Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam poslední týden v září?

Autor jkjkjk 
Kam poslední týden v září?
11. 09. 2011 22:45
Zdravím všechny!

... A prosím o radu...

... Má cenu vydávat se na konci září do Chorvatska?
= aby se dalo normálně koupat, bylo teplo atd...

Pokud ano, jaká místa byste mohli (z vlastní zkušenosti) doporučit?



Předem děkuji za tipy! :-)
avatar Re: Kam poslední týden v září?
11. 09. 2011 23:30
Ahojte. Minulý rok/2010/ jsme nebyli poslední týden v září, ale předposlední. Počasí vyšlo úplně úžasně. Ale pro takové termíny se jistím na rozdíl od hlavní sezóny/pokud jedu jen na týden/ - ubytkem, kde je krytý bazén. I v případě horšího počasí mohu nasávat bezva atmosféru Jadranu, a zároveň se okoupat bez ohledu na počasí. A navíc, koncem srpna a v září jsou mnohé hotely "skoro za hubičku". Například bych volila jak byla Dada - [...] /myslím, že na přespání ten pokoj pro 2 dospělé je dostačující - necelých 6 000,- Kč za osobu - a strava all/, navíc - už tam bude fakt klídek....a navíc - jen 4 dny z dovolené.....a vše zajištěno. Jela bych hned. Zdraví R.
Re: Kam poslední týden v září?
15. 09. 2011 09:54
většinou se dá koupat v pohodě a i moře je celkem teplý..ale záleží na počasí to je každý rok jiný,já byl koncem září dvakrát na makarský pokaždý se dalo koupat ale jednou mělo moře jen asi 20 stupňů což někomu už může dělat problémy,letos je ale moře docela vyhřátý a i teploty sou zatím dosti vysoké takže pokud nepřijde nějaký radikální zlom konec září bude určitě v pohodě,můj osobní rekord je koupání 1.listopadusmiling smiley
Re: Kam poslední týden v září?
15. 09. 2011 19:56
Děkuju za postřehy... vzhledem k předpovědi počasí na to asi kašleme. sad smiley(( 23, 24 stupňů...to je i tady.... sad smiley
avatar Re: Kam poslední týden v září?
15. 09. 2011 20:00
Konec září a začátek října 2009 na Pelješcu jsem tu komentoval denně - noci a rána už poněkud chladnější (i pod 18°C), tak na tu klábosnici byl čas. Slunečno, přes den odpoledne až 28°C, moře už vychládalo, ale pořád se ještě nesvíraly nohy v pěst jako začátkem srpna 2010.
Doufám, že letos to vyjde stejně.
Re: Kam poslední týden v září?
16. 09. 2011 12:40
jkjkjk:
já teda nevím kam koukáš na předpověď,ale já vidim teploty vyšší,jinak na dlouhodbý předpovědi se spolehnout nedá,nám mělo celý týden propršet,tak sme cestu zavrhli a jak sem sledoval počasí tak žádnej déšt furt nebyl a bylo přes 30,tak sme jeli nakonec jen na 6dní a ani kapka deště a teploty na padnutí
Re: Kam poslední týden v září?
20. 09. 2011 14:57
Tak nakonec riskneme a večer vybereme v cestovce buď Trpanj, Orebič nebo Trogir... snad to vyjde a nebudeme v sobotu po příjezdu zklamaný ze zimy...
Re: Kam poslední týden v září?
21. 09. 2011 11:53
Takže bohužel nic, všechny cestovky vyprodaný (potřebujeme busem z Brna), nebo už stáhly zájezdy, že je v Chorvatsku chladno... tak snad příští rok, no. sad smiley
Re: Kam poslední týden v září?
22. 09. 2011 21:37
bys určitě něco našel na netu,ale na cestovku je tohle už pozdě jak objednaný tak pozdní termín,takhle se už jezdí víc autama,počasí je po bouřce takže letní tropy už se čekat nedají,ale že by zima? 29 a moře 24 je pořád dostatečný navíc u moře je vždycky trošku tepleji..odráží sluneční paprsky
Re: Kam poslední týden v září?
23. 09. 2011 09:21
Taky jsem chtěl ještě někam na skok k vodě, ale manželka měla nějaké zdravotní problémy a tak jsme to vzdali.
Přivítal bych zkušenosti z pobytu v září. Snad to výjde příští rok.
Re: Kam poslední týden v září?
29. 09. 2011 09:06
Touto dobou už je všude volno a cestovka opravdu není potřeba. Včera jsme se vrátili z Bašky. V pátek večer jsme jeli tam a ve středu ráno z5.
Počasí bylo ideální, jen furt foukalo a byly velký vlny. Tím pádem se blbě jezdilo na člunu. Moře bylo přijatelné, ke konci pak méně (20st. ?).
avatar Re: Kam poslední týden v září?
29. 09. 2011 09:44
Jsme právě v Žuljaně, teplota vzduchu je 25°C, obloha vymetená, na odpoledne se očekává 28°-31°C. Vítr, proti kterému jsme včera polovinu cety jeli (a zvedl nám spotřebu téměř o půldruhého litru na sto) se přes noc utišil.
Tak 120 lidí (možná víc) by tu našlo ubytování ihned, další by museli do hodinky počkat, než seženou majitele apartmánů.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.