Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Telascica

Autor Pavol 
Pavol
Telascica
27. 12. 2005 08:00
Bol niekto na dovolenke na Telascici? Podľa obrázkov na nete je to vcelku fajn prostredie.
Vďaka
Re: Telascica
27. 12. 2005 21:25
Máš na mysli dovolenou na jachtě nebo na souši?
Pavol
Re: Telascica
29. 12. 2005 21:19
Na súši. Čln či jachta je v tejto oblassti nutná? Z fotiek som usúdil, že čln by znásobil vyžiťie dovolenky na maximum. Ale to isto všade.
Páči sa mi táto oblasť a tak hľadám nejaký kúsok pre rodinnú dovolenku bez "jachty" len s vlasnou dopravóu. Vieš mi poradiť niečo? Budem vďačný za aké kolvek info.
Tak zatím....
Re: Telascica
30. 12. 2005 23:01
Jedná se o park přírody (obdoba naší CHKO), kde podle mě není žádné ubytovací zařízení. Lze tam kotvit s jachtou. Jinak podle mě vůbec nic. Vede tam jen prašná silnice a ta bude pravděpodobně pro silniční provoz uzavřená, nikdy jsem tam žádné auto neviděl. Takže buď půjčit jachtu nebo na pár hodin s organizovaným výletem.
Na hranici PP Telašćica a NP Kornati budou možná nějaké robinzonské domky (apartmány bez tekoucí vody, elektřiny a bez pláže - jen skalnaté pobřeží). Doprava člunem, stejně tak zajištěn dovoz zásob a vody nekolikrát týdně.
Pro rodinou dovolenou asi zrovna ne to pravé...
Re: Telascica
01. 01. 2006 12:46
Súhlas.Núdzové ubytovanie je možné zrejme len pre domorodcov.Vyplýva to z diskusie na www.forum hr ,sekcia "Lijepa naša" a podsekcii" Dugi otok" kde hovoria domáci podrobne o možnostiach prenocovania domácich počas leta a dá sa spočítať na prstoch jednej ruky.
Pavol
Re: Telascica
04. 01. 2006 18:57
Dík za info. Zdá sa, že to nebude miesto na rodinnú dovolenku.Ale je to tam fakt pekné.
Dosť ma berú takéto miesta kde to nieje nejako preludnené a príroda neni tak "umelá"
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.