Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor sika 
Re: Pisak
25. 04. 2009 23:03
No, před lety tam kamarád vyrazil. Chodník nenašel a tak razil podle citu. Zkušeostí z hor měl na rozdávání.Nahoru to šlo, ale zpátky měl problém. Jezdil těmi cestami mezi kameny dolů po zadku a pěkně si ho namlátil.Takže cestu nenašel a měl toho plné kecky. My líní jsme ho vnitřně podporovali.
Re: Pisak
30. 04. 2009 10:00
Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak nad Pisakem je nahoře radar po bývalé jugoslávské armádě a byly tam uvnitř hory sklady. Takže je prý jako ementál.yawning smiley Cesta tam je, ale z druhé strany a bude asi uzavřena veřejnosti, nevím, zda to tam nepřevzala chorvatská armáda nebo zda to jen chátrá. Ze strany od moře to bude jen divočina. Tyto info nám říkala majitelka naší cestovky, tak snad budou pravdivé.spinning smiley sticking its tongue outsmiling smiley
Re: Pisak
13. 05. 2009 10:47
Neporadíte mi kde bych našla mapku Pisaku s popsanými ulicemi?
Zatím jsem prohledala asi 20 stran a nic.

Díky
avatar Re: Pisak
13. 05. 2009 11:38
Vali, v Pisaku jsou snad jen 3 ulice. Západná - směrem k Omiši, Put Vrulje - směrem k Brele a Pot porta - někde dole u přístavu.
Dovolila jsem si vložit Hulčův obrázek, dřív byl umístěný na tomhle vlákně, ale už nejde zobrazit.




Re: Pisak
26. 05. 2009 10:23
Prosím znalce Pisaku o radu: Je to místo vhodné i pro malé děti- neplavce? Je tam mělčina nebo hned hloubka?
Děkuji.
Re: Pisak
26. 05. 2009 10:53
Jsou tam místa v centrální části, kde je vstup do moře pozvolný. Vyzkoušeno 09/2008 na vlastních dětech (5+9 let)

[www.galerie-jadran.net]
Re: Pisak
26. 05. 2009 11:59
sad smileysad smileysad smileyPo delší odmlce zdravím všechny moje oblíbené lidičky z tohoto vlákna a fora vúbec a zvláště pak PISAKOLOGA Hulču.Je mi smutno,jelikož letos nikam nepojedu ,máme totiž nový přírustek do rodiny a z malým mimčem se nikam hned tak nepohrneme.Asi ten pocit každý z vás zapálených milovníků Jadranu zná .Jednou vás to chytne a pak už nepustí.Ani nevíte,jak vám všem co letos pojedete ,závidím,ale zároven vám všem přeji krásnou dovolenou plnou sluníčka,pohody,odpočinku a nových dobrodružství.Pozdravujte ode mne Pisak,moře a hlavně delfíny.TAK ZASE NĚKDY A DOBRO DOŠLI A ŠTASTNOU CESTU.Váš Delfín.hot smileysmileys with beer
avatar Re: Pisak
03. 06. 2009 17:49
TO KUDU:

put Porta je od sjezdu z magistrály až dolů k moři, ulice Zapadna a Vrulje tvoří v podstatě jedinou křižovatku, a to hned za obchodem, směrem od moře.
avatar Re: Pisak
03. 06. 2009 17:52
TO HAJO:

myslím že pro malé děti je to vhodné, celkem pozvolný vstup do moře, oblázková pláž.......
Re: Pisak
04. 06. 2009 06:40
Zdravím všechny příznivce Pisaku - tak vyrážím 16.6. navečer, loni jsem byli ve Staniči - tam se mi líbílo, ale po vzlédnutí foteček z Pisaku jsem správně naladěná a nabuzená. Už se těším,ale jak se dívám na počasí tak nic moc - oblačno 25 stup.
avatar Re: Pisak
10. 06. 2009 21:29
Hledá se někdo na stráveni společné dovolené v termínu 15.7-23.7 odjezd cca 6.00 Břeclav
Lokalita Pisak - zapadná ulice
Apartmány jsou zamluveny.
Jeden náš 3+2
Volný 3+3 cena za každý 55 euro za noc.
Jelo by se na 8 nocí.
Apartmány jsou sousedící společný velký balkon.
Vše zamluveno.
Mohlo by se jet jedním vozem ,mám zamluvené i vozidlo VW Transporter nebo Mercedes Sprinter obě pro 9 osob.
Cena za půjčení vozu 6000,- na 10.dní. + náklady na cestu by se dělili.
Slovinsko se objíždí přes Ptuj a Lenart
Ještě udaje
Já 38 muž
žena 39
syn 16
dcera 11
foto a vice info přes mějl nebo icq

moje icq 415 230 824
avatar Re: Pisak
11. 06. 2009 13:57
Vylepšené www stránky Pisaku:


Pisak
Re: Pisak
11. 06. 2009 14:45
Kdyby bylo na mě, tak bych jel Milane, ale manželka s ročním prckem k moři nechce. Až příští rok.
Byli jsme tam v roce 2007 a vcelku spokojenost. Doufám, že se Ti podaří někoho sehnat.
Nechápu, proč na Tvůj příspěvek zase nějací hlupáci červenili....confused smiley
Re: Pisak
11. 06. 2009 14:52
jared napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Milane ...
> > Nechápu, proč na Tvůj příspěvek zase nějací
> hlupáci červenili....confused smiley


Jedině snad proto, že to Miílan narval do tří vláken drinking smiley
Re: Pisak
11. 06. 2009 14:55
Tak to jsem nestihl zaregistrovat, že je to ve 3 vláknechsmileys with beer
avatar Re: Pisak
11. 06. 2009 14:57
No já myslím že se tolik zase nestalo je tady dost jinšího balastu "Bessy vyrazil,Bessy dorazil,Bessy se má dobře atd.
Ale červené už dávno neřeším,to jen nějakej zakomplexovanej blb nebo blbka.
Čauthumbs up smiley
Re: Pisak
11. 06. 2009 16:12
To jared: My jsme byli s dítětem ve věku 0,5 roku, pak 1,5 roku a ještě o rok později. Musím říct, že nejpohodovější to bylo ve věku 0,5 roku, kdy dítě do ničeho neleze, nikam neutíká... No ale jinak pohodové to bylo pokaždé. Je ovšem fakt, že záleží na konkrétním prckovi.
Re: Pisak
11. 06. 2009 17:09
som70 - naše děti jsou po mě - strašně moc aktivní, nevydrží chvíly na jednom místě. Zvláště ta 13ti měsíční, s tou by to nebyla pohodová dovolená, ale hra na honěnou po celý den.

Milan Hubner - máš pravdu, jsou tady mnohokrát totálně nic neříkající plky, jak se má a nemá Bessy a to teprve odjel.
Jestli nás tady budou jeho příznivci informovat o každém jeho pohybu na Hvaru, tak to si ještě počtemeeye popping smiley
Re: Pisak
12. 06. 2009 10:37
AHojky všem, jsem tu prvně, můžu se k vám přidat? V Pisaku jsme byli prvně v loni v červnu a byli jsme moc spokojení. Bohužel letos jsme v červnu jet nemohli, tak jsme po dlouhém plánování a shánění sehnali ubytování na přelomu srpna a září. Byl jste tam někdo v tuto dobu, můžeme doufat v pěkné počasí? Díky za info!
Re: Pisak
12. 06. 2009 11:59
Martil, my jsme byli v Pisaku loni koncem srpna a začátkem září a odjeli jsme o 3 dny dřív domů, protože byla zima jako blázen, pršelo, foukal vítr, zkrátka jako na podzim.
To ale neznamená, že se to bude opakovat i letos.
Nám se to počasí loni zkrátka moc nepovedlo. Jezdíme také k moři kolem 20 června a je to podle mě lepší termín než v září.
Každý ale preferuje něco jiného.
Tak ať se Vám počasí vydařísmoking smiley
avatar Re: Pisak
12. 06. 2009 14:01
Jared, nebylo to už předloni? Vždyť loni bylo na přelomu srpna a září krásně, počasí se pokazilo až kolem 13. září.
My budeme letos v Pisaku od 2. do 12. září, tak doufám, že se počasí vyvede.
Re: Pisak
12. 06. 2009 14:10
Díky moc za odpověď, moc jsi mě nepotěšilmoody smiley, no snad bude letos lépe, jedeme od 23.8-5.9. Asi se začnu modlit:-)
Minulý rok jsme tam byli od 14.-30.6. a bylo ošklivě asi 2dny a pak děsný vedra. Ty děsný vedra nemusím, ale kvůli dětem potřebuji pěkně na koupání.
Re: Pisak
12. 06. 2009 14:14
Kudu a Martil - Jsem to ale popleta. Samozřejmě, že to bylo předloni. Omlouvám se. Ten čas tak letí.eye rolling smiley
Re: Pisak
12. 06. 2009 14:44
Myslím, že na roku nezáleží, jeden rok může být ošklivo, druhý úžasně. To bohužel nejde ovlivnit.
avatar Re: Pisak
13. 06. 2009 05:24
Chci se zeptat,jestli je do Pisacu šance v červenci jed na blind??Díky
Re: Pisak
13. 06. 2009 20:48
Já si myslím, že šance je, ikdyž je to v sezoně. V Pisaku je poměrně dost apartmánů a vzhledem k tomu, že je krize, tak letos budou češi určitě vyjíždět na dovolenou nejen do Chorvatska v menším počtu než jiné roky.
avatar Re: Pisak
29. 06. 2009 01:05
tongue sticking out smileyAhoj lidi.Za tři týdny vyrážíme na dovolenou do Pisaku a je nejvyšší čas se zeptat na pár věcí.
1)Lze v Pisaku koupit čerstvé ryby?
2)Jsou tam i v okolí nějaká zajímavá místa které zaslouží návštěvu?
3)Už jste se někdo letos z Pisaku vrátil?
DÍKY ZA KAŽDOU ODPOVĚĎ.
avatar Re: Pisak
29. 06. 2009 07:36
Já se přidám
Kde nejlépe koupit v Pisaku rakii a crno vino?
avatar Re: Pisak
29. 06. 2009 12:09
Kudu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já se přidám
> Kde nejlépe koupit v Pisaku rakii a crno vino?


Tak třeba Zapadná ulica 14 Juričič má tam ceduli jak vrata.
Re: Pisak
30. 06. 2009 12:34
Z Pisaku jsme se vrátili v pátek. Moc hezké a klidné místo. Loni jsem byli ve Staniči - tak dobré,ale ne tak.
Prošček a víno koupíš kdekoliv - mají to na domech napsáno - stačí se jen projít.
Ryby ti připraví v restauraci u pláže,ale my jsem kupovali v Omiši a dělali si je sami na grilu. Ty máš u každého apartmánu.
Na výletě jsem byli v Omiši a pak z něho lodí "Junior" na ostrově Brač. Skvélý výlet, obsluha,občerstvení, posádka..... prostě samá chvála. Pak jsem si zajeli do Splitu na památky a na druhou stranu od Pisaku jsem se vypravili do Brely a Bašky Vody.
Brela je super na koupání a na procházky - dlouhá promenáda podél moře, hospůdky, možnost si zapůjčit i kola.
Baška Voda je trochu rušnější - přístav, promenáda, obchůdků, atrakce na pláži - trochu už taková Makarská, ale doporučuji zajet. Je tam super zrmrzlina - u Hajduka přímo na té hlavní ulici u pláže. Lepší jsem v Chorvatsku nejdela, smetanová, porce ovoce a to množství........mňam.
Jak to tu píši, hned bych jela ještě na měsíc zpět. Jo, moře bylo krásné čisté.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 89
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.