Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 10. 2022 08:50
Asi me zustane navzdy utajeno.kouzlo hvaru a id predevsim.....v sezone preplnena plaz zadnu obchod co.asi delat vecer a blba dlouha cesta trajekt atd...
No jak rikam ta moznost vecer se sebrat omis hospudka atd letos se I tancilo u kostela v omisi...jo jo ale vyhled na otevrene more je pekny...
Re: Ivan Dolac Hvar
19. 10. 2022 15:03
Nesmíš jít na hlavní pláž. Jinak to je co nám vyhovuje. Klídek, pohoda. Posezení večer u apartmánu se sousedy. Pečivo i ovoce se koupit dá. Ostatní koupíme v Jelse a obchod nepotřebujeme. Restaurace i kavárna v místě. Kdo chce má i hospůdku kavárnu,zmrzku.
Re: Ivan Dolac Hvar
20. 10. 2022 13:13
Tento týden v Ivan Dolac je krásne počasí. Pár jedincu se tam koupe a opaluje na hlavní pláži.
Prostě paráda. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
21. 10. 2022 07:59
Na webkamerách ukazují jen těch pár jedinců o kterých píšeš , jak leží na "hadru" a opalují se, nebo ve stoje vykecávají. Ve vodě jsem neviděl nikoho, a to se dívám poměrně dost často. Asi voda není takové kafe, jak se může zdát.
Ale i tak se mají dobře a určitě si to "krásně" krásně užívají.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
21. 10. 2022 12:19
Zajímavé, dnes i v ID pod mrakem, stejně jako např. v Promajně, Makarské a jinde.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
21. 10. 2022 19:12
Voda má krásných 21 stupňů.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
02. 11. 2022 09:47
Tento rok jsem byl v ID tři týdny a bylo perfektně. Byl i jednodňový výlet do Dubrovníku přes nový most. Krása. Počasí vyšlo. Cesta v pohodě.
Re: Ivan Dolac Hvar
08. 11. 2022 12:26
Právě se dívám na webku a jeden člověk tam plave spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lachtan1 (08. 11. 2022 12:27).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
08. 11. 2022 17:50
Proč ne, voda má stále ještě 20 stupňů.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
22. 11. 2022 09:31
Dnes je moře pěkně rozdováděné.
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 11. 2022 11:45
Dnes 11:45 tři otužilci ve vodě.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
13. 12. 2022 12:40
... [www.whatsupcams.com]
... to moře je furt tam, kde bylo, když jsme letos v létě odjeli ... drinking smiley

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
13. 12. 2022 14:20
Petře, i včera tam bylo ! spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Kontroluju to každý den, někdy i vícekrát denně ! smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (13. 12. 2022 14:20).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
13. 12. 2022 14:32
... Mirusi, jenom jestli tam před tu Webku nestrčili kulisy a mezitím to v Africe odsolují ... já byt nama, tak se tam zajedu podívat, jeslivá nás oči nešálí ... drinking smiley

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
29. 12. 2022 16:05
soucasna "vystavba dalnice" do ID
[youtu.be]
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
30. 12. 2022 13:10
Nějak to jde pomalu,zatím nic moc pokrok

MirekŠi
Re: Ivan Dolac Hvar
03. 01. 2023 11:52
Ahoj všichni , prosim Vás, mám možnost mít na pobyt v ID malý člun 3,5 metru s 4HP motorem. Jak to tam chodí ohledně kotvení a bezpečnosti?
Budeme sice bydlet v AP- Bala ale ten motor těch 50 kg má na to abych ho každý den tahal z vodysmiling smiley a došlo tam už někdy ke krádeži? Chtěl bych mit klidnou dovču a ne se stresovat :-)
Díky
Re: Ivan Dolac Hvar
03. 01. 2023 14:15
V HR jsem byl s různými čluny asi 11x (od 5HP přes 15 a 30 až do 55HP), v různých vesnicích mezi Šibenikem a Rogoznicí. Vždy jsem jej nechával na bójce nebo nábřežním úvazu stejně jako desítky člunů okolo. Samozřejmě jsem si vždy odnášel výtrhovku, aby člun nemohl nastartovat nějaký opilec jdoucí okolo, ale z cílené krádeže jsem nikdy strach neměl. Ani jsem nikdy neslyšel o tom, že by k nečemu takovému v HR docházelo (na rozdíl od tuzemských vod).
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
04. 01. 2023 15:14
... břet´in ... ke 3,5 metrovému nafukováku Bush s 15 Hp motorem Honda (cca 80 kg celkem) jsem měl gumová kolečka a tak jsem člun pod "Slávinkou" ze splavu sám vytahoval na břeh až ke kamenné zídce (pod Balou) ... tam jsem člun za poutko na přídi přivázal na uzel lankem k očku v zídce, případně děravému kameni (pouze aby ho nevzala nějaká nenadálá vlna) ...
... na téměř 6 metrový celolaminát se 115 Hp motorem Evinrude jsem si ale u Jureho (ten je v pravo od Slávinky a od hlavní pláže) pronajímal bojku ... která měla dobrý zakotvení, který nepovolilo ani za bury, která na Istrii pokládala 15 metrový jachty ... (Hvar to chytil jen okrajem)
... jen jsem přidal 2 lana a zapnul čerpadlo na vodu ... tehdy se v ID utrhla asi jedna loď ...

... nevím, že by se v Ivan Dolaci něco z lodí ztratilo ...

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 01. 2023 08:02
Kluci díky za info a Bessy tvoje starší příspěvky sem samozřejmě četl kde si se zmiňoval jak to tak chodí a jsem rád že je to v pohodě.
Tak uvidíme , nějak se s tím poperu.smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
05. 01. 2023 17:29
břetine,
poslal jsem Ti soukromou zprávu. Mirus.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
21. 01. 2023 18:15
Moře v ID je dnes divoké. Na Makarské i Braču sníh, v Brusje na Hvaru kiša, kiša, kiša, jak napsala domácí.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ivan Dolac Hvar
01. 02. 2023 12:56
Dnes u pláže opravují nejspíš schody.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
17. 02. 2023 12:29
... je to tam jak za mlada ...
[www.whatsupcams.com]

... Hvar ... teplota vzduchu 16,1 st. C [meteo.hr]
teplota vody 14 st. C ... [meteo.hr]

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
18. 02. 2023 10:24
Vyzerá to, že vymenili kameru. Sníma trocha viac do prava a asi bude v HD kvalite.
Je vidno ostrejšie štrk a aj ako každú sekundu doostruje.
Dokonca pribudli aj bójky na vode, alebo sú lepšie rozpoznateľné smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
18. 02. 2023 18:59
vlado tt napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vyzerá to, že vymenili kameru. Sníma trocha viac
> do prava a asi bude v HD kvalite.
> Je vidno ostrejšie štrk a aj ako každú sekundu
> doostruje.
> Dokonca pribudli aj bójky na vode, alebo sú lepšie
> rozpoznateľné smileys with beer

to budeme míti Bessyho v lepší kvalitě jak se sluní na pláži? thumbs up smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
05. 03. 2023 21:39
Bessy chodí na hlavní pláž lapat bronz? Toť novinka. Krátkodobě snad, jinak utíká jinam, tedy co vím z minulých let.
Re: Ivan Dolac Hvar
06. 03. 2023 06:50
Fousku. To neřeš. My víme že se Bessy stydí za svou nedokonalou postavu a proto brzy ráno ještě za tmy vyráží na svém člunu na odlehlé pláže se slunit.thumbs up smileyhot smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
03. 04. 2023 14:17
... Ajaxi ... ale já se snažím s tím něco dělat ...

jenže kolem 23,00 ti slyším rachot z kuchyně, jestli kočky nehledají granule ... vstanu ... no ... nehledají ...
... tak jen pro formu nakouknu do lednice, jestli tam není některá zavřená ... a pak už je to jen o síle vůle ...
vzdoruji jen pár vteřin ... ale to už není ani o vzdoru ... to je spíš o výběru ...

... ale já se polepším ... drinking smiley

smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
03. 04. 2023 15:47
Nechoď tak často nakupovat, nebude pak výběr a pak nebudou ani chutě.....jak řekl klasik....já jak to vidím, tak to musím sežrat.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 67
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.