Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zadarmo na Plitvice

Autor Radek 21 
Re: Zadarmo na Plitvice
06. 06. 2018 21:42
Před měsícem nám kontrolovali vstupenku při vstupu a pak ji chtěli při nástupu na loď. Tam ji dokonce orazítkovali, asi není možné loď použít opakovaně.
avatar Re: Zadarmo na Plitvice
07. 06. 2018 20:07
Vstupenku na lod kontrolovali aj nam minuly rok. Urcite ta bez vstupenky na lod nevpustia.
avatar
mdr
Re: Zadarmo na Plitvice
07. 06. 2018 21:00
No, já bych se cítil blbě, kdybych nezaplatil tam, kde se platit má, i kdyby to nekontrolovali.
Re: Zadarmo na Plitvice
08. 06. 2018 12:15
Když se ubytuješ v některém ze třech hotelů přímo na Plitvicích, nebo v kempu Korana, platí vstupenka do parku 2 dny.
Re: Zadarmo na Plitvice
16. 06. 2018 15:19
Já byl na Plitvicích min. sobotu a koupil vstupenky pro 2 za 300kun!!!! Za ty peníze to opravdu nestojí a příště bych šel raději zadarmo.Dá se to podle mě vpohodě.Ráno v 8h nikdo nekontroloval lístky při nástupu do vláčku ani po cestě.Na lod razítkovali vstupenky.Pokud se tam jde s dětma,tak bych volil jen spodní jezera a od hlavní cesty je pěsina jen cca 10m,kde se dá vpohodě vlézt.V poledne je tam takový frmol,že se dá projít i hlavním vchodem bez lístku.Neskutečně na tom rýžují.Projel jsem Štrbački buk z chorvatské strany,Zadar,Trogir,Šibenik,Dubrovník a už do Chorvatska nepojedu.Raději Řecko. Jsou tam milejší lidi a cenově je to tam levnější. Jen pro zajímavost,tak v Dubrovníku dokonce podzemní garáže 150m od pevnosti za lidových 100kun/h nebo max 700kun na den :-) jinak zóna 2 do 500m od centra 40kun/h, pak znásleduje zóna 3 za 10kun/h. Je problém i přes ty ceny najít volné místo na ulici.Parkoval jsem cca 1,5km od centra zadarmo a nebyl jsem sám.Pokud chce člověk obejít hradby a město,tak to zabere klidně i 6-8h. Nahoru nad město se dá vyjet autem a parkování je tam naštěstí zdarma.Je tam pěkný výhled na celý Dubrovník.
Re: Zadarmo na Plitvice
16. 06. 2018 20:55
Ono treba za niečo kúpiť aj PHM do vláčika do lodičiek atd.
Re: Zadarmo na Plitvice
17. 06. 2018 05:56
Klasika češi.Ještě jste si tam na záchodech měli ukrást hajzl papír a do petky nabrat tekuté mýdlo.
Re: Zadarmo na Plitvice
17. 06. 2018 07:49
Do petky mýdlo dát nejde, je v ní už phm z vláčkusmiling smiley
Re: Zadarmo na Plitvice
17. 06. 2018 12:41
Nejde o to že se platí za vstup,ale že za to chtějí tak velký peníze.Víc než 500,-kč na osobu ted mimo sezónu je fakt hodně. V sezónu červenec, srpen dokonce za osobu 900,-kč . To mě připadá jako zlodějna.Podle mě by bylo odpovídající vstupné tak 150-200,-kč za osobu. Zas tak moc tam toho k vidění není a ten vláček jede možná 2km? Když si zajedu na Malou Fatru aJánošíkovy diery, případně Slovenský ráj,tak mě to přijde mnohem zajímavější než Plitnická jezera. Toť můj názor.
avatar
mdr
Re: Zadarmo na Plitvice
17. 06. 2018 16:55
Každý až si jde kam chce... mně zas připadá neskutečně drahé to parkování v Dubrovniku.
avatar Re: Zadarmo na Plitvice
20. 06. 2018 22:02
Radek 21 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pokud chcete zadarmo navštívit nejatraktivnější
> část Plitvických jezer(dolní jezera) a nevadí Vám
> ,že se nesvezete lodí a vláčkem,nabízím tuto
> možnost:Zastavte na prvním parkovišti ve směru od
> Záhřebu a dejte se pěšky po silnici asi 300
> metrů.Po prave straně je vjezd do lesa ze značkou
> zákaz vjezdu.cesta vede k točně vláčku,který
> převáží návštěvníky jezer.Je tam pouze obsluha
> bufetu,která si vás nevšímá.Hned za bufetem začíná
> lesní pěšina,kterou se dostanete po pěti minutách
> chůze z mírného kopce(jezera budete mít po pravé
> ruce)přímo k jezerům.V celém areálu se lze
> pohybovat zcela volně,pouze nelze použít vláček a
> loď,kde se kontrolují vstupenky.Za ušetřených 95
> Kn za osobu si dejte dobrý oběd,nebo fajn místní
> štrůdl...Tímto způsobem jsme si jezera prohlédly
> již 2 krát.

a když tě nechytnou, tak na konci tunelu, co jdeš za tím světlem, tě čeká pravá nefalšovaná česká vepřová konzerva s cibulí od Hamé ... dobrou chuť ;-) s příjemným pocitem úspory peněz si dej do zobáčku ... to jsme s těma Chorvatama zase vydrbali ... dobro došli ..... třba přidej recept od Ládi Hrušky na "sóju ála Kung-Pao"



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michalll (20. 06. 2018 22:03).
avatar Re: Zadarmo na Plitvice
21. 06. 2018 06:22
Radek 21 za ty roky, od roku 2005, jistě změnil svůj názor a jistě rád zaplatí v současnosti 900 kč na osobu za vstupné, neboť má přejícího zaměstnavatele, který mu přidal na výplatě za jeho práci.
Kolik platíš ty svým zaměstnancům? Viděl bych to tak na minimální mzdu a to se ještě cukáš.
Koukám, že svým příspěvkem už jsi se zase začal za Čechy stydět, i když jsi to výslovně nenapsal "jako minule".
A jestli haníš vepřovou konzervu odkudkoliv, tak nevíš, co je dobrého.
Re: Zadarmo na Plitvice
23. 06. 2018 10:02
Re: Zadarmo na Plitvice
23. 06. 2018 18:15
téma uzavřeno
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.