Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
17. 07. 2012 19:02
oběma mnohokrát děkuji za informace. Je to přesně to, o čem jsem kdysi četl grinning smiley Jelikož to ale není nic zázračného, tak na to kašlem :-)

Ještě bych měl dotaz k půjčování člunů v této vesničce? Půjčuje je tam někdo? Za kolik se pohybují ceny? Jde mi o malé mot. čluny, na které nepotřebuji papíry.

Děkuji
Re: Pisak
17. 07. 2012 20:48
My sme si požičali čln v prístave, dom naproti rybárskej reštaurácii od pána Kuzmaniča yawning smiley tam sa volá každý Kuzmanič! Bolo to v roku 2006, vtedy za 50 EURO na celý deň.
Re: Pisak
17. 07. 2012 21:17
A papíry potřebuješ na vše, co je poháněno motorem. I když půjčovny to kolikrát neřeší. Policie pak jo a hodně draho.
Re: Pisak
18. 07. 2012 00:28
dezavy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zdravím Pisakáře :-))
> Za 3 týdny vyrážíme poprvé do této vesničky a
> přemýšlím, kam na výlety. Pár tipů jsem již našel,
> ale nyní mi vrtá hlavou jedno: Kdysi jsem někde na
> netu, možná i tady našel info, že několik Km (cca
> 2-5 km) od Pisaku (zřejmě směr Makarská) by měl
> být nějaký vodopád nebo jeskyně, nebo tak něco.
> Mám dojem, že by se tam mělo dojet jen na člunu.
> Ať hledám jak hledám, nikde toto info už nemůžu
> najít a tak nevím, jestli se mi to jen nezdálo confused smiley
> Může mi to někdo potvrdit, či vyvrátit a popř.
> podat nějaké info? :-)

Primo to misto ktere tu popisujes je na fotce 9255 kterou jsem vlozil vyse. Vzali nas tam domaci na lodi. A zrovna tam byli nejaci potapeci s velkou lodi jak je videt na obrazku. Urcite se zajedte do te zatoky podivat, stoji to za to, super koupani a klid.
Re: Pisak
18. 07. 2012 11:56
Zdravím všechny,dnes v Pisaku po dvoudením a nočním pořádném větru teplota vody snad 16*C ? vzduch 30*C
Včera dopoledne dohašován požár nad magistrálou smer Omiš (Mimice)
K večeru muselo také někde hořet celá oblast byla potažena kouřovým oparem a bylo slyšet syrény
Re: Pisak
18. 07. 2012 16:49
Ano,je to tam jak píše Masser, je tam klid,při břehu je voda studenějsí než v hloubce a,když přijedeš na člunu k té skále,je vidět jak ze spodu probublávaji prameny. Vřídla
Re: Pisak
22. 07. 2012 01:28
Tak aj my vyrazame na Pisak okolo 10.8. Tento rok to uz bude po piaty krat po sebe a dufam, ze to bude opät k spokojnosti... Kazdy rok si tam najdeme nieco nove a tentokrat planujeme objavovat nekomercne plazickysmerom na Brelu.. Kto sa uz odtial vratil, su tam nejake novoty, zmeny..? smiling smiley
Re: Pisak
22. 07. 2012 06:18
Čo je to nekomerčná pláž? Na velkých plážach (napr. pri Villa Porat) v Pisaku sa vyberá vstupné? Alebo si chcel byť jednoducho "svetový"? Ináč príjemnú dovolenku.smiling smiley
Re: Pisak
22. 07. 2012 10:53
to Ozzie: Preco riesis aky by som chcel byt ja..smiling smiley o mna tu nejde.. len ma zaujima, co je po roku nove na Pisaku a ci niekto nema nove skusenosti s plazickami kde sa da dostat pozdlz pobrezia kde ludia moc nechodia..
Re: Pisak
22. 07. 2012 16:29
Když už jsme u těch pláží. Apartmán budeme mít někde u kostelíka, tzn., že budeme chodit na plž někam směr Marušici. Jsou tímto směrem vůbec nějaké pláže, plážičky? Jedu tam letos poprvé a tak nevím, co mám očekávat grinning smiley
avatar Re: Pisak
22. 07. 2012 18:01
Ahojte. Dezavy, Pisak je krásný, určitě nebudeš zklamaný...Pokud budete bydlet u kostelíka - a ne vysoko nad kostelíkem, tak budeš mít na hodně pláží blizoučko...budeš si moci podle nálady vybírat...
Je už to sice z 2008, ale pláže se zase tak moc nemění...smiling smiley Zdraví smiling smileyR.

Za Poratem-hlavní - směrem na Put Vrulje a Brelu........................................... Před Poratem.....................................................Před kostelíkem......................
[img4chybny-odkaz-rajced0409] [img4chybny-odkaz-rajced0409] [img4chybny-odkaz-rajced0409]
Před kostelíkem...............
[img4chybny-odkaz-rajced0409]

Divoké pláže za kostelíkem - směrem na Marušici..................................................
[img4chybny-odkaz-rajced0409] [img4chybny-odkaz-rajced0409] [img4chybny-odkaz-rajced0409]
Re: Pisak
22. 07. 2012 23:52
Páni, tak obsáhlou odpověď jsem ani nedoufal.. Mnohokrát děkuji za obrázky a veškeré informace. Po 2x ztrávené dovolené v Biogradu se moc těším na něco jiného :-)
Re: Pisak
23. 07. 2012 00:35
to dezavy: Pisak je super.. klud, krasna priroda, pohodicka, super ludia.. my ideme tento rok uz piaty krat a tesim sa stale rovnako.. nech uz je august..smiling smiley
Re: Pisak
23. 07. 2012 16:15
mě právě láká ta příroda, narozdíl od Biogradu a ta pohodička. Bude to úplně jiné, než Biograd, kde je spousty lidí, ale zase hodně možností, atrakcí atd. Uvídíme, jak nás to nadchne :-)
Mám to přesně za 14 dní - touto dobou budu plnit auto věcma a už se zase bojím, jak to tam všechno narvu grinning smiley grinning smiley
Re: Pisak
09. 08. 2012 15:27
Včera návrat z Pisaku..pobyt v apartmánu Ilja 27.7.-8.8. celých 12dní 34-36 stupnu bez mraku a větru,..až toho bylo dostspinning smiley sticking its tongue out ale lepší než ošklivo....Pisak strejný jako minulý rok.spousta Poláku.krásný výhled z apartmánu..moře krásný..v restauraci docela draho,ale zase sme u moře....takže spokojenost...snad se tam ješte někdy podíváme...
Re: Pisak
27. 04. 2013 22:21
Ahoj.

Pozná niekto v Pisaku Villa Jelena?
Re: Pisak
25. 05. 2013 14:58
caute nebol niekto ubytovani u Fistaniče na Západní 1 konkretne apartman pre 8 osob prosim nejake blizsie info teda vyhlad na more, poschodie, balkon, vybavenost ..... idem v juli uz sa neviem dockat smiling smiley len zhanam nejake blizsie info DAKUJEM
Re: Pisak
31. 05. 2013 14:21
Ahoj všem,
neznáte někdo apartmány JELA v Pisaku? Majitel Božo Jelič...a jaká pod apartmánem pláž? Děkuji za všechny informace..
Re: Pisak
31. 05. 2013 19:49
Stránky pana Jeliče asi znáte: "www..../jelic/apartmani-en.html3" (místo těch tří teček si dopište free pomlčka st.htnet.hr)
Informace odpovídají skutečnosti. Plážička je úzká pro tolik domů kolem přístupových schodů z Put vrulje a pohoda zde hodně závisí na kulturnosti návštěvníků. Tady je pár fotek: [www.rajce.net]
- z balkonu apartmanu B: DPP_1,3,4,5,12,13,30,
- Put vrulje: DPP_10,
- plážička: DPP_6,15,29,127,
- schody na plážičku: DPP_9,31.
Re: Pisak
03. 06. 2013 08:14
Moc děkuji za fotky. Ještě bych se chtěla zeptat na vybavenost kuchyně..stačí nádobí co je na místě nebo si máme brát něco s sebou? A nevíte, prosím, jak je to s Wifi? U p. Jeliče není připojení, dá se připojit někde poblíž? ..třeba ve městě, v hospodě?...děkuji Monika
Re: Pisak
03. 06. 2013 14:00
Vybavenost kuchyně vším potřebným včetně velké chladničky s mrazákem byla v roce 2006 dostatečná. Jak je to u Jeličů a v okolí s internetem, netuším.
Re: Pisak
03. 06. 2013 19:38
V restauraci u hlavní pláže je Wi-fi
Re: Pisak
16. 06. 2013 10:35
Fistaniče na Západní 1 pre 8 osob blizsie info nikdo nic?
Re: Pisak
25. 06. 2013 12:46
Nevíte prosím někdo, jestli se dá v Pisaku ve Studenacu platit kartou? Ani na webu Studenac jsem to nenašla, tak snad někdo má zkušenost...
Díky!
avatar Re: Pisak
25. 06. 2013 17:34
Šárko nevím jak letos,ale loni jsem v Pisaku platil kartou ve Studenacu bez problému a to i nákupy kolem 40 kun mam kartu maestro.
Re: Pisak
26. 06. 2013 12:12
To pavel.k77
Moc díky za informaci, když šlo loni platit kartou, letos to bude určitě stejné. Já potřebovala vědět, jestli vůbec karty přijímají...mám VISA, tak snad OK.
Re: Pisak
26. 06. 2013 12:33
minulý rok v Pisaku v krámě kartou Visa...takže se nebojsmiling smiley
Re: Pisak
27. 06. 2013 21:53
Všechny Studenaci i Konzumy berou karty(všechny), a to i za třeba jen chleba. Jinak je ale celkem hodně drahá zelenina i ovoce. Lepší je kupovat v obchodě než na trhu. V obchodě meloun 6kn, na trhu 12kn. Brambory, i když úžasně chutné 10kn za kilo.
Re: Pisak
27. 06. 2013 23:05
jenže v PISAKU V KRAMĚ OVOCE HRUZA.NAD KRÁMEM STANEK OK
Re: Pisak
11. 07. 2013 12:28
tak 24. cestujeme aj my:-) už sa nemôžme dočkať:-) ešte otázka kde meníte peniaze doma alebo v Chorvátsku? neni tu náhodou niekto čo sa práve vrátil a vedel by povedať kurz povedzme za 1euro? veľká Vďaka :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.