Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley

Autor Cestovatel19 
avatar Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
26. 07. 2015 15:44
Ahoj všem,
letos vyrážíme do Petrčane, budeme tam od půlky do konce srpna a mě zajímají nějaké typy na výlety, koupání apod.. Byl zde někdo z vás na dovolené? Jaké to tam bylo? Nedaleko od této vesnice je město Zadar. Jak to tam vypadá? Jsou tam nějaké trhy? Rádi na večer vyrážíme na různé trhy, procházky apod.. Nějaké pěkné pláže v okolí? Romantické procházky? Nedaleko je i Zaton, Nin, ostrov Vir. Zkrátka za všechny typy na výlet, fotografie a zajímavosti budu velice rád.

Předem děkuji, Vítek.
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
27. 07. 2015 12:14
Já jezdím do Petrčaneve stejnou dobu, jako ty. Je to takové "zapadlejší místo". Tím myslím proti třeba Bašce Vodě, Makarske aj. Je to tam ale hezké, tedy nám se tam líbí. Jezdíme konkrétně do hotelu Pinija. V samotném Petrčane, kromě hezkého okolí moc k vidění není. My jezdíme na výlety po okolí. Mohu doporučit Nin, Pag, nebo Zadar. Zadar je moc hezké město. Ve starém Zadrau najdeš všechno, co hledáš. Projdi si celé staré město a budeš unešen. Doporučuji se podívat zejména na mořské varhany.
avatar Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
27. 07. 2015 12:52
Děkuji moc za odpověď, my budeme kousek od hotelu v apartmánu ADRIA. Moc se těšíme. V Zatone je prý bohatý noční život. Také jsou prý hezké výlety na ostrov Vir, do Ninu apod :-).
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
27. 07. 2015 21:24
To místo, kam jedete, je v takové klidné a hezké uličce. Je tam i kousek pláž. Dobrá volba. Kousek od ubytování máte i pekárnu a pizzerii.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarik (27. 07. 2015 21:43).
avatar Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 07:11
No a to je tak k vidění všechno, snad jen, že podél moře se dá jít po chodníku směrem severozápad, kde tě zastaví ostraha, neb je tam vstup zakázán. Dál je to totiž jen pro vyšší vyšší třídu. ( [www.ckvt.cz]) Dál se dá jít ještě směrem na hřbitov a ke kostelu. Takže nic moc.
Hotel Pinija je ale perfektní, ubytování, koupání i služby.
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 08:08
Doporučuji okolí Novigradsko a Karinsko more, po pravé straně na cestě od Zadaru k tunelu Sveti rok, zejména však kaňon řeky Zrmanje, okolí Obrovace. Pokud by Ti takový výlet vyšel tak určitě napiš jaké to tam bylo, chystáme se tam příští rok.

Zatím jsme byli jen v Posedarje v roce 2013, tam se nám líbilo, zbytek, zejména však okolí Zrmanje cheme prozkoumat příští rok.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MartinR (28. 07. 2015 08:10).
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 14:33
Hele, mám ale stejně pocit, že se pojedeš akorát podívat tak do Zadrau a do Ninu. Zbytek budeš u moře :-)
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 15:51
... Hele ... Jarik , mám též stejný pocit . smileys with beer
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 16:18
Každý má moc plánů na výlety a pak je stejně u moře :-D Až uvidíš ráno modré nebe a bude vedro, tak na všechny výlety zapomeneš a půjdete blbnout do moře. Já jsem stejný. Všechno bych chtěl vidět a pak jsem rád, že zajdu do Konzumu pro krafne :-D
Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
28. 07. 2015 16:23
Posledních 10let tvrdím že nemusím všechno vidět. Takže gaučink u vody max. procházka k bufetu na karlovačko.smileys with beer
avatar Re: Petrčane a okolí (Zadar, Zaton, Nin, Vir apod..), nějaká zajímavá místa na výlety? smiling smiley
29. 07. 2015 21:54
Ja s rodinou budeme v Petrčane druhý augustový (pre Laddu: srpnový) týždeň a veľmi sa tešíme. Určite jeden deň urobíme výlet do Zadru a chcem pozrieť aj Vir. Nin sme videli pred dvomi rokmi, takže tam už teraz nepôjdeme. Nevie niekto, či v kostole v Petrčane bývajú bohoslužby každý deň? (Je to otázka asi skôr pre Slovákov yawning smiley ).
A ešte otázočka: Pláž pred hotelom Pinia je len pre hotelových hostí alebo tam môže ktokoľvek ?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil irenej (29. 07. 2015 22:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.