Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
13. 07. 2013 23:38
Já ten Pisak po vaší debatě přímo vidím. M.
Re: Pisak
15. 07. 2013 00:31
Tak 8.8. vyrazame na Pisak uz 6 rok po sebe. smiling smiley Uz sa niekto odtial vratil z dovolenky..? Je tam nieco nove..?
Re: Pisak
20. 07. 2013 14:42
ahojte ...

dnes ráno som sa vrátil z Pisaku . A budúci rok sa tam s rodinou vraciam určite znova ... Pisak mi učaroval . Posledné roky som absolvoval Podgora , Drvenik , Brela ( Soline ) , Baško Polje , ale PISAK je pre mňa číslo 1 !!!!
Re: Pisak
22. 07. 2013 16:41
Můžu se zeptat-bez ironie..co se vám v Pisaku tak líbí??My jsme tam byli vloni,moře pěkný,ale nijak mě to místo neuchvátilo smiling smiley
Re: Pisak
22. 07. 2013 18:56
Před patnácti lety se nám Pisak líbil moc. Neměli jsme moc srovnání, ale bylo to místo, kde bylo řádově méně turistů i méně apartmánů než dnes. Většinou jsme byli na pláži v Put Vrulje úplně sami. Líbil se nám ten klid, kámen který jde proplavat a je kolem fůra ryb a taky lidi. Navíc u známých, kteří nechávali klíč pod rohoží, protože bydleli ve Splitu. Staří devadesátníci se smáli že začíná léto, protože jsme zase tady. Po letech jsme ale přemístili jinam.
Kamarád obsazuje celý dům všemi známými celé léto dlouhá léta a nemůže bez Pisaku být. Ještě nedávno nás provokoval, ať tam společně postavíme apartmán. Já bych už do toho nešel.
Co se mi tam nelíbí?
Chladná voda v červnu kvůli vruljím a příkré schody k vodě.
Taky časté foukání větru večer. Každé místo má své kouzlo. Rád se tam zastavím, ale už jezdím jinam.
Asi nejde ani říct, proč někoho určité místo uchvátí a jiného ne.
Re: Pisak
23. 07. 2013 08:22
Jíro,díky za odpověď....my jsme bydleli taky na Put Vrulje, v Chorvatsku jsem byla letos popatnácté, projeli jsme různá místa...letos úplně nahoře na Istrii-Bašanija, tam se mi líbilo moc
Re: Pisak
23. 07. 2013 15:35
A v Pisaku tahle banka je? Asi nějakej úlet.
Re: Pisak
11. 09. 2013 14:49
Zdravím všechny, chci se zeptat zda byl někdo ubytovaný ve vile A.N.J.A . Píšou, že je to 30m od moře ale jak jsem se zde dočetla tak skoro vše je po schodech což bych nechtěla. Když tak poraďte nějaké ubytování.
Díky Renata
avatar Re: Pisak
11. 09. 2013 18:41
Ahojte. smiling smileyR.
Milá jmenovkyněsmiling smiley... Bez schodů nebo cesty dolů/mimo schodů v apartmánu/ jsou v Pisaku jen apartmány kolem přístavu až ke kostelu. Večer zkusím pohledat fota... JInak je Anja 1 a Anja 2...oba apartmány mají k pláži schody... ale Anja 1 je mimo centrum/dál za kostelem/, a jde se dolů takovým lesíkem...a jsou tam intimnější pláže...které se mi moc líbily. Tam bych docela ráda i po těch schůdcích chodila...ale záleží, jaké máš požadavky. Bez schodů je například apartmán Porat, Pelegrin nebo třeba Nena...
avatar Re: Pisak
11. 09. 2013 23:28
Myslím, že je to pěkně vidět tu Anju tady...chodili jsme se tam taky koupat... je to od moře vzdušnou čarou 30 m...výška může být tak 40 až 50 m - nevím...tak je ta šikmá do kopce vzdálenost asi 60 metrů, se zákrutami asi 70 metrů...záleží taky, ve kterém patře domu by to bylo... Tím bílým jsem označila apartmány, které jsou bez stoupání, bílé puntíky ty výše jmenované apartmány. V kroužku - ale to asi víš - je ta Anja. Asi uprostřed obrázku/ ve výšce Anji/ je obchod, restaurace jsou v tom pravém - dole - obloučku. Zdraví.)R.
PS. Pisak je má velká láska...smiling smiley

Re: Pisak
12. 09. 2013 09:01
Ahojky, moc děkuji za vyčerpávající odpověď. Předložím spolucestujícím, vyhledávám místa, kde je klid a pohoda. Jak už nejsou děti tak je potřeba klídek.
Díky mocsmiling smiley
avatar Re: Pisak
12. 09. 2013 13:33
Tak přeji krásnou a klidnou dovolenku - ať už to bude kdekoliv/2014?/. Mám pro Pisak slabost - nejvíce asi - že je tam ten kostelíček. Mám ráda taky klidná místa, ale navíc musí mít i kousek historie. Jak je to jen postavená vesnička za účelem rekreace - tak mě to moc netáhne... smiling smileyR.

Pisak
06. 11. 2013 20:00
Zdravím všechny,

my jsme byli v Pisaku již 5x. Na příští rok už máme taky objednáno spinning smiley sticking its tongue out. Nejen děti to tam milují....



Re: Pisak
03. 12. 2013 17:39
Dobrý den ,

Rád bych vám představil apartmánů Jena Pisak. Dispozici jsou 3 apartmány ( A1 : 3 +1- 25m , A2 : 3 +1- 25m ,A3: 4 - 50m ) , garáž , bezdrátové připojení k internetu , klimatizace , TV , SAT , gril , výhled na moře . Vzdálenost od pláže 150m .

Pisak je malá rybářská vesnice na Omišské riviéře , a nabízí klid, relaxaci a těší čisté moře a pláže .

K dispozici v Pisak jsou také dvě restaurace , dva kavárna , pekařství a obchod s potravinami .

Nedaleko Píška 3 Perly Dalmácie : Split ( 15 km) , Brela , Baška Voda (7 km ) , Makarska ( 15 km) .

Pro více informací navštivte naše webové stránky : Apartmány Jena - Pisak

Pláž v Pisak :














Tom
Re: Pisak
03. 12. 2013 18:39
Hezky natočeno!
Znám to tam, akorát vždy škoda, že v sezóně je to přelidněné...ale to je vždy ,,nevýhoda,, krásných míst.
Re: Pisak
19. 01. 2014 21:58
Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat,zda někdo z vás navštívil apartmán A.N.J.A?
Mám ho vyhlídnutý a nemůžem se nějak rozhodnout?
Budu ráda za každou odpověď či radu ohledně Pisaku.
Jedem dvě 4 členné rodiny.
Díky .
Re: Pisak
20. 01. 2014 14:24
To Khojot: Pisak-Split 15 km? Podľa google maps 42!
Re: Pisak
24. 01. 2014 15:32
Ahoj,po delší době se chceme vydat do Pisaku byl někdo ubytovaný ve ville pisak? je to na konci vrulji
Re: Pisak
24. 01. 2014 20:01
Ubytovaný som tam nebol, ale niekolkokrát som prechádzal okolo a môžem povedať, že to je dobré miesto. Je to na konci mesta, parkovisko pri ceste (skoro bez premávky). Pozemok zvažuje extrémne do mora, samé schody, ale odplatou je nádherná pláž z ktorej človekovi sa nechce preč. Je to trošku drahý apartmán, ale nádherný. Optimálné je pre väčšiu partiu, aby ste tam neboli samí s cudzincami. Na okolí nájdete ďalšie úžasné plážičky. Budete "paf" z toho miestasmiling smiley
Re: Pisak
14. 03. 2014 19:42
Zdravim chcem sa spytat ci tu niekdo uz bol ubytovani v apartmanoch Tade na Zapadnej ulici? Za blizsie info vopred dakujem smiling smiley
avatar Re: Pisak
15. 03. 2014 12:54
TO:jojozet
U koho na zapadnej ulici budete bydlet?
Re: Pisak
16. 03. 2014 18:07
Tak ako bol niekdo ubytovani na ulici zapadna 50?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jojozet (18. 05. 2014 22:35).
avatar
muf
Re: Pisak
16. 04. 2014 20:10
pekny



Upraveno 1krát. Naposledy upravil muf (16. 04. 2014 20:11).
avatar Re: Pisak
16. 04. 2014 20:21
Miluji Pisak......................hot smiley
Re: Pisak
04. 08. 2014 12:54
Ahojte priatelia a milovnici Pisaku..smiling smiley nejako diskusia o tomto krasnom kute sveta ustala..sad smiley Vyrazame uz po siedmy krat 11.8. Je tam nieco nove, co by nas mohlo tento rok prekvapit..?
Re: Pisak
04. 08. 2014 15:03
Já tam jedu už po osmé, ale až 24.8. Nové je zřejmě to, že už tam není ten bar na hlavní pláži. Alespoň se mi tak zdá dle fotek od kohosi na "rajčeti" z letoška. Ale to mi až tak nevadí, chodíme s pejskem na divokou pláž v západní části Pisku. hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak
25. 11. 2014 14:17
Chci v létě navštívit Pisak.líbylo by se mi klidné místo na konci ul.Vrulje,jsme dvá a nechcem chodit daleko k vodě. Poraďte.Dík
Re: Pisak
26. 11. 2014 08:43
Sice to v těchto končinách k vodě zas daleko není, ale krpál slušný. Byl jsem u p.Slamiče přes Vávru, k vodě se šlo přes zahradu. Pokud nemá barák v této části přímý přístup k vodě, musí se jít kus po silnici a pak některou cestou dolů k vodě.
Re: Pisak
06. 12. 2014 11:10
miraaina:
Pisak na konci Put Vrulje je krásný, ale k vodě vždy po schodech a dost prudce. Pro maličké děti to moc není, jinak se to dá zvládnout v pohodě.
V první řadě u moře v uličce je např. apartmán Ivica. Horní apartmán má velkou terasu, hezké místo. Co umřel Ivica, který ho vlastnil a dojížděl z Varaždinu, tak to pronajímá tuším pan Vávra. Poslední v té řadě od moře je Naďa Buljan, ale ta pronajímá jen známým. Z Čech se tam střídá uzavřená parta. Dolů ale musíš po schodech. Výběr je ze dvou pláží mezi skalami. Pozor na proudy kolem velkého kamene v moři u jedné z pláží. Je v něm díra, dá se proplavat. Odpoledne se vždy zvedají vlny. Hezké, srdeční místo. Mohu tu oblast doporučit, i když tam prý lidí hodně přibývá.
Re: Pisak
06. 12. 2014 13:38
Ahojte. Toto leto som bol v destinácií Pisak a veľmi sa mi tam páčilo. Pisak ma zaujal havne preto, lebo sa nachádza v Omišskej Riviére. S ubytovaním, počasím a morom sme boli riadne spokojní smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.