Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem

Autor Moniulik 
Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
14. 01. 2013 10:38
Dobrý den, jake místo v chorvatsku doporučujete pro rodiny s dětmi? Naše dcera bude mít 1,5roku.

Popřípadě jesti máte tip na ubytování pro 10 osob a male dítě?

Děkuji moc
avatar Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
14. 01. 2013 19:24
Tvůj dotaz je dost zevrubný. Jestli jste už byli někdy v Chorvatsku, tak asi víte, že jsou pláže pozvolné, ale také kamenité či betonové mola. Na posledně jmenované bych s tak malým dítětem nejel, kvůli možnému nečekanému pádu do vody, ale stejně se musí tak malé dítě střežit neustále.
Ubytovat 10 osob v jednom (?) domě také není jednoduché, navíc je potřeba znát, zda jsou to jednotlivci nebo manželé s 8mi dětmi.
Takže se trochu rozepiš a pak se může začít radit konkrétněji.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
14. 01. 2013 21:04
Tak já jsem taky cestoval ani ne s ročním dítětem do Chorvatska, takže si toto umím dobře představit. Volil bych co nejkratší cestu, já bych jel Istrii nebo lehce pod, určitě písek, protože dítě je už v pohybu. Takže já třeba navrhuji Medulin na Istrii nebo Bašku na Krku. Vynechal bych ostrovy kam není most, já byl s mimčem na Lošinu a při odjezdu jsme čekali na trajekt skoro 4 hodinky, ale je to také o tom kdy chcete jet.
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
15. 01. 2013 08:20
My sme boli s malou ked mala 1 rok a 3 mesiace v Selciach. Volili sme čo najkratšiu cestu lebo sme nevedeli ako ju bude zvládať. Ale pohoda. Bolo to okolo 650 km. Plaže sme tam našli s drobnými kamienkami a potom sme boli aj na výlete lodou na ostrove Krk a tam potom na piesočnatej pláži. Myslím sa že si to užila. Hlavne sme chceli klimatizovaný apartmán.
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
15. 01. 2013 08:29
S naším malým jsme byli v jeho 8 měsících v Pisaku a v roce a půl v ID na Hvaru. Bez problémů. Jen v Pisaku tlačit kočár z přístavu nahoru chtělo nějakýho šerpu grinning smiley
avatar Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
16. 01. 2013 08:12
Z vlastnej skúsenosti doporučujem Bašku na Krku a Supetar na Brači.Boli sme tu s malými deťmi,pláže kamienkové s pozvoľným klesaním a čistou vodou , pekné promenády na prechádzky s kočíkom.smiling smiley
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
25. 01. 2013 18:26
Byl jsem 2 roky zpátky s vnučkou ve Vlašiči,tj. ostrov Pag,písečná pláž,ubytování cca 40 metrů od pláže za celkem slušné peníze.V okruhu 100metrů 2 restaurace,do 500 metrů obchod.Když budete mít zájem napište a poskytnu adresu.Nejsem jejich dealer,ale nebylo to tam špatné.Milan
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
30. 01. 2013 00:56
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (30. 01. 2013 11:52).
Re: Doporučte místo v chorvatsku pro rodinu s 1 ročním dítětem
30. 01. 2013 19:19
Já viděl rodiny s tak malými dětmi v Boraku. Navíc tam lze pronajmout celý dům. (Domy nabízí jistá agentura skoro po celém Pelješaci).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.