Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ruskamen

Autor Jolana 
Lena
Re: Ruskamen
04. 05. 2006 08:45
Koukla jsem se na ten odkaz, určitě zajdem do té restaurace!
Marosm
Re: Ruskamen
04. 05. 2006 23:18
Ja idem 28.6 do 7.7 ta plaz tam vyzera dobre. No uz aby to bolo.
Re: Ruskamen
11. 05. 2006 20:55
Pro Marosm

My jedeme 2.7.do 15.7.Pěknou dovolenou
Re: Ruskamen
14. 05. 2006 21:59
Ahoj,

my jedem od 24.6. do apartmanu Mira (http://www.apartments-mira.com/index.htm). Neznate nekdo? Ceny prijemne, vybaveni rozumne. Chybi jen klima...
Re: Ruskamen
15. 05. 2006 10:01
Pro Pepu

Měla jsem tento apartmán také vybraný,chtěli jsme termín 10.6. - 24.6.,ale byl bohužel volný jen první týden.Také byl problém v tom,že jsme jen dva a pochopitelně cena je stejná jako pro 5osob a tak jsme nakonec vybrali něco jiného.Tanto apartmán mám v plánu zkusit příští rok a tak se až se vrátíte poděl o svoje dojmy.
Re: Ruskamen
15. 05. 2006 10:04
Renca: my jedeme taky jen 2, mame ten nejmensi, 2+1 tusim. A cena 25Eur je super, nebo ne?
Re: Ruskamen
15. 05. 2006 10:47

Pepa: Omlouvám se spletla jsem si to apartmánem Miro(Baška Voda).Už to mám z toho neustálého hledání ubytování trochu popletené.Ten váš apartmán byl taky na mém seznamu vytypovaných,takže věřím,že se vám tam bude líbit.Obrázky vypadají dobře a také cena je fajn.I tak se po návratu poděl o svoje dojmy ať máme ulechčenou práci při výběru další dovolené.
Re: Ruskamen
22. 05. 2006 14:29
Náhodou som zablúdil až sem a som prekvapený, kolko ludí pozná Ruskamen.
My tam chodíme už 4 roky, vždy sme v druhej vilke a ešte sa nestalo, aby sme boli nespokojný.
Minulý rok sme boli vo vile Iko, všetko bolo fajn, domáci nás vycastoval viackrát výborným domácim cerveným vínom a hovoril, že už 3 roky robí s viackrát tu spomínanou agentúrou Fenixtravel - a on aj hostia vyzerali spokojní.
V tejto agentúre sú naozaj slušáci, ved tam zavolajte, vždy mi vedeli ochotne poradit; (je to www.fenixtravel.sk).
Ked; sme sa domácich pýtali priamo na ceny, tie ich boli vyššie ako z Fenixu.
Dokonca majitel vily NENO rovno povedal, že môžeme íst k nemu len cez túto agentúru - takže tolko k otázke agentúry.
Niekto tu písal o problémoch so surfistami, ja som ešte žiadny taký nezaznamenal, oni prídu vždy až ked fúka vietor a nechodia medzi plávajúcich ludí (asi by sa im zle surfovalo ... :-) ).
Na pláži je perfektná reštaurácia s bazénom, niekto tu písal, že je zelený, to sa mi ešte nestalo, deti sa na neho vždy velmi tešia.
Ruskamen možem odporucit, len nezabúdajte, že je to tiché letovisko a má viacero schodov k pláži.
Tento rok ideme už druhýkrát na prelome VIII/IX a verte, že minulý rok to bolo super.
Menej ludí, lepšie ceny, more je rovnako teplé ako v sezóne, pocasie tiež fajn.
Ak niekto bude chciet;, môžem dat dalšie info.

Peknú dovolenku!
Deni
Re: Ruskamen
23. 05. 2006 10:33
Pre Mikuláša,

minulý rok sme boli vo vile IKO aj my a tento rok ideme tiež. Budeme tam v termíne 22.8-31.8. Už sa teším a nevadia my ani tie nekonečné schody. Súhlasím so všetkým čo si tu napísal. V ktorom apartmáne budete ubytovaní ? Možno budeme susedia.
Re: Ruskamen
23. 05. 2006 11:21
Pokud potřebuješ apartmán v Ruskamenu a okolí,tak napiš kolik Vášs je,od kkdy do kdy a jakou máš představu.Možná o něcčem budu vědět.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ruskamen
23. 05. 2006 11:23
Cena je slušná,ale vím o lepším.Kdy chcete jet?spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ruskamen
23. 05. 2006 11:45
Zdravím Martina
Nechci strašit, ale ověřte si zda tento objekt funguje i letos.Je sti to je stejný objekt ,který si myslím tak tam byl trochu větší problém a loňského provozovatele asi už v chorvatsku hodně dlouho nenajdete.
Re: Ruskamen
23. 05. 2006 12:17
Ahoj Všichni
Zdravím všechny co jedete do Omiše a oklí
Pokud máte zájem napište pošlu kontakt na človíčka co tam hnízdí celou sezónu a je nápomocen ve všenm co je potřeba.Při nehodách, komunikaci v servisech , policií, soudů, nemocnici, doporučí a pomůže domluvit výlety ubytování, stravu.....
A to nejdůležítější!!! Jeho rady jsou zdarma a česky.
Re: Ruskamen
24. 05. 2006 17:27
Dalmatinec.

Dík za info ale asi se jedná o někoho jiného.S majitelem jsem ve stálém kontaktu a včera jsme spolu hovořili.
Re: Ruskamen
25. 05. 2006 13:49
Zdravím Jolanu.
V Ruskamenu jsem byl,domek Ljuba znám. Bydleli jsme v domku Borka, což je hned vedle. Ke koupání doporučuji levou stranu, tedy směr k Brele. Asi po 80 m je malá oblázková pláž a odalšísh 50 m dále je hezké koupání pod kempem, popř. hotelem Ruskamen. Na této pláži se dá koupit občerstvení, nahoře u silnice
jsou malé obchody. Od krámků přes silnici se dá koupit opravdu dobré víno od chlápka coby Alan Alda. Boty do vody jsme nepotřebovali. Mimo popisované asi určitě. Předpokládám, že jedete s Valsou.
Zdravím a hezkou dovču přeje Jirka.
PS. Vadil mi tam ve výhledu Brač. takže mi to spíš připomenulo Lipno.
Re: Ruskamen
03. 06. 2006 09:49
No a co Ruskamen a okolí a naturismus? Může někdo poradit.
Re: Ruskamen
18. 07. 2006 13:41
Zdravím všechny.

Jak už jsem jednou psal do Ruskamenu jezdíme už několik let.Vrátili jsme se tuto neděli a opět 100% spokojeni.
Pokud někdo váhá s místem rád doporučíma dám kontakt na levné a pěkné ubytování
Re: Ruskamen
18. 07. 2006 17:02
ahoj
chceli by sme ísť do Ruskamenu a veľmi by mi pomohol ten kontakt na lacné ubytovanie ak máš mohol by si mi poslať aj nejaké fotky?
ďakujem
Re: Ruskamen
19. 07. 2006 09:07
Re ajina

Napiš mi na mou adresu a kontakt vč.foto bych odpo.poslal
Re: Ruskamen
26. 07. 2006 08:17
ahoj. nebol z vás niekto v apartmáne MIRA? chcel by som neaké podrobnejšie informácie. Ďakujem
Re: Ruskamen
01. 08. 2006 21:20
Ahoj všem, četl jsem zde příspěvky, protože letos jedeme začátkem září do Ruskamenu.Přesněji, máje jet.
POřád nejsem rozhodnut, i když jsem již zaplatil zálohu. Ubytování máme v domku Ljuba ( CK Valsa ).
Chtěl jsem klidnější místo, bez diskoték, omladiny vracející se k ránu a řvoucí, odpočinout si od každodeního "rachotu" autobusů a aut pod okny... Nicméně mě trápí místo, kde je domek umístněn,dle informací CK je 40 metrů pod rušnou silnicí. No pokud mám tu možnost posoudit Jadranskou magistrálu tak po ní 24 hodin jezdí značné množství vozidel.
Jaké prosím máte vaše poznatky ohledně frekvence a hlučnosti ve zmíněném Ruskamenu. Všem předem děkuji. Ivan
Re: Ruskamen
01. 08. 2006 21:39
Ivane, magistrály se neboj. Neznám to v Ruskamenu, ale na jiných podobných místech - jak jsi pod silnicí, není vůbec slyšet. Horší to vidím s těmi 40-ti metry. Tam budeš mít auto a k němu "šplhat" pokaždé, když někam pojedeš. Ale taky se na to zvykne.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Lm
Re: Ruskamen
03. 08. 2006 14:40
My jsme byli v Ruskamenu loni. Moc se nám tam líbilo, ale je to možná až moc klidné místo. Bydleli jsme zase přímo nad magistrálou. A to mi docela dost vadilo. Provoz tam je docela velký, takže přebíhání přes silnici s dětmi nebylo moc dobré. I spaní v noci bylo rušeno auty. Měli jsme ale v noci poměrně chladno, proto jsme zavírali okna, takže se to dalo. Pokud je ubytování pod magistrálou, tak by hluk z silnice neměl být slyšet. Ale jinak se na Ruskamen těšte, je tam opravdu pěkně.
Re: Ruskamen
04. 08. 2006 09:07
PRO Lm & Jarda: Děkuji za příspěvky. Tak snad rušnost silnice pod magistrálou nebude tak ohlušující... Ivan smiling bouncing smiley
Re: Ruskamen
04. 08. 2006 17:32
Ahoj Ivane, my jedeme do Ruskamenu do domku Ljuba asi hned před Tebou (26.8.-2.9.), takže se budeme střídat. Vloni jsme byli také od CK Valsa v Duče Luka v domě Anna a nemělo to chybu. Bydleli jsme také kousek pod magistrálou, provoz byl sice pořádný, ale v noci nás to vůbec nerušilo, ikdyž jsme měli všechna okna otevřená (byl hic) a byla směrem k silnici. Takže z toho vůbec strach nemám, vždyť podle fotek má domek Ljuba okna k moři. Hezkou dovolenou Ti přeje Jolana.
Re: Ruskamen
04. 08. 2006 23:41
PRO Jolanu : Ahoj Jolano, moc děkuji za info. Máš pravdu, v domku se střídáme, nastupujeme 3/9/06, chci se vyhnout provozu na silnicích a tak plánujeme odjezd v sobotu podvečer.To se budeme potkávat někde na cestě smiling smiley .Tak můžete ponechat někde vzkaz, co a jak. Myslím kde nejlépe nakoupit, dát si kávu, koupání a tak podobně, pokud vás to nebude obtěžovat.Nakonec jsem obavy hodil za hlavu a pojedeme.Přeji tobě a rodině příjemnou dovolenou, sluníčko, klid a pohodu.Ivan
Re: Ruskamen
06. 08. 2006 22:27
Pro Jolanu. Podle Tvého příspěvku to vypadá, že s Valsovýma jezdíš na dovče. Nebyla jsi na Borce? Nebyl na Borce někdo z Vás? Letos tam jedu (26.8.-2.9.) s rodinkou. Nevím jak je Borka daleko od Ljuby, ale možná se tam potkáme. Krásnou dovolenou Vám přeje Pavel
D+L
Re: Ruskamen
08. 08. 2006 15:41
Měli bychom zájem o kontakt na člověka poblíž Omiše. Jedeme tam na dovolenou do letoviska Ruskamen, předem děkujeme
Re: Ruskamen
12. 08. 2006 17:44
pro Ivana: Nejdřív se omlouvám, že odpovídám až teď, ale nebyla jsem tento týden doma. Jsem ráda, že jsem Ti pomohla se rozhodnout, ale nevím, jestli sis nespletl ten datum Vašeho příjezdu. My končíme v sobotu 2.9. ráno v 9.00 hod a vy byste měli mít nástup tentýž den odpoledne. Pokud přijedete až v neděli, zbytečně se ošidíte o 1 den a možná byste měli i problémy s ubytováním (přečti si pořádně ten papír od cestovky). Jinak nějaké instrukce Vám tam klidně necháme, to není problém a přejeme Vám také pěknou teplou dovolenou, ne jako tady u nás.Jolana
Re: Ruskamen
12. 08. 2006 17:51
Ahoj, s CK Valsa jsme byli vloni na dovolené poprvé a byli jsem opravdu spokojeni, byli jsme v Duče Luka v domě Anna. Kde je dům Borka nevím, ale asi to bude někde poblíž domku Ljuba. Je možné, že se tam budeme opravdu potkávat. Přeji taktéž hezkou dovolenou. Jolana.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 23
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.