Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Něco jako Primošten

Autor Milan_h 
Něco jako Primošten
10. 04. 2015 17:59
Chorvatsko už máme trochu projeté,když to vezmu od severu tak Rabac,Malinska,Pakoštane,Primošten,Brela,Promajna,Bol.Asi nejvíc se nám líbilo v Primoštenu a na letošek hledáme něco podobného velikostí i stylem.Vím,že nejhezčí je to asi na ostrovech,ale odrazuje mě zdržení při dopravě trajektem.Máte někdo nějaký zajímavý typ?
avatar Re: Něco jako Primošten
10. 04. 2015 21:00
Tak jeď na ostrov Krk, tam máš most, ne trajekt. A je tam tam taky hezky
Re: Něco jako Primošten
11. 04. 2015 11:12
Dík.Uvažujem o Bašce,nemáš s tím místem nějaké zkušenosti?
avatar Re: Něco jako Primošten
11. 04. 2015 12:37
Letos jedem na Bašku po sedmé. Je to velmi pěkné, ale rušné městečko.
Re: Něco jako Primošten
11. 04. 2015 21:12
Taky jsem pro Bašku na Krku.
[forum.ihvar.cz]
Re: Něco jako Primošten
11. 04. 2015 22:15
Nevíš jaké je to v čáti Zarok?-je to až za kempem dál od centra,je tenhle konec pláže hodně přelidněný?
Re: Něco jako Primošten
11. 04. 2015 23:16
Pláž vlevo při pohledu z moře za potokem (pod částí Zarok) již přechází z oblázků v kamenitou část. Takže tam není takový nával, ale jsou tam povoleni domácí mazlíčci!! Já bych se přelidnění nebál, znám Primošten a je to srovnatelné pokud se jedná o množství turistů. V Primoštenu mají vynikající vína, v Bašce nic moc, ale zase ta přírodní scenerie, ten pohled a fotky od hřbitova na okolní hory, které svírají údolí Bašky a ostrov Prvič, to nikde jinde v Chorvatsku není !! Navíc tam v restauracích mají dobré kuchaře. Nám se nejvíc líbilo v části pobřežní ulice Palada mezi vyústěním ulic USKOČKA a STARI DVORI (maják).Jsou tam malé pláže a pokud se obsadí zavčas, tak "nima problema". Největší masa tuleňů je na hlavní pláži před hotelovými komplexy, protože má velkou plochu( hloubku od moře nebo jak to popsat) a tuleni tam jsou v několika řadách za sebou. Ale i tam lze najít vyhovující místo.Baška letos zvýšila počet web kamer, v odkazu jsem nastavil kameru 4.
[bswireless.homeip.net]
Re: Něco jako Primošten
12. 04. 2015 10:30
Dík za obsáhlé info.Ta kamera je perfektní.
avatar Re: Něco jako Primošten
12. 04. 2015 12:10
Také musím pochválit kameru, to je aspoň "propagace" místa. V Bašce na Krku to dělají dobře. Proto mají asi stále plno.smoking smiley
Re: Něco jako Primošten
13. 04. 2015 11:06
Děda tak za tuleně 100 bodů. Docela jsem se nasmála.smiling smiley
Re: Něco jako Primošten
13. 04. 2015 15:44
za mě jedině Baška letos po šesté a maximální spokojenost, ano ceny trochu výš lidi všude plnoale ta krajina a moře se málo čemu vyrovná. Loni sem se byl podívat na pláži až za potokem a byl to tam samej rusák z hotelu v Zaroku smiling smiley
Re: Něco jako Primošten
13. 04. 2015 19:15
Dík za info,část Bašky ještě zvážíme,bylo by škoda nechat si kazit dovolenou a poslouchat tu uřvanou pakáž.
Re: Něco jako Primošten
14. 04. 2015 15:10
klidně Zarok na ubytování, ono přes kemp to na pláž kde jsou "normální lidi" není zase tak daleko smiling smiley
avatar Re: Něco jako Primošten
14. 04. 2015 19:37
Když jsem v Bašce, tak jedině v Zaroku. Ten klídek je super a na pláš chodíme směrem k městu.
avatar Re: Něco jako Primošten
15. 04. 2015 07:35
Tak asi ta "uřvaná pakáž" nebyli Rusové, byli to "normální uřvaní" Češi. Vím , patří to do "Co mne dnes.....",ale musím reagovat. Samozřejmě si neztěžuji na pobyty v HR. Když nám něco vadí, popojdeme o kousek, popřípadě zavřeme okno a je vše OK.
My byli V Poreči v hotelu Materada . A že tam bylo ruských turistů. Nebylo o nich ani slyšet, na rozdíl od "nočních" Němců, bezohledných Poláků (ti zase na Makarské), uřvaných Italů (kemp Adriatic u Primoštenu) a v neposlední řadě pod vlivem se rekreujících velmi hlučných Ostraváků u bazénu v Tučepech. I přes to se nám v HR líbí.
Re: Něco jako Primošten
19. 04. 2015 18:13
Já mám s rusákama úplně jiné zkušenosti,před dvěma roky v Brele to rozhodně nabyly turisti o "kterých nebylo ani slyšet",spíš to bylo něco ve stylu "budeme hodně řvát ať všichni ví,že jsme tady,všude se nacpem jako první a všechny předběhnem".Vím,že takoví nejsou všichni,ale já je mám radši dál od těla.
Re: Něco jako Primošten
22. 04. 2015 08:06
Těžko jakékoli město v Chorvatsku přirovnat k Primoštenu. Vzdálenost historických měst (Split,Śibeník,Trogír a další) NP,vinice,život.Má i zápory, ale ty zde nepatří.Byl jsem tam jednou a jsou místa,kde se pravidelně vracím, ale pouze na skok.Mám rád změnu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.