Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 19:37
...Jitko...to jako ...že Rohal sklopí zrcátka a odpojí i anténu ...podobně jako když se má vjet s autem do myčky...? grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 19:50
Bessy, já na Hvaru ještě nebyl, to video jsem vyštrachal na You tube, pro ty , co se pořád ptají, jaká ta cesta vlastně je. Jinak ten řidič i jeho paní si evidentně tu cestu užívali.smoking smiley

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 20:13
...Bomiňo...beru zpět, ale já to na You Tube nenašel... " to jsi po tom šel jako ohař " grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 20:30
A co tak místo "cesta" napsat při hledání englicky "highway". ???thumbs up smiley

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 20:33
Bomiňo, souhlas - přesně takhle si tu cestu užíváme my... akorát mám jednu připomínku - chybí tam ta úžasná vůně levandule... Hned nad Sučurajem ruším klimošku, otvírám okýnko a fetuju smiling smiley A je to určitě větší množství než malé thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 20:39
paní Jitko2 dyť Vy tu cestu vůbec ani neznáte
znáte ji pouze z doslechu od své sestry
no jen se přiznejte kdy jste po ni naposledy jela ? smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 21:03
........jak říkám,důležité je nepřejet tu žlutou čáru !!!!!!!!!! A proto z Hvaru jezdím přes Sučuraj, protože na "mé" straně tu žlutou asi zapoměli namalovat !!!! A na Hvar - ze Splitu trajektíkem, chlazené pivko,kapučínko v baru...a hlavně nemusím točit kolečkem !!! A těch zbývajících cca 20 km do apartmánu už dojedu "skoro" i po slepu !!! Ačkoliv i to je teda zážitek !!!! Už se těším !!!! ( těšíme )
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2010 10:52
Jitka2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rohal ten to jezdi ne
> jenom se sklopenymi zrcatky, ale i necim jinym
> spinning smiley sticking its tongue out.


Zdeno,copak asi Jitka mohla myslet tím....něčím jiným....thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2010 11:08
...Vojto, já myslím, že Jitka myslela tu Rohalovu anténu... když jedeš do myčky sklápíš zrcátka a co ještě...?
...akorát nevím, jestli ji vyšroubuje nebo má teleskopickou na zasunutí... yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 01. 2010 14:59
Panove samozrejme, ze teleskopickou :-))) a Rohalku za tech 25 let zde jsem se po teto ceste najezdila dost a je pravda, ze uz ji neprozivam, tak jezdim pres Split . Naposledy jsem tudy jela vloni kdyz jsem zaspala na prvni trajekt do Splitu a opet me to presvedcilo, ze tama tedy nemusim.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 01. 2010 20:43
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
31. 01. 2010 21:56
Petře,hleďa na výjezdový kalendář (já tam sice ještě nejsem napsaný,
neboť nevím přesné datum-asi od 20.6.) nás v ID bude povíc.
Tož by jsme mohli udělat nějakou párty.......smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 12:56
Ahoj Vojto, taky ještě nejsme ze stejného důvodu zapsaní, ale bude nás tam tou dobou určitě dost!
Tím pádem budeme usnášeníschopní, takže párty by být rozhodně měla smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 14:08
Jestli se nic nestane, tak i já tam budu 16.-26.6. smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 16:06
a to kdyby jste si to protáhli až do července, tak Vás s kolegama zo Slovenska upijem !!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 18:00
Súvisle hovoríš až mi je to divné? thumbs up My prídeme na troch autách. Milane už sa tešíííím smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 19:29
Zdravím Východniarov smiling smiley Pravděpodobně odjedeme den před vaším příjezdem, bohužel to asi jinak nepůjde. Ani neuvidím, jak Sofinka za rok vyrostla a budu vám hrozně závidět, že máte dovču ještě před sebou... yawning smiley Tak snad napřesrok! smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 02. 2010 20:08
...myslím...že bychom v našem složení mohli v Ivan Dolaci zastoupit místní vinařské družstvo, aby si mohli vzít dovolenou i oni ...pro změnu na Moravě... ( třeba že by jsme jim hlídali sklepy )grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 08:44
Ahoj.
Chtěli bychom si letos udělat celodenní výlet na Hvar z Brely (Sučuraj - Hvar a zpět) s koupáním. Nevíte někdo, jestli je v Milně na pláži možnost převléknutí a sprchy?
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 11:24
V Ivan Dolci jsou sprchy přímo na pláži a převlíká se za něma !!! hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 13:17
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V Ivan Dolci jsou sprchy přímo na pláži a převlíká
> se za něma !!! hot smileyhot smileyhot smiley

Mildousi .. a to tam ještě není nainstalovaná kamerka ?? yawning smiley grinning smiley hot smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 16:48
...Isekon... na co kamerka ...? ...není potřeba ...Mildous přece napsal jasně ...že se převlíká zrovna za sprchama... a kdo to zná, tak ví, že tam žádný paraván není...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (02. 02. 2010 16:49).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 16:51
Aha grinning smiley thumbs up smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 17:46
...dobrá...no tak je tam paraván...smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 18:07
ani paraván tam není
on se totiž Mildous převlíká "za sprchama v apartmánu" kde bydlí
v tom je ta finta
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 20:11
Ne ne Mildous má z okna svojho apartmánu akurát výhľad na to miesto.
To Kvetaca: ano Sofinka nám trocha vyrástla a už sa teší tento rok do ID [img521.imageshack.us]
[img34.imageshack.us]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 20:12
...Rohale...hahaha....máš pravdu... to asi Mildous nabídl nezištnou přátelskou výpomoc...yawning smiley
...kdo se bude chtít převlíct... nemusí do kudlibabek v křoví... ale může přímo v apartmánu u něj...
P.S.... akorát že jsem na nějakém serveru četl, že se do I.D. zrovna v době , kdy tam bude Mildous ...chystá pan Berousek se svými svěřenci...
...takže Mildousi....ať jim tam neuděláš " medvědí službu " grinning smiley
P.S. 2)...Marcel... šikulka...thumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (02. 02. 2010 21:23).
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 21:06
Pánové omyl !!!!!! Tentokrát mám apartmánek nad betonovým hřištěm nad cestou !!!! (Jakica) Ten "můj" šestilůžák " jsem pustil potřebnějším, pro nás dva + 2 prckové by ho bylo škoda - i těch euráčků!!!
PS: když tam holky i v pokročilém věku mohou.... či nenosí vršky, tak těch pár vteřin na převlečení plavek nikomu vadit nebude!!! Jen tam nesmí být Bessík s foťákem u oka .. !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 02. 2010 23:00
Dík za info, ale Ivan Dolac je na vykoupání trochu z ruky. Myslel jsme Milna anebo Zaraće ještě by přicházel v úvahu Sučuraj.
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 02. 2010 16:21
To Mildous: Budu tě v Jakici střídat a stoprocentně se potkáme na cestě. Chtěl bych stihnout první ranní trajekt z Drveníku do Sučuraje 19. 7.
smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.