Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 04. 2011 09:37
Když už jsme u těch fotek, takhle se mi podařilo zachytit noční Hvar. eye rolling smiley


Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 04. 2011 13:08
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když už jsme u těch fotek, takhle se mi podařilo
> zachytit noční Hvar. eye rolling smiley
>
> [www.q3.cz]


Jako kdybych tam seděl - vlevo dole na náměstí pod tím stanovým nadstřešením ( to je moje oblíbené místo ). Už abych tam seděl !!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 04. 2011 19:23
... jasně Milane ... a nebo na druhé straně ( Gostionica 4 palme ) tam je to, na to že je to ve Hvaru, ... docela levné ... yawning smiley
................ to se jde vodsud ............................................ tudyma .........................................pak tudyma .........................


...... pak sééém ...............a za tolik se tam jí ( pravda, bylo to předloni ............)

Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 04. 2011 22:48
...zdravím jménem nás všech naši milou Jitku na Hvar. Tak si brouzdám po youtube a poslouchám hezké písničky skupiny Ribari, no a narazila jsem na jednu o tom, jak Chorvati balí Češky (nebo naopak?) grinning smiley.........tak takhle nějak to bylo s naší Jitkou



yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 04. 2011 22:33
Janko, bejvavalo....... proporce, atmosfera, chorvati..... dnes uz je to davno jine, holky jsou chytrejsi, slavni "GALEBOVE" uz vymreli a co si budeme povidat co bolo to bolo terazky..... uz nic.. :-))
Tak nevim , jestli je to dobre a nebo ne....ale lepsi je drzet se sveho, jelikoz doma je doma....

pekne Velikonoce vsem
tady je uz leto a moji hoste se uz blazni koupaji....... mezi nami ja do toho jeste urcite nevlezu -))))
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 04. 2011 09:24
Jitulko, ta písnička, to bylo jen tak pro legraci, narazila jsem na ni a zaujala mne. To víš, my jsme natěšení, tak nám nezbývá, než poslouchat písničky a hltat každou zprávu z naší milované Dalmácie, Hvaru obzvláště. O to víc potěší tvoje zprávy na fóru o čemkoliv. A že se blázniví hosté koupají, tomu se ani nedivím. Tobě to není vzácné a počkáš si až na teplý Jadránek. Já kdybych tam teď byla, tak vlezu do vody taky, když tak v neoprenu (ale neopreny velikosti mého těla se asi nevyrábí grinning smiley ).
Tak mám doma puštěné přes internet Radiodalmacija a sluníčka si musíme užívat zatím našeho, českého.
Pozdravy všem na Hvar.
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 10:47
Na Hvar se chystáme v druhé půli srpna expedice z Doks(těch na břehu Máchova jezera, nikoliv těch u Kaldna), a to do lokality Ivan Dolac, za což děkuji Jitce 2. Výprava bude silná- anestezioložka,já ,dva puboši, pudl toy a pudlice střední, to vše přijede neuvěřitelným VW Pasat B3 z roku 1993( do Fabie už se nevejdeme a navíc má nalítáno o sto tisíc km víc než Passat).Protože jsem to rozpoutal přijede s námi u kus hor Lužických, z nichž pocházím/občanem Dox jsem krátce/ vč cedule popisné... Pokud těch pár tisícovek navíc zbyde, pak si povezu nafukovací kajak, splnění klukovského snu.
Napsal-li jsem expedice, pak to bude expedice, neb cesta tam se v mé hlavě rodí přes Bosnu, konkretně Sarajevo a Mostar, zpět přes Slovinsko, na Bled, Bohinj a Kranjsku Goru. Takže deset dnů pobytu, šest dnů cesty, záměrně, neb i cesta je pro mne součást dovolené.
Kdo z Vás v ID bude od 13.,14. srpna dál?
Pochpitzelně vysílačku na frekvenci 2-22 budu míti sebou.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 12:00
Tomme, gratuluji ke zvolené destinaci.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 12:06
Tomme, my letos ID už po čtvrté, bohužel až měsíc po Tobě. Pěkně si to užijte ! Mirus. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 16:04
... Tomme ... nechám Ti u Jitky2 ... nějaké antimalarikum v kombinaci s anitiseptikem ( ty už budeš vědět ) ...
v tu dobu tam kamaráde nebudeme, ale lékařku budeš mít s sebou ... a kdyby bylo potřeba, tak volej ... smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 17:39
Zdravím Tomma , prosím neuvažovali jste při plánu své expedice přes Slovinsko o návštěvě Parku Skocjanske jame?

Dostala jsem totiž takovou bláznivou myšlenku a mám pocit, že se tam musím jednou podívat.No a jak jinak než taky spojit vše v jedno.

No a taky chci mít příspěvek na 100té straně vlákna o Hvaru.yawning smiley Když už tady chodím jen sporadicky.
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 18:34
to je krásné, jak hravý lidé jsou zde...nádhera, tak si to "sté vlákno" pořádně užijmedrinking smiley Lu
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 05. 2011 22:16
pro Zahajskýho: Život je změna, miloval jsem Rab, zkusil jsem Trogir-Seget, Omiš, sunu se na jih... Ovšem, už jsem psal, bude to expedice.
Ostatně, Doxy a Tvou vísku(znám ji, chvíli jsem sloužil v JZD, které tam hospodařilo), nedělí příliš mnoho kilometrů. Docela rád bych se s Tebou sešel, bys mi předal nějaký ty zkušenosti a poznatky.
pro Miruse: Abys věděl, tak Ti tam nechám trochu Ariskovice a Arisova pižma. Šatava by mohl povyprávět, co ním dělá Arisovo pižmo.
Kromě toho, Ty už tam najdeš mnou dovezený šutrák.
pro Vranku: Letos ne, letos máme trochu zhuštěný program všeho. Nicméně, před lety jsem prošel Postojinskou jamu. To jsem však ještě neměl anesetezioložku. Před třema lety, jo jsme v HR byli spolu poprvé a zatím naposled(předchozí dva roky se hodně nepovedly, o tom jindy) a ze Slovinska jsem prohlídli jen Planicu, zběžně Kr. Goru a Ljubljanu. Letos je chci cestou zpět dostat na Bled, Bohij, na Vršič.
Zkusím o tom všem poslat takměř on-line reportáž.
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2011 13:18
Tomme, budu se těšit !
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2011 21:30
Mirus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tomme, budu se těšit !


Což o to, těš se. Šatavu Arisovo pižmo málem zabilo!
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 05. 2011 21:53
Tomme, ještě nikdo nad chlastem nevyhrál, pouze Moravákům se podařilo remízovat !!! thumbs up smiley smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 05. 2011 22:26
Východ výsledky nezverejňuje.
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 05. 2011 23:11
Nie je čo zverejňovať. My vychodňare pijeme furt. Asi je to choré ale už som rezervoval u Jitky termín v ID na budúce leto. Takže za 77 dní sa vidíme v ID smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 16:14
S kým se v Ivan Dolac setkám v období druhé poloviny srpna t.r.?
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 17:00
Tomme, mrkni do výjezdového kalendáře !! A Ti, co tam pojedou a nejsou zapsaní - zapište se !!! Pak už jen budem chodit po apartmánech a koukat po autech s logem za oknem !!! (a s flašu pod pažu )
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 18:07
mno jo, ale kde logo sehnat....před nedávnem zde byla diskuze o jeho vyhotovení a pak to nějako utichlo...ví se více? díky za vysvětlení:-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 18:11
Lukrezie, napiš Trevlbojovi : logo

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 18:43
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tomme, mrkni do výjezdového kalendáře !! A Ti, co
> tam pojedou a nejsou zapsaní - zapište se !!! Pak
> už jen budem chodit po apartmánech a koukat po
> autech s logem za oknem !!! (a s flašu pod pažu )



MIldousi, však právě, nezdá se mi, že bych tam z příslušníků tohoto fóra byla v druhé půli srpna jen já. Myslím, že tu nejsou ještě zapsáni všichni, protože se mi to prostě nezdá. Já samozřejmě budu mít vystavený logo za oknem auta i nějak apartmán označen, vysílačku na 2-22 naladěnu a budu jí naslouchat, a též tu flašku budu míti připravenu....

Prosím foráky, kteří pojedou v druhé půli srpna do Ivan Dolac, zapište se do výjezdového kalendáře... ať o sobě víme.
Re: kdo se chystá na HVAR???
09. 05. 2011 19:37
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 21:07).
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 11:26
Ahojky. Opět se mi podařila dovča a vyrážím do ID za 79. Už aby to bylo. hot smiley Drienkovica a Trnkovica ze Sobrancu je připravená. smileys with beer
Super. Už se těšíme. Samozřejmě označené auto bude.
Čauko
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 12:32
Tomme, neboj, nebudeš tam sám. Loni jsem také podle výjezdového kalendáře měl být téměř celou dobu v ID sám (obrazně) a pak jsem se s fóristy potkával. Bohužel o některých jsem se dověděl až po příjezdu domů. sad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 13:02
Ahojky, můžete mi někdo říct kde mám najít ten výjezdový kalendář.
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 13:23
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 13:23
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 21:07).
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 05. 2011 13:24
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 21:06).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 63
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.