Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2010 11:05
Ahojky. Nápoj z podvihorlatské pálenice ze Sobranec bude připravený. yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2010 21:06
Taky něco dovezem z české kotliny.
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2010 22:27
Lachtane, Ty budeš přijíždět a já odjíždět !!! Tak se budem koukat, zda se nepotkáme a aspoň si pokynem, když né připijem.
19.7. po ránu budu upalovat asi na Sučuraj !! Zpáteční cestu volím vždy po ostrově a pokochám se naposledy pohledem na překrásnou krajinu, zátoky a vůbec !!! Tak se koukej, já budu taky !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 01. 2010 22:59
Dobrý den,
obracím se na Hvarskou komunitu s prosbou. Máme už několik zářezů na pobřeží, letos jsme si řekli, že si najdem něco vymazleného na Hvaru. Paní Jitka C. byla velice ochotná ( a já ji tímto srdečně zdravím). ID je určitě skvělé místo, ale asi nebude to pravé pro nás. Je nás osm ( dvě rodiny) a dva malí psíci - TOY pudl, hodní a nenápadní. Optimální by pro nás byl dům v nějaké zátoce. Komfort nepotřebujeme, televizi nechceme, elektřinu a horkou vodu oželíme. Důležité je pro nás klid, samota a soukromí. Měl jsem něco rozjednané, ale bohužel to nevyšlo. Courám po netu jako blázen, ale nedaří se. Prosím, kdyby měl někdo tip a našel si chvíli na SZ, budu velice vděčný. Hvar jsem chtěl vždycky poznat, už máme plán, jaká místa navštívit a tak. Nerad tohle vlákno takhle nejapně narušuji, ale už jsem trochu zoufalý - žena mi nadává, děti se mnou nemluví, psi mi odmítají dávat pac, druhá rodina dává najevo jenom despekt a pohrdání.
zdravím Vladimír
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2010 10:05
Známí jezdili do zátoky Pobij.Je to na severu Hvaru.Před pěti roky tam elektřina nebyla.Byli tam vícekrát a velmi si to místo chválili.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2010 20:35
Vladimíre,
zkus [www]....
Cloudy
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2010 21:01
...storno...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 01. 2010 17:07).
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2010 21:06
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:17).
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 01. 2010 21:49
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vladimír (22. 01. 2010 21:37).
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 01. 2010 00:12
Bessy, neboj ja nejsem na nic hakliva ( jen na tchyni) takze bavit se budu s kazdym :-)).
Vladimire , verim se Vam ozve dost lidi, kteri v zatokach jiz byli, ja osobne je neznam, jen bych volila jizni stranu, kde je vice slunce.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 01. 2010 08:45
vladimír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pane Bessy,
> jste dlouhodobý přispěvatel a matador.

Já bych řekla, že je spíše takový náš Brouk Pytlík. (... všude byl ..., ... všechno zná ...)
[cs.wikipedia.org]

... to zas bude flame ... eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 01. 2010 17:06
...Vladimíre... absolutně to nebylo myšleno ve zlém... spíše popíchnutí a reakce...bylo to jen shrnutí poslední věty kterou jste tu sám napsal ...beru svůj příspěvek zpět a věřím, že se Vám dostane rady jak na Foru tak cestou SZ ... ač se v dnešní době těžko hledá takové klidné místo, zvl. v sezoně na Jadranu...
...snad jste se neurazil... smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 01. 2010 20:22
Špatně jsem to pochopil, moje chyba. Slovy klasika: vyřízeno k dennímu pořádku.
Zdravím a přeji hezký večer
Vladimír
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 01. 2010 20:35
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 01. 2010 11:02
video: [www.camcentral.com] Zdraví R.
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 01. 2010 16:15
ahojte priznivci hvaru .hot smiley nemate nekdo nahodou na videu natocenou cestu od sucuraje do id. rad bych se podival jak ta cesta vypada . confused smiley nemohu se rozhoupat kudy mam jet . jestli ze splitu nebo dverniku . jedu do id. diky ahoj . smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 01. 2010 16:27
Tak jeď jednu cestu tam a druhou zápatky. A uvidíš sám spinning smiley sticking its tongue out. Ale už to není co dřív. Místama už je silnice ze Sučúraie rozšířená i s novým karfiólem (asfaltem).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ondra T2 (26. 01. 2010 16:29).
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 01. 2010 16:51
PetrSkubanek - tam ze Splitu, zpět na Sučuraj (po pravé straně budeš mít vesměs kopec no a ti co pojedou naproti budou se koukat na své straně sem tam do rače či zátoky !!!) A příští rok si to dáš třeba opačně !!! Ale odpočatý !!!!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 01. 2010 21:10
ja letos tam i zpet pres sucuraj.. at je prdel grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 01. 2010 22:07
to Lucano: moje řeč
já taky prdel musí být aji kdyby na cheba nebylo smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 01. 2010 22:07
Ta cesta ze Sucuraje není tak strašná, jak někdo někdy popisuje.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 01. 2010 22:17
Tak otázka "aká je cesta zo Sučuraju?" je asi taká,ako keď sa tehotná žena spýta "skúsenej" matky na pôrod.Jednoducho,treba to zažiť,pre niekoho "malina",pre iného "trauma".yawning smiley
P.S.páni prepáčia,ale lepší príklad mi nezišiel na um.grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 07:46
Taky jsem si říkal, že bych tu cestu letos zkusil, ale copak můžu angry smiley. Jeli jsme dvakrát do Humacu a ze zadu se pořád ozývalo, tatí, mě škrábe v krčku, asi budu blinkat. confused smiley Zbytek cesty s igeliťákem u pusiny a do zatáček jsem skoro zastavoval.....
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 09:43
Kinedryl by měl pomoci, mým prckům ( vnoučatům aspoň zabírá )! No a jinak je to docela normální cesta s asfaltovým povrchem, někdy rovinka, někdy plno zatáček a někde chybí kandelábr !!! Když je člověk fit a nepadají víčka, dá se to v pohodě projet. Jak ale spadnou, pak je rychle otevřít !!!!!!!!!!!!!!! Je to vše o schopnostech řidiče !!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 10:25


Bohužel video nemám,tak alespoň foto.
Snad je tam trochu vidět,že to není
až taková divočina.Je to něco podobného
jak u nás cesty III.třídy.
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 10:42
jo ještě jedna rada - sklopit obě venkovní zrcátka
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 10:48
Foto z Google Earth




video z cesty po Hvaru

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bomiňo (29. 01. 2010 12:15).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 13:28
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jo ještě jedna rada - sklopit obě venkovní zrcátka

eye popping smiley ....rohale .... to bych byl jak slepejš- bez zrcátek .... pořád do nich koukám eye popping smiley To jezdíš humrem ?? grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 17:52
...Bomiňo...teď už vím...kama nepojedu...ty krajnice...to je o hubu...
...P.S. ...jestli to natáčela Tvá paní... doufám že Ti patřičně poděkovala, když jsi s ní vymetl ty kudlibabky s kopřivama...grinning smiley......grinning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (29. 01. 2010 19:31).
Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 01. 2010 18:45
Rozhodne nedoporucuji cestu na Hvar pres Sucuraj, kazdemu novemu hostu .To i doporucuji a kdyz to nakonec zkusi, tak prvni co reknou po prijezde je,ze uz NIKDY a to je hlavne kvuli unave a i toho, ze nevi co je ceka. Myslim, ze je to zbytecne si takto zneprijemnit prijezd. Pro odjezd nemam nic proti. Ti co uz cestu znaji a vi co je ceka, je to neco jineho. Rohal ten to jezdi ne jenom se sklopenymi zrcatky, ale i necim jinym spinning smiley sticking its tongue out. Kazdopadne je to kazdeho vec , ale dovoluji si to tvrdit po 10 letech praxe s hosty , kterych mam celkem dost.
a Bessy mas zcela pravdu, jelikoz damy sedi na okraji a predrozvodovych pohovoru je pri teto ceste dost.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.