Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Crikvenica

Autor Cestovatel19 
avatar Crikvenica
13. 07. 2014 17:45
Ahoj všem,
s přítelkyní letos jedeme poprvé do Chorvatska, přesněji do Crikvenice (buďto přímo do Crikvenice - nebo do nějaké vesničky poblíž) Nějaké doporučení na dobré ubytování? Potřebujeme se vejít do cca. 7000Kč na nějakých 8 dní (12.8 vyjíždíme a vzhledem k tomu, že známky platí 10 dní, tak se musíme 20.8 vracet - doufám, že počítám správně). Jak už asi z dotazu vyznělo jedeme na blind, do hodně turisticky navštěvované oblasti v dobu kdy tam je celkem narváno, takže doufám, že něco seženeme. Vzhledem k tomu, že jsme dva a chůze nám problémy nedělá, tak spoléhám na to, že nějaký apartmán třeba dál od moře najdeme i když bych samozřejmě nějaký nedaleko od moře.

Tedy můj první dotaz zní - víte o nějakém pěkném ubytování do uvedené ceny v Crikvenici nebo poblíž?

A můj druhý dotaz (pro mě důležitější - opravdu věřím, že ubytování seženeme na místě) je následující. Jako malý jsem v Crikvenici byl, byla to moje první dovolená a jediné co si pamatuju je vynikající zmrzlina, potápění a šlapadla... Takže nic. A jelikož vím, že je to hodně navštěvovaná oblast, předpokládám, že tam mnoho lídí z vás už bylo.. Chci se tedy zeptat co tam je zajímavého? Ne jenom v Crikvenici, ale i v okolí dejme tomu 50 - 60km. Kam stojí za to se jet podívat? Nějaké pěkné pláže, příroda apod? Doporučení výletu pro dva mladé lidi - zábava, romantika? Kde tam jsou nějaké zábavy? Rádi by jsme zašli na nějakou místní "diskotéku".

Snad se v těch mích dotazech vyznáte a poradíte.

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne Cestovatel.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (28. 07. 2020 16:23).
Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
29. 07. 2014 08:24
Tak nikdo nemá nějaké nápady na výlet z Crikvenice? Taky tam jedu, vždy jsem jezdil hodně dole, tak to tam nahoře neznám.
Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
29. 07. 2014 09:36
V Crikvenici som už 10 rokov nebol, ale snáď sa nič nezmenilo:

Skúsil by som navštíviť Vrbnik na ostrove Krk (úzke uličky), prípadne víno kúpiť v susednej dedinke Garica (15,- kuna liter, sorta "žlachtina", endemit pestovaný len na ostrove Krk, mali aj domácu rakiju).

Ďalej v dedinke Šilo (presne oproti Crikvenici na ostrove Krk) existuje nejaké liečivé bahno a kúpele (tam som ale nebol)
Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
30. 07. 2014 20:37
neviem co preferujete ale kto ma chut na kludnu dovolenku tak mne sa pacilo v Klenovici. Velmi kludna zastrcena dedinka od Crikvenice asi 15-20 km smerom na Novi Vinodolski. Su tam dve alebo tri restiky, Pizzeria a jeden slusny bufet na plazi.
Ak nechcete lezat vedla niekoho na plazi su tam betonove mola a mate sukromie
Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
06. 08. 2014 00:57
Taky preferuji klidnější dovolenou. Nemám moc v oblibě haldy turistů, na které narážíš na každém kroku. A tak jsme se vydali na doporučení známého na ostrov Mljet. [www.ostrovy...] A byla to paráda. Je to krásný ostrov na kterém se nachází i rozlehlý národní park. Všem, kteří mají tento typ dovolené taky rádi, doporučuji smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MichalK. (06. 08. 2014 11:39).
avatar Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
06. 08. 2014 06:04
Známky dálniční platí 10 dní? Jsi si jistý? Mám za to že Rakouská jen týden.
Jinak Curkvenice, hodně lidí, kdysi jsme tam jezdili. Ceny vyšší.
Výlety, kromě Krku nic moc.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
avatar Re: Chorvatsko - Crikvenice = ubytování, výlety, pláže...
06. 08. 2014 12:06
Naprosto A. - 10 dni , SLO známka - 7. dní .

...Curkvenice, .. moře lidí .

smileys with beer
Re: Crikvenica
28. 07. 2020 16:28
Je tady dost plno, ale nic tragického. Pláže plné, tedy placená lehátka. V neděli odjelo dost lufťáků ze Záhřebu a teď dost z okolí. Z cizinců je nejvíce Němců, pak dlouho nic. Občas nějaký ten Čech.
avatar Re: Crikvenica
05. 08. 2020 19:45
Byl jsem tam loni a už nikdy víc, moře úplně mrtvé, plno lidí, nic pro mě.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.