Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
avatar Re: Pisak
18. 12. 2009 18:32
Uff , tak jsem to zde za 2 dny o Pisaku vše přelouskal , je to tedy makačka smiling smiley , a musím říct , že mám rozporuplné pocity .. na jednu stranu mě to dost láká , ale mizerné porce zmrzliny a 140 schodů do AP ... to je velké mínus pro mě confused smiley
avatar Re: Pisak
18. 12. 2009 20:16
A který app. máš vyhlídnutý? Ne ke všem musíš zdolávat tolik schodů.
avatar Re: Pisak
18. 12. 2009 21:41
No .. zvažoval jsem Kapovič , páč má i internet , ale asi dám přednost Podgoře , už jsem tam byl . Kopce tam jsou taky, ale dobrá zmrzlina ...
Re: Pisak
19. 12. 2009 16:33
Kapovič sice internet má, ale není to Wi-Fi. Jde o možnost připojit se u něj, v jeho pokojíku, který je součástí budovy ....
Re: Pisak
07. 01. 2010 20:49
Zdravím všechny příznivce Pisaku,
po přečtení asi 24 stran tohoto vlánka jsem dospěl k tzávěru, že to tento rok musí být Pisak............ Jak většinou všichni o tomto místě krásně píšete, tak to také musím vidět a prožít. Chtěl jsem poprosit o možný kontakt na ubytování, studio, apartmán pro 2 osoby, už jsme starší, tak raději blíže k moři.
Díky všem a bezva dovolenou!!!
JAVI
Re: Pisak
24. 01. 2010 01:22
JAVI: nedá mi abych se nepodělila o zážitky z Pisaku. Byli jsme tam poprvé vloni s manželem- v apartmánu MIRO. První dům od moře,jasně že nějaké schody,ale ke konci nám to ani nepřišlo.Ubytování pro dva s klimatizací a TV za slušnou cenu.Co mě trochu překvapilo- na červen poněkud dost lidí.Na městské pláži plno,ale byli jsme furt pod apartmánem na kamenech.Po pročítání těchto stránek jsem čekala v Pisaku větší klid.Ale jinak spokojenost i když letos vyrážíme na Hvar.
avatar Re: Pisak
24. 01. 2010 14:37
Veverko, i my jsme byli vloni v apartmánu Miro, ale od 2.září, což byla myslím středa.Do soboty byl dům plný, ale pak jsme tam zůstali jen my a jedna německá rodina. Byli to nudisté, každé ráno odjížděli člunem na osamocené pláže a vraceli se až kolem šesté. Takže my jsme byli dole na těch kamenech téměř sami a vlastně i v celém domě, kromě paní domácí. Paráda.
Re: Pisak
25. 01. 2010 10:08
Taky jsme byli loni, konec srpna, začátek září, poloprázdno, v Put Vrulje spousta baráků prázdných, na pláži pohoda. Nedokážu si představit, když je plno. To asi dávají na pláže palandy, aby se všechno vešlo.
Re: Pisak
25. 01. 2010 12:34
my jsme byli v Miru taky ke konci června a mě to až tak přelidněné nepřišlo - řekla bych přiměřené. My se taky koupali na kamenech, ale chodili jsem i na pláž což je pár kroků a místa bylo vždy dost. Měli jsem apartmán 4+1 nahoře. Letos nás jede o jednoho více a tak jsem si objednali Kapovič.
Re: Pisak
25. 01. 2010 17:41
Asi jsem čekala,že v Pisaku v červnu prostě budeme "skoro" sami.Pod app. super koupání,dokud ze sousedního baráku nedorazila grupa rozdováděných-nevím co to bylo za národnost, a všechno obsadili.Ale celkově jsme byli spokojeni,určitě se tam ještě někdy vrátíme,ale zatím jsme nebyli dvakrát na stejném místě
Re: Pisak
27. 01. 2010 20:44
Ahojky,taky jsme byli u Mira na konci června vedle v baráku byla velika skupinka holanďanu.Taky jsme chodili na kameny,občas na plážičku. Ale tam byli asi dvě rodiny čechu a do té doby co přijeli, roztáhli si lehátka a nikdo se na plážičku už nedostal bylo jich osum. Lehátka tam nechávali i přes noc . Občas jsme seděli na jednom lehátku tří.Všimla jsem si že je to docela častý nešvar.Jináč Pisak je stále moje jednička ale začíná tam být těsno......
Re: Pisak - prosím o tip na ubytování
28. 01. 2010 21:40
Ahoj.

Před dvěma lety jsem byla v Brele, bylo to prima, ale letos bych chtěla zkusit něco jiného. Přečetla jsem tuto diskuzi a Pisak mě nadchl dle diskuze i z fotek:-).

Moc prosím o tip na ubytování v Pisaku blízko moře (ne přes silnici) pro 2 dospělé a 2 děti (6 a 3roky) na přelomu července a srpna na 11 nocí. Líbil se mi apartmán Miro, ale potřebuji kvůli dětem pozvolný vstup do moře).

Budu moc vděčná za každý tip.

Děkuji Verča
avatar Re: Pisak
29. 01. 2010 09:24
Řekla bych, že pro malé děti Pisak moc není. Většina apartmánů jsou sice jako první od moře, ale stejně musíš ještě zdolat dost schodů. Nejblíž k pláži jsou asi app. Pelegrin, Galič a Porat. Ale v sezóně bude ta hlavní pláž dost natřísknutá.
Re: Pisak - prosím o tip na ubytování
29. 01. 2010 09:46
My sme tiež boli minulý rok v Brele a boli sme maximálne spokojní. Tento rok to bude Pisak - tak dúfam, že to bude minimálne rovnaké alebo ešte lepšie. . Ideme s dvoma deťmi - jedno má 15 a druhé 2 roky - máme ubytovanie u Slamica-Put Vrulje 30. Je to udajne blizko mora, na plaž po schodíkoch v záhrade a z app nádherný výhľad na more. Už teraz sa tešíme a rátame dni. :-)))))))
avatar Re: Pisak
29. 01. 2010 11:30
Jo, jo, přímo pod Slamičem je pláž, ale nějakých "pár schodíkov" budete muset zdolat.
Re: Pisak
29. 01. 2010 11:46
Myslím, že kopce naše rodinka zvládá dobře, jsme cvičení z Brely Jakiruši, to byl kooopeček:-).

Ještě se chci zeptat těch, kdo byli v Pisaku na apartmánový dům PORAT - je přímo u moře v centru a má zajímavé ceny. Nebydlel jste tam někdo?

Slamič už nemá pro nás moc vhodných termínů, tak ten by asi nešel.

Děkuji za všechny rady a doufám, že někdo zná Porat

Verča
avatar Re: Pisak
29. 01. 2010 12:51
V Poratu byla myslím Rero. Mě by tam asi vadila ta restaurace dole. A čemu říkáš zajímavé ceny? Psala jsem tam vloni a chtěli asi 50euro za dva v září.
Zkus se zeptat přes Vávru, ale zrovna Porat nenabízí.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (29. 01. 2010 12:54).
avatar Re: Pisak
29. 01. 2010 18:35
Ahoj Verco. Byla jsem v Poratu v roce 2008. Měli jsme ten úplně horní pokoj, rozhled nádherný, o restauraci, pokud jsem nechtěla, tak jsem prakticky nevěděla. Pokud budeš chtít něco konkrétního, dej vědět na SZ - pokud teda budu znát odpověď.

Měli jsme pokoj úplně nahoře - na obrázku úplně vpravo - vrch - myslím, že to byl apartmán č. 5. Zdraví R.
Re: Pisak
31. 01. 2010 11:45
to maryane:
Schodů na pláž ze Slamiče je více jak sto. Schody v domě, schody na zahradě, chody pod zahradou.
Pohled od vchodu do domu do zahrady..................pohled ze spodu zahrady.................pod zahradou cestou na pláž




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (31. 01. 2010 11:47).
Re: Pisak
31. 01. 2010 13:50
100 schodov je síce dosť... ale v Brele sme si na to celkom zvykli. Za tie nádhrené výhľady to stojí. Potešili ma tieto autentické pohľady zo záhrady apartmánu....ďakujem.....skutočné fotografie sú naozaj skutočné..... a veľa napovedia.
Ešte by som sa rada spýtala znalcov Pisaku - čo je to "množstvo hliny" medzi app Slamič a app Ora? Bol tam zosuv pôdy ? Nevyzerá to dvakrát pôvabne.smiling smiley
avatar Re: Pisak
31. 01. 2010 17:03
Je to opravdu sesuv půdy, vloni už to docela zarůstalo trávou. Při kraji toho sesuvu právě vedou schody od Slamiče dolů na pláž. Jedna z pláží je hned pod tím sesuvem.
Re: Pisak
31. 01. 2010 18:23
maryane napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... čo je to "množstvo hliny" ...

Když jsme byli u Kapoviče v 2004, byla tato hromada čerstvá. Jestli základ je sesuv nevím, ale podle stop na koruně hromady jsem měl tehdy dojem, že vznikla násypem - navezením z výkopů nákladními auty. Je to v HR dost obvyklý postup - šup s tím k moři. Není to nijak důležité, není to ale ani půvabné, řekl bych "... ba hnusné!!!".

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak
01. 02. 2010 09:47
V tomto sesuvu je zakopaná obrovská roura na odvod dešťové vody, která ústí dole na pláži, zřejmě asi jako prevence před dalšími sesuvy v době lijáků. Na pláži je vsazená do kamené zdi. Přibylo i několik stromků vysazených okolo ústí této roury.
Re: Pisak
02. 02. 2010 07:57
..tak snáď tá kopa hliny bude jediné negatívum tohto miesta....
to zahajskej: ...vidím že ste mali na dovolenke malé dieťatko...a ja mám strach, že moje 2 ročné to bude zle znášať...smiling smiley
...a ešte raz ďakujem za foto ...
Re: Pisak
02. 02. 2010 10:03
V té době měl malý 8 měsíců a zvládal to takto

Svah je již zarostlý. Na druhém fotu je vidět kousek ústí této roury. Pláž s touto rourou je za stojícím pánem za kopečkem na prvním fotu.
Re: Pisak
14. 02. 2010 12:43
Pisak je vesnička ve svau pod magistrálou, s malími oblázkovými plážemi a fuř dostupnými, ale o to hezčími zákoutími.
další inho na o.o.d.s.a.t@seznam.cz
Re: Pisak
15. 02. 2010 10:18
Asi se zeptám blbě, podle toho, co jsem kdy četla, mám dojem, že Pisak má přístup k plážím všude po schodech, je to co se tohodle týče srovnatelné s Brelou?
Re: Pisak
15. 02. 2010 13:14
Jak která pláž a jak odkud, záleží na ubytování. Z východní části většinou přes zahradu po schodech, z "centra" po silnici do přístavu, ze západní části buď zase směr přístav a nebo rovnou dolů k vodě, záleží na krerou pláž chci jít. U hřbitova se třeba na pláž chodí částečně i vodou. Ale všechno je v kopci. Výhoda - i baráky v druhé a další lajně mají výhled na moře, z přízemí většinou omezeně.
Re: Pisak
24. 02. 2010 20:37
Dobrý večer všem , chtěla bych poprosit , jestli někdo z vás neví o ubytování pro dvě rodiny v apartmánech na první dva týdny v červenci. Děkuji
Re: Pisak
10. 03. 2010 13:14
dobrý den,mohu vás poprosit o mapku Pisaku-Put vrulje i s aparmánysmiling smiley.Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.