Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2008 21:16
Ivan Dolac byl dnes bez oblacku, dopoledne foukalo, odpoledne byla plaz plna a more teple. Vecer opet fouka a je chladneji, ale zitra opet pekne.
Rohal si uz vyzkousel praci ve vinici :-)))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2008 22:57
Jitka, treba nejaké info aj častejšie. Až mi srdiečko od radosti poskočilo. Zdravím vás.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2008 06:19
...všechny na FORU... zdraví Zdeněk (Rohal)...dnes...v 04,00...nástup do vinohradu...počasí se obrací k dobrému...drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2008 12:24
Bessy v 04,00 mozna o vinohrade jen snel.....cool smiley dnes je na slunci 36°C tak to mu odpoledne bude asi vedro spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2008 17:57
36°C!!!!!!!!!!!!!! Ja tam chcem ísť. Prečo mám toľko práce? confused smileyconfused smileyconfused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2008 20:18
Krasny pozdrav z Ivan Dolac posilaji Rohal a Gina.
Prace ve vinohrade probiha dle planu.
Cesta pres Hu bez problemu objezd dalnice ve Slovinsku take OK.
Zdravim zdrave jadro Bessyho,Fuka,Evika no a vsechny.
Pocasi je tu opravdu 36 na slunci voda tak 25 ale vecery jsou chladne proto mame zasoby domaci slivovicky
Timto dekuji pani Jitce ze me pustila na chvilku na net.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2008 22:48
Pro dobrou partu bude svítit sluníčko i v říjnu,nebo listopadu! Tak tam držte pěkně pospolu, pijte pospolu,užívejte si pospolu a sklízejte,mačkejte,stáčejte, ať máme my ostatní příští rok co koštovat !!!!! Hezkou dovču a bezpečnou cestu zpět mezi nás
suchozemce přeje Mildouš !!!! A všem domorodcům bohatou úrodu, hezký zbytek roku a příští rok na viděnou !!!Páčko !!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 09. 2008 12:47
...opravuji...
...práce ve vinici pro Rohala...začíná ne ve 04:00...nýbrž v 16:00 SEČ...
svědčí o tom konečně i záznam webkamery z konoby, kam Zdenek chodí...a sekvence z 18. až 20.09.2008 ... čas jeho příchodu do konoby cca ve 23:00 daného dne a odchodu kolem 15:00 hodiny ...dne následujícího...tudíž vylučují možnost být daný den před 15tou hodinou ve vinici...
(záznam bude na požádání promítnut na vyhodnocení Myslivna 2008...jinak je tam prý moc hezky i na koupání...smileys with beer
...v Ivan Dolacu)

...první kroky na ostrově Hvar mířily právě do místní hospůdky...




Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (20. 09. 2008 11:00).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 09. 2008 17:09
Kurňa Rohale, Tys mosel začať s tou konzumací slivovice už při cestě ..jak čtu..cituju: Cesta pres Hu bez problemu objezd dalnice ve Slovinsku take OK. ..tož nevím kama si jeldrinking smileythumbs up smiley
Aktuálně z Ivan Dolac
23. 09. 2008 00:43
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 23:04).
Re: Aktuálně z Ivan Dolac
23. 09. 2008 12:44
Dekujeme Midaxovi za pekny prispevek a zdravime timto vsechny priznivce fora. Na Myslivne bude prezentovan dokument o tomto nasem pobytu se spoustou dalsich fotografii. Evik2, Jitka2, Gina, Rohal a dalsi...
Re: Aktuálně z Ivan Dolac
23. 09. 2008 14:34
Zdravím Evika, Jitku a všechny zdatné vinobrance! Příští rok nám bude v ID o to lépe chutnat - čest Vaší záslužné práci drinking smiley
Hlavně se všichni šťastně vraťte domů a ahoj na Myslivně.
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 09. 2008 19:40
Midaxi,Ty kluku, odkud já Tě znám ????? Podle magnetky na autě je to jasné - z expedic, volačka Midax Opava, zdraví Milan valmez, 73 !!
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 09. 2008 21:23
Midax, člověče, so to máš na autě za RZ (SPZ) ? Tos ale musel mít kliku, že na tebe vyšla, co ? grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 09. 2008 08:43
je to prostě štěstí yawning smiley
já chvilku počítal, jaká je možnost kápnout při registraci zrovínka na tak zajímavou značku a vyšlo mi, že pravděpodobnost je zhruba jako chytit pět čísel ve sportce...
avatar Re: Aktuálně z Ivan Dolac
24. 09. 2008 10:28
...Midaxi...nádherné fotky...krásné dokumenty...jen nevím, proč na té fotce z vinice...kde všichni pracují, jen Rohal leží ve stráni pod tou velkou pínií...
...to nic...až na Myslivně...(mně dá do kecky...)smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 09. 2008 10:29).
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 09. 2008 12:20
Rohal je tak velkej, ze si musi ke kericku kleknout, tak se nevidi, ale jinak je musim vsechny pochvalit, jsou super a pracoviti jak vcelicky. Jen ja se ulivam a trcim v te sve budce, jelikoz jeste porad musim delat.
Midaxi skoda, ze jsi to okolo te me boudy projel, ale Evik2 to pak zachranil.
Pozdrav vsem ze slunneho ID, kde je na slunci prave 40°Ccool smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 09. 2008 13:01
Jituli uber, nebo mě trefí šlak. Tady prší, prší, až to vypadá, že bude sr...t až do večera !!!! Ale Hvar je Hvar a jinačí už asi nebude - ostrov slunce a lavandy !!! Pá,pá všem !!!
Re: Aktuálně z Ivan Dolac....
24. 09. 2008 19:43
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 23:03).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 09. 2008 20:22
Mildous, nie si sám. Mňa štve podobne.
Midax, som rád, že sa to tu rozhýbalo. Predsa len je tam pár ľudí z fóra a pre mňa sú to ešte také letné, dovolenkové informácie. Cítim sa byť súčasťou toho všetkého. Navyše teraz ležím po operácii a ostalo mi študovať pracovné materiály (už ma to aj prešlo), knihy, televízor a fórum. A verte mi toto je vlákno, kt. pozerám ako prvé.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2008 11:29
Midaxi, nevim, co bylo na Hvaru pred 30-ti lety, jsem zde pouze 24 roku a pokud si pamatuji, tak v ID byl kemp, ktery se platil.
ted je zde take jeden, ale uz na jinem miste. Mezi Zavalou a ID neni zadne vhodne misto ke kempovani.
Zdravim vsechny ted je zde na slunci 35°C a obloha bez mrackuyawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 09. 2008 19:44
Tak už se hlásím z domova po návratu z Ivan Dolce. Tunelem Sveti rok jsme přeskočili z léta do podzimu, před tunelem 21 st.C a sluníčko, za tunelem 9st.C a zataženo, brr. Zdravíme Jitku, napiš, prosím, až bude ten článek ve Slobodna Dalmacija, zkusím se podívat na internetu. Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 09. 2008 09:43
Také hlásím příjezd. Cestu domů jsme měli podobnou jako Janka. Na trajektu to šlo, ale za Splitem začala ta pravá divočina. Tunely se vyznamenali: Sv. Rok uzavřen kvůli boře a kolem Male Kapely pršelo tak hustě, že místy nebylo vidět na 50m. Uklidnilo se to až před Zagerebem. Teploměry ukazovali až 6st! Vyla jsem celou cestu a v duchu se viděla v Ivan Dolci na teplé plaži. Jitce tímto děkuji za pěkné chvíle strávené na tomto místě a těším se na brzké shledání s ní i ostaními účastníky zájezdu!!! Hvaru 3X zdar zdar zdar a vinobraní zvlášť Evik2
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 09. 2008 10:40
já bych také něco napsal ale to podstatné už zde bylo popsáno. Něco jsem mapsal v "Poznejme se v Chorvatsku" a nezbývá mi mic jiného než poděkovat paní Jitce2 za týden strávený jinak než ležením u vody.
Ještě zdravím zdravé jádro se kterým jsem se tam potkal oni ví o kterých je řeč a partu chlapů od Liberce co bývali pod náma u kterých se točilo dobré pivečko "Sviany". Prásknu na ně že měli dvě bečky tak jsem jim s tím pomáhal naoplátku dostali slivovičku a vo tom to vlastně všechno bylo (vinohrad, koupání,sluníčko,dobrá parta,poznávání Hvaru a smileys with beer.
Až se naučím vkládat foto smiling smiley tak sem něco dám a na Myslivně uvidíte to co bych sem určitě nedal spinning smiley sticking its tongue out
A jelikož je toto téma "kdo se chystá na HVAR" tak já už teť ale bohužel až za rok. drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 09. 2008 20:37
...Ty...Zdeno...kde skončila placačka z Vyškova...?...ta byla na cestu...když jsi odjížděl, byla kosa jak sv....asmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2008 09:22
pleskačka na Hvar nedorazila protože byla dobrá a tak skončila vyprázdněná již v Brně thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2008 12:39
Dnes vysla ve Slobodne dalmaciji reportaz z vinobrani "Kad čehinje krenu u vinobranje", strana 28-29, Janka s rodinou pres celou stranku, super.
Pozdrav vsem z ID bez mracku, vetra a na slunci 37°Cspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2008 13:49
...Jitko...s ním počasím si děláš (po brněnsku)...prču...?smiling smiley...to přece není možné ...ne a ne a ne a ne....hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2008 14:37
Bessy, možné to je. Ale na pos...ie je to, že my tam nie sme.
Jitka, zdravím.
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 09. 2008 17:59
Bessy tak to bych si nikdy nedovolila, ale ten teplomer tolik ukazoval......
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.