue out
Ale na Slovensko max. 5 dní,záhradu,gril a kopčeky mám aj doma...
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 17:33
Dado a ostatní...Teď se vám tam na Slovensko "hrnem" i my - Češi. Už jste u nás - první...smiling smileysmiling smileysmiling smiley [ekonomika.idnes.cz]
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
02. 04. 2016 17:37
Super,tak my môžme frčať do Chorvátska,aby sme sa nemotali v Tatrách bratom pod nohy !grinning smiley
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
03. 04. 2016 21:26
Tak za nás dnes u bratrů " Kľak " a doufáme, že na nás taky zbyde nějaké místečko v létě u Jadranu. Já bych chtěla Vis ale realita ukáže.
Jsem netušila jak žijeme " in"yawning smiley
Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
03. 04. 2016 22:40
lubo212,
já tedy do dovolené stravu zásadně nepočítám, jím přece i doma.
avatar Re: Dovolenka v roku 2016- kam idete
03. 04. 2016 23:36
lubo212 napsal(a):
-------------------------------------------------------

> .........Na 10 dní nechodím ani HR, ani do hôr. V HR mám dosť po týždni, už sa nudím, nedokážem sa len tak pražiť
> (ak pravda vyjde počasie).......


Já se nejezdím pražit na slunce ani do HR ani jinam, protože to taky dlouho nevydržím. Když už se jdeme koupat na delší dobu, musí to být místo, kde je stín. Ale nudít se? Dalo by se říct že vůbec nevím, co to slovo zanemá. Mám toho na dovolenou naplánováno tolik, že to stejně nikdy všechno nestihnem. Letos opět Pelješac, v plánu mám ale podívat se na Korčulu (nikdy jsem tam nebyl, protože jsme to při našich pobytech na Pelješaci nikdy nestihli), taky bych se chtěl po 11letech zase podívat na den do ČH do Kotoru atd... Takže ani dva týdny, které tam budem, mě na všechno určitě stačit nebudou. Já bych tam vydržel klidně 2 měsíce a nikdy bych se nenudil. Když se mě zrovna nikam nechce, vyrazím pěšky po okolí, sednu si někde na osamoceném místě u moře, kochám se tou krásou a v klidu relaxuji. Mě prostě každá dovolená připadá naopak krátká a uteče mě vždycky jako voda, ať jsem kdekoliv.
A pokud jde o náklady na dovolenou, tak právě z ekonomických důvodů mě přijde krátká dovolená (týden či méně) takto daleko nevýhodná. Já to mám například do Žuljany 1360km a taková cesta už tvoří podstatnou část z celkových nákladů na dovolenou, proto mě přijde, že na několik málo dnů se to nevyplatí. Jezdím vždy na 10 až 14 dnů. Ono to ale platí i o dovolené, kam se musím dopravit třeba letadlem apod., i zde podstatnou část z ceny tvoří právě drahá doprava.

** Petr **
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.