Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ražanj Stivašnica

Autor Zuzka 
Ražanj Stivašnica
30. 03. 2012 12:13
Dobrý den ,
letos jsme si pro naší dovču vybrali poprvé destinaci Ražanj,prosím o nějaké infosmiling smiley
Máme 6 letou dceru a ted ,když koukám na různé fotky není tam asi moc plážiček.Nevíte zda se dá jet někam autem ,kde to bude vhodné pro děti??Pokud máte i zkušenosti s apartmánem Nedjeljeka??budu ráda
A kdyby měl někdo nějaké fotky ,ráda se podívámsmiling smiley
Díky Zuzka



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Zuzka (30. 03. 2012 12:23).
Re: Ražanj Stivašnica
30. 03. 2012 20:07
Ahoj Zuzko, my jsme byli v Rogoznici, což myslím je nedaleko Ražanje. V té části Chorvatska je hezký Primošten, Tribunj a Trogir - rozhodně musíte navštívit! V Rogoznici jsme sice měli hezké ubytování, na pláži bylo docela místo, ale byla tam většinou rovnou hloubka - do vody se chodilo po žebříku. Já mám větší děti, takže to tak nevadilo. Ale na malých plážích, kde byl pozvolný vstup do vody bylo hodně plno. Nevím proč, ale tohle město nám k srdci nepřirostlo, chyběla tomu asi duše nebo co. Jsme romantici, máme rádi stará středověká městečka, což tohle nebylo. Vzpomínám si, že na ulicích se povalovalo tisíce koček, lezly večer do popelnic, mrouskaly se. Výlet do Primoštenu a TRogiru si určitě udělejte, to jsou krásná města. Hezkou dovolenou!
Re: Ražanj Stivašnica
31. 03. 2012 11:26
Ahojky,
děkuji za info .Na výlety určitě vyrazíme to mám v plánu ještě chceme do Nár.parku krka.Hledali jsme právě spíš letos klidnou lokalitu ,tak uvidíme
Díkysmiling smiley
Re: Ražanj Stivašnica
02. 04. 2012 09:02
KLid tam určitě bude pláže jsou veskrze betonová mola ale 6ti letá dcerka to už zvládne.. Já myslím že to bude super thumbs up Určo je krásný Trogir a pak Prmošten )
Re: Ražanj Stivašnica
02. 04. 2012 18:11
Já jsem tam byla loni na konci srpna.A už mě tam nikdo neuvidí.Hejna Komáru a studená vodaeye rolling smiley
Re: Ražanj Stivašnica
02. 04. 2012 20:13
To jste mě moc nepotěšilasad smiley
Re: Ražanj Stivašnica
02. 04. 2012 20:53
My sme v zátoke Štivašnica boli v roku 2005. Ubytovaní sme boli v " House Ivic". Celý dom pre nás, hneď pri mori, proste paráda. Nádherný výhľad z terasy na otvorené more. Stále pofukoval príjemný vietor, takže teplo veľmi nebolo cítiť. Kúpanie bolo trošku komplikované, voda je hneď hlboká. Každé ráno pri dome sa zastavil miestný rybár a ponúkal ryby. Dom má aj gril len pre hostí.
Treba počítať aj stým, že na tú malú zátoku je tam veľa domov a napriek tomu, že sme mali "súkromnú pláž" stále nás rušili ľudia čo tam chodili z celého okolia. Obchod, reštika len v Ražanji, cca 15 min? už si nepamätám. Čo sa nedá zabudnúť je kaplnka pri majáku. Chodili sme tam večer, má úžasnú atmosféru a tie západy slnka....
Je to nádherné miesto, len treba rátať stým, že keď budete v 2. alebo 3. rade domov tak nájsť si pláž bude problém.
avatar Re: Ražanj Stivašnica
02. 04. 2012 22:27
Ahojte. Zuzko, tady je pár foto a opisů prostředí z PF - Ražanj Stivašnica. Teplotu moře nemohu posoudit, ale komáři se v určitých chvílích mohou vyskytnout všude na světě - bohužel. To si člověk moc nevybere..... [www.cro.pl]
Protože mě to zajímalo...našla jsem - jak říkal Ozzie - tu kapličku s majákem. Fakt - "těžká romantika".... Zdraví smiling smileyR.


Re: Ražanj Stivašnica
03. 04. 2012 09:49
Milá Rerosmiling smiley,
děkuji za odkaz na fotky a videosmiling smiley
Vapaá to moc hezkysmiling smiley
Mám na tebe jeden dotaz koukala ,jsem že jste měli sebou chlapečka.Jak jste to měli z koupáním?
Najde se opravdu nějaká plážička kde děti stačí??
Nemáme apartmán hned u moře jako první,ale pani domácí psala,že tam plážička je ...
Díky Zuzka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zuzka (03. 04. 2012 09:50).
Re: Ražanj Stivašnica
03. 04. 2012 09:56
Ahojte Ozzie,
díky moc za info a tip na procházkusmiling smiley ke kapličce,určitě tam půjdeme.Děkuji ti za zprávičku smiling smiley
Já razím heslo,že dovča je taková jak si jí člověk udělá.
Tak hold ,když nebude plážička ,pojedeme třeba nějakou někam najítsmiling smiley
Néé dceři je šest tak to snad zvládnesmiling smileya třeba se jí to bude i líbyt,, uvidíme
Díky mocsmiling smiley
avatar Re: Ražanj Stivašnica
03. 04. 2012 10:04
Zuzko, to video není moje. Jen jsem to dala na doplnění. My jsme byli jen v Rogoznica - Zečevo, a okolím jsme jen brouzdali. Moc se mi tam líbilo. Já si jen takhle vždycky vyhledávám informace - než někam jedu. Manžel se mi pak směje - proč tam pak ještě jezdím, když už všechno vím - a vidím na stránkách. Ale to jsem se tak naučila na polském fóru, kde opravdu dávají hodně záběrů z hodně míst, většinou podrobně popisují místa a zážitky, ostatní se inspirují - nebo doplňují. Na letošek mám taky na Hvaru podle jejich zážitků a záběrů nalezené místa, kam chci kouknout.... samozřejmě je pak stejně každý pobyt jiný... ale skoro vždycky jsou zážitky nádherné. Přeji, aby se Ti na dovolené moc líbilo. R.
Re: Ražanj Stivašnica
03. 04. 2012 10:37
Aha tak to jo ,já jsem tohle video taky našla na you tubesmiling smiley
I nějaké fotky,ale tyhle stránky polské jsou super.
Taky jsem vtomhle jiná ,manžel to taky neřeší .Já jsem taky ráda,když jsem víc připravená a vím kam bych se chtěla podívatsmiling smiley
Loni jsme byli u
Omiše a taky jsem měla sebou vytisklé tipy na výlety a tak no...
No moc díky a tobě taky krásnou dovolenkusmiling smiley
Už se těším,ale prázdniny jsou ještě za dlouho smiling smiley
Re: Ražanj Stivašnica
21. 06. 2013 11:32
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jak jste dopadla v této zátoce s 6 letým dítětem? My jedeme na stejné místo a do stejného apartmánu Nedjeljka. Jestli máte nějaké důležité info. Děkuji jedeme v srpnu.
Re: Ražanj Stivašnica
20. 10. 2013 18:57
Zdravím příznivce CHorvatska nebyl nahodou někdo od CK .Valsa v Ražanj v domku Miranda nebo v jeho okolí nebo spíše v Ražanj mužete poskytnout nějaké informace diky Mirek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.