Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac Hvar

Autor Moniulik 
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 11:11
Vím, že se to tady už řešilo, ale kromě manželky, jiný nápad nebyl prezentován.
A nápad s manželkou není úplně optimální. velká pravděpodobnost, když se zabouchne, že ta manželčina taška s dobře uschovaným klíčem bude v autě.
A pak ti taky zbudou oči pro pláč jako Ajaxovi.
Chtělo by to jako "schovku" to místo na autě. Budu se pod něj muset "vypravit" a znovu to zkouknout a vymyslet.Ale zase, kdo mi ho přizvedne , až budu potřebovat pod auto a klíč vyzvednout? Samý problém.....thumbs up smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 11:15
Dá se zabouchnout klíč od auta u auta, které má bezdrátový klíč a startováním tlačítkem? Tedy "bezklíčkové" odemykání nebo jak se tomu říká?
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 12:36
Zahajdo. Zvyk je železná košile. Jenže já jsem otevřel pouze kufr. Výtáhl jsem pár piv bo dojel Vojta62 . Zabouchl jsem kufr a jak jsem zabouch tak bylo jeno kurva je to v prdeli.
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 13:32
Jo, zabouchnuté klíče opravdu mohou být problém. Mě osobně se to nestalo (ťuk, ťuk), ale dvakrát jsem byl u řešení. A v obou případech byli ti dotyční na cestě do Jugoslávie. Z uvedeného plyne, že už je to hodně dávno.
První případ se odehrával v Přerově. Nešťastník tam stál v Přerově na náměstí a čekal až mu nějaký dobrodinec přiveze rezervní klíče, které měl doma.
Druhý se odehrával na trajektu na Balatonu. To uzamčené auto jezdilo tam a zpátky a čekalo na "odborníka", který ho dokáže otevřít.
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 16:13
MartinR napsal:
Dá se zabouchnout klíč od auta u auta, které má bezdrátový klíč a startováním tlačítkem?

Peugoet 2008 nový - nedá. Vyskúšané smileys with beer

A nedá sa ani zamknúť druhým kľúčom, keď prvý je stále v aute smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vlado tt (25. 06. 2021 16:16).
Re: Ivan Dolac Hvar
25. 06. 2021 17:20
HojHoj. Poslední info s Ivan Dolac. Klíče uspěšně vyloveny s cufru. Zaplacení asistence se vyplatilo. I tak mě to stálo 6 piv a 50 kunek. Za dvě hodky vyrážíme vstříc rouškám. Tady se nic neřeší. AJAX
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
26. 06. 2021 07:46
... Karle, další info podej, jak budete v pořádku doma ...
P.S. dnes je lehký vánek, první ostrůvek na městské pláži už je obsazen ...
[www.whatsupcams.com]

smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
26. 06. 2021 07:52
Nejlepší koupání na lačno před snídaní......po snídani taky, stejně jako v průběhu dne. Ráno ale většinou moře jako rybník. A to se to plave.
Pak vlny a plavání se mění v koupání a ochlazování od vedra.
Ajaxovi počasí vyšlo. To bylo strachu.....
Re: Ivan Dolac Hvar
26. 06. 2021 13:05
Lehce mimo témat, totéž co se stalo Ajaxovi se stalo i mě, minulý rok v Gradaci. Operace trvala 3 dny!!!! Vše řešeno přes pojišťovnu a asistenci, mluvil jsem maďarsky (nemtudom), anglicky a pak i chorvatsky. Na místo přijel po několika urgencích první člověk, nedokázal se do vozu dostat (přijel na pinckovi se šroubovákem a kombinačkama), odjel a půl dne nic.... Pak přijeli dva, nový borec měl nafukovací (roztahovací) vzpěry, odehli dveře, zkoušeli všechno, drátem jezdili po karoserii, v autě poškrábali roletu kufru, no hrůza!!!! Nepomohlo.... Odjeli a třetí den přijeli 3 borci, to už jsem si pohrávál s myšlenkou vlastního rozbití okna, abych zamezí škodám na vozidle díky jejich ,,odbornému " přístupu..... Přijeli s akučkou a vrtákama do dřeva..... Kutali zámek Kutali, 3 vrtáky zlomili, ale vyvrtali díru, kterou by záviděl i primář proktologie.... Hrdinsky se zasmáli, že to zvládli, já nálada na bodě mrazu, auto s prominutím dojebané ze všech stran (oktávka rv 2008, kombi)..... Na konci celé akci jsme si dali pivo a zeptal jsem se pro legraci, kolik by ten jejich výkon stál, kdybych to neměl připojištěné? Odpověď 150-200 euro.... Omdlel jsem a už jsem se jen usmíval. Za další 3 dny jsme jeli domů, ale čekání na opravu a asistence u opravy nám 3 dny vzala..... Jsem vyléčený vozit pouze jeden klíč!!!! smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
27. 06. 2021 23:13
TOTTI, L.P. 1996 se mi zamkli ve Splitu psi v mondeu s nastartovaným motorem, naštěstí pro ně i klimatizace běžela. No, moje blbost. Asi po dvaceti minutách poskakování okolo auta jeli okolo policisté v kadetu, viděli mne, zastavili, vrtěli hlavou, pak se jeden z nich plácnul dlaní do čela a odjel. Druhý zůstal u nás. Za dalších dvacet minut dorazil s chlapíkem v poutech. Sunbdal mu je, chlapík se přitočil ka autu, najednou se ozval zvuk signalizující odemčení a bylo. Tenisák s otevřeným vrchlíkem. Chlapdostal zase pouta, ode mne dvacet marek na přilepšenou, policajtům jsem VNUTI lahev becherovky ještě mne poplácalipo rameni. Mondea první generace měla ovládání zámků zevnitř kličkou otvírání dveří. Jen jsme se nechali minutu(hafany) v autě bez dozoru, neco je rozdovádělo a jeden z nich se o kličku odrazil.
No, už je to čtvrt století, ale na ty dva policajty vzpomínám s vděkem a láskou.
Re: Ivan Dolac Hvar
28. 06. 2021 10:56
To je pekny pribeh...jo na cestach se toho stane....
Kdysi asi v tvem.čase honda crv nova pujcena...a pry ze se po minute zamkne sama...zastavka v noci kdesi za ljublani...pekne velje parkoviste...zastavka hluboka noc..
Jdu na wc rodina spinka...klicky v aute...
Vracim se rodina mi jde naproti.mate klice...ne...takrychle jsem.snad nikdy nebezel ale dobehl jsemmm...porad na to vzpominam ten strach je ve me....
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
28. 06. 2021 16:16
... asi si ty druhý klíče pro sichr vezmu taky ...

... a teď už jen krátce mimo zápis ... ráno, před více jak 10 roky jsem přijel po nonstop jízdě 950 km do Splitu, zajel jsem na seřadiště aut, odkud měl za necelé 2 hodiny odjíždět trajekt na Hvar ...
... stahuju okno u řidiče ... bác, prdlo lanko v el. stahovačce a okno spadlo až na dno vnitřku dveří ...
... mobilem jsem vytočil trojčíslí 987 ... ozvala se spojovatelka, přepnula hovor mechanikovi ... kterému jsem česky vysvětlil co se stalo ... SPZ ... typ. vozidla ... barva auta ... kde stojím ... jméno ...
... bylo to tehdy v neděli ráno, v 07,00 hodin ... za dvacet minut už byl vedle Passatu ... řidič a mechanik v jedné osobě z HAKu, rozházel dveře, zašpalkoval okno ...vše složil ... necelých 200 HRK včetně jeho cesty ...
... za půl hodiny finito ... ani to neohrozilo náš plánovaný odjezd trajektem kolem deváté na Hvar ...

dnes se na HAK silniční asistenci, v případě jakýchkoliv nehod, poruch nebo dopravních potíží volá (+385 1) 1987

smileys with beer
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
28. 06. 2021 18:38
Dá se zabouchnout klíč od auta u auta, které má bezdrátový klíč a startováním tlačítkem?

Je to tak, pokud je karta v autě, nedá se zamknout, ani druhou kartou. Vyzkoušeno, rovněž tuto vymoženost vlastním.

Jinak jako prevenci ztráty karty, a dříve klíče, používám léta méně sofistikovanou metodu. Vždy si před odjezdem nasadím kol krku onu známou závěsnou stuhu s nějakým firemním logem a s karabinou. Navyknul jsem si vždy při opuštění vozidla zacvaknout tu klíče, tu kartu. Tak ji mám neustále v merku. Záložní karta je potom uložena někde uvnitř auta, ale s vytaženou baterií, aby neznemožňovala zamčení.
Zatím se mi tato metoda osvědčila, nebude tomu jinak ani letos.
Abych držel notu, bude tomu tak i při cestě do ID.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ivan Dolac Hvar
29. 06. 2021 10:23
Před pár roky - Pelješac, přijeli kamarádi na návštěvu,nový tranzit. Ráno - ještě se vykoupeme a pojedeme. Cvak - klíče vevnitř. Opraváři nepomohli, auto otevřít nešlo. Druhé klíče cca 1250 km daleko. Rada ze servisu CZ a DE - rozbít nejlevnější okénko. Což vzhledem k naplánované pokračující cestě nebylo ideální. Nakonec zlaté české ručičky - podařilo se odříznout zadní okénko kytarovou strunou. Okénko se přilepilo izolepou. A nakonec v českém servisu to samé okénko přilepili tmelem.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
03. 07. 2021 11:17
... ta růžová labuť tam přílítla zas ... drinking smiley

[www.whatsupcams.com]

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2021 16:41
Je už otevřený minimarket v Ivan Dolacu ?Před dvěma lety nebyl a dost to chybělo !!!!!
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2021 18:03
Posledních 14 dní v červnu ještě nebyl a asi ani nebude.confused smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2021 20:31
... to je dobře ...
chci vzít velký slunečník a přepravky na zboží ...
... mám slíbený, že přebytky z Tommy Stari Grad a Plodine Jelsa budou navážet do I.D. ... drinking smiley

smileys with beer
Re: Ivan Dolac Hvar
11. 07. 2021 23:01
Zdravím. Má někdo zkušenost s apartmány Jakica. Už jsem tam pár let nebyl. Je tam něco nového?
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2021 08:56
Bude někdo v ID od 15. do 29. 8.? smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2021 09:28
Pokud vše půjde dobře tak bychom měli být od 16.8. - 29.8.
Re: Ivan Dolac Hvar
12. 07. 2021 09:36
Pokud to klapne, tak cca 15-24/25,8 smiling smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
15. 07. 2021 13:57
Funguje tento rok v Ivan Dolac pekárna a pečou burek?
Re: Ivan Dolac Hvar
27. 07. 2021 14:05
jestli myslis tu 3M u vody kde se pujcuji slapadla, tak ne.
Re: Ivan Dolac Hvar
28. 07. 2021 06:54
Denne se divam.na webkameru...takovy sardinky se hned tak nevidí...to je lidi...)))
Re: Ivan Dolac Hvar
28. 07. 2021 10:50
Bibione po revoluci thumbs up smiley
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
28. 07. 2021 19:24
Ale funguje minimarket a taky slávinka ale obsluha na zabití... angry smiley
Re: Ivan Dolac Hvar
28. 07. 2021 22:34
Ještě se tam místo na ležení najde. Když jsem tam byl v roce 2016, tak si nebylo před polednem na pláži kam stoupnout.
Re: Ivan Dolac Hvar
03. 08. 2021 14:22
Jaké jsou aktuální zprávy z ID? Kolik lidí? Kamera sice něco napoví, ale není to úplně to pravé. Takový klídek jako minulý rok tam asi nebude.
avatar Re: Ivan Dolac Hvar
03. 08. 2021 17:58
... to nebude ... asi je potřeba zajet do Sv. Nedelje nebo na Ščedro ... Jitka má frmol ... a to nemluvím o tom, když tam někdo přijede bez rerservace "pas blind" ...

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.