Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2011 21:48
Petře Bomiňo, nenech se vystrašit!! Normálně najeď na trajekt a jedeš. A těch pár kilometrů Tě přece nemůže rozházet !!
Už jsi zapsán ve výjezdovém kalendáři ???
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2011 21:50
Prepáč, já nevěděl, to jedeme skoro spolu !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2011 21:51
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... dobrá dobrá ...všude na Hvaru serpentiny
> nejsou ...grinning smiley
> [youtu.be]


No a tady na Bessyho videu je zrovna vidět jedno z nejnebezpečnějších míst na Hvaru. Samotného mě tam dělily od nehody centimetry. Stačilo narazit na jednoho blba. yawning smiley

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 04. 2011 22:11
.... Michale ... někdo Ti vyjel z uličky ? eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 04. 2011 13:18
Vyrážíme 23.6. 2011 na Hvar, město Hvar, hotel Sirena, přidá se někdo? smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 04. 2011 18:21
mrkni do výjezdového kalendáře !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 04. 2011 21:49
to byla pouze recnicka otazka, vyjezdovy kalendar mam prostudovanej uz od ledna.grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 04. 2011 06:04
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to byla pouze recnicka otazka, vyjezdovy kalendar
> mam prostudovanej uz od ledna.grinning smiley


A že tam nejsi zapsaný. S kama vyjíždíš?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 04. 2011 13:12
Brzy se zapíšu, až bude najisto potvrzen termín, ale na 99 % platí výše uvedené. Startujem z České Lípy a po zkušenostech z minulých let vidím start kolem 16:00. hod. I s pauzama bych chtěl kolem šesté ráno už čekat v Drveniku na trajekt.smoking smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil trevlboj (14. 04. 2011 13:22).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 04. 2011 15:25
Nenašel jsem vhodné vlákno a proto se zeptám tady, stejně se to týká Hvaru. Nemáte někdo prosím zkušenost s ubytováním v hotelu s vynecháním cestovky? Tzn. rezervace, záloha, doplatek atd. Díky.
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 04. 2011 21:44
to trevelboj confused smileyconfused smileyconfused smileyeye rolling smileyeye rolling smileyeye rolling smileyeye rolling smiley
toš to vidím tak na stan někde mezi Sučurajem a městem Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (14. 04. 2011 21:46).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 04. 2011 08:21
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nenašel jsem vhodné vlákno a proto se zeptám tady,
> stejně se to týká Hvaru. Nemáte někdo prosím
> zkušenost s ubytováním v hotelu s vynecháním
> cestovky? Tzn. rezervace, záloha, doplatek atd.
> Díky.

Ahoj,
my sme boli napr. v hoteli Arkada v Stari Grade.Boli sme cez rakúsku CK a v hotelovom cenníku na izbe sme zistili,že keby sme si rezervovali izbu napriamo tak platíme o 100€/osoba týždeň viac+dieťa iba s 50% zľavou-my sme mali dieťa zadarmo.
Celkovo sme ušetrili 300€!
Viackrát som porovnávala ceny napriamo a cez CK-takmer vždy to bolo cez CK lacnejšie.Samozrejme,zahraničnú.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 04. 2011 08:44
Soukrome v hotelu je vzdy drazsi. Cestovky dostavaji alontmanske ceny, ktere jsou mnohem nizsi, pak uz zalezi, kolik si na tom cestovka narazi. Nekdy jsou to hruzy, nekdy jsou solidni, jak ktera. Ja bych jedine mohla pomoct s hotely v Jelse.
Pozdrav vsem a zitra na Harcovne .......
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 04. 2011 15:59
Dado, muzu se zeptat s jakou rakouskou cestovkou cestujete?

My uz to mame za par, za 34 dni, myslimhot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 04. 2011 16:50
Ahoj,
tento rok s Thomas Cook,predtým Terra Reisen-výhoda -poistenie storna zájazdu v cene.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 04. 2011 21:52
Zdravím přátele Hvaru. Mám na vás prosbu. Nevíte, zda jezdí ze Splitu na Hvar loď typu Raketa. Asi před 10 ti lety nás

odvážela ze Stari Gradu z dovolené. Chtěl bych jet letos na výlet, ale velikým trajektem se mi nechce. Zdraví Milda.

P.S. Na Hvar se nedá zapomenout.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 04. 2011 09:37
Zdarec Mildo, já osobně jsem ve Starém Gradu žádnou raketu neviděl, ale je fakt, že se nepoflakuju stále po přístavišti. Tady by Ti zajisté pomohla "naše" Jitka 2. Tento týden se vrací z Česka "domů", tak ji písni soukromou zprávu. Mám za to, že rakety jezdí jen do města Hvaru, ale uvidíš co na to Jitka !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 04. 2011 11:21
Ahojte. Tak jestli myslíš dostat se ze Splitu na Hvar bez auta, tak jezdí rychloloď Split - město Hvar. Část rodiny takto cestovala na Hvar i z Hvaru /my s manželem autem/. Mezitím co - mám dojem - že v 8,30 z Hvaru do Splitu,taxíkem na letiště, ze Splitu letadlem, a v 14,00 hod. už byli v ČR doma., tak já do 10,00 úklid apartmánů, pak do Stari Gradu, tam jsme zjistili, že i poobědový trajekt je už obsazen, tak jsme jeli s nadějí do Sučuraje, tam taky ale dlouhá nekonečná fronta....V době, kdy jsme se dostali na trajekt v Sučuraji - v 14,30 hod. - byli ti ostatní už dávno v ČR doma. A tak to u nás chodívá....ale i přes přemlouvání nebudu měnit. Ta rychloloď jede - a teď nevím, jestli hodinu, nebo hodinu a půl. Sedí se tam jak v letadle, klimatizováno, pohodlíčko. Třeba to ale možná někdy zkusím. Zdraví R.

Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 04. 2011 12:31
Taky jezdí rychlo loď Split-Bol-Jelsa. Ze Splitu jede pozdě odpoledne,zastaví na Bolu a pak pokračuje do Jelsi. V Jelse je přes noc a brzo ráno jede zase na Bol a do Splitu.
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 04. 2011 14:44
to Šolim:
nejjednodušší bude podívat se na www.chorvatsko.cz - v menu Lodní doprava - dále Lodní linky - Splitská oblast.........a je tam všechno, snadné yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 04. 2011 12:53
Jitule 19 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Taky jezdí rychlo loď Split-Bol-Jelsa. Ze Splitu
> jede pozdě odpoledne,zastaví na Bolu a pak
> pokračuje do Jelsi. V Jelse je přes noc a brzo
> ráno jede zase na Bol a do Splitu.

Jo, jo, Janka. Zjistil jsem tam jak to jezdí ze Splitu i z Jelsy, ale není tam nikde kolik za to chtějí. Z Jelsy by to mohl být dobrý rychlý a možná i levný spoj ráno na Brač do Bolu a odpoledne zpět. Nevíte někdo (možná Jitka), kolik to tam a zpět stojí?
Díky
Fráňa
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 04. 2011 15:00
jednosměrná jízdenka Jelsa - Split 22,- Kn, Jelsa - Bol 11,- Kn
našla jsem to na www.jadrolinija.hr



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janka (19. 04. 2011 16:15).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 04. 2011 21:28
> Fráňa

Tady je naše zkušenost: Výlet z Jelsy do Bolu na ostrově Brači

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 04. 2011 08:32
Michale, dobrý tip na výlet z ID, díky !!!thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 04. 2011 13:16
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Michale, dobrý tip na výlet z ID, díky !!!thumbs up

A cena opravdu lidová! smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 04. 2011 22:09
admin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> > Fráňa
>
> Tady je naše zkušenost: Výlet z Jelsy do Bolu na
> ostrově Brači

Dobrý den cestovatelé,

musím říci, že jsem všechny informace dle admina vyzkoušel a bylo to super!!! Vše sedělo a cesta na Bol na Zlatni Rat byla perfektní. Je potřeba si trochu přivstat, ale ráno je Nádherné ticho a probuzení je příjemné. Poté počkat v Jelse na spoj na Bol.
.
Na palubě jsem si dal kávů, ale pozor na pasažéra před Vámi, který si sedá ať Vám to nevylije!!!

Po příjezdu stojí za to koupit si asi 3 min. od mola v pekárně něco dobré na cestu na pláž.

Cesta směrem na pláž rychle uteče a potom ten pohled bez lidí na prázdnou pláž je neuveřitelná s realitou, která nastane asi za 3 - 4 hod, kdy se lidé probudí a zaplní celou pláž do posledního místa:-)


Návštěva určite stojí za to a cena je lidová za ten zážitek.

Hezký večer

avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2011 07:23
... Ruud ... Tvé fotky přímo dýchají ... thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2011 10:24
Ruud, díky - tohle mě přesvědčilo, abychom si letos opravdu přivstali...to byl zatím ten hlavní problém, jinak o této možnosti vím a každý rok mám s sebou vytisknutý jízdní řád... thumbs upsmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2011 11:51
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Ruud ... Tvé fotky přímo dýchají ... thumbs up

A já dýchám s nimispinning smiley sticking its tongue out

Kvetaca :
Ještě jedna menší ochutnávka
Cesta na hlavní pláž

Focení pro cestovní kanceláře

Pláž Zlatni Rat bez lidí

Odpolední realita. P.S. slunečník Algida uprostřed je náš.


Celý den foukal hodně silný vítr, je potřeba slunečník dobře ukotvit, jinak hrozí nebezpečné zranění opalujících se spoluplážovníkůtongue sticking out smiley

A jedno zakončení, aby bylo vidět co se vejde do tunelu. Takže se nebát střešních boxů ani větších aut.


Ruud
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 04. 2011 17:34
.... Ruud ... super ...
a ten náklaďák na poslední fotce ? ... na to by mělo být samostatné vlákno pro ty .... co projíždí z Pitve poprvé thumbs up a mají obavu
o střechu nad hlavou ... smiling smiley
...................a tak taky něco z obligátního z Bolu ( 2004 ) .................a pár racků co se nám chechtali cestou z Jelsy na Brač ...

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 75
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.