Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar
XXX
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 11:46
@Reno:
Tak tady na té plážičce jsem v srpnu 2008 strávil nádherných 10 dnů dovolené.
rj
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 12:55
Máte někdo zkušenosti s tím, jak to vypadá v Ivan Dolac v půlce června? Myslím otevřený obchod, pekárna, zelenina.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rj (08. 03. 2009 13:05).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 15:08
rj:

my jezdíme do I.D. pouze začátkem června a obchod je už v té době otevřený a dají se tam nakoupit všechny základní potraviny.Větší nákupy ale stejně děláme v Jelse hned po ránu,kdy tam jezdíme pro čerstvé ryby a hned tam nakoupíme i zeleninu na trhu a zbytek v obchodě. Letos jedeme už 23.5. tak by mě to ale s tím obchodem v I.D. v tomto termínu taky zajímalo....
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 19:16
Obchod bude otevren uz koncem dubna, od 1.kvetna uz zde mame hosty , ale s otevrenou restaoraci nepocitejte, ta bude az v pulce cervna ( bohuzel),ja oteviram 1.cervna( takze mam jeste trosku dovolene)spinning smiley sticking its tongue out
myslikm, ze se Hajduk ptal jak vypada vystavba domu nad plazi, tak zde jsou dnesni obrazky :-( [ivandolacchybny-odkaz-rajcekuca]
rj
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 20:21
Díky za odpovědi, budem v I.D. od 12.6. Jedeme sem poprvé a tak prohlížím fotky a pročítám příspěvky stálých hostů. Těším se yawning smiley)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 03. 2009 20:44
...jestli někam pojedeme ( pojedeme li )...tak zvažujeme Ivan Dolac...rj...taky po prvé...
P.S. Jitko...blahopřeji ke zvládnutí systému RajtcheHR...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2009 10:01
Včera jsem se konečně dostal k tomu přidat na iHvar fotografie a článek z léta z našeho letu nad západní částí Hvaru. Jsou zde i snímky Ivan Dolce.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 03. 2009 22:21
Admine, děkuji za super fotky i popis míst, přírody a všeho. Zvlášť mě potěšily snímky z Ivan Dolac a Hvaru Podstine - kam se chystám.
A jedna věc mě teda nepotěšila - nebo spíše překvapila - doposud jsem si fakt myslela, že trajekt ze Splitu jezdí přímo do města Hvar - když jsem tam viděla na různých snímcích ty lodě. Brala jsem to tak nějak automaticky. A ony to jsou lodě do Itálie. ....Já jen, že dcera má za námi ten druhý týden připlout, tak jsem se už viděla v tom přístavu Hvar - jak čekám......
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 01:16
www.ivandolac.rajce.net/Cesta Sv.Nedjelja-Dubovica
komentovat to nebudu,kazdy ma svuj nazor confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 17:04
..ale mohla si, dobre sa to číta. thumbs up smileyhot smileythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 17:58
Eifeli, radeji ne, jsem az moc uprimna a Makarska at je na pevnine a ne na Hvaru....., Ivan Dolac pred 20-ti lety me byl nejdrazsi... Ted me to pripada jak zenska po nevyvedene plasticke operaci....
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 19:34
hmmm Jituš asi ted chápeš proč mám rád ty zátoky u Gdinje je to tam jěště skoro nedotčený řekl bych panenský no co naplat pokrok člověk nezastaví.
Jěště dovolte k tomuto jeden můj poznatek-- myslím si že Chorvaté k té své nádheře co se přírody týče nejsou zrovna ohleduplní nechávájí se unést stavbami moderními které k moři v zátokách vůbec nesedí a neladí s daným prostředím. Vím o jedné zátoce která je perfektně posazená do krajiny v místní přírodě ale co tam majitel postavil za hrůzu to je běs. Chápu že je moderní doba ale dnes není problém postavit domek či dům aby ladil s daným okolím a to je mi líto protože Hvar tímto ztrácí na kráse.
Není nad staré rybářské kamenné domky ty k rázu krajiny neodmyslitelně patří. Hlavně aby tam někdo nepovolil paneláky.......
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 21:10
Na Hvar se poprvé chystám letos v září - protože jezdím do hotelu a s cestovkou chtěl bych vědět něco více o hotelu ARKADA a depandanci hotelu LAVANDA. Pokud jste tam někdo byl dejte vědět zde nebo na SZ. Díky
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 22:03
to fanda-Do Arkady ideme v prvý júnový (červnový) týždeň,určite pošlem aktuálne info.smiling smileyStari Grad je krásny,mimulý rok sme tam boli na výlete.Arkadu sme videli iba z druhej strany zálivu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 03. 2009 23:28
Pavle, ale ja Te chapu, taky mam rada klid, ale kazdy chce neco jineho a ne vsichni jsou pro robinzoniady. Vloni me na zacatku leta utekly 2 vetsi party z takovychto objektu a ja jim musela najit ubytovani. Proto se radeji robinzoniadami nebavim.
Zde bych chtela upozornit vsechny, kteri na robinzoniady jedou, ze po dlouhe zime jsou objekty uzavrene, stala vlhkost , plaze jeste neuklizene atd,atd a pak dojde k nespokojenosti. S timto nikdo nepocita, ale bohuzel.Ty jezdis az v zari, kdy je situace jina. Tonci me stale zve abych se prisla do Gdinje podivat... snad to nekdy vyjde.

Fando, v Arkade je pekne, zvlaste v depadancu Levanda, jen to koupani je horsi, ale vse ma sve plus a minus a autem si muzete zajet kamkoliv.
Z Hvaru, kde je uz ve vzduchu citit jaro zdravi Jitka
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 03. 2009 07:23
to Jitka2 - ahoj Jitko, jj mas pravdu, Dolac pred deseti lety mel uplne jiny kouzlo nez ted, Zrovna jsme o tom vcera mluvili s Mirou W. Posilame pozdrav z C. Budejovic. Tady moc ve vzduchu teda to jaro citit neni .... Bohuzel. Zdravi Lukas
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 03. 2009 07:48
Pro Jitku: Asi před měsícem (strana 37 tohoto fóra) jsem psala dotaz na Lavandu a konečně jsem se dočkala odpovědi. Prosím Tě, Jitko, mohla bys mi napsat něco víc o té pláži u hotelu? Jak je velká, jak je daleko od hotelu, co myslíš tím, že je tam koupání horší atd. Chceme jet konce června, tak doufám, že to tam ještě nebude vypadat jako mraveniště. Budu ráda samozřejmě za příspěvek každého, kdo to tam zná.
Díky a pěkné těšení na dovču.U abychom jeli, sluníčko mi strašně chybí. Zdravím, Věra
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 03. 2009 15:49
Vero, plaz je od Lavandy asi 200-250 m, neni moc velka, spise se hoste koupaji v okoli,jsou tam i vybetonovane mista k lezeni.Je to severni strana more v zatoce . Nekomu se to zda super a tem co jsme rozmazleni cistotou more na otevrenem mori to uz nestaci. Jinak kompleks je pekny a do centra Starigradu je to take blizko. Jsou zde velke tenisove kurty a dost zelene.
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 03. 2009 16:30
Jitko- neobhajoval jsem si v tom příspěvku robinzonády ale reagoval jsem na tvůj příspěvěk ohledně -
www.ivandolac.rajce.net/Cesta Sv.Nedjelja-Dubovica to byla moje hlavní myšlenka a k tomu ta moje odpověd ohledně stavění a staveb.
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 03. 2009 11:26
Jitko, děkuji za odpověď. Protože se počítám mezi ty "rozmazlené" čistotou moře, místo pobytu si ještě rozmyslím. To raději slevím na komfortu, ale moře a pláž musí být pěkné.
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 03. 2009 19:18
Verko, nerada bych nekoho ovlivnovala, to ne ... Pokud mate auto, neni problem poznat i vice plazi jak na severnich, tak i jiznich s otevrenym morem.
Pavle ja s Tebou souhlasim, neboj.
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 03. 2009 21:51
nebojím nemám proč bych se bálspinning smiley sticking its tongue out mám ten Hvarskej kraj mooooc a mooooc rád a píšu jen svůj názor a pohled . Ani nevíš(te) jak se těším až zase ucítím vůni Hvaru......................hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel626 (14. 03. 2009 12:33).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 03. 2009 01:40
Ahoj, tak jsem si dal práci a prošel celé vlákno o Hvaru, pravda, trvalo mi to několik dní, ale s pomocí pana rulandského šedého z Milotic se to dalo zvládnout. Myslím, že je rozhodnuto: moje příští dovolená je Hvar, Ivan dolac, teda pokud Jitka bude souhlasit a riskovat ostravského chachara ubytovat.
Jako podklad jsem použil otevřené druhé okno Youtube s všemožnýma chorvatskýma písničkama(převažoval Oliver Dragojevič) a věřte, přátelé, že to má něco do sebe-poslouchat tu muziku a zároveň pročítat či probírat se fotkama nebo příspěvkama lidí, kteří už "tam" byli.
..a jestli mi dá nejaký dobrák červenou, je mi celkem u p....esmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 03. 2009 10:04
Luis, no risknu to :-)), i kdyz jsem nedostala stafetni vlajecku ( jako odmenu ji dostal Rohal) tak to vypada na setkani v IDsmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 03. 2009 15:23
že by 25.9.2009 v Ivan Dolac?
Loni se nás tam sešlo asi 8



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (16. 03. 2009 07:48).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 03. 2009 17:06
...Rohale...ten termín...není to pozdě...?...v té době už snad na Hvaru hledají na půdě podstavec na jedličku a sbor začíná cvičit Vánoční koledy...néé...?...
...Jitko... ten pán na fotce...viz. výše...není to chorvatský státní sekretář...?...
...Luisi...donedávna jsem nevěděl, že na Foru máme tak skvělýho muzikanta...zpěváka...jestli nám ten I.D. letos dá li Pán Bůh vyjde, tak mně začínají svrbět ruce při myšlence vzít na Hvar klávesy a sladit termín s Váma, že by jsme delfínům ...dali...My jsme Valaši ...? ...nacvičil bych nějaké evergreeny...co s Tebou dávala Česká televize...smiling smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (14. 03. 2009 17:34).
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 03. 2009 17:20
Bessy, v te dobe konecne mohoou domaci a turisticni pracovnici konecne vychutnavat mirneho klidu ( kdyz Rohal spi) a more :-)).
A ten pan na fotce ma opravdu asi chorvatsky puvod, aspon tedy prijmeni , ale ti dva slavni ,kteri se jmenovali stejne, nam uz vloni bohuzel oba umreli. Takze se ted musi Rohal snazit :-))))).... ale slavny je uz taky dostsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 03. 2009 20:38
Luis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, tak jsem si dal práci a prošel celé vlákno o
> Hvaru, pravda, trvalo mi to několik dní, ale s
> pomocí pana rulandského šedého z Milotic se to
> dalo zvládnout. Myslím, že je rozhodnuto: moje
> příští dovolená je Hvar, Ivan dolac, teda pokud
> Jitka bude souhlasit a riskovat ostravského
> chachara ubytovat.
> Jako podklad jsem použil otevřené druhé okno
> Youtube s všemožnýma chorvatskýma
> písničkama(převažoval Oliver Dragojevič) a věřte,
> přátelé, že to má něco do sebe-poslouchat tu
> muziku a zároveň pročítat či probírat se fotkama
> nebo příspěvkama lidí, kteří už "tam" byli.
> ..a jestli mi dá nejaký dobrák červenou, je mi
> celkem u p....esmileys with beer

Oliver je super,ale Dubrovački Trubaduri,to je teprve masírka-už se těším..smiling smileymám mp3 a mohu poslat...grinning smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil hajduk (18. 03. 2009 20:53).
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2009 15:00
Ahoj všichni, tak jsme se letos poprvé rozhodli opustit pevninu (hlavně na základě vašich skvělých referencí) a vyrazit na Hvar. Líbí se nám apartmán ARPINA v Ivan Dolac. Máte s ním někdo zkušenosti (třeba Jitka2)? Tady na fóru jsem na něj nikde nenarazila... Díky móócsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 03. 2009 20:07
Ahoj,skúsenosti s ním priamo nemáme,ale išli sme minulý rok párkrát okolo-situovaný je perfektne pri chodníku pri mori.Ale,ak máte menšie deti,hneď za bránkou je zráz-dosť vysoký!Čudovali sme sa,že tam nie je zábradlie,celkom by som sa o dieťa bála.(a aj o dospeláka,ak by "pokoštoval" rakiju).drinking smileyTo ale na fotkách na nete nie je.p.Jitka asi zodpovie presnejšie,ale už dopredu gratulujem k výberu destinácie!yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.