Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 04. 2007 09:39
nebojte pani je v klidu, je to jeji prvni dite, 35 let a libuje si to.Pozitri si zde zopakuje svatbu na uradech ( cizincum se nepriznava zde pouze cirkevni snatek) a v zari planuje zady i krtiny. Neni v mori dlouho a dela ji to dobre, jak tvrdi , tehotenstvi neni nemoc. To more az tak studene neni, je zde dost slovincu a vsichni se koupaji.
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 04. 2007 10:07
Jitko, z které části ostrova jsi? (Asi se to už rozebíralo, nějak mi to uniklo...).
To je fantazie, že už to tam žije... bych si to s tebou hned vyměnila, nechceš?yawning smiley
neviem, kam napisat, tak skusim sem ... RAB
30. 04. 2007 10:48
Prosim, nevie mi niekto poradit, aka je cesta z pevniny na ostrov Rab? Je tam iba trajekt ( aj pre auta ) ? a co to asi stoji ? je to ok, alebo je to problem.. .dakujem velmi pekne
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 04. 2007 16:10
pavle626, kvalita vína je pro mně problémem podružným a vůbec ho neřeším. Zmínil jsem to tak nějak v rámci určitých souvislostí. Je fakt, že v tomhle oboru ale asi příliš objektivní nebudu, nebotˇ mám hubu zmlsanou velice. Nicméně jsem ovlivněn dovozem vín ze zemí, kde pere sluníčko snad i o půlnoci, a tak se s nimi třeba vína z Moravy moc rovnat nedají. Proto mě ale překvapilo, že při tolika hodinách slunečního svitu na Hvaru, to tam nebylo o moc lepší. Ale jak už jsem řekl, třeba přede mnou někam ty špičkový schovali. Nicméně se zdá, že narozdíl od českých zemí se Chorvatsko brání levným dovozům z USA, JAR nebo Astrálie, protože kdyby stály tyhle vína v HR na pultech, museli by s těma tuzemskýma hodně rychle cenově dolu. Ale to už je polemika do úplně jinýho tématu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 04. 2007 16:35
Ahoj,
pokud vyrazíte s těhotnou manželkou, zjistěte si, zda vás někdo pojistí na porod a s tím spojená rizika. Myslím,že všechny pojišťovny se budou bránit nebo si to nechají zaplatit.
Jinak my už se nemůžeme dočkat, až budeme na Hvaru.Už se to blíží.
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 04. 2007 20:30
JirkoK, dobra vina jsou i drazsi a vsude v obchodech je maji od 35 - 125,- kn vsechny pod nazvem Plavac Hvar jsou velmi dobra vina a Ivan Dolac uz je absolutni vrch.
Jak jsem psala domaci delaji prevazne stolni vina a zde jsou rozdily. Vykupni cena 1 kg hroznu z jizni strany je nejmene 3,- eura .
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 05. 2007 11:54
ahojky Jituš
tak japa se nám to tam u Vás koupe???????
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 05. 2007 19:57
zdravim hlavne jitku na hvar, tolik se mi stejska a uz se nemuzu dockat, az vyrazim zase do jelsy. jela bych hned koupani nekoupani vino nevino smiling smiley))
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 05. 2007 21:08
Dnes som sa tam bol pozrieť. [livecam.feratel.at] Bolo tam príjemných 20 stupňov. Ale 27.6 si dám kávičku a taplý koláčik v Jelse.
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2007 21:00
Kdo z Vás jezdí na Hvar. Dá se v Drveniku a v Sačuraji platit v pokladně na lodni lístky kartou nebo musím platit hotově veverkami. Dík
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2007 22:51
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (22. 02. 2016 07:59).
Ptr
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2007 16:12
Kde sa častejšie naloďujete? V Splite,či v Drveniku?
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 05. 2007 22:15
po cestě na dovču jedu ze Splitu, zpět odpočatý projedu Hvarem do Sučuraje a přes Drveník hurá domů, ale moc nespěchám, protože všešliké kvaltování toliko pro ......
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2007 09:05
To kvetaca. Dík za info ohledně placení trajektu. Takže letos asi taky hotově veveřičkama. Čus
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2007 09:56
Souhlasím s Mildoušem, jedu taky tak. Jediný problém vidím v tom, že když se ve Splitu nedostanu na poslední trajekt, budu muset někde u trajektne luky přenocovat v autě. Stojí tam fronta i přes noc ?
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2007 11:14
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:09).
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 05. 2007 11:54
Kaštánku, vyjíždím po dobrém vyspání během dopoledne a jedu tak, ať jsem do 1 hod. ve Splitu. V 01:30 jede první trajekt, skoro prázdný a tak je jistota, že po 4 hod. ranní už vítám východ slunce se skleničkou šampáňa v ruce.Další trajekt v 5 hod.už bere zásobovací nákladní auta a může být problém.Takže šťastnou cestu !!!!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 05. 2007 08:41
Čaute lidičky. V kolik hodin ráno je dobré být v Drveniku abych se dostal v klidu ráno v sobotu na trajekt, abych nemusel stát nějakou šílenou frontu, popřípadě jestli mají zásobovací auta přednost. Podle řádu jede první trajekt v 7.30 a pak až v 9.00. To už tam musí být hafo aut. Sobota je navíc střídací termín. Dík
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 05. 2007 19:38
pafel - my do Drveniku přijíždíme kolem půlnoci, zaparkujeme vzadu za posledníma domkama u moře a jdeme na pivko (točí Plzeň), projdeme se a pak tři hodinky chrupec v autě. A ráno jenom přeparkujeme auto k trajektu a jdeme koupit lístky. Fakt je, že jezdíme uprostřed týdne, ale tenhle způsob bude vyhovovat i v sobotu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 05. 2007 14:44
Skozenie? Tek to jsme byli skoro sousedi. Já byl předloni v zátoce Torac a loni v Zarači na druhé straně. ale můžu říct že ta jížní strana je o hodně krásnější. Jezdím do Chorvatska od 97 roku minimálně dvakrát do roka po každé na jiné místo takže můžu říct že jsem něco už viděl ale ne Hvaru jsem už byl dvakrát to znamená že je opravdu nádherný.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2007 21:14
Vážení příznivci Hvaru a ID zvlášť, když se podívám do výjezdového kalendáře v "DOPRAVĚ", tak nás tam moc přihlášených není.Buď jste se ještě nezaregistrovali a nebo že by jste se za Hvar styděli ??? No to snad né !!!! Takže rychle se tam dopište ať můžem po sobě po cestě koukat, pozdravit, případně se domluvit na nějakém mejdanu atd. Už se nemůžu dočkat, při těch současných teplotách bych nejraději nakopl vrtuli a tradááááá.
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 05. 2007 21:22
Sorry, není to v "DOPRAVĚ" ale v "OSTATNÍ". Ještě jednou se omlouvám,čus !
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2007 11:32
já se chystám 21.6 a už se těším
Zdravím znalce Hvaru, poradí mi někdo, jestli je na Hvaru nudi kemp? Plánujeme tam cestu začátkem prázdnin s dětma 3 a 6 let, tak bych taky potřebovala, aby tam bylo dětské hřiště. Moc díky za informace.
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2007 18:36
To Bohouš :
Pravý nudistický kemp ktorých je v Dalmácii stále menej je pri Vrboske a volá sa kamp "Nudist" čo evokuje jeho zameranie.Je pokrytý borovicovým lesom.Na detské ihrisko sa tam nepamätám. Polo- nudistický, teda len z plážou pre nudistov je camp Mlaska v Sučuraji, ale ten napriek dobrým podmienkam pre deti ( piesok a dlho plytká voda )leží na východnom cípe ostrova a odťažito od západnej časti kde sú všetky ostatné väčšie mestečká a sídla.
Kedysi fungoval najdrahší kemp vo Vire . Vraj je opätovne od minulého roku znovu otvorený. Leží na západnom cípe Hvaru pár km pri meste Hvar . Pred zriadením trajektového prístavu v Stari Grade tam bolo rušné prístavište na linke zo Splitu.
Skutočne pravý nudistický kemp je len spomínaný Nudist. Od neho asi 250 metrov je ostrovček Zečevo, tiež určený nudistom. Rovnako vzdialené sú pláže na myse Glavici aj s reštaráciami, pieskom a vybavením pre deti.
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2007 18:48
Ahojky lidicky. Ja se letos chystam na Hvar za praci. Budu ve Starim Gradu v hotelu Arkada. Jsem delagetka ck Relax Adriatic, takze kdybyste nekdo zavital a potreboval pomoc, nekde me tam najdete...Tada pomuzu, pokid ro bude v mych silach. Mejte se krasne a uzijte si dovcu v Chorvatsku...
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2007 20:58
to Babu:
Skvělé! Za nedlouho se chystáme do Arkady. Nikde jsem nevyčetl, zda je na pokoji lednička /popř. minibar/.Pokud máte i nějaké foto či bližší informace/bude kolem 15.6. ještě v provozu vnitřní bazén, možnost parkování/, prosím zašlete mi je na email rovnej@seznam.cz. Zdraví Josef
Dodi
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 06. 2007 18:35
Zdravím.
A co na Hvar, nejezdí taky jiná společnost než Jadrolinija???
Kdo ví tak ať hodí info. Dík.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 06. 2007 12:46
Dodi, zatim jeste porad pouze Jadrolinija.
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 06. 2007 15:48
Ahoj Jitko, tak jak je na Hvaru, už Vám začala sezóna, jaké je počasí a hlavně voda??? Vyrážíme příští týden v pátek kolem 4. odpoledne z Plzně. Rád bych stihnul první trajekt v sobotu ráno z Drveniku. Prý jede v 9:00, takže kolem 11. by jsme měli být v Jagodni.
Franta PM
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.