Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
04. 08. 2006 17:55
Imča: Delfíny jsme pozorovali z balkonu snad každý den. Jednou se objevili, když jsme byli na pláži pod domem. Byli docela blízko.
Houston: Byla jsem na několika místech v Chorvatsku, ale v Pisaku jsem se poprvé
setkala s komáry. Ještě že jsem byla z tohoto fora dopředu informovaná a byla jsem patřičně na ně vyzbrojená. Ještě komáři k tomu vedru v noci, tak to už bych asi fakt nepřežila.
Re: Pisak
04. 08. 2006 18:33
Hulča - tak ukaž konečně, kdo je doma pánem rodiny a vyhaž to od PC. thumbs up smiley Jo tak hovna to byly ?!?! Já to radši zblízka nezkoumal.
Ti komáři v Pisaku opravdu jsou (a ne jen tam, zatím byli všude, kam jsme jeli), Houston měl asi "z pekla štěstí". A nereagovali ani na elektrický odpařovač s lahvičkou v zásuvce, stejně nás ďoubali.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
04. 08. 2006 18:36
Lukas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedem v sobotu poprve a když vidím to počasí
> tak mě naskakuje husí kůže. Neni to lehky číst
> jaký jste měli všichni v Pisaku krásný počasí a
> vědět že my tam budeme mít asi celou dovolenou
> hnusně. " no co aspoň budou prázdný pláže a
> neopren se koupi "

Lukas - klííííd, tam nemůže bejt hnusně. Ještě budeš brečet horkem! thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
04. 08. 2006 19:11
Kéž by...
Re: Pisak
05. 08. 2006 12:40
Ty komáry jsem fakt žádné neviděl...asi opravdu štěstí. Jsem z Pisaku teprve týden doma, ale je mi po něm šíleně smutno. Snad ten rok rychle uteče - nikdy jsem nejezdil na stejná místa, ale za rok to krásné místo s nádhernými plážičkami zkusím urrčitě znovu!!!
Re: Pisak
18. 08. 2006 21:19
Zdravím stálé i nestálé přispěvatele a hlásím se, po týdenní adaptaci, po příjezdu z Pisaku. Komáry jsem tam ani letos neviděla! Ovšem setkala jsem se s nimi při zastávce v Maďarsku a natáčet naše pohybové kreace někdo na kameru, tak trumfneme Lauera i s Hardym. S takovým nájezdem jsem se ještě nesetkala. Ale mořská vodička, víno a slivovice v Pisaku všechny kousance zákeřných maďarských komárů brzy vyléčilasmiling smiley
Taky jsme si jako Jarda půjčili lodičku v hospodě u přístavu. Plážičky kolem popřeží jsou super, jen bych polemizovala s někým kdo tu tvrdil, že se zde nachází i nuda pláž. Podle mého pozorování se naháči vyskytovali tam kam se ostatní většinou nehrnuli(malé a dost těžko přístupné pláže). My jsem zakotvili ráno na jedné pláži na sever od Pisaku(oblázková) kde se naháči zrána vyskytovali, ale jakmile začali přicházet rodinky s dětmi začali postupně odcházet a když jsme se na tu pláž mrkli ještě večer, už tam nebyl žádný. Tak si myslím, že pravá FKK tam není. Náš výlet byl opravdu "vydařený" kromě toho, že jsme od začátku měli problémy s plynem, kdy rukojeť od plynu přestala přidávat a pouze jsme se líně posouvali po moři a majitel nám ji na zavolání musel spravit(manžel to od něj okoukal a pak už to spravoval sám) tak závěr výletu byl pro nás suchozemské červy mírně dramatický-kolem šesté se zdvihly vlny a už odjezd z poslední pláže, kterou jsme navštívili, si vyžádal oběti v podobě modřin a odřenin na mých nohou, když mě manžel tahal do loďky asi jako tuňákathumbs down(ke břehu se pro mě kvůli vlnám a kamenům u břehu neodvážil), a když jsem pak viděla ty vlny tak jsem se držela přídě zuby nehty(možná ji budou muset vybrousit a znovu natříttongue sticking out smiley). Na majitele loďky jsem se dovolat nemohla(zrovna nás kvůli vlnám hledal-bohužel na opačném konci Pisaku) tak jsem se snažila loďku postrkovat očima a modlila se ať plyn vydrží do přístavu. Vydržel! Ale námořník alespoň ze mě nebude. Jen pěkně blízko u břehusmiling smileysmiling smiley Zbytek se ovšem otřepal a zkušenosti si schoval na příště.
Re: Pisak
18. 08. 2006 22:33
No vidíš, já si zase (asi na té samé loďce) ukroutil při popojíždění a couvání (otáčení motoru) v jeskyni u Vruljí hadičku od benzínové nádrže. Motor ještě chvíli jel, pak škytnul, chcípnul a stáli sme na vodě v hrozivém tichu. Ale je vidět (i ve vašem případě), že Češi si dokážou opravit všechno. smoking smiley
Ty nahaté plážičky byly taky kolem Vruljí, i za nima. Prostě naháči tam přijeli první, sundali plavky a ostatním už asi bylo blbý se jim tam cpát.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
13. 01. 2007 21:54
Tak kdopak se letos chystá do Pisaku?smoking smiley
Re: Pisak
14. 01. 2007 09:45
P.š.t., já to nechci ještě zakřiknout !!! thumbs up

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pisak
14. 01. 2007 11:51
Letos jsem se už rozhoupal, tak i já (podruhé) zavítám do Pisaku. Původně jsem chtěl hned na začátku prázdnin, ale někdo byl rychlejší ( objednal si apartmán již v říjnu). Pravdou je, že se těším, i když mě láká daleké Španělsko, snad příště...
Re: Pisak
21. 01. 2007 14:57
Také už přemýšlíme, co a kam. S nostalgií si prohlížíme fotky. Pisak je jednička :-)
Re: Pisak
21. 01. 2007 20:16
Tak my si ten Pisak letos zopáknem a zase do villa Cuca, i když je bez klimatizace. Vyhovuje nám poloha domu a dobrá cena.
Re: Pisak
22. 01. 2007 13:12
Tento rok opäť Pisak. Vlani som bola u Kapoviča, tento rok od 16. júla mám rezerváciu app. Duplančič,to je pod villou Cuca.
Re: Pisak
02. 02. 2007 11:16
Čau lidičky,koukám,že Hvar a Pisak mají nejvíce fandů.
Loni sme byli na Hvaru a letos sme uvažovali o dalším ostrově,ale pak sem ukázal manželce fotky Pisaku z www.kacha a udělěli na ní velký dojem.Chtěla by letos tedy na pevninu a to právě sem.Tak se ptám přátelé,kdo může poradit apartmán blízko moře,slušně zařízený a osvědčený?Plánujeme jet 2 a 3 týden v srpnu,na kolik by tady vyšlo ubytování?Jsme 2 dospělí a 5ti letý prcek.Tak dík
Pet
Re: Pisak
02. 02. 2007 20:19
V Pisaku jsme byli u Kapoviče(ikapovic@pujanke.hr) a maximální spokojenost,na pláž je to jen po schodech,žádná silnice a pěkný výhled na moře z terasy.Zálohu chtěl na účet 50Eur za Ap.,za deset nocí v srpnu 650 Euro 6 lúžk.apartmán,2 ložnice po 3 lůžkách,včetně taxy.
Re: Pisak
10. 02. 2007 09:37
Re: Pisak
16. 02. 2007 02:22
thumbs upJared koukáš ,špatně Brela a Pisak jsou jedničkama.napiš mě na mail lurban@cbox.cz , mame tam ještě nějaký mezery pro letošní sezonu. NA NASI ADRESE WWW TURECKYMED.CZ MAME AJI FOTO-
Re: Pisak
22. 02. 2007 22:27
Pro všechny příznivce Pisaku, přidal jsem do galerie nové fotky z loňska. Ještě doplním v nejbližší době popisky.hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (23. 02. 2007 00:36).
Re: Pisak
23. 02. 2007 07:18
No vidíš, že to jde, když se chce. Že ty si fakt zarazil dětem PC? Za odměnu?grinning smiley

Ale opět si nezklamal - krásný fotky, už bych se rovnou sebral a jel. Díky. thumbs up

smiling smiley smiling smiley smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hopkirk (23. 02. 2007 13:03).
Re: Pisak
23. 02. 2007 18:44
Tak som sa rozhodol. Tento rok to bude po prvý krát Chorvátsko. A keď Chorvátsko, tak jedine Pisak (na základe tohoto vlákna). Potreboval by som však poradiť nejaké slušný apartmán za slušnú cenu pre 4 osoby (2 dospelí a 2 tínedžeri). Písať môžete na e-mail, keďže som si všimol, že tu na fóre je to trestné.
Re: Pisak
24. 02. 2007 14:00
Přidal jsem ještě pár snímků a doplnil popiskyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
24. 02. 2007 23:24
Šikovnej chlapec, je vidět, že ti ten zimní spánek prospělhot smiley
avatar Re: Pisak
27. 02. 2007 12:50
Chci se zeptat: Je v Pisaku nebo poblíž do 20 minut chůze možnost i nějaké nudapláže?Děkuji za odpověď.eye rolling smiley
Re: Pisak
06. 03. 2007 20:30
Letos bych chtěl zkusit Pisak,dají se tam koupit české noviny? Díky
Re: Pisak
06. 03. 2007 21:26
České noviny se dají koupit jedině u Fistaniče v garáži na Západní ulici č. 1.
Ve sklepě má malou tiskárnu. smileys with beer
Re: Pisak
06. 03. 2007 22:03
Poiigan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos bych chtěl zkusit Pisak,dají se tam koupit
> české noviny? Díky

Nic proti tvým potřebám, ale že by mi na dovolené v HR chyběly zrovna ausgerechnet české noviny, to teda nechyběly. grinning smiley grinning smiley A zrovna v Pisaku !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
06. 03. 2007 22:10
Hopkirk neprovokuj!!!grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Pisak
06. 03. 2007 23:34
Xena, nevěšej lidem bulíky na nos. K Fistaničovi na Západní 1 jezdím pravidelně a ve sklepě má tak akorát mandl na prádlo a sudy s vínem, mimochodem vynikájícímsmiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hulča (06. 03. 2007 23:36).
Re: Pisak
07. 03. 2007 13:07
Zdravím všechny příznivce Pisaku. Na letošní prázdniny jsme si objednali se známýma 3 apartmány u Fistaniče na Západní 1 a tak se chci zeptat jak to tam chodí ?? Jak je to skutečně daleko na nejblížší schůdnou pláž. Jedou s námi 4 děti, nejmladší má 2 roky. Taky by mě zajímalo, jestli se tam dá parkovat u apartmánu a zda ta terasa před apartmánem u Fistaniče je společná, anebo náleží k jednomu z apartmánů.
Jinak fotogalerie Pisaku na www.kacha.cz skutečně nemá chybu thumbs up , opravdu musím pochválit autory fotografií thumbs up smiley.
Tak jestli máte někdo nějaké postřehy i negativní, tak dejte vědět.
Díky a mějte se cool smiley.
Re: Pisak
07. 03. 2007 18:02
Jožo, které apartmány máš objednané a kdy jedeš? Pak Ti sdělím podrobnosti.hot smileyhot smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.