Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR???

Autor pavel626 
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 06:12
Děkuji, už jsem tam hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 12:24
Bessýku, žádný plánek, žádná skládačka, vem pár kuňáků navíc a ruční harpunu ( asi 1 m dlouhou ) si koupíš v Jelse v krámu s rybářskýma krámama. A pak už jen píchej...... dobrou chuť už dopředu !!!
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 12:49
...Jitustax...napíše..." že už je tam..."Mildous napíše ..." pak už jen píchej..."
...na vlákno o Hvaru... je to teda vodvaz...grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 12:50


ukázka trojzubce i s murénkou !
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 19:28
...vážení přátelé...Jitka II sice říká, že kolem Hvaru nechytím rybu, ale jak si něco umanu, tak ..." za tím jdu jak ohař "...
...jako rybář laik jsem chtěl získat nějaké informace na rybářském foru ... myslím ale, že budu chytat bez rádců z odborného fora o rybách, anžto narážím na příspěvky tohoto typu...
19.9.2007 13:34:30 - Kučera Michal
Milí pálavští kapři, vy kurvy jedny šupinatý, člověk vám dělá pomyšlení a vy na to zvysoka se...., tak jsem se rozhodl, že vás z vody vyženu tím největším smradem - Frankfurtskou klobásou! Já vám dám jahody se šlehačkou, já vám dám šampáňo, frakfurta nebo butyric na vás. Na příští rok jsem si na vás připravil další mega smrádek - lososa s Asafoetidou...těšte se! MiK

...tu posledně jmenovanou návnadu bych v Ivan Dolaci stejně nesehnal......zlaté Forum Chorvatsko...grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 20:19
Jen se neboj že nic nechytíš,
v ID na pláži se dá chytit chobotnice i na vlastní nohu, moje dcera by ti mohla povyprávět (červen 2006)thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 22:20



někdo nohou, někdo tyčkou od sjezdovek ....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil admin (26. 05. 2009 22:38).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 22:40
Dovolil jsem si předchozí příspěvek trochu upravit, protože rozbíjel strukturu fóra. Obrázek v původní velikosti se nedaří zobrazit. Fórum si neporadí s komplikovaným odkazem.

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
26. 05. 2009 22:58
...Jirka2...prosím Tě napiš to tady...nebo na SZ...? ....týká se to Hvaru a toho...co nás tam může čekat...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2009 19:13
Zdravim vsechny milovniky Hvaru a Ivana Dolce zvlast. V sobotu jsme dorazili do Ivan Dolac, ve Splitu v pristavu sileny zmatek, nevime co se delo, ale odjizdeli jsme az tretim trajektem, misto v pul sedme az v devet. Jinak vyhled po vyjeti z tunelu jsme s moji zenuskou oba obreceli, ten pohled nam nikdy nezevsedni.... Hlasim, ze od soboty teploty dosahuji 30 stupnu, more je super,moc turistu v Ivan Dolac jeste neni. Kdo shanel internet, da se zajit v Jelse do internetove kavarny, je to kousek od kostela vpravo. Ja prave pisu ze Stari Gradu, je tu v pristavu Kodak a maji tu i pripojeni na net. WIFI v Jelse je, ale samozrejme vse uzamcene sad smiley. Jinak dale hlasim vylovene tri hvezdice, kazda jina, samozrejme putovali zase zpet do more. Vino je vynikajici, obchod v ID jiz funguje,ale zatim jeste namaji moc na vyber. V nedeli tu probihala AKCE Z thumbs up, mistni borci vybetonovali novy chodnik na FKK plaz. Tak Vas vsechny jeste jednou zdravim at Vam cekani na odjezd rychle utika. P.S. Semafory v Pitve jeste nefunguji, je to super....thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2009 21:40
To Bessy:
Nebylo to zas tak hrozný, ale viděsí to když to nečekášsmiling bouncing smiley Dceři bylo 5,5roku a její siréna přilákala celou pláž se na tu potvoru podívat když mrskala nohou aby ji ve vodě setřásla - stála totiž asi tak po kolena ve vodě a najednou řev!!! Naštěstí se pustila, ale zbytek dne a následující den jsme strávily v apartmánu uklidňováním že byla jediná a že už je pryč. Do konce pobytu se ji ještě nějakým dětem podařilo vylovit do síťky, možná to byla jiná. Ale ryby jsem tam chytat moc neviděl, možná jsem to neviděl přez tu mlhovinu při zakládání neoficiálního fanklubu Jitka. smileys with beer Letos chci také nějakou rybku odlovit - tentokrát na Pelješaci a to jako mořský rybář junior.

Zdravím zakládající členy Fanclubu Jitka a hlavně Jitku 2 !!! smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
27. 05. 2009 21:42
Michale, díky za info a přeju hezkou dovču.

Cloudy
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2009 07:16
Michale, tiše závidím........................angry smiley. My jedem až za tři měsíce, tak se tu jenom tak ¨kochám a dneska si tady čtu příspěvek, o azuru. Oooo, už to vidím, nekonečné labůžo......... smoking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2009 11:22
Jitustax, tiše Ti závidím............angry smiley. My jedeme až začtyři měsíce, ale zase všichni budou už po dovolené budou to mít minimálně za 260 a my se budem válet u moře a smileys with beer drinking smiley.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
28. 05. 2009 13:27
...Jirka2......ještě, že ty chobotnice mají rozměry odpovídající vztahu ...my chytáme ...je... ( krom vyjímek...)
...a ta jedna si to pouze popletla a chtěla navázat družbu...smiling smiley díky...Mildousova fotodokumentace tedy nebude fotomontáž...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
29. 05. 2009 22:50
Bessy....hlavně nám v ID nachystej počasí,
ať je tam azuro a moře pěkně teploučké....spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2009 09:24
...Vojto...už se na tom pracuje... [www.meteocentrum.cz] smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2009 11:05
Bessy - Vyzerá, to tak, že tohto roku si vynahradíš minulý. Držím palce.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2009 12:52
Ahoj lidičky, zase se hlasím z Hvaru, tentokát připojení přímo ve Hvaru přes free wifi od hotelu Adriana.Volných wifi je tu docela dost, stačí si vybrat. Počasí bylo do čtvrtka super, stále kolem 30. Ze čtvrtka na pátek byla velká bouře a pak dopoledne nesla elektřina. Taky se nám "ochladilo", včera bylo 25 a dne je to opět kolem 30,ale fouká docela studený vítr.Už mi donesli kafíčko, tak se budu loučit.... Mějte se doma krásně a ať se Vám počasí trošku umoudří....smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR???
30. 05. 2009 13:29
Díky za info, Michale thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2009 14:26
Ahoj, taky děkuji za zprávy a přiznám se, že tiše závidím.
My pojedeme nejdříve za rok, tak si tu můžu alespoň pěkně počíst a těšit se, že nám to snad vyjde.hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2009 15:30
...tak vercajk bych měl...samozřejmě ...že myslím rybářské náčiní ...a začínám studovat Ribe Jadrana...smiling smiley
[www.hssrm.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (01. 06. 2009 15:32).
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2009 17:47
Bessy, ten přehled ryb ,řekl bych,je neúplný. Podle mě tam chybí žraloci.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2009 18:08
...cloudyman... [www.marjan.hr] grinning smiley
[riblje-oko.hr]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (01. 06. 2009 18:59).
Re: kdo se chystá na HVAR???
01. 06. 2009 21:18
Tn půlmetrový KOKOT může být dobrý na grilu, Peťus dobrou chuť !!!
Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2009 07:53
Tak to už je lepší, Bessy:-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2009 17:15
...Mildousi...tohodle jsi někdy chytil...?...jmenuje se ... Kokot Letač...smiling smiley

Re: kdo se chystá na HVAR???
02. 06. 2009 20:38
Tak tohle jsou mé úlovky v roce 2007 na Mljetu :
škarpija
a
a tohle nevím co je

Rozhodně to nebylo nic k jídlu:-)))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR???
04. 06. 2009 21:14
mám jeden technický dotaz:může se ve Splitu/trajektna luka/platit kartou za trajekt?A do kolika mají otevřenou pokladnu v přístavu v noci?
P : S: Na naší zahradě již voní rozkvetlá levendule a už se těším,až půjdu v I.D. se smetím do kontejneru,otevřu jej a bude plný voňavé levandule-když jsem to viděl prvně,tak jsem docela čuměl.Po otevření popelnice v ČR skorem umíráte puchem,ale v Chorvatsku zmíráte vůní!!!thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR???
05. 06. 2009 08:19
Levandule už me taky kvete na zahradě a je z Hvaru (keř už je velmi starý, snad 20 let) smiling smiley . Platit kartou se dá už všude na každém terminálu Jadrolinije. Pokladna u menších terminálů se otvírá cca 30 minut před odjezdem (dle velikosti trajektu). Ve Splitu jezdí trajekty parakticky nepřetržitě, o víkendech mají i noční spoje tedy i pokladna je otevřená vždy dostatečnou dobu před odjezdem. Upozorňuji vás, že pokud chcete jet raním v 5:00 tak s ním moc nepočítejte. Přednost mají náklaďáky a dost často vezmou jen pár osobních aut nakonec. Takže tam stejně zůstanete do 8:30 (v sobotu 8:30 zase pro změnu mají přednost osobní vozidla).
[www.jadrolinija.hr] .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 145
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.