Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 05. 2011 23:08
Uf. už jsem se bál. že nebude s kým promluvit...
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 05. 2011 16:55
Ahoj všem. Prosím o radu, kolega má Mazdu BT 50 , která je registrovaná jako nákladní, ale je to auto do 3,5 tuny. A nyní nevíme do jaké kategorie se začlení při placení trajektu ze Splitu do Stari Gradu. Nemáte s tím někdo Zkušenosti?? A zadruhé o kolik se asi zvedné cena za trajekt v sezóně oproti současné? Dík za odpověď.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 05. 2011 11:00
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2011 11:25
Zdravím všechny staré známé a přeji všem hezký den,chystáme se 9.7 jako vždy na Hvar-ID,vše je domluvené,tak se už všichni těšíme,akorát nás bude o jednoho-o jednu- více,máme fenku vižly Zalu,tak uvidíme jak se nám tam všem bude letos líbit?S tou kategorizací si nelam hlavu,zaplať osobák a při předávání lístku podej plechovku pivka a je sve uredu!Aspoň tak nějak to řeší klasik Mildous.Hezkou dovču všem hvarským srdcařům a ovšem i těm ostatním dobrodruhům.je už dostavěná silnice z ID do Hvaru?smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2011 18:52
Doufám, že ještě ne. A taky že nikdy nebude. Stávající stav je myslím ideální.
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2011 20:14
Zahajskéj souhlasím.
Ve fotogalerii někoho z vás, jsem našla mapku místa, které bych určitě měla vidět. Poblíž Zavaly je údajně Rt Vrana. To bych si neměla nechat ujít.
O důvod více naplánovat výlet na Ščedro




Upraveno 1krát. Naposledy upravil vranka (16. 05. 2011 20:15).
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2011 16:38
Ščedro doporučuju.Ale neskončit jen u Monastiru a v hospudce v Loviště.Kolem kláštera vede cesta do nitra ostrova a na druhou (jižní stranu).Jsou tam vedle sebe 3 zátoky.Smokova,ty další dvě si nepamatuju.V každé je malá oblázková plážička,borovice jsou tam až k moři.Není tam signál na mobil a je tam neskutečně nádherně.Občas tam přijede nějaká jachta,ale jinak klid.Pevná obuv+chladící taška s plzněmi nutnost.Ta cesta přes ostrov je do 30min.Jo ještě tam je zajímavo na dně na šnorchlování.Rostou tam ze dna takové ty velké lastury,bohužel nevím jak se jmenují.Ale netrhat,mám pocit že je to chráněné.Super šnorchlování je i na hridech Lukavcích,ale to je pouze za stálého počasí a klidného moře.jsou tam nějaké proudy,či co.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 05. 2011 15:26
Tak konzulutuje po sz ubytování s Bessym.
....Bessy děkuju... moc. Plánovál jsem ID , ale prý tam není moc "civilizace" začátkem června.
Nemáte někdo ještě typa směrem k Hvaru? ideální by bylo s blízkostí fkk. Díky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 05. 2011 22:08
Jak to vypadá na Hvaru s dostupností lékařské pomoci ? Co když se někomu něco stane? Jedině do Splitu trajektem? Nebo je možný i vrtulník?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 05. 2011 22:18
Na Hvaru je stala lekarska pohotovost v Jelse a rychle pripady se resi vrtulnikem. Funguje to.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 05. 2011 22:25
Díky Jitko. Nějak jsem tu náhodou našel příběh s pořezanou paní, na kterou čekal trajekt do Splitu, tak jsem se zeptal. Nějak tu o doktorech nebyla řeč.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 05. 2011 23:45
Mezi 14. a 24. srpnem bude v Ivan Dolacu praktrická lékařka s dlouholetou praxí na záchrance a na ARu. To by mělo být zárúkou toho, že se nestane nikomu nic horěího, než že si lokne slané vody.drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 05. 2011 22:57
Tomme, dôležitá informácia pre plánovanie dovolenky. grinning smiley
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2011 08:30
Ĺubo, já už s ní tuhle zkušenost mám. Ona má několik let praxe u záchranky, pak na ARu. Když jsme několikráte jeli na nějakou akci, kde byl i adrenalin a možnost nějakých zranění, vzala si sebou lékařskej kufr. Inu, proč ne, Auto to uvede. Pokaždé jej NEpotřebovala. Teď 29.května je běh okolo Máchova jezera. Ona má zdravotnickej dohled, já jí budu dělat šoféra. Myslím,že to ne´jhorší co se stane, budou škrábance od ostružin...
Její přítomnost má jaksi preventivní sílu...
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 05. 2011 14:59
hajduk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny staré známé a přeji všem hezký
> den,chystáme se 9.7 jako vždy na Hvar-ID,vše je
> domluvené,tak se už všichni těšíme,akorát nás bude
> o jednoho-o jednu- více,máme fenku vižly Zalu,tak
> uvidíme jak se nám tam všem bude letos líbit?S tou
> kategorizací si nelam hlavu,zaplať osobák a při
> předávání lístku podej plechovku pivka a je sve
> uredu!
Aspoň tak nějak to řeší klasik
> Mildous.Hezkou dovču všem hvarským srdcařům a
> ovšem i těm ostatním dobrodruhům.je už dostavěná
> silnice z ID do Hvaru?smileys with beer

Díky, ale právě malé nákladní N1 je asi o polovinu levnější než osobák. Jen jsem chtěl vědět, jestli s tím nemáte někdo vlastní zkušenost. Za 41 dní ji budu mít i jáwinking smiley Těším se jak malé děcko.....já už tam chci být spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2011 19:42
Tak nám to zase rychle uteklo a od úterka za měsíc vyrážíme do ID na 14 dní a moc a moc se těšíme.
Ať už jsme tamhot smileyhot smileyhot smiley
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 05. 2011 12:56
No, tak nezapomeň vzít sebou z domova kus šutru, v ID jej uložit a žádně označit,jako i do tabulky uvést..( tupřipravuji a požádám admina, aby ji sem nějak implantoval)
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 00:15
Prosím o info - jak v ID první týdny v červnu. Myslím teplotu vody, počasí ... trochu se bojím ... sad smiley jedeme v sobotu
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 09:15
Zalov trochu zpátky ve vlákně. V tomto termínu jezdil michalhk a liboval si. Já tam byl loni také v první půlce června a pohoda. V den odjezdu začalo pršet. Voda zkraje 19, potom 23 stupňů. Ale to nehraje roli, stačí jedna bouřka a hned má voda třeba 15. Teď má voda ve Splitu 17,9 stupňů a pořád to leze nahoru. Letos opět, jen 19 dní do odjezdu!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (25. 05. 2011 13:49).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 13:01
... martah ... nebuj ... všechno bude dobré smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 18:34
martah
jak píše Zahajskej, není třeba se bát. V roce 2009 jsme byli poslední týden v květnu a první v červnu a bylo taky super. Moře sice studenější než v hlavní sezoně, ale dalo se v poho. Přeju hezký pobyt...thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 21:07
Kluci, tak já se teda nebojím smiling smiley ... pro jistotu si přibalím zatepleny kópačky spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 21:16
A děkuji smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 05. 2011 21:27
... Martah ... bát se nemusíš, ale s těma vatovanýma kópačkama děláš dobře ... nebudeš litovat ... yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2011 13:57
martah - já bych ty vatovaný kópačky zas vybalila - koukni sem... thumbs up smiley

hvar
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2011 02:07
hot smiley Květuško, jestli se připojím, tak v neděli poreferuju smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2011 12:43
To by bylo fajn - není nad osobní prožitek smiling smiley
Držím palce, ať je teplíčko a přeji krásnou dovču smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2011 14:52
CHtěl bych touto cestou poděkovat Bessymu a dalším, kteří mi poradili ohledně ID.
Rozhodně se tam podíváme, ale pro letošek stanoviště padlo zase na Pelješac.
Tak "ostrovanům Hvarákům" přeju super dovču. My si dáme Dingač smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2011 18:25
Couddy my s rodinkou po čtyřech letech na Boraku jdem letos ID, jsme hrozně zvědaví a moc se těšíme ale hlavně se bojím že budem srovnávat. Mě Borak přišel jak ráj na zemi, trošku mi ale loni mrzelo trochu sem tam špinavé moře, proto i tato změna, tak pozdravuj Boračekyawning smiley
ldx
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2011 19:24
Irčo-Borak letos já, dovolíš??? blind od 23.6.- ty jako znalkyně, jak to vidíš
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 95
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.