Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Pisak
26. 07. 2005 08:02
Ahoj lidičky, napište zajímavosti o této vesničce. Hledala jsem v jiných vláknech, ale nic moc jsem nenašla.
Díky Lenka
Re: Pisak
26. 07. 2005 09:35
Zkus to tady [www.ihvar.cz]
Při hledání je třeba zadat delší dobu hledání (přednastavených 30 dní je málo).

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Hulča
Re: Pisak
26. 07. 2005 10:20
Právě jsem se vrátil. Super - vřele doporučuju. Klid, pohoda, teplé a čisté moře. Pěkné konoby přímo u moře, dobře zásobený konzum. Menší plážičky, žádné davy lidí. Nádherné okolí. Velice pěkné apartmány.
Kondr2@seznam.cz
Re: Pisak
26. 07. 2005 11:48
Ahoj. Do Pisaku jedeme 11.8.2005 již potřetí a do stejného apartmánu. Nemá to zde chybu - klid, nádherné plážky přímo ve vesnici nebo kousek za ní (fotogalerie na www.adriadatabanka.cz, klinout"Pisak" a objeví se jednotlivé apartmány a okolí). Nikdy jsem nebyl o dovolené na stejném místě, ale tady mně to vůbec nevadí, protože kvalitní je vše, bydlením počínaje, přes přírodu, nádherné moře, pláže mezi skalisky s borovicemi atd. A do Makarské za zábavou je to 16 km.
Re: Pisak
26. 07. 2005 14:08
Hulča: Našel si tu polozašitou terásku, jak jsem ji popisoval?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Hulča
Re: Pisak
27. 07. 2005 08:40
Jarda:
Jasně že našel. Ona už není tak zašitá jako loni. Pláž "za hospodou" je upravena - rozšířena a zvětšena a na to "platíčko" je přímý přístup. Ale nebyl jsem na něm, kousek vedle. Oproti loňsku voda teplejší a z 95% se na plážích mluvilo česky. Jedním slovem - PISAK super (tedy dvěma slovami). Foto hodím na ten web, co byl tady zřízen, respektive přístup k němu.
Re: Pisak
27. 07. 2005 12:56
Hulča:
On tam byl loni sesuv, předpokládám že ho odstranili, nebo taky opravdu rozšířili pláž? Při tom svahu už není nic moc kam přidávat. Nebo ji prodloužili až k tomu platíčku?
Podle tvých popisů soudím, že se vám dovolená vydařila.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Hulča
Re: Pisak
27. 07. 2005 14:38
Jarda:
Tak to bylo první, co mě napadlo, že tam byl sesuv (docela o držku, mohlo to "načechrat" i okolní apartmán). Rozšířili snad ani ne, ale opravu je průchozí až k tomu platíčku a trochu to upravili a zvetšili pod hospodou. Pošlu foto. Navíc tam udělali jakési "molo" ze šutrů a některé menší trčící kameny hned u břehu odstranili. Jinak dovolená super, jak jinak, v Pisaku ani špatná být nemůže. Rakija a víno od domácího tekly proudem.
Martin P.
Re: Pisak
28. 07. 2005 20:05
Tak koukám, že Pisak je zase v popisech
Já tam sice jedu poprvé, ale mám zprávy a hlavně i fotky od Hulči ( je tu brán za experta na Pisak). Takže jsou to info z první ruky a hlavně se teď vrátil - takže je to čerstvé. Už se nemůžu dočkat.
to:Kondr2@seznam.cz - my jedeme taky i když až 12.8. v pátek - to je jediné na co se netěším. Jinak, už abych tam byl



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (28. 07. 2005 20:23).
Hulča
Re: Pisak
29. 07. 2005 13:37
To Kondr2:
Můžu se zeptat do které ho apartmánu jedeš? Jen tak ze zvědavosti, já ten "svůj" nehodlám měnit, protože jsem maximálně spokojen, ale co kdybychom náhodou jezdili do stejného. Náhoda je blbec. Třeba bychom se pak mohli podělit o zkušenosti.
Hulča
Re: Pisak
09. 08. 2005 01:08
Právě jsem uložil hafo fotek na www.kacha.cz v odkazu "upload" z červencového PISAKU. Takže kdo má zájem o toto nádherné a klidné místečko na Jadranu, můžete se tam juknout.
Re: Pisak
09. 08. 2005 07:29
Ty fotky jsou fakt pěkné, jen jsem chtěl napsat, že tam taky jezdíme, do apartmanu , ktery je na jedné fotce vidět, je to foto 100-6258.jpg, na fotce vlevo je vidět dum s balkonama , tak to je on , z druhé strany toho domu je napsáno "APARTMANI" ( na fotce to vidět pochopitelně není )tak tam vždy bydlíme, podle všeho Vy bydlíte asi na té západní ulici ?? My po ni chodíváme na pláž - kolem starého hřbitůvku a pak dolů k moři. Je to docela kousek cesty k moři ale ne že by se to nedalo ujít. Někdy taky jdeme k přístavišti, ale tam až tak navečer jen na procházky a zmrzliny.

Letos ještě nevím jak se rozhodneme, máme dvě děti 3 roky - s tou už jsme tam byli loni a teď máme mimčo 5 měsíců tak to s ním asi nepojedem, asi až příští rok, no nevím jak se žena rozhodne.

Pěknou dovolenou všem.
martinsem
Re: Pisak
09. 08. 2005 07:56
Mrkněte sem: [www.pisak.er.cz] , snad mi to nesmažou, domácí má stejně plno až do poloviny září, jsou tam loňské fotky z Pisaku, Omiše a dálnice.
Hulča
Re: Pisak
09. 08. 2005 08:37
resstless:
Jo jo, bydlíme na té ulici, kousek vedle. Na tu pláž vzadu jsme zatím nechodili, snad příště. Jinak ty procházky večer na zmrzku - to je jasná věc.

martinsem:
ten web znám, mám to proštudovaný
Re: Pisak
09. 08. 2005 17:02
Pro Hulča: Díval jsem se na tvoje fotky, nádhera. Fakt se ti to povedlo vystihnout. Některé jsem si musel, s dovolením, stáhnout a uložit - jako bych tam znova byl. Podle nich se dá udělat o Pisaku pěkný ucelený obrázek. Díky.

Ten velkej sesuv tam byl už loni, asi ho v zimě prohrnuli.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Hulča
Re: Pisak
09. 08. 2005 17:08
Díky za uznání. Jsem z Pisaku hotovej a tak se rád podělím o dojmy alespoň obrazově. Hned bych jel znovu. Domácí má vynikající rakiji a červený vínko. Mňam mňam. Ryby normálně moc nežeru, ale tu lahůdku co ugriloval domácí jsem si ujít nenechal.
Re: Pisak
12. 08. 2005 07:10
Pro : Hulča

Mohl by jsi mi napsat jek je to cenově u Vašeho domácího ???

Ten náš Ante nám dává docela dobrou cenu , loni v září jsme tam byli 2 rodiny, každý dítě cca 2 - 3 roky a dal nám spodní apartmány 3 ložnice a 2 koupelny myslím dohromady 35 E na den pro všechny, ale mluvil, že jme stálí hosté a že už je po sezoně a že už ma vyděláno. Každý den crveno vino, hrozny a rajčata a taky 2 X rybičky na rožni - moc dobrý.

Ale přijeli na jeden den Němci a těm účtoval 15 E na osobu, takže taky rozlišuje mezi více a méně solventními hosty.

Ale člověk je zvídaví a rád bych veděl i okolní apsrtmány.

Loni jak jsme tam byli tak na začátku září nahoře u odbočky z magistrály jak jsou ty první domky, tak tam měli psáno "SOBE 5 EURO" na osobu. Cena nízká ale kus cesty k moři.

Letos je to možná zase trošku jinak, tak bych byl rád v obraze.
Hulča
Re: Pisak
12. 08. 2005 15:47
Pro: resstless

Cena apartmánu v sezoně pro 4 osoby: 50 Eur, mimo sezónu 35 Eur (včetně ubytovacího poplatku). Jsou v tomto domě ale apartmány různě velké v různých cenových relacích. Je to ten bílej apartmán mírmě vpravo pod Vámi (pokud jste teda byli u Ante Fistanič), i když to není ten co je na té foto s koncovým číslem 58, ale sousední. Teda teď jsem to teda zamotal. Takže pokud jste byli u Ante Fistanič, byli jste vedle toho, co je na té fotografii. (no ještě lepší, je vidět, že je pátek). Pro upřesnění,náš domácí se jmenuje Žarko Fistanič. A víno i rajčátka pochází ze stejného zdroje.
Re: Pisak
12. 08. 2005 16:30
Hulčo, hezký - moc sem se nasmál. Asi to nemá cenu zkoušet. Pokud nemáte před sebou oba fotku a nejste na telefonu, ať se snažíš sebevíc, vyleze z toho tohle. Musel si mít opravdu rušný týden.
Furt čumím na ty fotky z Pisaku, fakt jako živé.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
HankaD
Re: Pisak
12. 08. 2005 17:14
To jsem se pobavila. Hulču bych jako navigátora mít nechtěla.
Hulča
Re: Pisak
12. 08. 2005 19:13
To je tak, když je člověk plnej dojmů z Pisaku a pak si plete pojmy. Panebože , zase blábol. No hlavně, že jste se pobavili. Už budu radši mlčet.
Re: Pisak
14. 08. 2005 19:24
Pisak super, příjemně nás překvapil, ty malý plážičky a málo lidí - většinou češi, podmořskej život taky není chudej, fakt jsme si to užili.
Hulča
Re: Pisak
14. 08. 2005 22:51
Jo můžu potvrdit, letos v červenci poměrně málo lidí, klídeček, pohodička, super koupání, nemám nic, co by bylo třeba tomuto místu vytknout. Snad jen to, že je to 1150 km daleko.
resstless
Re: Pisak
15. 08. 2005 06:32
Hoj. Díky za vyčerpávající popis místa ubytování :-)) . Pisak je fakt pěknej, ale jak píšeš ty kilometry jsou fakt potřeba najet, aby tam člověk od nás dojel. Jsem ze severní Moravy a od nás je to přibližně taky tak ( Jeseník ).
Hulča
Re: Pisak
15. 08. 2005 08:49
Pro resstless:
Trutnov
Re: Pisak
16. 08. 2005 14:55
Ahoj přátelé Pisaku, vrátili jsme se v teď v sobotu. Co nás jedině šokovalo bylo počasí. Ale jinak super.
Co si myslíte o tom, když čechůni (pouze čechůni) si dají ráno v 7 h. na pláž 6 lehátek a přijdou až ve 2 odpoledne. Menší výstup když jsem posunula ráno v 9:30 jedno z lehátek stranou. Myslím, že korektní by bylo kdyby tam někdo od 7 ležel a držel místa.ˇNěkteří Češi si myslí, že pláž je jejich a zaručuje ji to právě to plátěné lehátko. Ale zkazit dovolenou těmito Prahouny jsem si nenechala.
Tak za rok v pisaku nashledanou.
Lenka
Hulča
Re: Pisak
16. 08. 2005 16:40
No loni to dělala skupinka východňárů z Košic a ti dokonce nepřišli na pláž vůbec. Ale místo si blokovali. Letos v červenci ještě v 9 ráno nebyla na pláži téměř ani noha. Jinak nevím, že by si tam někdo zabíral místo a pokud ano, nevadilo to, místa bylo dost. Podotýkám, že v červenci (myslím, že Pisak nebyl zcela zaplněn a proto TAM BYLO SUPER koupáníčko ... a vůbec). A za rok - Pisak to jistí.
Hulča
Re: Pisak
16. 08. 2005 16:45
Pro SIKA:
Nějaké fotečky z Pisaku pro ohřátí oka nemáš. Já jsem jich tam naflákal dost, ale každej to vidí trochu jinak. (mojo fotky z Pisaku jsou na www.kacha.cz)
Re: Pisak
17. 08. 2005 13:46
Můžete mi někdo poskytnou adresy nebo web na ty Fistaniče, chci jet v září. Jana
Hulča
Re: Pisak
17. 08. 2005 14:23
Pro Janka
Poslal jsem Ti odkazy mejlem

Petr
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.