Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
10. 07. 2009 21:53
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 18:58).
Re: kdo se chystá na HVAR???
11. 07. 2009 15:34
Ahoj
tak musím napsat, že Vám všem závidím to slunečné počasí na Hvaru co tam každý má. Byl jsem v ID od
20.6 do 2.7. a z těch 12 dní nám v devíti z nich sprchlo, pršelo nebo lilo. Jinak vše je tam moc super a už se
těším znovu ale tentokrát za sluncem!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
12. 07. 2009 22:20
Tak to je pech, Tatuldo4 - kdybys přijel 3.7. jako my, zažil bys jen noční bouřku z pátku na sobotu - a to ještě bylo určitě tím, že nám Neptun záviděl to množství a rozmanitost kalíšků, kterými jsme zalívali perfektní rybičky při Ribarskom večeru a poslal na nás hromy a blesky smileys with beer Sešli jsme se čtyři "fóristi" s rodinkami napříč bývalou republikou - to by jeden nevěřil, kolik s sebou každý veze různého ovoce... yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 07. 2009 09:37
kvetaca napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to je pech, Tatuldo4 - kdybys přijel 3.7. jako
> my, zažil bys jen noční bouřku z pátku na sobotu -
> a to ještě bylo určitě tím, že nám Neptun záviděl
> to množství a rozmanitost kalíšků, kterými jsme
> zalívali perfektní rybičky při Ribarskom večeru a
> poslal na nás hromy a blesky smileys with beer Sešli jsme se
> čtyři "fóristi" s rodinkami napříč bývalou
> republikou - to by jeden nevěřil, kolik s sebou
> každý veze různého ovoce... yawning smiley


Ahoj, tak Tě vítám zpět doma.Koukám,že jste dbali na zdravou stravu a poctivě dodržovali pitný režim.yawning smiley Tak to je správně a zasloužíte si všichni pochvalu. spinning smiley sticking its tongue out
Já už se těším na příští rok, snad se podaří ušetřit a pojedeme taky do ID. Doufám, že nám to výjde.hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 07. 2009 13:47
Ahojky Tatuldo4,
my dorazili do ID 27.6. a ta "přívalová" vlna co se hnala 28.6. dolu k moři hlavní příjezdovou ulicí nás nějak šokovala, ale optimismus na lepší počasí nás neopouštěl. Byl to vlastně den kdy bylo nejhorší počasí, pak se to už jen lepšilo. Odjížděli jsme 7.7. a s počasím jsme byli nadmíru spokojeni. Jestli sprchlo na chviličku a hora, která to tam držela pustila pár kapek tak to bylo i příjemné. Sluníčka bylo až dost. Jinak je zajímavé, že jsme se jeden den vydali jedna parta autem do ty nádherné nedaleké zátoky Lučišćie a druhá parta, že přijede na člunu. Když jsme se jich nemohli dočkat tak nám sms oznámila, že nemohou vyjet, jelikož i ID dost prší a nám tam sluníčko nezakryl jediný mráček. Takže za námi dorazili autem.
Jinak VZKAZ PRO VŠECHNY co se na Hvár chystají, Ivan Dolac je opravdu krásné, klidné místečko na ostrově a projeli jsme ho skoro celý. Jinak protipožární cesta je už dokončena a dostanete se po ní nejen přímo nad zátoku Lučišćie, ale až do města Hvar, je to trošku adrenalin, ale stojí za to. Ve Hvaru si nenechte ujít výšlap nahoru na pevnost, je to jeden z nejkrásnějších zážitků. Není to vůbec náročné ani v tom vedru, prostě to určitě zvládnete smiling smiley. Takže všem co nejvíc krásných zážitků, jako jsme měli my.....užíjte si to tam...pa
PS Jeli jsme přes Vídeň (perfektní průjezd okrajem města) a Slovinsko se dá super projet bez poplatků a silnice OK: Mureck, Lenart, Ptuj, Macejl.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rellaxa (16. 07. 2009 22:03).
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2009 19:22
Ahoj Rellaxo,

díky moc za info, snad budeme mít štěstí a počasí v září nám bude přát, abychom taky všechno zvládli. Kdyby šlo vložit nějakou fotku bylo by to super.
Re: kdo se chystá na HVAR???
17. 07. 2009 21:57
Ahoj všetci kto ešte idete do Ivan Doľac. My sme tam boli od 1.7 a počasie vyšlo ako má byť. Je pravda, že aj sprchlo ale bolo to len v prospech. Príjemné schladenie. Ďakujem Jitke za jej poskytnuté služby. Pozdravujem všetkých tých čo sme sa tam v piatok večer stretli a povimieňali si domáce ovocie smileys with beer Bolo super. Už sa teším na budúci rok. Čas bežín rýchlo a dúfam, že sa tam stretme zasa vo večšej formácii. Prajem vám ostatným čo ešte len idete aby ste šťasne docestovali a pozdravte miestnych za nás čo sme už boli v ID . Musím pochváliť letnú záhradu čo je od tejto sezóny pri pláži. Je tam príjemné posedenie počas celého dňa. Ešte raz pozdravujem a už sa teším na budúce.spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2009 08:04
Zdravím všechny,

dotaz jediný, jinak už díky www.ihvar.cz a foru vím skoro všechno a to jsem tam ještě nebyl yawning smiley

A totiž - dostihne mne někde na jižním pobřeží wifi signál s internetem, který by nějaký dobrosrdečný domorec vysílal pro hosty bažící po zprávách z domu a hlavně po pracovních mailech? :-)

Pokud ne - máte tip na nějakou solidní net café nebo free wifi point na hvaru?

Děkuji velmi pěkně předem...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 07. 2009 10:37
JamesCloud napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny,
>
> dotaz jediný, jinak už díky www.ihvar.cz a foru
> vím skoro všechno a to jsem tam ještě nebyl yawning smiley
>
> A totiž - dostihne mne někde na jižním pobřeží
> wifi signál s internetem, který by nějaký
> dobrosrdečný domorec vysílal pro hosty bažící po
> zprávách z domu a hlavně po pracovních mailech?
> :-)
>
> Pokud ne - máte tip na nějakou solidní net café
> nebo free wifi point na hvaru?
>
> Děkuji velmi pěkně předem...


na jižní straně/už to tady bylo/žádný provider není-paní Jitka má v kanceláři/ID/ pouze pevné připojení.Jinak jedeš na dovču,nebo úřadovat z pláže?To si ale vůbec neodpočineš,když budeš sedět v Jelse v I-kavárně,klepat do noťasu, a ani se nevykoupešsmoking smileyJinak nic ve zlém a užij si dovču, a hlavně,smiling smiley bezpečnou cestu tami zpět.

vino,prošek rakija,hvala Boga Marija
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2009 06:41
Hajduk: No jo máš pravdu, ale nevím, co bude lepší pro odpočinek - jeslti si v půlce dovolené sednou na hodinu k noťasu a oddatlovat odpověď na maily - a pak mít zase klid - nebo to nechat, až se člověk vrátí... zatím mi vychází to první confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 07. 2009 13:53
...jojo...moderní doba...taky jsme si s dovolením JitkyII...v Ivan Dolaci udělali jednu platbu přes Internet...smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2009 17:57
Bessy and all: Jitka2 je něco jako bájné stvoření nejen z řeckých legend :-)

Tak snad budeme mít tu čest ji poznat, přestože jsme nezvolili ubytování v ID (nebylo tam volno podle internetu)....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2009 19:53
...JamesCloud...
...JitkaII a řecké legendy...?...hm...to máme přes 2000 let...myslím, že tolik nemá, ale k Hvaru už patří, to mi potvrdil
i jeden člověk, co prodával v městečku Stari Grad na tržnici zeleninu ...když jsem mu na otázku...kde bydlíme ....řekl ...
...v Ivan Dolaci ...on na to " aha, tam je Jitka ...ona čéška, ale ona už naša "
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 07. 2009 20:02
Ahoj všichni, co jste už letos na Hvaru byli a co se tam chystáme....... Tak to jsem na paní Jitku mooc zvědavá, ale ještě si chvíli počkáme eye rolling smiley .

Tak se mějte moc hezky, na tento týden hlásí počasí hezké i tady u nás, tak snad si ho užijeme...........
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 00:57
Bessy, tak tolik jeste opravdu nema, ale blizim se moody smiley
mozna k Hvaru uz castecne patrim, ale jejich nikdy nebudu!!!!!!!!!!! napric tomu co s domaci mysli......................
pozdrav vsem z tepleho Hvaru
Jitka
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 07:07
Bessy napsal:
-------------------------------------------------------
> ...ona čéška, ale ona už naša "


Jitka2 nemůže být jejich (Chorvatská), protože je NAŠE !!! hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 11:13
K předešlým příspěvkům můžu dodat jen to, že ID je opravdu jedno z nejmilejších míst, které znám, a Jitka2 je - alespoň podle nás - přírodní úkaz v tom nelepším slova smyslu, jaký si umíte představit smiling smiley - však uvidíte...
Všem, kdo tam míříte, nepokrytě závidím, ale užijte si to, já si to taky užila smileys with beer a hlavně se v pořádku vraťte domů.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 17:09
Prosím Vás,přátelé,nevíte jak si stojí aktuální kurz EUR/HRK a HRK/CZK v expozituře agencije Jadran v Ivan Dolac? eye rolling smiley

vino,prošek rakija,hvala Boga Marija
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 18:26
...tak...já si myslel, že si mého příspěvku Jitka nevšimne ...a " čerte, tu máš kropáč "...všimla...
...řecké legendy beru zpět...nicméně kousek Řecka v Ivan Dolaci je... když půjdete podél pobřeží...uvidíte kamenný útvar...Afroditu...
...taky něco z prehistorie ( Idolcu )... něco z denního života ( čekání na ... ) ...adadad...grinning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (21. 07. 2009 19:24).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 19:18
...takže připomenu vodního ještěra z Ivan Dolacu ...tzv. Idolca ...


...tady je Afrodita...( teda....za kamenem jsou vidět jen nohy ) anžto je dáma v negližé...tak aby to někoho nepohoršovalo...
P.S. kdo bude chtět vidět víc...ať se napřed zeptá Admina...a já to sem dám...


...nevím jestli se to sem hodí...ale při troše fantazie...si tady chtěl někdo odskočit na...hmhmhm...a jak se rukou pevně držel skály...tak zkameněl...




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (21. 07. 2009 19:19).
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 07. 2009 23:39
Čauky Jitustax,
ráda ti sem vložím nějakou tu fotku, ale jen pokud BESSY poradí jak se to dělá smiling smiley.
Bessy čím to je, že na fotce je pláž u Afrodity tak prázdná? Chodili jsme denně kolem a měla tam vždy plno smiling smiley.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2009 21:04
Rellaxa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čauky Jitustax,
> ráda ti sem vložím nějakou tu fotku, ale jen pokud
> BESSY poradí jak se to dělá smiling smiley.
> Bessy čím to je, že na fotce je pláž u Afrodity
> tak prázdná? Chodili jsme denně kolem a měla tam
> vždy plno smiling smiley.


vkládání je podrobně a polopaticky popsáno zde,
http://www.ihvar.cz/jaderske/phorum_new/read.php?11,15141
jsou to jen dvě strany ke čtení ,A JE TO!!thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 07. 2009 23:49
Tak už taky jen vzpomínám na chvilky a večery strávené v kruhu fóristů.Juj, to to aspoň ubývalo - jen co jste skoro všichni odjeli, kalíšky zůstaly jaksi suché- nebylo si s kým ťuknout na zdraví a tak poprvé po 7 létech v ID jsem si dovezl jednu petku domů a Marceli div se, i tu Tvou lahvinku (tá už byla poloprázdná-každé ráno kalíšek proti bolení břucha).Takže příští rok buď více fóristů, nebo méně Valašské minerálky! Tož si vyberte !!! Už se na Vás všechny těším na setkání, které snad v říjnu dáme se Zdeňou dohromady!!! Páčko a nebečte, šak nehoří !!!!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 07. 2009 16:32
...Rellaxa...ten zkamenělý, co je " na straně "...je kousek od té Afrodity...proto tam možná bylo v tu chvíli tak málo lidí...hahahagrinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
24. 07. 2009 10:12
Mám už natvrdo naplánovaný celodenní výlet na Hvar a doufám že se podívám i do ID. Minule jsem nechtěl v tom horku děti někde vláčet autem. Letos konečně jedeme autem s klimou.
Trajekt sice není levný, ale snad to bude stát za to.

PS: podaří se mi v ID někde zaparkovat, aby jsme se mohli projít po okolí a vykoupat?
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 07. 2009 17:46
zdravim vsechny z hvaru, mesta stari grad, hotelu arkada. je tu krasne. dnes jsme se byli koupat v Jelse, neco jsme kesovali a pocasi stale preje, more teple. zitra se jedeme podivat do zavaly, pitve a ivan dolac smiling smiley.

cesta sem diky SLO dost hrozna - viz tema v doprave, ale dalo se to.

Pritelkyne me za cestu ze sucuraje malem zabila. fakt to je extrem. byl jsem docela v poradku, neunaveny, ale je to mistama fakt o hubu. rozhodne to neni cesta pro slabsi povahy. zpatky je rozhodnuto, ze jedeme ze SG rovnou do splitu.

smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 07. 2009 21:19
Atnarfus - není to v ID úplně bez problémů, ale určitě se dá
Lucano - nestraš lidi, žádný extrém to není... kdybych si to aspoň jednou za rok nedala, něco by mi chybělo yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 07. 2009 23:44
to Lucano - aký extrém? Je to cesta, ktorá stojí za to, ale je krásna. A to si ešte nešiel na jeden šup až na južnú stranu, do ID alebo Sv. Nedjeli.
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2009 01:01
Bessy....už je mi to jasný. smiling smiley grinning smiley smiling smiley ......
HAJDUK, dík za radu, dala jsem si odkaz do oblíbených a pokusím se o to, ale snad raději přes den. Teď už půjdu snít, třeba opět o Hvaru smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 07. 2009 10:22
Pozdrav pro všechny skalní příznivce ID. Včera jsem se vrátil. Bylo to super. Dva týdny ani kapka vody. Velice pěkně se chci veřejně poděkovat Jitce za ubytko na pěkném a klidném místě. Cesta ze Sučuraje je v pohodě, jen je třeba dávat trochu pozor. Jak jsem včera ráno viděl cestou na ranní trajekt o 06.30 , tak to zmáknou po ní i autobusy a bez úhony. Za to ty krásný pohledy stojí za to. Jen se chci omluvit Mildoušovi a Tonymu 66, že jsme neměl udělané vizitky a proto jsem dal za přední stěrače jen vizitky pracovní. Příští rok se polepším. smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.