Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2009 20:50
Děkuji moc všem červeňáčkům......
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2009 21:12
Moc se neškleb,
Já nečervenil, ale uvaž, že někteří lidé, zvlášť noví, mohou mít sdělení, že nějaký Bessy pije u moře nealko pivo u prdele angry smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2009 22:06
Jelimane,ale zase některé třeba zajímá,
že si i v ID na konci světa můžou koupit
nealko pivo.....drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
13. 06. 2009 23:36
to Jeliman: Veď oni si zvyknú,tiež som tu bola ako "nová" pár týždňov mimo a teraz sa tu cítim celkom fajn.smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2009 13:14
Ahoj,

Bessy, fotky vypadají super, jen ten čas do září - než vyrazíme my se mi zdá poněkud dlouhý.

Mimochodem není tady někdo, kdo jede taky na prvních 14 dní v září? Vyrážíme s tříletým synem, tak aby jsme kdyžtak věděli o nějaké kámošce, nebo kamarádovi.

mějte se všichni moc fajn
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2009 18:57
To Dada...proti červeným bratrům není
hodno vyskakovat,hned ti to tam nasází,ale nic si s toho nedělej,
když jim to dělá dobře,tak nech to tam perou inteligenti......
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
14. 06. 2009 23:30
Vojto, pravdepodobne je nás zopár, ktorí nech napíšu čo chcú dostanú červenú. Nebude to tým, že sme niekomu stúpili na kurie oko?
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 06. 2009 09:04
Vážení přátelé ID na Hvaru. Z důvodů neobsazení všech míst původního apartmánu jsem byl nucen požádat naší Jitku o výměnu za menší - 3 lůžkový. Obratem mi bylo vyhověno a budu v apartmánu ZINKA, skoro naproti ( přes cestu )místní prodejny pečiva. Majitelkou je paní, která prodává občerstvení v přívěsu hned u pláže- tá Vás nasměruje !! Takže Vás ( však vite, o koho jde ) očekávám a zvu v termínu od 8.7. do 20. 7. na kalíšek !!! Už se nám to blíží.....!!!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 06. 2009 22:53
Od 25.6.plánujeme dovolenou v Chorvatsku.Vždy jezdíme na blind,a tak by jsem se chtěl zeptat,jak to vypadá s ubytováním na Hvaru.
Zda se nechá sehnat nějaké rozumné ubytování,bez dlouhého schánění.Loni jsme jeli v půlce července na Makarskou a skončili jsme
až v Gradaci.Bylo to docela dost plné.Někde ubytování v agentuře nebylo žádné,někde naprosto nevyhovující.Za rady předem dík.
Re: kdo se chystá na HVAR???
15. 06. 2009 23:36
Obrať se na Jitku 2, tá Ti pomůže s ubytkem v Ivan Dolaci. Adresu najdeš o stranu zpět !!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 06. 2009 08:07
Včera jsem byl mimo PC,tak zveřejňuji pozdrav
od Petra až teď:

Hezký večer Všem přejí Bessáci....
Jadran.... je Jadran....




Re: kdo se chystá na HVAR???
16. 06. 2009 08:58
včera jsem jel z ID do města Hvar zadem přes Sveta Nedjelja je to přesně o 10 km blíž než přes Jelsu a Stary Grad.Cesta je polní, na útesu bez svodidel takže trochu adrenalinek ale za to krásný výhled na moře.Už se nám to krátí ještě sedum dní a jedem domů.Ale to je ještě spousta času smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 06. 2009 09:13
Už se moc a moc těšíme na Ivan Dolac. Budeme tam od 13. do 27. 7. Poznávací znamení stříbrná Octavia II se stříbrnou rakvičkou na střeše a
nálepkou fóra. hot smileyyawning smileysmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 06. 2009 09:42
lachtane, budu Ti tam držet místo na pláži! Budem tam od 8.7 do 20.7 ! Pod pekařstvím na protější straně cesty! Pozn. znamení - stříbrná KIA Prégio ( dodávka) s CB anténou na střeše ( magnetka !) + nálepky všude !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
18. 06. 2009 11:45
Mildous super. Dáme panáčka. Fernet nebo slivovičku? drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2009 17:39
to moravaczech : jen aby někdy nespostavili tu silnici co plánují 25 let ze Sv. Nedjelje do Hvaru to by bylo v pr... thumbs down .
Re: kdo se chystá na HVAR???
19. 06. 2009 19:47
dneska jsem na rady od mildouse vyrazil na Scedro, byla to paráda nic moc jsme sice nenašli ale něco málo přece.Cena za cestu tam i zpět je 30 KN.Odjezd na scedro je v 10 a 11 ze Zavali cesta zpátky je v 17 a18.00.Doufám že budete mít věčí štěstí než já...spálil sem se jak prase, při cestě do ID jsem prorazil gumu, zničil sandály a v hospodě Scedro jsem zapoměl ručník. Ale stálo to zato ničeho nelituju.smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 00:35
Davide, bohuzel ta cesta do Hvaru uz je , ma slouzit jako protipozarni, je to zatim makadam , ale uz po ni hlavne domaci jezdi.
Ja po ni jet ani nechci, take jsem byla proti a myslim si , ze je i nebezpecna, no snad se tam nikdy nic nestane.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 13:01
...kdo si půjčil můj nick...? tytyty...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 13:45
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...kdo si půjčil můj nick...? tytyty...smiling smiley


Myslim, že asi zůstalo aktivní tvé přihlášení u Jitky a ona si toho nevšimla. Podle IP adresy je to od ní.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 18:44
kurňa.. už i Bessy jde zfalšovat????..to bych nesvedl ani játhumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (20. 06. 2009 19:05).
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 22:20
Tak se moooc omlouvam hlavne Petrovi, opravdu me zustala jeho registrace a ja uz postarsi si toho nevsimla.
Petre jsem rada, ze jste dorazili v poradku. Do 18,00 bylo koupani a pak super bourka :-(((
Vasnivy kolisto vidis co jsem dokazala, to jsem ale borec :-)))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 23:13
...Michale i Jitko, díky za vysvětlení...já to tušil a proto jsem tytyty...dělal v legraci...
...legrace už je ovšem menší v tom, že jsme už zase hluboko ve vnitrozemí...smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
20. 06. 2009 23:16
Jituš, o tom přece nikdo nepochybuje grinning smiley
Za necelých 14 dní doufám šťastně dorazíme, očekávám azurové nebe jako vždycky! Na vlákně o počasí sice straší s ochlazením a div né se sněhovými přeháňkami, ale my víme své, viď? yawning smiley
Oba moc zdravíme na Hvar a těšíme se.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2009 11:59
Ivan Dolac hlasi slunce a vedro, Vojto62 prijel v poradku a mam vas vsechny od neho pozdravovat.
Re: kdo se chystá na HVAR???
21. 06. 2009 19:25
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kurňa.. už i Bessy jde zfalšovat????..to bych
> nesvedl ani játhumbs up smiley

ale Rostiku svedl
už jsi to dokázal jednou v podobném nicku jako je ten můj.
Ty jsi šikovný chlapec

jinak Vás všechny zdravím z lázní v Jeseníku
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2009 11:16
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> vasnivykolista napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > kurňa.. už i Bessy jde zfalšovat????..to bych
> > nesvedl ani játhumbs up smiley
>
> ale Rostiku svedl
> už jsi to dokázal jednou v podobném nicku jako je
> ten můj.
> Ty jsi šikovný chlapec
>
> jinak Vás všechny zdravím z lázní v Jeseníku


kdybys mě to neřekl, tož to já ani nevím, že su šikovnýthumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
22. 06. 2009 19:57
Ahojte všichni, hlásím šťastný návrtat domů z Ivan Dolac, od 13. 6. - 8 dnů pobytu azuro, teploučko, příjemné moříčko, rozkvetlý ostrov, kam se podíváš rozkvetlá levandule, doma ovšem 12 st. a déšť, no fuj., vrátili jsme se na dcerky svátek, tak jsem tu doma ovíněná Plavacem od našich domácích a zítra návrat do reality (práce), až budu mít čas, napíšu o cestě a tak, zdravím Jitku a všechny "fóristy", kteří jsou na Hvaru a přeji krásné počasí a příjemný pobyt. Jana
Re: kdo se chystá na HVAR???
23. 06. 2009 20:53
Tak co je? Žádný news z Hvaru?
Re: kdo se chystá na HVAR???
25. 06. 2009 10:11
Dobry den preju vsem znalcum Hvaru a hlavne jizni strany ostrova. Kdyz jsem jezdila na Hvar jako mrne s rodici, byl, jestli si dobre pamatuju, pred ID kemp co se jmenoval Faros, mozna se odbocovalo nekde v ID, bylo to na karavany a stany. A byla tam i plaz. Kemp uz neexistuje, ale zajimalo by me jestli je ta plaz funkcni a jak ted vypada. Pamatuju si, ze byla takova zapadla, okolo velke kameny, na nich jsme jako mrnata litali. Nemyslim tu plaz pod trafackou.... Diky. Jinak letosni Hvar uz mame za sebou, letos jsme absolvovali brzo, ale pocasi vyslo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.