Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
02. 03. 2008 21:39
Vyjíždím 9.7. večersmileys with beer
Re: Pisak
03. 03. 2008 07:51
Hulča, Hopkirk, ste strašne zlatí, vidno, že to tam dobre poznáte. Fotky od Hopkirka mi veľmi pomohli zorientovať sa v Pisaku a spoznala som tam aj iné domy. Ďakujem
Re: Pisak
03. 03. 2008 15:03
Nejede někdo s dětmi od 5 do 15.9.2008 do pisaku?
avatar Re: Pisak
03. 03. 2008 17:27
to Hulča:
helemese to je náhodička :-) snad se potkáme.smileys with beer
Re: Pisak
03. 03. 2008 17:46
Aleš1:
No to si piš. Bude nás tam celkem 6 dospělých + děti a máme velkou prostornou terasu. Tímto jsi zván na panáka. Časem to doladíme. K nám to budeš mít z kopce, zpátky to bude horšígrinning smiley hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
03. 03. 2008 18:31
to Hulča:
díky za pozvání, to budu muset vzít i manželku aby mě mohla tlačit do kopce :-)
Re: Pisak
03. 03. 2008 19:16
No to je přece jasný, s Tvojí manželkou samozřejmě počítámegrinning smileyhot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
03. 03. 2008 19:29
to Hulča:
no já s ní taky počítám že bude mít dost síly na to vytlačení mého těla do betle. drinking smiley
Re: Pisak
06. 03. 2008 12:50
Nedávno jsem slíbil, že sem vložím obrázky Pisaku. Tady je první




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (06. 03. 2008 12:51).
Re: Pisak
06. 03. 2008 12:53
Další:

Re: Pisak
06. 03. 2008 12:55
A ještě jedna:

Re: Pisak
06. 03. 2008 15:19
No Hulčo, tohle je sen hledačů apartmánů !!! Kde si to vyštrachal?

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
06. 03. 2008 15:34
Jardo, mám brožurku od domácího a tohle jsou skeny. Zbytek je nezajímavej. Ty čísla jsou "jenom k několika apartmánům", zřejmě jsou to ti, co si zaplatili výrobu té brožurky. Doufám, že to příznivcům a zájemcům o Pisak pomůže. hot smileyhot smileyhot smiley Pro ty, co Pisak neznají a rozhodují se, to může být velmi důležité a užitečné. Zároveň jsem chtěl udělat radost všem, kteří Pisak již navštívili, aby zavzpomínali.yawning smileyyawning smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (06. 03. 2008 15:41).
jíra
Re: Pisak
06. 03. 2008 16:38
Hulčo, fakt dobrý...
avatar Re: Pisak
06. 03. 2008 17:16
Hulčo chybí mi tam kroužek......jinakthumbs up
Re: Pisak
06. 03. 2008 17:55
Takhle by mělo (mohlo) být na netu vyfocené celé pobřeží. Pak by mi nikdo nemohl věšet na nos bulíky, že jeho kuča je 40 m od moře a "pár schodů".

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
06. 03. 2008 18:33
Jardo,máš recht, ale pak by jsi přesněl věděl do čeho jdeš a chyběl by Ti moment překvapenígrinning smiley
Re: Pisak
06. 03. 2008 18:45
Hulčo, hezké, rád vzpomínám na roky 2006 a 2007 z Pisaku, nicméně letos razíme někam výše, neb i pod Makarskou jsem už také byli. Jinak se všichni těšíme na poznání nových míst.
avatar Re: Pisak
07. 03. 2008 11:21
SUPR. V Pisaku jsme byli 2 krát , poprvé rpk 2000 4 auta lidí - partije super a pak ještě jednou , myslím že 2004 už jen 2 auta. Podle těch mapek se fajn orientuje. Pěkné.
Re: Pisak
07. 03. 2008 23:03
Díky laskavému svolení Hulči (grinning smiley - vtip) jsou pro "fajnšmekry" a jiné zájemce fotky od Hulči k prohlédnutí (i ztažení) v lepším rozlišení zde [www.hopkirk.cz] . Opravdu perfektní pohledy, stále se nemohu nabažit. Škoda že nefunguje ta pisacká webová adresa!!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
08. 03. 2008 00:03
Ta adresa nefunguje asi 1 měsíc, možná méně. Škoda, je tam těch fotek více, dokonce i historické. Myslím si, jestli ten web neopravují, protože u nabídky jednotlivých apartmánů se nějak podivně rozmnožovaly stále jedny a ty samé fotky příslušných apartmánů. Věřím, že se to brzy rozdchodí. hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Pisak
16. 03. 2008 06:38
Ahoj všem,2x za sebou jsme byli v Mimici ale domácí má letos už plno,líbilo by se nám v Pisáku ale nevím jestli seženu v polovině června ubytování když pojedeme na blint a jaké jsou ceny apartmánu v tuto dobu.Jsme 2+1 a radi bychom aspon 1+1 do 50m od moře.Seženeme?Díky moc.
Re: Pisak
16. 03. 2008 07:55
Slofik - dole v Pisaku na křižovatce ulic Zapadna a Put Vrulje je malý domek s hrdým názvem Informacie. Když ne tam, tak naproti vždy celý den seděl dědouš, který odlovoval "blindaře". A v červnu by to neměl být problém, kvalita ale nezaručena, vzdálenost taky ne.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
21. 03. 2008 10:58
Na základě těchto diskusí jsme si vybrali pro letošní dovolenou Pisak, podle toho co píšete, je zde klid, což hledáme.
Je pozvolný vstup do moře a oblázkové pláže? Jaká je možnost procházek po Pisaku a jeho okolí. Ještě jsme nezarezervovali apartmán, pokud máte tip na slušný a blízko moře. Napište.Děkuji confused smiley
Re: Pisak
21. 03. 2008 12:07
Zdravím přátele klidných dovolených,

mám dotaz ohledně Pisaku. Je to mezi Makarskou a Splitem? Nebo až pod Makarskou ? Pohlednice jsou pěkné. Dá se sehnat ubytování do 10 Eur na osobu. Chci vyrazit až v září. Předpokládám že v Pisaku je alespoň obchůdek a nějaká restauračka. Děkuji za případné lehounké info. Snad mě neukamenujete že sem nepřečet všechny předchozí stránky.

Díky Herrgott
Re: Pisak
21. 03. 2008 12:25
No nezlob se, ale kdyz hledam informace tak ctu. Kdyby se tu kazdy ptal porad dokola na tu samou vec a jeste se za to omlouval, tak si nedokazu predstavit co by tu vzniknul na chaos (chtel jsem pouzit ostrejsi slovo, ale forum ctou i deti grinning smiley)....
Re: Pisak
21. 03. 2008 13:01
Pro Raadek

Přesně co jsem předpokládal, do Chorvatska jezdím skoro pravidelně, tak se neptám na kuny, benzín, kdy vyrazit apod. To jsou opravdu dotazy nováčků. Ale pěkně prosím kdyby jsi mi napsal na co jsem se zdvořile zeptal tak by to zcela určitě vystačilo i na ty dva řádky které jsi mi odpověděl !!

I pro ty co se letos chystají na dovolenou a jezdili už jinam (jiná místa v Chorvatsku) by nové informace byly zcela jistě k užitku.

Děkuji za vstřícnost.

S pozdravem
Herrgott
Re: Pisak
21. 03. 2008 13:31
Radši odpovím, aby i tady nevznikla zase nic neříkající a neplodná diskuze. Tedy, je to mezi Splitem a Makarskou (do Splitu cca 40 km, na Makarskou cca 20 km) , obchod je a velice slušně zásobený, restaurací je dole u vody několik. Do 10 euro dole těžko, v horních částech Pisaku možná. Je to různé. A hlavně celý Pisak je pod magistrálou, což je obrovská výhoda. Pláže jsou oblázkové, vstup do vody přiměřeně pozvolný. hot smileyhot smileyhot smiley
Anonymní uživatel
Re: Pisak
21. 03. 2008 13:32
Nevím, jestli Ti to herrgotte pomůže, ale na hlavní stránce je restřík mís, a když na něj kliknš, oppravude na rejstřík dojdeš. Pak už jen kliknout na příslušné místo a otevře seti pojednání o něm. Je pravdou, že ne všechnylokality tam jsou. Přeju šťastný hledání.
Tomm
Re: Pisak
21. 03. 2008 13:48
Hulča, děkuji,

právě sem toto vlákno lehce pročítal a tvoje odpověď je přesně co jsem chtěl vědět. Ještě jednou děkuji. Byl jsem 2x pod Omiší - Staniči Tice, takže schody jsou mi jasné, ikdyž se mi zdá že ve Staniči jsou prudší. Ale ty letecké pohledy jsou moc pěkný, ale nic neříkají o strmosti. V předcházejících příspěvcích je ta strmost popsána 1 m délky, 1 m výšky. To odpovídá ? Jinak jsem překvapenej kolik je tam restaurací. V září tam může být pěkný klídek pro pobyt s dvouletým capartem.
Ještě jednou děkuji. Zeptám se ještě na ten web Pisaku , už funguje ?

S pozdravem
Herrgott
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 156
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.