Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?

Autor figaro 
avatar Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
17. 11. 2012 22:22
Ahojte,
chcel by som poprosiť o radu. Hľadám nejaké kľudné miesto na budúcoročnú dovolenku pre dvoch. Zatiaľ som bol v HR dvakrát (2011 - Sevid pod Primoštenom, 2012 - Artatore, ostrov Lošinj). Obidve lokality boli podľa mojich predstáv, ale s manželkou chceme vyskúšať zasa niečo nové. Hľadám miesto pre kľudnú dovolenku, čo môže byť v mesiacoch júl-august trochu problém. Moja predstava je asi takáto: Dalmácia od Splitu nižšie, nie ostrov, radšej pevnina. Najradšej nejaká kľudná malá dedinka. Ubytovanie na súkromí. Žiadne diskotéky, hlasná hudba. Stačí jeden obchod, reštaurácia. Nemusia byť žiadne atrakcie, animácie a pod. Ak máte nejaké vhodné tipy na lokalitu, vopred ďakujem. Prípadný kontakt na konkrétne ubytovanie v SS.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil figaro (18. 11. 2012 10:54).
avatar Re: Chorvátsko 2012, máte nejaký tip?
17. 11. 2012 22:54
figaro --- Prípadný kontakt na konkrétne ubytovanie v S.S . Nové vlákno a prosim , jenom o tom to ani náhodou . -
kľudná malá dedinka ........... .ánooo..
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
18. 11. 2012 10:59
A co tak Staniči?
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
19. 11. 2012 20:31
Figaro projeď všechny vlákna a najdeš. Není třeba zaládat nové,máš dost času.thumbs up
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
20. 11. 2012 20:47
Uz som nejake zaujimave tipy dostal. Dakujem vsetkym za reakcie.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
28. 12. 2012 06:39
Poprosim take o nejaky tip...
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
28. 12. 2012 09:19
Letos to vychází na Istrii, 7 km od Puly, do Banjole, hotel Centirina. Ještě to ale není tutovka. Raději mám jih. Nabízí to CK Vítkovice. Nejsou to zrovna podmínky, které "vyžaduje" Figaro, ale má to výhody, které nás zaujali. A hlavně to, že při internetovém objednání je možný nástup kterýkoliv den v týdnu. S tím jsem se u jiných hotelů nesetkal. Vždy jsme jezdili o den dřív, v noci ze čtvrtka na pátek, noc z pátku na sobotu jsme přespali pod stanem v nějakém blízkém kempu a v sobotu kolem 14. 00 jsme "stepovali" na recepci a čekali na ubytování. Jezdíme pokaždé někam jinam, takže jsme poznávali dvojnásobný počet míst v Chorvatsku. A navíc jsme se vyhnuli kolonám. Zpět už to bylo horší, odjezd v sobotu po snídaní, to už nějaké kolony byly, například tunel Sv.Rok (3km), když byl otevřený jen jeden tubus, nebo přechod na slovinsko-chorvatské hranici u Koperu (zdržení 2 hodiny), ale to jsme odjížděli až v poledne z Rovinje, nebo na Lučku (17 km), když nebylo otevřeno Demerje. Macejl (2 hodiny), když jsme ještě neobjížděli přes Cvetlin. Teď bych řekl, že i cestu zpět máme " vychytanou" a jízda je plynulá. I v sezoně. Od roku 2014 už to bude vše mimo sezonu (důchod) , takže předpokládám, vše skoro bez problémů.
Takže jsem asi neporadil, ale aspoň jsem zabil chvilku ze dne 28.12.2012 a to v době, kdy máme povolené naším panem ředitelem samostudium.Za což mu děkuji.Chi chi.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
04. 02. 2013 14:44
Minuly rok jsem byla v Rijece. Krasne, male mesto. Takze doporucuji

tvorba webů
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
05. 02. 2013 12:49
Skvělá destinace, sice vzdálenější je poloostrov Pelješac.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
05. 02. 2013 14:16
My si zamilovali Gradac.Letos jedeme potřetí.Krásné pláže,moře,srdeční lidé,přijatelné ceny a dokonce se snaží mluvit česky a třeba i
jídeláky v restauracích jsou v češtině.Jinam bychom už nejeli.Bydlíme vždy v Labinece (hotel) a tomu také není,co vytknout.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
05. 02. 2013 14:43
Je tam spousta krásných míst, ale je třeba je objevit.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
05. 02. 2013 20:18
marhaa duchapřítomně a pohotově poradil eye rolling smiley
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
05. 02. 2013 21:14
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> marhaa duchapřítomně a pohotově poradil eye rolling smiley


Schimi už objevil Krásy Gradacu. Je tak Schimi?thumbs up smiley
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
06. 02. 2013 17:00
no jo krásy Gradacu jsem objevil, zvláště když jsem se po tmě s tou bílou sviňou pod kůží od Ajaxe smileys with beerplazil kolem té místní školy do AP hot smiley tak to letos dám ještě jednou, vždyť jsem ani nestihl tu cestičku do Bristu smiling smiley
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
15. 02. 2013 20:48
To víš chlape, s Ajaxem je to vo hubu, pokud nejsi zvyklej bumbat slivku, tak je to konečnásmileys with beer
Rád bych se s ním opět společensky unavil, ale letos to určitě nevyjde.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
16. 02. 2013 06:50
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To víš chlape, s Ajaxem je to vo hubu, pokud nejsi
> zvyklej bumbat slivku, tak je to konečnásmileys with beer
> Rád bych se s ním opět společensky unavil, ale
> letos to určitě nevyjde.


Co kecáš. Někdo do sebe cpe prášky když je nemocný já se preventivně léčím slivkou. Takže organismus je už na ty dávky zvyklí. No a já nemusím létat po doktorech Těžko na cvičišti lehko na bojišti. thumbs up smiley.
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
24. 04. 2013 20:44
Skus Sukošan mam tam karavan,kludný rodinny kemp
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
29. 05. 2013 18:22
Letovisko v Gradaci a hotelový komplex Sunce sú doslova stvorené pre pokojnú dovolenku. V tomto hoteli sme strávili dovolenku v mesiaci IX./2012. To, čo sa mi hneď na hoteli zapáčilo, bola jeho priateľská až rodinná atmosféra. Nešlo o žiaden veľký "kolos" kedy je nutné vyšliapať sto schodov, aby ste od mora prešli k svojmu hotelu. Vôbec nie. Všetko bolo blízko, more pár krokov od hotela a pritom mal človek pocit súkromia. Nedávno zrekonštruovaný hotelový komplex Sunce v Gradaci je hotel pavilónového typu. Pozostáva z centrálnej budovy (v ktorej sa nachádza recepcia, aperitív bar a jedáleň) a z dvoch pavilónov, v ktorých je zabezpečené ubytovanie pre klientov. Väčšina klientov boli Slováci a Česi. Izby sú moderne a komfortne zariadené, majú kúpeľňu s WC a SAT/TV, chladničku, niektoré sú s balkónom a orientované sú najmä na morskú stranu, ale i do okolia. Súčasťou hotela je bazén pre dospelých, bazén pre deti, aj vírivka. Na pláži sa nachádza tobogán. Pri hotelových bazénoch bolo veľmi málo lehátok a slnečníkov (asi 10 ks), takže sme bazén ani nevyužívali. Veď človek ide na dovolenku kvôli moru a jeho liečivým účinkom a nie ležať pri bazéne so sladkou vodou. Pláže boli úžasné, s pozvoľným vstupom do mora, tvorili ich drobné okruhliaky, miestami až štrk a piesok a boli naozaj vhodné aj pre deti. Takto si predstavujem ideálnu dovolenku - more, teplo, dostupnosť služieb a pritom relatívny pokoj, nepreplnené pláže, príjemní ľudia naokolo.
Majitelia hotelového komplexu sú veľmi milí a prívetiví ľudia. Obsluhujúci personál bol tiež veľmi slušný, niektorí dokonca vedeli pár viet po slovensky a česky (všetko mladí ľudia). Pracovníčky na recepcii hotela boli mimoriadne ochotné a ústretové. Ak sme niečo potrebovali, vždy nám s úsmevom a ochotne pomohli. Domov sme sa vrátili oddýchnutí a spokojní, máme krásne spomienky, ktoré doteraz ešte v nás doznievajú. Bola to odpočinková dovolenka plná slniečka a krásneho mora.
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
29. 05. 2013 19:02
areiv: proč mi Tvůj text silně připomíná nabídku z hotelového katalogu? yawning smiley
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
30. 05. 2013 00:38
Rosmarine: Neviem, čo ti na mojom texte môže pripomínať katalógovú ponuku. Mne aj môjmu manželovi sa v tomto rodinnom hoteli skutočne páčilo a tak som sa chcela podeliť o svoje dojmy. Skutočne, nepreháňam. Skús v ňom niekedy dovolenkovať a uvidíš. Samozrejme, nie je to typ hotela s piatimi hviezdičkami (má iba 3 hviezdičky), tiež strava nie je all inlusive, ale spokojnosť bola nielen u nás, ale aj u ostatných dovolenkárov. A Gradac je veľmi pekné dovolenkové miesto, má záruku stabilného počasia, pekné pláže a nádherné priezračné more smiling smiley.
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
30. 05. 2013 08:04
Nehledejme za vším reklamu , ale podělme se o typ - doporučením s výběrem dovolené . yawning smiley
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
30. 05. 2013 10:03
dobrá dobrá yawning smiley
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
30. 05. 2013 12:08
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> areiv: proč mi Tvůj text silně připomíná nabídku z
> hotelového katalogu? yawning smiley


Důvodem je myslím to, že příspěvek stylem převyšuje standard zde na fóru. Potom vypadá jako profesionální text. smiling smiley

Michal
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
30. 05. 2013 13:48
Promiňte, já už jsem takový turista po netu, že se mi to vybavilo.... Viera dala stejné texty i na další místa na netu např. recenze hotelů sk a invia sk, proto mi to připadalo tak profesionálně napsané.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (30. 05. 2013 14:32).
avatar Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
31. 05. 2013 09:27
ariev , Gradac možná není přeplněný v září (to už asi žádné letovisko), v sezóně je to trošku horší. Okolo tohoto hotelu jsme jen chodili, tak nemohu posoudit, jen u zmiňovaného toboganu je pláž oblázková (spíš velké oblázky) až kamenitá a pro vsup do moře se musí udělat cestička mezi opravdu velkými kameny. Je zajímavé sledovat , jak se lidé dostávají do vody a z vody a dávají (nedávají) si přednost smiling smiley Ale je pravda, že díky tomu je tam volněji i v sezoně.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Chorvátsko 2013, máte nejaký tip?
01. 06. 2013 09:18
Ahoj,nemá někdo typ na lokalitu někde mezi Novigradem a Fažanou.Hledáme něco menšího klidnějšího dík
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 149
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.