Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 12. 2009 22:09
....to jsou teplotní skoky za pár dnů, je Štědrý večer po 22. hodině a teploměr ukazuje +11,9 To je skoro jak na jaře!?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 12. 2009 00:12
před odchodem na půlnoční ve 21:45 ve druhém patře v Ostravě teploměr ukazoval plus 2stupně, po návratu plus 11. Něco se děje.eye popping smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 12. 2009 11:41
Blíží se Jaro.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 12. 2009 23:51
Přeji příjemnou zítřejší koledu na Hvaru.Podle tv zpráv i u nás ve Slezku byly teploty okolo 16-ti.Tady na valašsku je to taky pestré.Štědrovečerní večeře a celá noc i dnešní den byla teplota nad 10.Dnes téměř celý den pršelo a těď to teprve kleslo na 5.....Ale my jsme připraveni na vše.Pod stromkem jsme měli jak deštník ,tak i plavky a i lední brusle tam byly....Jen doufám,že do rána nebudeme mít kluzište i na cestách.

Tak se všichni pěkně vyspěte na tu zítřejší koledu.pá pá
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 12. 2009 00:58
Ještě bych chtěla poděkovat adminovi za zmínku o cestě z Jelsy na Bol.Právě tento katamaran Jadrolinie jsme v Jelse letos obhlíželi.Díky.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 12. 2009 11:04
Ahoj,mám taký malý "dotaz" na p.Jitku-včera sme celá rodina sedeli a spomínali na Hvar ,pojedali figy a mandarínky a napadlo nás koľko vlastne úrod v roku na Hvare máte?Resp. kedy začínajú kvitnúť,kedy je prvá a posledná úroda?My sme si v r.2002 v delte Neretvy kupovali mandarínky asi 15.9.-ešte mierne zelené-vraj tretia úroda v tom roku.Ďakujem za odpoveď-oboznámim famíliu...spinning smiley sticking its tongue outP.s. tento rok sme už začiatkom júna videli zrelé mandarínky aj pomaranče v meste Hvar...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (26. 12. 2009 11:06).
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 12. 2009 19:10
Dado, tak to tedy slysim poprve, ze by mely vice urod v jednom roce, Kvetou v lete a zacatkem rijna se uz nekde berou ale nejlepsi jsou az v listodapu. V juni to byl podle me dovoz. Mandarinky , pomerance a citrony take mame .
Jinak na Hvaru je zeme urodna po cely rok .
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 12. 2009 19:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:13).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 12. 2009 21:38
No,tak neviem,ak to bol dovoz,tak použili kvalitné sekundové lepidlo...grinning smiley-31.05.2009
[img5chybny-odkaz-rajced0506]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 12. 2009 22:30
dneska sem měl návštěvu až z Blata..a náši domácí nám dovezli pár citronků z jejich stromečku....ale v létě jsou na stromě větší



a tenhle je z července..a to tam byl celej strom obsypanej zelenejma citronama..a zralých bylo jenom pár





Upraveno 3krát. Naposledy upravil vasnivykolista (29. 12. 2009 14:09).
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 12. 2009 07:40
už mi to jde hot smiley








Upraveno 7krát. Naposledy upravil Rohal (05. 01. 2010 07:00).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 12. 2009 20:59
" Jeden rád pomůže......"

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (05. 01. 2010 12:55).
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 01. 2010 11:16
Všetkým priaznivcom Hvaru a samozrejme aj našej Jitke prajem všetko dobré v novom roku a hlavne veľa zdravia a šťastia. Marcel
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 01. 2010 11:51
mala inspirace-trajekt:-)


Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 01. 2010 23:13
teda, na obě poslední videa tu jen s manželem třeštíme zraky :-D koukám, že si budeme muset dát na trajektu trochu bacha :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 14:00
Adult, já osobně bych raději počkala na další trajekt, byla bych na něm tím pádem první, a raději bych si mezitím zašla na kafíčko a zmrzku, no a průjezd tunelem Pitve je pohoda a strašně se na to každý rok těšíme. Jen přes den je na konci světýlko.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 14:41
Tak do toho bych fakt nešel, radši počkat na další trajekt. Bojim, bojim o naši Hondičku. Má žena ta se bojí sjíždět i do podpalubí trajektu, a to ani neřídí, jen sedí vedle eye popping smiley a ani zrcátka není třeba sklápět....
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 17:08
janko, já jsem jen nakoukla, my jezdíme na Brač. Ale i tam si musím dát bacha v tom trajektu :-)
My jsme loni byli v něčem, co vypadalo jako minus třetí patro trajektu. Když jsme vyjížděli ven, teploměr v autě ukazoval 40 stupňů a když jsme vyjeli za Supetarem do kopců, vařil nám motor.
Naštěstí to, co na videu, nás - zatím - nepotkalo. I když je fakt, že loni se do auta vedle nás nemohli dostat pasažéři kromě řidiče. Na tom není moc divného, ale jaksi jsem nepochopila jejich následné počínání - místo, aby počkali, až auta vedle nich odjedou a oni pak nastoupí, popadla pasažérka-babička za ruku pasažéra-vnoučka, křikli na pasažéra-tátu "My na vás počkáme venku!" a vyšli z trajektu. Holt Češi.
Také bych raději počkala na další trajekt, to je fakt síla :-)
Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 17:33
A já jsem doteď považovala za normální, že autem zajíždí na trajekt (Ploče - Trpanj) jen řidič a ostatní spolucestující nastupují a vystupují z trajektu rovnou - čili pěšky a to nikoli do nákladového prostoru, ale rovnou ven před trajekt. Myslím, že takto a to zcela nekompromisně to určují z bezpečnostních důvodů pracovníci trajektu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 20:26
... já o tom ani nějak moc nepřemýšlel... ale přímo v prodejně lodních lístků ve Splitu ( pač jsem jel loni po prvé ...tudíž jsem se ptal ) mi řekli
...že lístky si bere posádka ( vyjma řidiče ) a jde pešom na palubu a jeden lístek pro pasažéra a za auto má u sebe řidič...který najíždí do nákladního prostoru sám...yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
03. 01. 2010 23:08
Myslím, že na trajektech na Hvar je to všem fuk. Hlavně u sebe mít lístky.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 01. 2010 11:14
Prosím o radu...Včera zalehla naše rodinná rada v solné jeskyni, abychom si aspoň takto navodili středomořskou atmosféru a uzrála v nás myšlenka, že letos bysme jeli na Hvar taky i na podzim, ale až poslední týden v říjnu. Bohužel vinobraní nestihneme, ale snad to nějak bez toho zvládneme thumbs up smiley. Má někdo zkušenosti s tímto termínem?
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 01. 2010 16:41
Ivan Dolac - Jelsa
ti kdo z nás tama jezdíte tak si zavzpomínejte

viz odkaz na:


avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 01. 2010 18:49
Hezkýýýýýý Rohal. Máš za 1

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 01. 2010 21:42
Moc hezký až na tu STOPKU na konci smoking smiley já bych zastavil tedy uplně spinning smiley sticking its tongue out pro jistotu .
Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 01. 2010 22:25
Jajino, my jezdíme ze Splitu na Brač a tam jezdí posádka vozu ve voze... a pak vystupuje těmi okénky ;-)

Sakryš, závidím vám tuto milou a obsáhlou hvarovskou diskuzi. Člověk hned to těšení se radostněji prožívá. My snad změníme destinaci, nebo co.
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 10:59
Jsem také zvědavý na odpověď - už dřív jsem se zkoušel ptát na takto podzimní termíny... a zatím nic yawning smiley

michalhk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím o radu...Včera zalehla naše rodinná rada v
> solné jeskyni, abychom si aspoň takto navodili
> středomořskou atmosféru a uzrála v nás myšlenka,
> že letos bysme jeli na Hvar taky i na podzim, ale
> až poslední týden v říjnu. Bohužel vinobraní
> nestihneme, ale snad to nějak bez toho zvládneme
> thumbs up smiley. Má někdo zkušenosti s tímto termínem?
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 11:35
Zdenku, super video !!! Skoro jsem Ti pomáhal řídit !!! ( teď to bude doleva, tady to bude úzké atd.) Ještě že to byla cesta na výlet, z cesty domů jsem vždycky nějak špatný !!! Ale už se blíží doba, kdy to pofrčím v opačném směru !!! Objednávejte ubytko, letos bude plno !!!!! Na viděnou v ID !!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 13:55
no jo Mildousi ty tam jezdíš na rekreaci ale já makat hot smiley
měl jsem dojem, že to auto co jede před tou dodávkou je moje (červený kombi ) ale nějak nesedělo datum já tam byl o dva dny později.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (06. 01. 2010 15:54).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
06. 01. 2010 14:22
Teda .. co to je za kančí stezku ? eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 291
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.