Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam tento rok?

Autor Damir 
Kam tento rok?
07. 06. 2015 12:53
Ahojte,

minule 2 roky sme boli s synatorom v Promajne na Makarskej riviere ale už chceme pre zmenu niekam inam..
Na nete som našiel že je dobra plaž pre detičky aj v Ninu a na Korčuli ale neviem aky je tam program večer?
V Promajne boli atrakcie pre deti ako npr. nafukovacia šmyklavka, trapmpolina a pod. ale neviem či take niečo nemaju v Nine alebo Korčule?
Može poradit niekto kto tam bol?
Diki
avatar Re: Kam tento rok?
11. 07. 2015 13:48
Zdarec. Premyslim ze vyrazim do Chorvatska na par dni v srpnu jen tak na blind nekam nahoru, max po Sibenik. Nemate k doporuceni nejakou peknou lokalitu? Ja to znam az od Makarsky dolu. Btw, ne ostrovy, pouze pobrezi. Dik za rady
Re: Kam tento rok?
11. 07. 2015 20:54
valeri: Primošten je krásny ak nevadí že je kúsok pod Šibenikom
avatar Re: Kam tento rok?
12. 07. 2015 07:21
Primosten znam, pekny mestecko, taky me to napadlo. Byl jsem tam pred 12 lety, mozna by neskodilo kouknout se tam znovu
Re: Kam tento rok?
13. 07. 2015 07:22
Taky třeba Rogoznica není špatné místo.
Re: Kam tento rok?
31. 07. 2015 18:53
My byli vloni v Primoštenu asi po deseti letech.... docela to byla změna, ale to staré centrum zůstalo vcelku stejné, až na množství nových suvenýr shopů a hospůdek hnedka za bránou starého města... Jinak pláže podél Raduče jsou uplně nové, ale kapacita si to určitě žádala... nám se líbilo moc, na Raduče první týden v červenci vcelku málo lidí a krásná voda
avatar Re: Kam tento rok?
01. 08. 2015 04:53
U nas to vyhrala prave ta Rogoznica. Takovej prodlouzenej vikend na 5 noci. Chtel jsem tedy nekam vys, idealne zapadni pobrezi Istrie, ale nesehnal jsem apartman
Re: Kam tento rok?
14. 09. 2015 22:15
Bol som prvý krat v Primoštene.10 x som bol v Grecku.Ale Primošten bol velky zažitok.Tie koncerty na namesti stareho mesta...super ked tancovalo cele namestie.To nebolo ani v Tučepách ani na Makarskej.A už vobec nie na Lefkade.Nádhera,zažitok na cely život.Ale mali by sa naučít varit.Tu na Grekov nemaju.Alle aj tak Primošten pre mna nr.1
Re: Kam tento rok?
23. 09. 2015 16:21
Letos po dvou letech zase v Chorvatsku,poprvé autobusem,jinak vždy autem,byli jsme v Primoštenu,hotel Zora s polopenzí a bylo to super,jak cesta,z které jsem měla velké obavy,tak celý pobyt,výborně vařili,odnesla to tři kila nahoře,hotel taky dobrý a samozřejmě staré město.Moc se nám tam líbilo.
Re: Kam tento rok?
24. 09. 2015 00:00
Pri všej úcte, ako sa dá pri polopenzi a ešte v Chorvátsku, plávanie, pribrať? To by som musel celý rok asi držať diétu a potom masaker polopenziou.
Re: Kam tento rok?
24. 09. 2015 16:44
Jozef1: uplně v klidečku se to dá zvladnout bez většího přemlouvání smiling smiley a to že jsi v chorvatsku ještě 100% neznámená že musíš plavat smiling smiley
Re: Kam tento rok?
05. 10. 2015 08:14
Jozef1,přibrat se dá úplně v pohodě,když nemusíš vstávat každé ráno ve 4,honit se v práci a o vikendu nejdeš na kolo.
Re: Kam tento rok?
15. 02. 2016 09:06
Ahojte, je ještě v Chorvatsku místo, kde je to tak, jak si pamatuju před cca 15-20 lety? Bez předražených slunečníků na pláži, čistá voda s životem v ní, bez prodejců cetek, apartmány za slušnou cenu apod? Předpokládám, že možná někde na ostrovech. Poradí někdo nějaké místa?
avatar Re: Kam tento rok?
15. 02. 2016 09:15
Algeci - najdeš to na Lastovu, Pelješaci, Mljetu, Visu. Tedy převážně ostrovy krom Hvaru, Brače a celý Pelješac mimo lokalit Trpanj a Orebič.
Re: Kam tento rok?
15. 02. 2016 09:24
Proč ne Hvar? Je to obdoba tebou jmenovaného Pelješace, stačí se jen vyhnout některým místům. Asi jako všude. Teda kromě Makarské riviery.
Re: Kam tento rok?
15. 02. 2016 09:53
Algec: Podceňovaný Dugi Otok,Jižní strana Korčuly.Zbytek souhlasím s RadekK.
Re: Kam tento rok?
15. 02. 2016 13:14
Díky chlapi, jedná se mě o to, že dřív jsem pobýval v domech s maximálně 2 apartmány, mohl se pobavit s domácími, případně s dalšími v domě. Dnes i v té nejmenší vesničce na pobřeží se staví tisíce apartmánových domů s mnoha apartmány, ztrácí se to osobní kouzlo, je to prostě jak na sídlišti. To mě strašně mrzí. A tohle hledám. Asi toho už moc není.
avatar Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 10:49
no tak to jsme ti poradili správně.
avatar Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 14:32
algec: proto letos po 9 té Zavala. Tam najdeš vše, co popisuješ a jsme tam max. spokojeni. Když, tak mrkni na mé starší příspěvky, popsal jsem toho dost.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 16:31
Ja odporučam Pelješac - Orebić. Nie je to preplnene, stabilnejšia klima, možnost vyletov, roznorodost plaži a hlavne ostrovčeky medzi Korčulou a Orebičom zaručuju, že si možete najst plaž s velkym sukromym.
Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 18:42
Na Pelješaci jsem byl 2x ještě za Jugošky, tuším se to jmenovalo Mokalo, kemp Vala. Bývala tam taková hezká plážička a do skály zabořená velká loď. Z paluby jsme skákali do vody. Nebylo tam vůbec nic ke koupení, muselo se jezdit cca 10km do Orebiču. Teď je to pro mě celkem daleko. škoda, že nedotáhli ten most do konce. :-) Jinak jsem tam byl, coby děcko velmi spokojený. Dnes mě láká ten Hvar, píšete Zavala, hodně lidí preferuje i Ivan Dolac. Ono je to někde blízko sebe, ne? Bude to zřejmě podobné.
Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 18:43
Jo a jak to vypadá v sezónu na Hvaru při jetí na blind?
avatar Re: Kam tento rok?
16. 02. 2016 19:44
Ono je to od sebe cca 6 km, ale ID mnohem rušnější. Je více zhuštěn do jednoho srázu k moři. Zavala je více do šířky, mrkni na mapy google. Jinak naše Jitka pravila, že v Zavale chcípl pes, ale to my právě chceme.
Co se týká příjezdu naslepo i v sezónu, nebývá problém a mnoho zájemců takto přibyvších jsem odesílal k jiným app..

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Kam tento rok?
12. 05. 2016 11:34
Ahojte, čo tak skúsiť mesto Umag. Pekné prímorské mestečko veľa druhov pláži. Super pre tých čo idú si oddychnuť, zabaviť a spoznať historiu. Odporúčam zájsť aj na menšie výlety do Slovinska alebo Talianska. Od mesta za 2 h. ste v Benátkach. smiling smiley
Re: Kam tento rok?
12. 05. 2016 12:44
Když už tato část Istrie tak pěknější než Umag je podle mě Novigrad. Výlety po Istrii, do Itálie, do Slovinska taky doporučuji. Třeba zámek Miramare v Itálie, nebo na jih do Puly, Rovinj, Limski kanal. Nebo Postojna ve Slovinsku.

[www.rajce.net]
[www.rajce.net]
[www.rajce.net]
[www.rajce.net]
[www.rajce.net]
Re: Kam tento rok?
13. 05. 2016 11:40
v Umagu sme boli v roku 2012. Pekné aj keď malé mestečko... pláží je veľa druhov, ale väčšina typická pre Istriu. Lacné apartmány tam nie sú, my sme prišli na blind 31.8.2012, počasie sa išlo pokaziť a lacnejšie ako 30eur na noc sme nenašli a nebola to žiadna bomba.... všetci sa tvárili ako keby bol začiatok sezóny a nechceli dať lacnejšie - radšej prázdny apartmán nechali. Boli sme na výlete v Pule, videli sme aj Limski kanal a nakoniec sme pozreli aj dedinku Savudrija, z ktorej už vidno hádam až do Terstu smiling smiley je to hádam najsevernejšia prímorská dedina v Chorvátsku, potom je už len hranica so Slovinskom.
Re: Kam tento rok?
18. 05. 2016 07:18
Ahoj všem, prosím o radu či tip.:-) Jedeme na 16 dní do našeho milovaného Gradace a pak chceme ještě někam jinam a jen na dvě noci.
Lokalita někde mezi Omišem a Zadarem, asi.:-) Myslíte si, že i jen na dvě noci se dá něco sehnat? Požadavky nemáme v podstatě žádné, jen
snad aby apartmán byl u moře...a klidně může být i úplně klidná malá vesnička. Jsme čtyřčlená rodinka.
Za každý tip budu ráda a předem děkuji!:-)
Re: Kam tento rok?
18. 05. 2016 11:54
Možná by se Vám mohlo líbit v Seline...malá vesnička a vždy jsme tam viděli nabídky apartmánů hned u moře, restauračky..
Re: Kam tento rok?
18. 05. 2016 17:39
Děkuji za tip. Dívala jsem se na fotky a nevypadá to tam vůbec špatně.:-)
Re: Kam tento rok?
19. 05. 2016 19:47
My v seline budeme tento rok jednu noc a vôbec nebol problém. My budeme konkrétne v apartmány paula. Objednávali sme to cez booking. Aj cena je super
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.