Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 09. 2007 21:07
sakra tak to pocasicko nas minulo, my jsme meli peknou kosu smiling smiley) no ale neva, urcite zas pristi rok prijedeme winking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2007 09:31
zono44, klídek v pátek vyrážíme a teplota jde nahoru. Jsem přesvědčen, že ten příští týden bude nejkrásnější z těch posezoních.
Franta PM
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2007 10:57
Čau Rohale, držím palce ať se povede počasí a moc se nestrhej při trhání hroznů, ať máš ještě večer chuť na ty zkapalněné. Pozdravuj v ID Jitku a spol.
Franta
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2007 11:07
Franto dík. Neboj vynasnažím se a pozdravovat budu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 09. 2007 11:59
Frantisku praci jim asi budu muset hledat, ale kdyz nebudou mit co strihat, tak je necham prenaset kameny aby nemel rouppy :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 09. 2007 20:11
Posilam krasny pozdrav ze slunneho Hvaru Vam vsem z fora.
Dnes krasne pocasi a koupani se vydarilo.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 09. 2007 20:16
U nás také krásně,ale na koupání jsem raději zapoměl.grinning smiley Tiše ti závidím,já to mám za :::: příští rok.sad smiley

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (23. 09. 2007 20:18).
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 10. 2007 11:29
Ahoj příznivci Hvaru,
nějak to tu s koncem sezóny utichlo. Já jsem byla v ID 9.-21.9., počasí krásné, neplánovaně jsme zažili vinobraní, protože začalo dříve než jiné roky. Ještě to všechno krásné ve mně doznívá a už se těším na příští rok. Tak aspoň Jitka ať se ozve, zda jsou na Hvaru ještě nějací opozdilí turisté a co teď dělají místní. Zdravíme na Hvaru!! Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 10. 2007 15:35
Janko, hlasim se sice z meho Brna, ale jeste pred tydnem jsem se koupala a uzivala si vseho co si hoste uzivali po cele leto. Ted domaci chvili odpocivaji a cekaji jak jim dopadne letosni vino a za chvili se uz budou brat olivy.Zdravim vsechny priznivce Hvaru
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 10. 2007 16:18
Děkujeme za pozdrav z Brna.
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 10. 2007 19:57
To Jitka: Tak ztracená ovečka se vrátila? Zdravím Tě do Brna a chtělo by to se zase někdy srazit!smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 10. 2007 22:00
Ahoj Evi, domlouva se to u Giny, snad to vyjde
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 10. 2007 12:31
Ahoj Hvaráčci, tak si tady brouzdám a vylepšuji tu zasněženou náladu. Kouknu z okna a všude bílo, no a dovo, sluníčko, moříčko a pohodička, ta nás všechny čeká až příští rok. Doufám , že to rychle uteče a my všichni začneme stříhat metr a těšit se na novou sezonu na Hvaru. Když ta dovolená tak rychle uteče, no a pak zbydou jen ty vzpomínky na krásné chvíle prožité na kouzelném ostrově Hvar. Všem přeji, aby se příští rok opět mohli na Hvar podívat.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 10. 2007 21:57
tys to tak hezky a hřejivě napsala až nám z toho ten sníh slezl. Dám ti jednu radu "dej se na lyže a zimu budeš mít taky ráda" .....spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 07:51
Ahoj Pavle626, dlouho jsi tu nebyl. Co letošní dovolená, kde jste byli? Vloni jsi nám tady hanil Ivan Dolac, ale marně. Letos jsme tam v září strávili nádherných 12 dnů s krásným počasím, příjemnými domácími a zážitky z vinobraní. Čau, Jana.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 10:02
Ahoj priznivci Hvaru, vcera jsem se sem vratila po dobre relaksaci v Brne .
Po ceste na Plitvicich popadaval snih, foukala silna bura, ze dalnice byla od Sv. Roka zavrena a na teplem Hvaru se zacalo topit, coz jsem v tuto dobu tady jeste nezazila. Pri vzpomince, ze jsem se pred par dny koupala je to hruza.
Zacaly se brat olivy , takze opet prace.....
Janka Pavla 626 se musim zastat, jenom napsal svuj nazor a ja se mu nedivim ze mu zda ID dost komercni oproti tomu kam jezdi.Kazdy ma rad neco jineho a jezdi tam, kde se mu libi .
pozdrav vsem
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 12:07
pro Jitku a Pavla626:
samozřejmě jsem to nemyslela ve zlém, já jsem k tomuto velmi toletantní a respektuji co se komu líbí. Moc zdravím na Hvar, Jitko, jestli potkáte někoho od Carićů-Leše, tak vyřiďte moc pozdravů od Jany, Vlastimila, Petera a Kataríny.
Díky.
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 16:50
pro Pavla 626, poslouchej, Ty potvoro až přijedeš tak si to s Tebou vyřídím. Tady do mě veřejně rejpeš, ale když přijedeš, tak vzdycháš po Chorvatsku a hlavně po Hvaru. Tak nedělej ramena a chlapsky přiznej, že se Ti taky stýská, jako všem co sem píší
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 21:10
to JANA868 --už nepij!!!....spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 10. 2007 21:32
to JANKA + JITKA2 jak píše JANA868 a má pravdu po Hvaru se mi stýská a moc já si jí tu dobírám protože je to moje sestra a dobře ví že to myslím ze srandy.
jinak letošní dovču jsme byli s maminou na řeckém ostrově Korfu,bylo to neplánované bo mamina dostala dovolenou narychlo a tak jsme to řešili takto.Bylo tam hezky a snad nejvíc mě tam učarovaly olivové háje které jsou už hodně staré a stromy-olivy na mě působily strašidelně hezky.Musím ale podotknout že i když se mi tam líbilo hodně tak bych stejně dal přednost tam kam jsem zvyklý jezdit a to je Hvar a JANKO není to ID(já ho doopravdy nehanil). Jsem rád že se Vám tam u Jituš líbí a doufám že se k ní budete rádi vracet konec konců k této sympatické a pohledné dámě se vrací každý rád.
přesto jsem si letos Chorvatsko neodpustil a v půlce září jsme vyrazili s rodinou pod stan do Biogradu n. moru na týden ale počásko nám nepřálo ale využili jsme to k výletům na ostovy Ugljan a Pašman a taky do Zadaru kde mě nadchnuli MOŘSK0 ORGULE--je to na molu u moře a jak jdou vlny(tedy podle jejich intenzity)jsou zřejmě stlačovány nějaké měchy a vydává to pro mne krásnou hudbu,ale to se musí slyšet.Tak Vás všechny zdravím a jěště musím dodat že dlohodobým pozorováním jsem zjistil že tady na foru je nejlepší jaro. To ty příspěvky se jen hrnou ale skončí září a už je tu smutno.
Všem Vám děkuji za příspěvky do mnou založeného témata "kdo se chystá na HVAR???"bo jsem velice pyšný na to že má již tolik stran a příspěvků a rád bych tam viděl na počtu těch příspěvků 1000. To toiž bude svědčit o NAŠI oblíbenosti toho krásného HVARU mějte se fajn HVARÁCI
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 10. 2007 09:38
pavel626 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...do Zadaru kde mě nadchnuli MOŘSK0
> ORGULE--je to na molu u moře a jak jdou vlny(tedy
> podle jejich intenzity)jsou zřejmě stlačovány
> nějaké měchy a vydává to pro mne krásnou hudbu,ale
> to se musí slyšet...

Dá se to slyšet zde [www.tzzadar.hr] - vlevo pod obrázkem vedle audio kliknout na přehrávací šipičku.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 10. 2007 10:01
Před rokem jsme o nich také psali: "Mořské varhany" v Zadaru

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 10. 2007 21:37
Hopkirk-- díky za odkaz i když je to z reproduktoru je to bezva-dík
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 10. 2007 10:05
Pardon, že odbočuji od tématu tohoto vlákna, ale ....
"Mořské varhany" v Zadaru ....teda to je nádhera. Musí to být božský tam sedět v reálu, za tmy, koukat na osvětlený Zadar a poslouchat toto.
Už vím, kam se příští rok podíváme :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 10. 2007 11:56
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:40).
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 10. 2007 14:07
Fido napsal: No od varhan toho ze Zadaru moc neuvidíš ale jinak fakt super.
Fido, je mi to jasnégrinning smiley ale myslela jsem to tak nějak obrazně. Zkus si představit...krásný teplý podvečer, světla ze Zadaru a okolí svítí do tmy, varhany hrají, nikde nikdo, jen ty a milovaná osoba...co víc si přát eye rolling smiley
Ale realita u mě by byla jiná. ..Si představ: :-) Já, můj milovaný muž, starší syn a náš hyperaktivní mladší synek, který se vrhá do vln, aby to prozkoumal, já si na břehu rvu vlasy a taťka zachraňuje.grinning smiley
U nás naprosto normální situace.
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 10. 2007 14:38
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:39).
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 10. 2007 19:27
přátelé prosím držme se toho krásného Hvaru---děkuji
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 11. 2007 11:47
Dobrý den stálí obyvatelé Hvaru /tedy Jitko/. Vzpomínám, koukám na plakát ID na stěně, poslouchám chorvatské písničky a jsem zvědavá, co se v tuto chvíli děje u vás, jak se máte, co děláte, jak se chystáte na Vánoce, co se na Hvaru na Vánoce vaří....ozvěte se. Pozdravujte u Carićů - Leše, e-mail jim nejde napsat, hlásí to error. Jana.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 11. 2007 18:44
Janka, ted se tady jeste porad berou olivy a v ID jsme uz dnes strihali vinohrad.
Taky se uz berou mandarinky a pomeranče.
Na Vanoce budu jako vzdy v Brne a tady se na Štedry den vari tradicni bakalar a druhy den nejake pecene, ale kacenka to neni :-).
Jinak Vanoce se tady neprozivaji jako u nas, s darky je to nijake, vyzdoba se praktikuje asi tak 10 let , ale stromecek a betlehem ty jsou tady tradici.Tedy aspon na Hvaru.
Ja zde prozila pouze dvoje Vanoce.
Az uvidim Lešeta budu pozdravovat a kdyz tak me napiste jejich adresu, proverim ji.
Mejte se pekne, pozdrav všem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.