Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov VIR

Autor Kitty 
Ostrov VIR
04. 05. 2015 11:39
Dobrý den, na začátku července se chystáme s malými dětmi na ostrov vir. adresu máme ulici Put Žitna.. na jiném diskuzním foru jsem četla, že voda smardlava, nedalo se ani vysprchovat.. bohužel už jsem nedohledala v jaké části ostrova atd.. je možné, že je tam opravdu tak špatně? byl jste někdo, kde konkrétně.. nemohu tu nikde najit, vyhledavač mi nic nenašel.. mam obavy,abysme pak neměli zkaženou dovolenou. dětem je 2 a půl roku... předem díky za reakce kdo jste tam byl..eye rolling smiley
Re: Ostrov VIR
04. 05. 2015 13:16
Bol som tam dva krat, vody v ubytovacich priestoroch su dovazane cisternou mozno kazdy druhy den. a co sa tyka mora-ciste cistucke. aj jedna aj druha strana ostrova. je to krasny ostrov pre deti
avatar Re: Ostrov VIR
04. 05. 2015 15:53
Nebyla jsem na Viru...ale vždycky si prozkoumám různá místa, kam jedu. Tady vidím, že ulice Žitna /Put Žitna/ se táhne podél pobřeží - a dále pak do vnitrozemí ostrova. Část ulice Žitna podél moře je situována směrem k pobřeží - čili k Pagu a dále k pevnině. Záleží, kde máš apartmán - jestli hned u moře, nebo spíše dál do vnitrozemí ostrova. [karta-hrvatske.com.hr] Pláž vypadá asi takto: [www.youtube.com] Moře tam je u břehu - jak vidím - plytké - pro děti výhodné, pravděpodobně teplejší - než v místech, kde je hloubka. Nemyslím si, že moře bude špinavé, spíše možná rozvířený písek, který je v Chorvatsku jiný, než je obvyklé. Myslím, že bude fajn, hlavně aby vyšlo počasí - ale to se nedá nikdy spolehlivě předpovědět. Přeji hezkou dovču. smiling smiley
Re: Ostrov VIR
06. 05. 2015 09:59
Dobrý den, děkuji za reakce.. číslo popisné 17. Mně zajímalo spíše ta voda v apartmánech a stravování.. Vzrážíme 3.7. na večer, tak snad bude cesta s dětmi i počasí na dovolené o.k... jedeme po dlouhééé době, tak snad nebudeme zklamaní.. byli jsme naposledy asi před deseti lety na Krku :-)
avatar Re: Ostrov VIR
06. 05. 2015 21:01
Něco málo, ale bohužel staršího data, se dočteš tady [forum.ihvar.cz]
Re: Ostrov VIR
07. 05. 2015 14:10
musim povedat že ostrov je "rozdeleny" na dve casti -hlucnu a tichu. tam kde je spominana ulica je ticha. voda super
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.