Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
JItka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 12. 2006 11:49
Marceli, na Hvaru jak kdyby bylo jaro, snad se nebudeme v kvetnu smrzavat.
Ano kavicka kolacek v Jelse na rive funguje a vyuzivam toho kazdy den. Je to krasne 6 prosince sedet venku jen tak ve svetriku.pozdrav vsem
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 12. 2006 21:08
s omluvou za spoždění přeji naší Jituš vše nej...,hodně zdraví,štěstí,pohody a dobrou příští sezonu k jejím krásným jmeninám papa Jitko
JItka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 12. 2006 00:43
Pavle, neni se zac omlouvat, na tento den jsem vkrocila na ostrov jako p.Caric a neni k tomu co dodat, ale je pravda, ze to bylo posunuti o jedno stoleti nazpatek :-).Nova sezona se rysuje dobre, hlavne at jsou vsichni spokojeni, alespon ja se budu o to snazit. pozdrav a objednejte me na Novy rok snih .
Jarka_03
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 12. 2006 09:50
Mila pani Caric ! Jitka! Potrebujem vediet, ci si kvoli Jeziskovi nahodou nezmenila emailovu adresu... :-)) Neodpovidas.


Inak Vám všetkým známym aj neznámym nadšencom slnečných dní na Hvare, želám hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu skok!

Nádherné Vianoce a šťastný nový rok.
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 12. 2006 15:03
posílám na Hvar pozdravy a přeji hezké rozloučení z rokem 2006 a přeji krásný vstup do roko Nového hodně štěstí a zdraví všem co tam na tom krásném ostrově žijí a těm kdo tento ostrov navštívili či mají k němu nějaký vztah.
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 01. 2007 19:57
Všetko dobré v novom roku prajem všetkým priaznivcom Hvaru a Ivan Doľač. Jitko1 pre teba aby si mala ešte viacej spokojnejších turistov ako bolo v roku 2006. P.S Jitko pomaličky už chystaj pekný apartmánik ja sa už neviem dočkať leta.
jitka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2007 13:57
Marceli a ostatni dekuji za prani za vsechny ostrovany, take vam prejem jen to nejlepsi a hlavne vydarene dovolene.
Marceli , apartmanik nachystame, jen me napis kdy planujes jet.
Ja si ted uzivam trosku domoviny, pozdravuj pani
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2007 23:32
Jitko zdravím z Beskyd. Asi jsi nedojela na lyže, protože sníh máme jen v mrazácích.Tady se to zelená jako na jaře, dnes celý večer prší na horách zuří vichřice rychlostí až 125 m/s. Na Těšínsku a v Karviné vypadává el. proud a zima né a né přijít. Podle předpovědi bude trochu sněhu až v únoru, v žádném případě to nebude jako vloni.Já jsem si 30.12. po procházce po našich kopečkách zlomil kotník a tak mám do konce února vystaráno. Nechodící sádra a sedím doma. Poslal jsem Ti domovskou emailovou adresu.Do konce ledna upřesním ten horní apartmán, spodní je náš, to je tutovka.Měj se krásně, pozdravuj rodinku a celý hvar a za pár měsíců na viděnou !!!!!!!!!!!!!!! Milan s Evou z Valmezu
Jitka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 01. 2007 23:54
ahojte valasi, na lyzich jsem byla i kdyz bez nich a snih jsem prvni 2 dny videla i kdyz ne moc.Zato jatra dostali trosku zabrat, ale dobry. Adresa prisla, dekuji.
Vydrz a tes se na rehabilitaci v mori. Vse plati az budes vedet vic napis. Zdravim vsechny valachy.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2007 20:04
Původně (už 2.rok) jsem uvažovala o Hvaru. Zdá se, že jsou tam nádherná místa, ale mám strach z té cesty po ostrově, ze špatné dostupnosti lékařské pomoci(máme 2 děti-je nutné počítat se vším) a pak mě také odrazuje nedostatek vody. Když jsem se ptala u jedné CK, jak je to s vodou (konkrétně dům Jurica v zátoce Mali Rapak), řekli mi, že voda je pitná, ale je nutné s ní šetřit. Nevím přesně do jaké míry "šetřit s vodou", ale sprcha aspoň 2x za den je pro mě nutností (kvůli soli),tak jsme to zase odložili na jindy.
Můžete k tomu napsat vaše názory? Jak je to s tou vodou? Vydali byste se na Hvar do opuštěné zátoky se dvěmi dětmi, 12let a 5let?
Díky za vaše reakce.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2007 20:38
Imčo Hvar jedině a zase jenom Hvar - je nádherný. S vodou jsme tam nikdy problémy neměli. Ale do opuštěné zátoky s 5 ti letým dítětem je risk i mimo ostrov. V roce 02 a 03 jsme byli na Hvaru v Jelse holce bylo tehdy 12 a 13 a byla nadšená hlavně z tamější zmrzliny a pohárů takový fakt dělaj jenom tam a píšou o tom i ve spoustě průvodců o Chorvatsku. Bydleli jsme vždy u jedný češky ale bohužel už dům prodala a je zpátky v Čechách. Na netu je ale spousta kontaktů na apartmány v Jelse nebo ve Starigradu kam jezdí trajekt ze Splitu a kam se letos po poznávání Visu, Mljetu a Brače v minulých sezonách chystáme ale to už dávno bez dcerušky ona trochu vyrostla. Do těch zátok vždycky dojedeš a večer se vrátíš do kouzelného městečka. V Jelse je doktor, supermarket, spousta obchodů a hospod to samé ve Starigradu nebo přímo ve městě Hvaru tam jsem u parkoviště viděl i polikliniku fakt bez problémů.Přes cestovku nic neber zaplatíš spoustu peněz navíc a úplně zbytečně. Takže nashle letos na Hvaru my budem v září bydlet ve Starigradu už mejluju s jedním Chorvatem je nejvyšší čas o Hvar je zájem.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 01. 2007 21:35
Imčo netreba počúvať niekoho kto zveličuje. Hvar je asi to najkrajšie kde som do teraz bol. Minulého roku dva razi na Hvare Ivan Doľač. Voda fakt nie je problém. Chodí tam strašne veľa turistov aj z Čiech s malými deťmi. A myslím maličkými. Bábätká a žiaden problém. Tá zmrzlina v Jelse je niečo úžasné. Takže tohto roku Hvar to istí. Hurá!!!.
tomasv
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2007 11:25
to Imča

S vodou v těchto zátokách je to tak, že každý dům má zásobník, který doplňují cisterny dle potřeby. Voda se ohřívá sluncem a tedy později večer už nemusí být
teplá. Já byl v těchto domech 2x a problém se sprchováním a vůbec s vodou není,
protože majitel domu pokud voda v zásobníku dochází vodu musí nechat dovézt.Šetřit s vodou znamená asi, že ji nenecháš zbytečně téct. Byli jsme předloni v zátoce Tvrdni Dolac s dítětem 2,5 roku. Do Jelsy k doktorovi či k zubaři je to 3/4 hodiny cesty.Zátoka Rapak je myslím hned vedle.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2007 13:34
Ahoj příznivcům Hvaru !
Po loňském Pelješaci a předloňském Čiovu se letos chystáme na Hvar. Asi je tam krásně. Někde jsem ale slyšel, že je tam draho. Může se někdo fundovaně vyjádřit k cenám na Hvaru ? (např. ubytování, převozník na Paklené otoky, atd..
Díky a všechny zdravím
Kaštánek
P.S. Zatím za dlouhých 162...
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2007 14:30
Budu asi pouštět 4 lůžkový apartmán v Ivan Dolac. Kdo to tam zná, tak je to při příchodu k pláži z pravé strany poslední dům na levé straně ( naproti bufetu mezi stromy ) hned u pláže. Dolní 6-ti lůžkový apartmán obsadím a horní, pokud brácha nepojede budu pouštět. Jitka by ho zajisté rychle obsadila, ale pokud se ozve někdo z FORA ( náš člověk s cedulkou za stínitkem-fan klubu), dám mu přednost.Nesmí ale moc "dupat" (cha,cha, )budu tam mít vnoučata.Termín nástupu 15.7. neděle (dobré na dopravu ) a konec 27.7. pátek ( horší, moc aut na cestě v sobotu ).Do konce ledna
má brácha termín,pak to pouštím.další podrobnosti emailem, nebo telefonem.
JITKA2
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 01. 2007 21:51
Mildousi,
bracha si uz objednal druhy a obsadit prvni radu neni problem:-)

Kastanku, krome mesta Hvaru ( zde jsou ceny opravdu vysoke 20-25,- eura po osobe) je to na jinych mistech zde normalni. 2 pokojovy apartman od 52 - 70,- eura , zalezi na poloze a vybaveni apartmanu a 1 pokojovy 35-40,- euro.
Prevoz na Paklene ostrovy zalezi na ktery je z Hvaru okolo 60,- kn.
šimako 1
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2007 14:08
Ahoj příznivci Hvaru.Mohli by jste mi někdo doporučit ubytování v okolí Millny,nejlépe směrem k městu Hvar?Uvítám i jakékoliv informace a rady.Díky
Jitka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2007 18:23
simako
tak pak uz je jenom mesto Hvar a pred Milnou je Zarace a Dubovica ( smerem k tunelu)
Mimo jine more ma 16°C a dnes se zde i koupalo.:-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2007 22:39
Jitko, už to vím, brácha se mi ozval. Ale když už jsem to dal ve známost, tak do konce ledna vydržíme případně pro někoho z " fora ". Pak se Ti ozvu já a nebo někdo, kdo by projevil zájem.Jde mi o to, ať je nad námi někdo s kým si budu aspoň rozumět.
Díky a zdravím na Hvar a s tím koupáním to nepřehánějte !!!
JItka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2007 01:28
Milane rada privitam vsechny, kteri maji nalepku, ja ji take snad budu mit na novem autu a na okne uz mam jednu vylepenou:-)
Ty si budes rozumet s kazdym :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2007 10:13
Nálepka je hotová. Bude předána koncem února. A to i díky podgoraninovi.
šimako1
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2007 13:18
Jitko2 neměla by jsi prosím tě detailnější informace o okolí té Millny,nechce se mi jet na ostrov na blind.Mohla by jsi se mi ozvat ma mail: simakov@seznam.cz Díky Š
Nemáte někdo tip na apartmán či domeček pro 5 lidí na Hvaru v ceně max. 60 euro za den?
Byli jsme tam před 2 lety na severní straně a tento ostrov jsme si zamilovali.

Letos bychom chtěli zkusit také jih. Zatím jsem nenašla nic, co by mě nějak oslovilo - ráda bych byla někde v klidu, ruch a diskotéky k životu nepotřebujeme. Pokud by měl někdo z Vás nějaký užitečný kontakt (jedná se o termín 29.6.-7.7.) byla bych moc ráda.

Všechny příznivce Chorvatska zdraví Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2007 07:43
Janis - štěstí, že tady nemá admin možnost hromadného zadávání do všech vláken, určitě bys to tam nacpala.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 01. 2007 15:03
Ahoj vsichni.hot smileyHura, tak jsme dnes zaplatili zalohu p. Jitce a v cervnu mirime do ID. Ja se uz tesim jak mala holka. hot smiley Nemáte nekdo fotky z Ivan Dolac, to co jsme nasli na webu nestaci, jsme strasne zvedavi. Moc diky. Hanka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (06. 02. 2007 11:01).
Re: kdo se chystá na HVAR???
07. 02. 2007 13:54
confused smiley Nikdo nemate žádnou fotečku???confused smiley Prosim,prosim
Re: kdo se chystá na HVAR???
08. 02. 2007 19:13
pro khanka :Nevím jestli tě potěším ale již několik roků na Hvar jezdím né že bych tento ostrov znal jak svoje boty a HLAVNĚ předesílám že jsme každý jiného ražení:
Loni jsme poprvé navštívili ID a seznámili se (i když velmi krátce) s velmi příjemnou paní Jitkou. I D jsme si prošli i kolem moře a mohu konstatovat že se mi tam nelíbilo.Toto místo je krásně situováno krásné pohledy na moře tak i od moře na ostrov ale to je pro mě pouze a boužel jediný pozitívní zážitek.
celý Ivan Dolac tvoří penziony které jsou vystavěny v modernějším stylu dle mého názoru je ten styl nevkusný a ztrácí veškerou romantiku .
dále oblázková plážička nemůže pojmout návštěvníky ani kdyby chtěla hlavně v sezoně, takže nezbyde než ležet a opalovat se na betonových molech či kamenech.
Teď se nikdo neuražte a nečastujte mě je to můj názor ale při procházce jsme slyšeli pouze češtinu a tak mi to přišlo že to tam je jako velký kemp z domů pouze s čechama.Samozřejmě že proti čechům nic nemám ,ale chyběl mi ten nádech a ta vůňe,zvyky a obyčeje chorvatských lidí a obyvatel Hvaru vzláště.
ve zkratce rečeno je to místo a to se nikdo neuražte pro konzumní turismus a pro lidi kterým toto vyhovuje. Vím že když se sejde parta dobrých lidí, a věřím že se jich tam sejde dost,tak že to je bezva ale veškerý kontakt s domácími (vyjma služeb) je pryč.
Jo jěště musím dodat že tam byl jeden hezký objekt a to paní Jitka ta Ivan Dolac co se krásy týče opravdu obohatila a spolu s příjemným vystupováním a ochotou je to člověk který je na svém místě.
toliko můj názor jsem prostě jiného ražení a zastánce jiného typu dovolené a to takové klidné a rád se stanu na báječných 14 dnů součástí ostrova, moře a domorodců od kterých se člověk ledas čemu přiučí, pobaví se s nimi, navštívím i města ale ten klid v krásných zátokách a v rybářských domcích mi nic nenahradí.
boužel k mému zjištění už i tady ten klid se pomalu vytrácí díky větší a větší turistické navštěvnosti.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2007 13:16
Můžete mi prosím někdo poskytnout kontakt na Jitku z Hvaru?

Děkuji
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2007 13:45
Zde ho najdete: Ivan Dolac

Michal
Jitka2
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 02. 2007 21:37
Pavle, skoda, ze se Vam ID nelibil, ale to je vse v tom, ze kazdy ma rad neco jineho.
Vy mate rad robinzoniadu, tak to zde opravdu neni.
Asi jste nevidel vsechny plaze, ale jsou tam 4 + 1 mala a vzpominane placky.
S krasou jste to prehnal ( jinak dekuji za kompliment) ale nejhezci je tady more, priroda a vinohrady v horach .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.